Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Perská seniorka vs. mainský kluk


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lucie Vysloužilová



Založen: 11.01.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Slezská Ostrava

Předmět: Perská seniorka vs. mainský kluk
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2014 13:58:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vaše zkušenosti se začleňováním nového kočičího přírůstku do rodiny.
Máme 10 letou peršanku, kastrovanou, zlenošenou, svéhlavou... prostě peršanku Very Happy . Za cca 2 měsíce k nám přibude nový kočičí člen rodiny a to mainský mývalí kocourek. Budou mít od sebe dost velký věkový odstup, kočule už je přeci jen starší, hraje si, ale stylem, že se nechá prohnat párkraát po bytě s míčkem nebo provázkem nebo hrajeme na schovku, ale to tak 15 minut a pak to prostě bez upozornění utne a jde odpočívat Smile . Malý klouček bude jistě akční, bude si chtít hrát víc, navíc naruší teritorium... tak zvažujeme co udělat, ať mu ona neublíží, hlídat a nechat je od první chvíle spolu nebo oddělit a řešit to postupně?
Pořád nad tím přemýšlíme, co asi nastane... Kdo z vás má tuto zkušenost nebo podobnou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Micubiši



Založen: 09.04.2012
Příspěvky: 121

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2014 18:56:03
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, mám desetiletého a ročního kocourka. Ten starší se ke hře už vyprovokovat nedá, občas ho mladý prožene,ale parťákem jsem pro něj já. Pokud nespíme, tak mne neustále pronásleduje a hrát by si mohl celý den. Pokud na něj nemám čas, tak mne okusuje, válí se po klávesnici, drape a vynucuje si pozornost. Je to kamarád a vůbec se na něj nezlobím, ale také jsem si myslela, že staršímu pořídím kamaráda, no, nepovedlo se. Nanýnek je často nemocný a s příchodem mladého kocourka ještě víc zestárnul. Jsou v pohodě, nikdy na sebe nesyčeli, ale nepotřebují se. V létě beru mladého na chalupu, aby měl starší klid. On by taky Jarynek nechtěl být doma sám. Třeba budete mít víc štěstí a budou se ti Vaši mít rádi. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top