Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nejlepší kotěcí granulky


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Terr



Založen: 07.01.2015
Příspěvky: 2
Bydliště: Česká republika

Předmět: Nejlepší kotěcí granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2015 13:02:28
Odpovědět s citátem

Dobrý den, mám doma 2,5 měsíčního Ragdollka ale stále se nemohu rozhodnout čím krmit. Původně papkal RC, ale od toho jsem ihned upustila. Teď krmím Brit (crazy kitten) a bylo mi doporučeno Cat Chow (kitten). Mrňousek je poměrně hubený a rychle roste, tak bych ho chtěla trochu vykrmit. Cena nehraje roli. Dokrmuji ještě masem, rybou, mlíčkem a bílým jogurtem. Děkuji za příspěvky Smile
_________________
Tereza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Terez05



Založen: 19.01.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Nejlepší kotěcí granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2015 18:27:43
Odpovědět s citátem

Terr napsal:
Dobrý den, mám doma 2,5 měsíčního Ragdollka ale stále se nemohu rozhodnout čím krmit. Původně papkal RC, ale od toho jsem ihned upustila. Teď krmím Brit (crazy kitten) a bylo mi doporučeno Cat Chow (kitten). Mrňousek je poměrně hubený a rychle roste, tak bych ho chtěla trochu vykrmit. Cena nehraje roli. Dokrmuji ještě masem, rybou, mlíčkem a bílým jogurtem. Děkuji za příspěvky Smile



Já dávám ty crazy kitten od Brit, předtím měla Hills a Oliver ... +teda kuřecí srdce, prsa a teď nově hovězí ale jaké je nejlepší nepovím, sama bych to ráda věděla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
palkovic



Založen: 26.01.2016
Příspěvky: 27

Předmět: Re: Nejlepší kotěcí granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2016 13:34:29
Odpovědět s citátem

Terr napsal:
Dobrý den, mám doma 2,5 měsíčního Ragdollka ale stále se nemohu rozhodnout čím krmit. Původně papkal RC, ale od toho jsem ihned upustila. Teď krmím Brit (crazy kitten) a bylo mi doporučeno Cat Chow (kitten). Mrňousek je poměrně hubený a rychle roste, tak bych ho chtěla trochu vykrmit. Cena nehraje roli. Dokrmuji ještě masem, rybou, mlíčkem a bílým jogurtem. Děkuji za příspěvky Smile

Dáváme len granule, z obedu im nosím ca 2-4 kúsky kuraťa + trojúholníkový syr napoly a morčaciu ( krutí) martadelu taky napul, z jogurtu,mlieka ryby mali hnačku, 2 dni nič nejedli, už nechceme riskovať a držíme sa rady veterinára
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Isistera



Založen: 29.01.2016
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2016 12:29:53
Odpovědět s citátem

Ty Brit Care Crazy jsou rozhodně lepší než Cat Chow. Pokud vám nevadí dražší granule, tak snad nejlepší jsou Orijen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
HaniK



Založen: 24.11.2015
Příspěvky: 25
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2016 23:54:51
Odpovědět s citátem

Za nás nejlepší, i pro kotě je Applaws. Bobků po nich málo, srst se krásně leskne, granule chutnají. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nikča



Založen: 26.06.2016
Příspěvky: 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2016 11:44:15
Odpovědět s citátem

Zdravím,
já mám velmi dobrou zkušenost s Purizon Kitten kuřecí s rybou, jsou to drobné granulky.Moc chutnají,bobánky předpisové a srst moc hezká(máme mainské mývalí).Dále mám dobrou zkušenost s Taste of the Wild - Rocky Mountain Feline, tyto granulky už jsou větší, ale platí pro ně to samé co jsem napsala u Purizonu navíc tyto granule jsou vhodné pro koťátka i dospělé kočky, takže když Vám budou sedět můžete u nich zůstat
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Annie626



Založen: 19.06.2016
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 7. 2016 20:35:45
Odpovědět s citátem

My používáme jednoznačně Royal Canin (a jeho různé druhy podle potřeby). Rozálie předtím v útulku jedla Applaws, ale jakmile ochutnala Royal Canin, Applaws už nechtěla. Ostatním Royal Canin taky chutná.
_________________
Annie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kotanen



Založen: 09.09.2016
Příspěvky: 1

Předmět: Kotěcí granule Whiskas
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2016 9:46:32
Odpovědět s citátem

Dobrý den, našemu kocourkovi dáváme různé prémiové a superprémiové granule plus jednu kapsičku denně, tu si tedy vyloženě vyžaduje a granulky si dává s výrazem - když to tedy musí být.
Dostali jsme teď obyčejné kotěcí granule Whiskas, o kterých jsem neměl valné mínění, ale kocourovi náramě chutnají, dokonce přestal vyžadovat i tu kapsičku. Tak nevím jak se k tomu postavit, cena pro cokoliv pro našeho kocourka nehraje roli, ale z granulí do doby než neochutnal Whiskas nadšený dvakrát nebyl.
Oproti kočkám co znám náš kocour nemá rád ryby a spíš preferuje kuřecí. Máte prosím někdo podobnou zkušenost a radili byste propříště raději Whiskas nekupovat například ze zdravotního hlediska?
Děkuji za jakýkoliv názor Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2016 10:17:28
Odpovědět s citátem

kotanen: Osobně nevím, co se do whiskas přidává, docela by mě to zajímalo, ale mám pocit, že to chutná snad všem kočkám. Jednou v nouzi jsem nic jiného neměl a mám s tím stejnou zkušenost jako asi Vy. Na druhou stranu, jsem přesvědčený, že to není asi nic moc dobrého (i lidem chutnají spíše nezdravé věci, ne?), takže už mám vždy dostatečnou zásobu osvědčených granulí vyšší kvality. Jednou to asi neublíží, ale dlouhodobě bych Whiskas svým kočičákům nedával.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top