Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Darovaný kocour začátečníkovi


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: Darovaný kocour začátečníkovi
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2015 20:29:07
Odpovědět s citátem

Ahoj. Jsem tu nový, tak doufám že jsem se trefil do vlákna Smile
Dostal jsem kastrovaného 15ti měsíčního kocoura. Škrábadlo, nějáké hračky a mističky jsem kněmu dostal, záchod a pár dalších věcí jsem dokoupil dnes. Chci se zeptat, na co bych si měl dávat pozor, čím ho krmit pro zdravý a aktivní život, krásnou srst a pohodu jak mojí tak hlavně jeho Smile
Jak bych se měl k němu věnovat atd.... Bývalá majitelka prý bývala často mimo domov i dva dny, takže je kocour prý samotář, což mi vyhovuje, protože já jsem denně (někdy i o víkendu) 12 i více hodin denně mimo domov.
Bývalá majitelka prý dávala normální žrádlo (friskies granule a denně masovou kapsičku) Mám ho od včerejšího večera a zatím nevidím, že by něco jedl, což jsem se ptal a prý je to normální při změně prostředí.
Stelivo prý dávala taky normální (z tesca za 25kč...). Na záchod umí, což je velmi dobře, zatím nic neničí, ale jde asi vidět, že měl majitelku. Ke mě jako k muži zatím asi nepociťuje moc důvěru, to se ale snad změní.
Prý ho ani nekartačovala a nechala ho tak, což mě docela vadí, dá se ještě naučit na kartačovaní ? Jedno pohlazení, a můžu se jít převléct Laughing
Ptal jsem se ještě jedné známé a říkala že pokud je kastrovaný, měl bych dávat jiné krmivo, určené speciálně pro kastráty. Co je na tom pravdy ?
Za nějáké rady či typy do začátku budu velmi vděčný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Krmivo
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 7. 2015 23:38:41
Odpovědět s citátem

Krmivo pro kastráty (pokud nejde přímo o veterinární dietu) je spíše marketing. Pokud kočičák nemá zdravotní problémy, tak doporučuji podívat se spíše po kvalitním krmivu bez obilovin (Taste Of The Wild, Applaws.......). Kočka je od přírody masožravec a supermaketové značky krmiv jsou z větší části šrot (kukuřice, oves, v lepším případě rýže). Navíc při nákupu velkého balení není velký rozdíl v ceně za kilogram a kvalitních granulí stačí menší množství. Ze začátku se po změně mohou vyskytnout problémy (odmítání nových granulí), což je nejlépe řešit postupným přimícháváním do původních.
Co se steliva týká, mě se osvědčila značka Profesional Classic, kde sice 15Kg pytel vyjde na cca 300,-Kč, ale zato dlouho vydrží a dobře hrudkuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 3:43:56
Odpovědět s citátem

Granule jsem právě dostal od původní majitelky (whiskas už otevřené a friskies peřina zavřené). maso podávám vlastně pomocí kapsiček. kouknu tedy po těch zdravější značkách. Známá má.má.právě obchod s věcmi pro zvířátka a právě mi říkala to o těch kastratech, takže nevím :-/
Jinak mnoukani a sledování je asi normální, jak pohladit, tak do 10 sekund utíká....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pannikdo



Založen: 29.03.2015
Příspěvky: 8

Předmět: ..
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 17:54:47
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

a co máte za plemeno? S tím kartáčováním myslím to chce trpělivost, kočky to moc nemusí. A jestli máte peršanku, tak to chce skoro denně, aby se jim nezacuchaly chlupy.
Postupně měnit granule je asi dobrý nápad a dejte chvilku čas, aby se seznámilo s prostředím, s vámi. Chce to trpělivost, kterou přeji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 18:39:21
Odpovědět s citátem

mám brita bez PP. No dneska jsem koupil jiný a větší kartáč (je sice pro psy, aljde to u tak). Granule jsem koupil ve zverimexu přímo pro kastráty a dal do další mističky, uvidím co bude více ubývat. Jsou to Gemon sterilized, máte někdo zkušenost stěmito granulemi ? Pamlsky ze sušeneho masa z ruky zatím nechce vůbec jíst, zkusím ještě zítra Smile
Pořídil jsem i nějáké ty hračky (peřové vábničky, laser atd... ) takže teďka se vyvalil u PC leží (se mu ani nedivím po více jak hodině lítaní).
V jednom zverimexu mi doporučovali ještě krmiva (sice cena byla někde jinde než u toho gemonu, který prodavá kolegyně od přítelkyně) ale pokud je to lepší pro zdraví kocourka, tak v tom nevidím problém Smile
PROPLAN - STERILIZED
ND
ROYAL CANIN - Sterilesed

Pokud mi doporučíte ještě nějáké konzervy, či kapsičky s větším obsahem masa (než jak je tomu u whiskasu 4%) tak budu rád Smile

Jak koupím přepravku (nejspíš po 15tém). Tak sním ještě pro jistotu zajdu k veterinařovi, ať na něho koukne zda je opravdu vše v pořádku, je očkovaný, má drápky v pohodě atd. atd....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Krmivo
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2015 22:44:00
Odpovědět s citátem

angel.CZ napsal:

V jednom zverimexu mi doporučovali ještě krmiva (sice cena byla někde jinde než u toho gemonu, který prodavá kolegyně od přítelkyně) ale pokud je to lepší pro zdraví kocourka, tak v tom nevidím problém Smile
PROPLAN - STERILIZED
ND
ROYAL CANIN - Sterilesed

Pokud mi doporučíte ještě nějáké konzervy, či kapsičky s větším obsahem masa (než jak je tomu u whiskasu 4%) tak budu rád Smile


PROPLAN a ROYAL CANIN je předražený šrot - nebrat!!!
N&D bych se nebál (grain free druhy jsem i zkoušel a mým kvalitářkám to šmakovalo)

Konzervy/kapsičky zkuste třeba MIAMOR.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2015 6:12:28
Odpovědět s citátem

Ok, díky. Co ten GEMON? Můžu ho mít právě za zvýhodněnou cenu? Jinak ty kapsičky seženu normálně v tescu či v Kauflandu že? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 7. 2015 7:51:05
Odpovědět s citátem

ještě taková jedna věc, dá se něco dělat s těma chlupama ? Je to fakt šíleně moc... i po kartačování (mám sice kartáč na psy) za 5 minut pohladím a mám plnou hrs chlupů.... Může se koupat a umývat nějákým šamponem pro kočky, nebo čím to zmírním ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 7. 2015 8:04:30
Odpovědět s citátem

angel.CZ napsal:
ještě taková jedna věc, dá se něco dělat s těma chlupama ? Je to fakt šíleně moc... i po kartačování (mám sice kartáč na psy) za 5 minut pohladím a mám plnou hrs chlupů.... Může se koupat a umývat nějákým šamponem pro kočky, nebo čím to zmírním ?


Našla jsem tuhle diskuzi, třeba pomůže

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=4403&sid=6a5ba7266e582341c3878f3cd8588292
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 7. 2015 8:15:47
Odpovědět s citátem

gwen napsal:
angel.CZ napsal:
ještě taková jedna věc, dá se něco dělat s těma chlupama ? Je to fakt šíleně moc... i po kartačování (mám sice kartáč na psy) za 5 minut pohladím a mám plnou hrs chlupů.... Může se koupat a umývat nějákým šamponem pro kočky, nebo čím to zmírním ?


Našla jsem tuhle diskuzi, třeba pomůže

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=4403&sid=6a5ba7266e582341c3878f3cd8588292


super, jdu do toho... jak vyzkouším, napíšu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2015 7:17:04
Odpovědět s citátem

Ahoj, po víkendu straveným s Britem mám pár otázeček...
Nevím, zda je to normální, ale při ležení, chození či sem tam i škrabkaní docela hlasitě chrčí. Dalo by se to přirovnat chrapaní od člověka. Povedlo se mi to natočit, dejte si repráky hlasitěji :
https://www.youtube.com/watch?v=9CRCYm1pVkI&feature=youtu.be

Další věc, ospalky nebo to co má u očí se dá dát pryč ? Pořád chodí a škrábe se o nábytek očima, možná se mi to zdá, ale je mi to divné (více foto):
http://www.jpeg.cz/images/2015/07/14/CBHXj.jpg

Co se týče očkování atd. Kdy by se to mělo dělat ?
Poslední data ve zdravotním průkazu má:
Očkování proti panleukopenii atd.. 25.7.2014
odčervení: 23.6.2015 (předešlé bylo 29.8.2014).

Koupou či sprchují se kočky ? Pokud ano, tak asi nejákým speciálním šamponem že ?

A poslední věc, když příjde s mňoukaním, co to znamená ?? Very Happy Tohle je možná blbost, ale je to jak s dítětem, jídlo, vodu, a čistý záchod má. Hraju si sním co to jde, mazlit se moc extra nechce a pokud ano, jen ho podrbu a jde zase pryč...

Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: Dotazy
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2015 10:56:40
Odpovědět s citátem

Nazdárek,

Ráda by jsem se ti pokusila odpovědět na ty Tvé dotazy ohledně kocoura (mám doma dva briťáky) můžu Ti tykat prosím? Dík ;-P

Tak zaprvé - to chrčení, ten náš starší to nedělá, ale ten mladší ano, já sem to ani nijak neřešila, doma jsme si řekli že to je asi nejspíš tím že má jinak tvarovaný nosní dutiny nebo tak...nevim, možná by víc odpověděl veterinář...
To by bylo beztak nejlepší, navštívit ho kvůli tomu očkování a ať ho pořádně prohlédne, neboj se na všechno se ho vyptat..to je nejjistější. Kamarádka si koupila od chovatelky britku a až veterinář zjistil, že je neodčervená a nemocná a tak podobně, nechci tě ale strašit...to byl myslím a doufám jen jeden případ z mála...
Ty ospalky by taky měl vidět vete, ten starší je měl na jednom oku a veterinář zjistil že má poškrábanou čočku a dostal kapky a mastičku, pak to bylo ok.
Koupaní není potřeba, když se ti kočka někde nevyválí o čemž pochybuji..
Za námi s mňoukáním chodí oba dva, podle toho když je v to kuchyni - chce něco dobrýho a když jen tak po bytě, tak chce většinou hladit, drbat, hrát si a nebo prostě tvou pozornost... a není to hloupý dotaz, naopak. Kdyby tě ještě něco napadlo ptej se Wink

Veronika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 16:43:26
Odpovědět s citátem

Děkuji veronique Smile K veterináři jedu příští týden, jak mi příjde velká přepravka Smile Stou pozornosti jsem si všimnul, jenže hračky se mu skoro už omrzeli, budu muset přikoupit další (zatím mám laser, míček a vábničku...).

Ještě co se toho krmiva týče, měl bych se dívat nejspíš nejvíce u složení na maso a jeho procenta (např. perfect fit 19% oproti třeba whiskasu 4%) ?
A další věc co jsem slyšel tak vitamín A což je třeba 16400 UI zase u toho perfect fit oproti třeba whiskasu kde je 14000 a méně... Nebo podle jakého složení bych se měl řídit ? Takhle bych pak vybral ty značky, kde je toho nejvíce, než experimentovat a měnit žrádlo co dva týdny....
Děkuji za info Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: briťáček
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 17:10:16
Odpovědět s citátem

Nemáš vůbec zač! Wink
Tak s hračkami bych to moc nepřeháněla, aby si jich pak neměl zbytečně moc a doma ti jen neležely...plno věcí z tvého okolí může posloužit jako hračka - rulička od toaletního papíru, "harmonika" udělaná z papíru a přivázaná na provázek atd atd... Smile a na laser bacha, můžeš kocourkovi poškodit oči...

Hele já teda krmivo nestuduju takhle důkladně, asi bych měla, ale nekupuji ty krmiva která mají velkou reklamu whiskas vůbec nedávej to je to NEJHORŠÍ...já třeba kupuji Hills, Acanu, Happy cat a nebo Applaws...ale to si dělej jak chceš, jen ti radím vykašli se na ty "reklamované" výrobky...¨
A vitamíny v jídle taky moc neřeším, prostě mají kluci každý den granule a obden kapsičku (kapsičky kupuji Applaws - ty mi přijdou nejlepší, už jen to že vypadají tak chutně, že bych se je nebála sníst já sama - to maso tam vidíš, třeba dýně + krevety a ty krevety tam jsou celé..)

Jsou to pouze mé názory, tak to ber jen jako doporučení, třeba ti tu někdo poradí líp a důkladněji...

A až navštívíš toho veterináře, dej mi prosím vědět co Ti řekl na to hlasité dýchání kocourka, to mě zajímá Wink

Pěkný den

Veronika + Maui + Niihau
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 17:15:58
Odpovědět s citátem

Taky to extra nestuji, jen jsem chtěl vidět rozdíli. Ano, whiskas nekupuji, jen jsem to bral jako porovnání. Kupuješ to někde ve zverimexu ? Na tokové značky jsem právě nikde v obchodech nenarazil... Sad Co se týče kapsiček, tak jsem koupil jednu testovací konzervu od whiskasu a šťáva mu chutná, ta ,,sója´´ mu moc neleze, takže směr koš Smile
Nechci právě moc kupovat přes internet, do té doby, než budu vědět co mu chutná a co né Smile
Co se týče laseru, je jasné že mu nesvitím do očí, ani s odrazem, na to si dávám bacha... jen je dobrý jak za ním lítá Smile
(https://www.youtube.com/watch?v=ZEoy0UjMhMw )
Teďka už lítá z pokoje do pokoje s nemalými smyky Very Happy
Ještě jsem se chtěl zeptat, asi moc neřešíte gramáže podle váhy jak je to na obalech ? Jakože neodměřujete cca 80-110g denně že ? Very Happy
(Pokud jo, tak smajlíka neber v potaz Smile ).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 17:31:23
Odpovědět s citátem

whiskas je HNUS velebnosti - pryč s tim prosím... Wink
ale chápu, že jsi to chtěl zkusit....

To chápu no, já ale jinde než na netu nenakupuji...hlavně stelivo a granule, najdu tu mojí oblíbenou značku a hlavně to kupuji ve velkém, naráz třeba objednám 2x 20L steliva a 20kg granulí...

Jasný, tušila sem že nejsi žádný debil a nebudeš kočce svítit přímo do očí, jen sem chtěla upozornit Smile

To je nej, ty běhací trasy. Naši kluci, teda ten mladší hlavně, to občas "vysmykuje" tak že běží i po zdi Laughing fakt to vypadá komicky.

Já teda osobně klukům i přes to že jsou kastrovaní nechávám misky s granulemi plné pořád...prostě furt dosypávám, ale jestli je/bude kocourek kastrovaný mohl by takhle snadno přibrat. Naši kocouři tlustí ale nejsou... Very Happy Very Happy Very Happy (doufám, že to nevidím zkresleně) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 17:41:10
Odpovědět s citátem

Smile Pošleš mi odkaz odkud kupuješ ?
Já zatím taky dosypávám mysky doplna, myslím že pohybu má celkem dost. Zatím váží 6 kilo, což si myslím že je normál a neřeším to Smile Jen jsem chtěl vědět zda někdo jo, nebo né Smile
stelivo zatím beru običejné z tesca za pár kaček, problém vtom nevidím až na prašnost při přesypávání.... Možná časem změním, ale týden a zetím bez zápachu a většího ubytku. Hrudkuje poměrně dobře, takže problém nevidím Smile

Jen ta strava mě zajímá Smile 4ím víc obsahu masa, bílkovin a hlavně vitamínu, tím lepší.. jen se bojím že mi to pak nebude žrát... zatím mám ještě proplan (celý balík, co jsem dostal) takže spotřebujeme a poté objednavám. Ještě se pořádně poptám u veterináře, co dávat a co né, ale myslím si, že mi doporučí velkovýrobce, tak jako v nejmenovaném zverimexu kde byly stejné značky o 100kč dražší než třeba v tescu, jen aby byl kšeft... :-/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 19:31:06
Odpovědět s citátem

Nakupuji na www.svetkocicek.cz a nebo www.zoohit.cz

Nevim jak ostatní, ale já prostě dosypávám, kdyby začali přibírat na váze tak to změním Smile

Taky jsem kupovala običejné stelivo, ale začalo mi smrdět, tak teď kupuji tohle:
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/benek/335140
přijde mi fajn ta cena X množství

Klidně se zeptej vete, ale mám takové zkušenosti, že ti poradí tu značku která ho sponzoruje, nebo tak...asi jako když normální doktoři lidem píšou léky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2015 19:50:03
Odpovědět s citátem

Díky, koulam že budu muset koncem měsíce objednat malý sáček od každého, ať poznám co mu bude chutnat... I když mám takové tušení že sežere všechno po těch whiskasech a kitekatech... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
enigma



Založen: 16.07.2015
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2015 16:30:51
Odpovědět s citátem

víš, jak prodat nejvíce kusů jedné značky lepidla na boty? uděláš 10 různých "druhů" s naprosto stejným složením, tedy jejich pojmenuješ "lepidlo na kůži", "lepidlo na semiš" "lepidlo na gumu", ... čili - krmivo pro "kastráty" je absolutní nesmysl, stačí se podívat na složení. Confused

absolutně základní věc při krmení je opakovat si, že kočka je masožravec a ubližuje jí, když jí rostlinné produkty. v nejznámějších a prodavačkami nejdoporučovanejších krmivech bývají hlavně rostliny. většinou zejména pšenice, kukuřice a rýže. to platí i pro GEMON - ráda opakuji, že to je vlastně jedovaté Smile

nevím, kolik peněz chceš utratit za jídlo pro kočku, existuje mnoho velmi značkových úžasných krmiv, jak psala veronique. mému kocourovi jsem zvykla kupovat hill 's, úplně nejlevnější (někdy i 2x levnější než konkurence) e-shop je www.pytelgranuli.cz hill' s tam mají.

a vlastně nejkvalitnější krmiva od jakékoliv značky jsou ty "pro koťata", prostě nejpoctivejší

neposlouchej prodavačky, na internetu je přece všechno Smile


angel.CZ napsal:
mám brita bez PP. No dneska jsem koupil jiný a větší kartáč (je sice pro psy, aljde to u tak). Granule jsem koupil ve zverimexu přímo pro kastráty a dal do další mističky, uvidím co bude více ubývat. Jsou to Gemon sterilized, máte někdo zkušenost stěmito granulemi ? Pamlsky ze sušeneho masa z ruky zatím nechce vůbec jíst, zkusím ještě zítra Smile
Pořídil jsem i nějáké ty hračky (peřové vábničky, laser atd... ) takže teďka se vyvalil u PC leží (se mu ani nedivím po více jak hodině lítaní).
V jednom zverimexu mi doporučovali ještě krmiva (sice cena byla někde jinde než u toho gemonu, který prodavá kolegyně od přítelkyně) ale pokud je to lepší pro zdraví kocourka, tak v tom nevidím problém Smile
PROPLAN - STERILIZED
ND
ROYAL CANIN - Sterilesed

Pokud mi doporučíte ještě nějáké konzervy, či kapsičky s větším obsahem masa (než jak je tomu u whiskasu 4%) tak budu rád Smile

Jak koupím přepravku (nejspíš po 15tém). Tak sním ještě pro jistotu zajdu k veterinařovi, ať na něho koukne zda je opravdu vše v pořádku, je očkovaný, má drápky v pohodě atd. atd....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2015 12:31:22
Odpovědět s citátem

To bude nejlepší, zkusit všechny možný granule a vychytat jaké mu budou chutnat Smile

A ukážeš nám ho někdy? Fotku? A co vlastně jméno? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2015 17:56:28
Odpovědět s citátem

Je to Brit a nevím zda se tu dají nahrát fotky. Ale zítra sednu k pc nahraju to na nějaký portál a pošlu odkaz Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2015 18:16:13
Odpovědět s citátem

angel.CZ napsal:
Je to Brit a nevím zda se tu dají nahrát fotky. Ale zítra sednu k pc nahraju to na nějaký portál a pošlu odkaz ;-)


angel.cz to nemusíte. Založte kočičce Zlatou knihu
http://www.modrykocour.cz/golden-prihlaska.php a vytvořte ji kočkoalbum a můžete si ukládat fotky přímo tady.
Nebo dejte jen přitlapkovat fotku
http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-pritlapkovat.php

a uvidíme ji.o))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2015 18:57:20
Odpovědět s citátem

To bude nejlepší, přidávejte fotky Wink už se těším na kocourka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2015 17:14:54
Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se ještě zeptat. Jak je to s nemocema? Mám už druhý den horečku, rýmu a za chvíli přijde kašel (normál angína či chřipka). Přenáší se to nějak i na zvíře či naopak?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Matýsek z Pankráce



Založen: 26.05.2012
Příspěvky: 13

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2015 18:48:37
Odpovědět s citátem

angel.CZ napsal:
Chtěl jsem se ještě zeptat. Jak je to s nemocema? Mám už druhý den horečku, rýmu a za chvíli přijde kašel (normál angína či chřipka). Přenáší se to nějak i na zvíře či naopak?


Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se to nepřenáší, ale v době nějaké své infekce/nemoci se radši s kocourkem moc nemazlím, nedávám k němu hlavu. Mám ale obyčejného evropského domácího, tak nevím, jestli to u jiného plemena nechodí ohledně "citlivosti" jinak.

V každém případě Vám přeju brzké uzdravení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2015 18:51:05
Odpovědět s citátem

Děkuji za info, pokusím se.tomu vyhnout co to jen půjde. A děkuji za přání, potim to v práci... Sad
Zítra či večer nahodim ty slibované fotky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veronique



Založen: 08.03.2014
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2015 18:52:55
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Matýskem, při nemoci se s kocourkem radši moc nemazli a tak..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
angel.CZ



Založen: 08.07.2015
Příspěvky: 37
Bydliště: Karviná

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2015 18:19:55
Odpovědět s citátem

Dneaka jsem ve městě narazil na malý obvhudek pro zvířectvo. Nejspíš to bude propagovat royal canin, ale.bylo tam spoustu dalšího zboží za internetové ceny. Zkusil jsem vzít Royal Canin Hair & Skin Care a tomu jsem dostal i malou plysovou myšku. Prodávající říkala že kočce taky dávala a s rs se cca po měsíci výrazně zlepšila (i linani). Vyzkoušel jsem ještě kapsičku od Miami, kterou začal hltat, ale po chvíli toho nechal a už se ktomu ani nepříblížil. Dala mi ještě na ochutnávku jednoho českého výrobce nativia. Ale to je jen 50g sáček, takže moc toho nezjistim, zda chutná či ne. Zbytek co jsem objednával, by mělo přijít do konce týdne. Tak budu testovat. Smile
Už tu zkusím nahrát nějaké ty fotky, zda to bude už přístupné Smile

Tak zlatá kniha sice už je, ale je tam jen jedna fotka, takhle to bude rychlejší :
http://www.rajce.net/a11653280
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
gwen



Založen: 09.08.2014
Příspěvky: 156

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2015 18:54:48
Odpovědět s citátem

angel.CZ napsal:
Dneaka jsem ve městě narazil na malý obvhudek pro zvířectvo. Nejspíš to bude propagovat royal canin, ale.bylo tam spoustu dalšího zboží za internetové ceny. Zkusil jsem vzít Royal Canin Hair & Skin Care a tomu jsem dostal i malou plysovou myšku. Prodávající říkala že kočce taky dávala a s rs se cca po měsíci výrazně zlepšila (i linani). Vyzkoušel jsem ještě kapsičku od Miami, kterou začal hltat, ale po chvíli toho nechal a už se ktomu ani nepříblížil. Dala mi ještě na ochutnávku jednoho českého výrobce nativia. Ale to je jen 50g sáček, takže moc toho nezjistim, zda chutná či ne. Zbytek co jsem objednával, by mělo přijít do konce týdne. Tak budu testovat. :-)
Už tu zkusím nahrát nějaké ty fotky, zda to bude už přístupné :-)

Tak zlatá kniha sice už je, ale je tam jen jedna fotka, takhle to bude rychlejší :
http://www.rajce.net/a11653280



http://www.modrykocour.cz/kockogalerie-pritlapkovat.php?cid=195

vložte to sem....vyberte fotku, dejte nejlepší náhled a budeme jí mít tady...
Jak to jednou zkusíte, nebudete chtít jinak.-o))

Neni to nic složitýho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top