Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Špatná zkušenost-kastrace kocourka a torzo sleziny


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Terka U.



Založen: 15.07.2016
Příspěvky: 2

Předmět: Špatná zkušenost-kastrace kocourka a torzo sleziny
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2016 20:36:45
Odpovědět s citátem

Ahoj vsem kockomilum,
chtela bych se s vama podelit o mou smutnou a otresnou zkusenost s veterinou H-vet...
Vse zacalo tohle pondeli,kdy manzel prinesl domu mladeho,asi rocniho,kocourka...Usidlil se jim v posilovne v kotelne a tak ho prinesl domu.Uz mame cicaky 4,dve kocky,dva kocoury,vsechny vykastrovane a vymazlene.Kocky chovam uz od malinka...Chuderky se nam ho zzelelo ,a tak jsem mu zacala hledat novy domov,jelikoz 5 kocek uz je vazne dost...Jedna znama by si ho vzala,pokud ho necham vykastrovat...rikam si ,,ok",co bych pro nej neudelala,vzala ho na zminovanou veterinu na prohlidku,odcerveni a objednani na kastraci...
Dostal tabletku a Maxitrol kapky do jednoho ocicka,co mu trosku teklo...na ctvrtek nas objednali na kastraci...V utery jsem si vsimla,ze ma lehce zvetsene brisko,vzhledem k me zkusenosti s Fip,jsem s nim hned letela na veterinu,kde ho prohmatli,prohlidli,poslechli a usoudili,ze je vse ok...rikam si dobre,uvidime,vzala jsem ho domu.Ve stredu mel brisko zase velike a dost polehaval,tak jsem si nedala pokoj a opet letela k vetovi,tam mi rekli,ze muze byt zacerveny aproto to bricho,ptala jsem se na sono,odpovedi mi bylo,ze by to
Am nebyli cervici videt,ale ze muzou udelat rentgen...no demence.Alespon ten rtg,rikala jsem si.Vetka mi rekla,ze je vse ok,jen ze ma obrovskej zaludek...
Ve ctvrtek,tedy vcera,mel 12 hodin pred zakrokem hladovku,a ve 4 odpoledne ho uspali,v 5 jsem si mela prijet...ze jeste bude spat.To mi nevadilo,znala jsem prubeh od tech mych ostatnich...Bylo 6,7 ...zacala jsem byt nervozni...kocourek (pojmenovali jsme ho prihodne Trash) zrychlene dychal a mel studena ouska,preztoze byl zabaleny v dece a v hnizdecku z fatboye...zacal zvracet,stale v lezel...volala jsem vetce...pry je to normalni...kdyby se to do 9ti nezlepsilo,mam ho prinest...
Pul 9 a stale nic,jedu...dostal injekci proti zvraceni a dalsi na odbourani anestezie...pry bude dobry...
Houbeles...noc prospal...rano stejny stav,nepil nezral...rekla jsem si ze ho vezmu do Galee,kde se zameruji na kocky a uz jednoho kocoura mi zachranily...tam jsme udelaly krev,tlak...kocourek tezce anemicky a nizoucky tlak...ihned na kapacky a hospitalizace...odpolko zavolaji...za hodinu telefon,ze se kocourek zhorsila sotva.zije...udelaly sono a zjistily,ze ma torzo(obracenou)slezinu!!!!Potrebuje transfuze a okamzite na sal...sance na preziti 20%...beru sve dva kocoury a jedu...Simon byl hrdina apri odberuani nepipnul,drzel,jakoby vedel,o co jde...cekam...telefon zvoni zvladnul to...Zitra ssi pro nej rano jedu asnad uz bude vse ok...
Takze diky zanedbani pece a naprosto nespravmemu urceni diagnozy,v H-vetu malem prisel o zivot...
O financich ani nemluvim,dohromady cca 10 tisic,ale co by clovek pro ty tvorecky neudelal...hlavne,ze bude zit...U nas!!!Uz se ho nevzdame,bojovnika...
Takze...pokud se vam vase cicina nezda,nevahejte a budte neodbytni...lepsi jet i treba s banalitou,nez neco zanedbat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top