Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hračka pro zvídavého kočičáka

Fórum: Tipy a triky

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
jirina39 @seznam.cz
Anonymní





Předmět: Hračka pro zvídavého kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2006 10:27:46
Odpovědět s citátem

Ahoj!
Valentýnek má novou hračku, které se nemůže "nabažit".
Nápad není můj, ale doporučuji všem, kdo mají hravého kočičáka.
Potřebujete krabici od bot i s víkem.Do všech stran, mimo dno, vystříhejte kulaté otvory průměr 5 cm.Na delší plochu dva otvory na menší plochu jeden.Některé ať jsou až po dno.Krabici upravte, aby se neotevřela a dovnitř nasypte pár oblíbených pamlsků(granule,suché rybky,kousíček masa atp.)Kočičák ucítí pochoutku a začne ji z krabice dobývat.Sametové pacičky prostrkuje otvory, nakukuje dovnitř a krabicí různě pohybuje, až se mu dílo podaří.Je to velká zábava pro kočičáka i pro diváky.Také víte o nějaké zajímavé hračce pro kočičáky?Nnapište.
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: hračky
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2006 11:24:28
Odpovědět s citátem

Až bude čas tak to možná vyzkouším, jinak u nás je pro Rafa zaručená hračka klasická pletená bužírka, pro Aliho provázky a nitky... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2006 11:52:19
Odpovědět s citátem

U nás vede myška připevněná na gumě. Guma je uvázaná vysoko na patře na spaní vedle podpěrného sloupu patra,který je obalený sisalem (zatím sisalem, ten totiž hrozně dělá nepořádek a tak dám nejspíš prádelní šňůru). Kočky chytají myš, která jim na gumě neuvěřitelně skáče a lítá do výšky a kočky skáčí na sloup a když se povede, myš skončí nahoře na patře a pak vyšplhají po sloupu a myš uloví. Je to zábava jak pro jednu kočku tak pro obě je to honička na dlooouho Smile Toť pro inspiraci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Romy



Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká Lípa

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2006 13:46:40
Odpovědět s citátem

U nás jo no1 papírek od zozolek, je pěkně šustivý a kočka za ním lítá jak pominutá. Takže nezbývá než kupovat klukům bombony aby si měla kočička s čím hrát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jollinka



Založen: 04.09.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha a Valašské Meziříčí

Předmět: Re: Hračka pro zvídavého kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2006 15:38:44
Odpovědět s citátem

U nás teda zatím nejvíc vede úplně obyčejná prozaická mašlička od dárku k narozeninám ;o) Máme spoustu hraček, myšek, míčků a podobných radůstek, ale stuha je prostě stuha Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: Hračka pro zvídavého kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2006 8:27:10
Odpovědět s citátem

jirina39 @seznam.cz napsal:
Ahoj!
Valentýnek má novou hračku, které se nemůže "nabažit".
Nápad není můj, ale doporučuji všem, kdo mají hravého kočičáka.
Potřebujete krabici od bot i s víkem.Do všech stran, mimo dno, vystříhejte kulaté otvory průměr 5 cm.Na delší plochu dva otvory na menší plochu jeden.Některé ať jsou až po dno.Krabici upravte, aby se neotevřela a dovnitř nasypte pár oblíbených pamlsků(granule,suché rybky,kousíček masa atp.)Kočičák ucítí pochoutku a začne ji z krabice dobývat.Sametové pacičky prostrkuje otvory, nakukuje dovnitř a krabicí různě pohybuje, až se mu dílo podaří.Je to velká zábava pro kočičáka i pro diváky.Také víte o nějaké zajímavé hračce pro kočičáky?Nnapište.

Já jsem vyrobila podobnou krabici pro koťata, ale použila jsem plochou krabici větších rozměrů (od videorekordéru) a některé otvory jsem udělala tak velké aby jimi koťata mohla prolézt dovnitř, ale dospělé kočky ne. Jiné otvory jsou menší jen na packu. Dovnitř jsem dala nějaké hračky. Teď už je krabice zničená a vyhozená ale užili jsme si s ní spoustu legrace. Taky používám krabičky od papírových kapesníků - když kapesníky soptřebujeme tak vytrhnu průhlednou fólii a dovnitř dám nějakou hračku. Kočky se snaží packou hračku vylovit a když se jim to podaří tak jí tam zase samy vrací.
Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2009 22:49:27
Odpovědět s citátem

Nedávno jsem nechala na zemi krabici od banánů.Okamžitě se z ní stala hračka pro kočičáky.Jeden uvnitř, druhý venku na sebe mžourali těmi otvory v krabici a protahovali jimi pacičky.Moc jsem se jim nasmála.Pak jsem krabici postavila a ona spadla a uvěznila kocoura.No, to bylo divadlo k popukání !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 9. 2009 17:11:46
Odpovědět s citátem

Podlehla jsem nabídce na internetu a zakoupila laserové ukazovátko: Je to vlastně propiska se dvěma tlačítky, jedno rozsvítí malou ledlampičku a druhé červený bod, kterým můžete ukazovat, nebo taky simulovat kočce kořist. Jáááááj - to jsem neměla dělat. Zábava je to ohromná - Baruška byla ochotna vylézt snad i na strop, přičemž já seděla v křesle a plakala smíchy. Po chvíli jsem "červenou mouchu" zhasla, uložila do krabičky a zavřela do šuplíku v psacím stole k ostatním tužkám. Ale ouha - Baruna ví, kde ta moucha je. Zoufale se do šuplíku dobývá. POkud hluboce spí a já si musím nedejbože vytáhnout nějakou tužku, je ihned vzhůru a řítí se ke mně a...šuplíku. Stále čeká, že už tu mouchu vytáhnu. Stále ji hledá, prosebně na mne kouká. Hrála jsem si s ní 3x, potom jsem od toho upustila. Nic jiného ji totiž nebavilo, hledala pouze mouchu. Bylo mi jí líto. Teď už se vzpamatovává, honíme zase plyšové myšky, zvonící míčky, živé mouchy, zápasíme spolu, ona se schovává se do krabic a do tunelu, vypadá to, že postupně zapomíná. "Červená moucha" leží stále v šuplíku. Bojím se na ni i jenom kouknout. Ten Barunin pohled vám nepřeju vidět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2009 15:56:00
Odpovědět s citátem

Catca napsal:
Podlehla jsem nabídce na internetu a zakoupila laserové ukazovátko: Je to vlastně propiska se dvěma tlačítky, jedno rozsvítí malou ledlampičku a druhé červený bod, kterým můžete ukazovat, nebo taky simulovat kočce kořist. Jáááááj - to jsem neměla dělat. Zábava je to ohromná - Baruška byla ochotna vylézt snad i na strop, přičemž já seděla v křesle a plakala smíchy. Po chvíli jsem "červenou mouchu" zhasla, uložila do krabičky a zavřela do šuplíku v psacím stole k ostatním tužkám. Ale ouha - Baruna ví, kde ta moucha je. Zoufale se do šuplíku dobývá. POkud hluboce spí a já si musím nedejbože vytáhnout nějakou tužku, je ihned vzhůru a řítí se ke mně a...šuplíku. Stále čeká, že už tu mouchu vytáhnu. Stále ji hledá, prosebně na mne kouká. Hrála jsem si s ní 3x, potom jsem od toho upustila. Nic jiného ji totiž nebavilo, hledala pouze mouchu. Bylo mi jí líto. Teď už se vzpamatovává, honíme zase plyšové myšky, zvonící míčky, živé mouchy, zápasíme spolu, ona se schovává se do krabic a do tunelu, vypadá to, že postupně zapomíná. "Červená moucha" leží stále v šuplíku. Bojím se na ni i jenom kouknout. Ten Barunin pohled vám nepřeju vidět.


Já nedávno narazila na tuto úžasnou vychytávku Laughing Třeba to jednou dorazí i do Čech Smile http://www.moderncat.net/2009/06/22/give-your-moderncat-a-workout-with-the-bolt-automatic-laser-cat-toy-bonus-giveaway/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2009 19:38:45
Odpovědět s citátem

Varuju vás, je to úžasné, ale fakt to může být pro kočindu tak lákavé, že potom už nechce nic jiného. Když vidím svoji číču, jak stále hledá tu "červenou myš", tak jsem z toho perplex.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2009 13:49:39
Odpovědět s citátem

my to robíme zo zrkadielkom.hádžem prasiatka a cicúchy lovia Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2009 19:01:26
Odpovědět s citátem

catco, mohla by jste mi poslat odkaz na to laserove ukazovatko?dekuji moc pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2009 22:18:10
Odpovědět s citátem

Já nevím, zda se to na nějakém internetovém obchodu v ČR dostane koupit, já ukazovátko kupovala přes slovenská www.4labky.eu. Alôe když si zkusíte zadat do vyhledávače laserové ukazovátko, tak by se to mělo dát najít. Ale fakt varuju.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2009 23:46:27
Odpovědět s citátem

laserové ukazovátko jsem koupila u Vietnamců,asi za 40kč i s náhradními bateriemi.


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Hračka pro zvídavého kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2009 8:49:19
Odpovědět s citátem

Jollinka napsal:
U nás teda zatím nejvíc vede úplně obyčejná prozaická mašlička od dárku k narozeninám ;o) Máme spoustu hraček, myšek, míčků a podobných radůstek, ale stuha je prostě stuha Very Happy


Na mašličky a provázky bych dávala hodně velký pozor a nechala kočičáka s nimi hrát výhradně pod dohledem a jinak sklízela. Kamarádce na pozření provázku nádherný mladý kocourek málem umřel, prodělal 2 těžké operace a přišel o kus střeva-není to vůbec žádná legrace. Já od té doby veškeré provázky, mašličky a podobné věci nenechávám volně přístupné. Stačilo mi, co jsem prožívala s ní-nemusím to mít in natura doma.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2009 10:56:30
Odpovědět s citátem

Na lasery taky pozor. Nesmí se posvítit kočičce do očí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ataner



Založen: 08.08.2009
Příspěvky: 49

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2009 22:47:47
Odpovědět s citátem

laserové ukazovátko jsem také koupila u wietnamců za 60kč a je naněm i světílko takže ve tmě můžu koukat jak kočičák dovadí, ale taky je potom uplně blázen mohl by se zanim honit celý den:) Hlavně aspon běhá, protože se předtim je válel, tloustnul a s jinýma hračkama si hrál obvykle jen v leže běhat se mu za nima nechtelo ale pro červenou myšku by běžel až na konec světa Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2009 13:40:10
Odpovědět s citátem

citace:
Já nedávno narazila na tuto úžasnou vychytávku Laughing Třeba to jednou dorazí i do Čech Smile [url]http://www.moderncat.net/2009/06/22/give-your-moderncat-a-workout-with-the-bolt-automatic-laser-cat-toy-bonus-giveaway/



Tak už je to tady Smile

http://www.aukro.cz/item766980298.html
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sylvie



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Milano

Předmět: Oblibena hracka
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2009 15:09:46
Odpovědět s citátem

Tak ja pridam nasi oblibenou hracku.........uplne super je hybajici se chodidlo pod perinou, ale jde to i bez periny........zabavi to kocicaky i vaseho partnera(musi byt ovsem ochoten nechat si okusovat chodidlo Smile )

http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=48244
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bobr



Založen: 06.11.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: Mar. Lázně

Předmět: Hračka pro zvídavého kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 10. 2012 15:29:49
Odpovědět s citátem

Cokoliv chrastivého nebo šustivého- stačí i obyčejný kaštan pokud máte lino.
S provázky a malými kuličkami hodně opatrně, také pozor na igelitové tašky.
Jinak nejlepší je umělá myška na gumičce popř. u rybářů umělá chobotnička nebo peří samozřejmě bez háčku na prutu s navijákem Very Happy Laughing [/b]
_________________
Bob
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ditule



Založen: 25.01.2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Hukvaldy

Předmět: nápady na hračky kočičákům. BLUDIŠTĚ
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2013 17:30:23
Odpovědět s citátem

Tak já se pochlubím svým výtvorem pro mého divocha. jako každá číča miluje krabice, tak mě napadlo vytvořit bludiště s otvory a průchody. Nejsem žádný výtvarný machr spíš opak, ale na tomhle jsem se vyřádila. Postupně dodělávám a přizpůsobuji. Navěšuji hračky apod. Kočičák to od počátku miluje a schovává se před svým psím kamarádem, který se dobývá za ním a okusuje co může. Mám ze svého nápadu radost, tak se chci podělit at máte tip na dáreček pro vašeho miláčka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ditule



Založen: 25.01.2013
Příspěvky: 2
Bydliště: Hukvaldy

Předmět: Re: nápady na hračky kočičákům. BLUDIŠTĚ
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2013 17:31:13
Odpovědět s citátem

Ditule napsal:
Tak já se pochlubím svým výtvorem pro mého divocha. jako každá číča miluje krabice, tak mě napadlo vytvořit bludiště s otvory a průchody. Nejsem žádný výtvarný machr spíš opak, ale na tomhle jsem se vyřádila. Postupně dodělávám a přizpůsobuji. Navěšuji hračky apod. Kočičák to od počátku miluje a schovává se před svým psím kamarádem, který se dobývá za ním a okusuje co může. Mám ze svého nápadu radost, tak se chci podělit at máte tip na dáreček pro vašeho miláčka...
tady posílám odkaz na fotky
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=3133
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (68x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top