Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Odchyt kočičky na kastraci

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Char25



Založen: 22.05.2018
Příspěvky: 2

Předmět: Odchyt kočičky na kastraci
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 5. 2018 12:24:09
Odpovědět s citátem

Dobrý den, jsem v takové zvláštní situaci - vedle nás ob dva domy bydlí velice starý pán přes 90let, každý rok tam má kočky, koťata... bere to jako přírodu, takže o kastraci se nedá mluvit a to, že se mu tam rodí koťata neřeší.. Teď tam má kočičku a kocoura cca 8měsíců. Kocour je velký mohutný ale kočička je malinká, drobunká, proto jsem kočičku tajně odchytla a nyní je v karanténě v dočasné péči u paní, která má útulek a pomáhá s odchytem koček a následně s kastrací. Maličká tam samozřejmě není šťastná, zavřená v karanténě s dalšími kočkami je vyděšená a neví, co se děje. Navíc byla často s tím kocourkem takže asi jí je smutno. Je tam od neděle večer a v pátek jde na kastraci. Až se zotaví, tak ji vezmu zpátky. Bude venku s tím, že jsem si u přítele vydupala, abych si ji mohla když budu chtít vzít sem tam dovnitř do domu. Na dvůr jim dám pelíšky, aby měli na vybranou kde budou spát. Většinou chodí jinam, možná tam k tomu sousedovi. Údajně by měli spát na půdě na seně nebo se psem v boudě. Včera večer kocourek tesknil, chodil, sem tam knoural a hledal ji... Chci se zeptat, když po týdnu dovezu kočičku zpátky - bude si pamatovat , že je doma? Já doufám, že ano..co myslíte? Doufám, že mě chápete, proč jsem tu malou musela vzít a nechat vykastrovat... má tak 1kg a mohla by umřít i s koťaty kdyby byla březí... V podstatě se nic nezmění, jen ji po týdnu vrátím zpět s tím, že si ji sem tam vezmu domů. Chodí k nám na dvůr se najíst a pomazlit. JMalá je dost kontaktní, jde na ní vidět, že jí je dobře s lidmi. Je to velký mazel a pokud jsem celé odpoledne na dvoře tak je tam semnou. Dost mě to sebralo, jak je mi ji teď líto a zároveň i toho kocourka... Ale pár dní to snad vydrží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top