Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nalezená kočička

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Abbigail



Založen: 18.07.2019
Příspěvky: 1

Předmět: Nalezená kočička
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2019 18:59:35
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, včera večer se k nám na zahradu zatoulala kočička. Dnes jsme byli na veterine, podle stavu už byla déle bez jídla. Ráno jsem koupila kapsičku, že ji po troskách dám, jenže ona vůbec neumí kousat. Na veterine dostala potřebné léky a vyšetření (zítra jedeme na další dávku antibiotik) veterinarka řekla ať ji dávám kapsu že by měla jist sama. (odhadem má asi 6 týdnu.) jneze zase nic nejedla, rozmackala jsem ji co to šlo a podávala stříkačkou, ale ani ty mini kousicky ji nešly. Tak jsem ji udělala kočičí mlíčko opět přes stříkačku. Malá nemá žádnou snahu, musím ji nutit. Potřebuji poradit kolik toho mlicka by měla sníst, pořád jen spinká a je apaticka.. Mám strach aby vydržela. Děkuji všem za rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
snoopy



Založen: 28.08.2011
Příspěvky: 3

Předmět: nalezená kočička
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2019 21:13:01
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
pokud má kočička zhruba šest týdnů, tak je opravdu velice maličká. Já bych ji zpočátku krmila jenom tím kočičím mlékem, opatrně po troškách , tak po 5 ml a po dvou až třech hodinách a stříkačkou, aby se pomalu rozjedla , protože jestli byla dlouho bez jídla, tak je vysílená a její žaludek si na jídlo zase musí zvyknout.. Nelze očekávat, že se sama pustí hned do jídla, tak jak byste si představovala.. Nikdo ji to totiž nenaučil. A když tak ještě přidat šťávu z kotěcí kapsičky s troškou vody. Atb taky zaberou až za tři dny, takže je možné, že až nabere trochu sil, tak dostane i větší chuť k jídlu. A pak jí můžete opatrně zkusit dát i tu kotěcí kapsičku, i když ze začátku ji bude nejspíš jenom olizovat. Držím Vám i kočičce palce, ať to spolu zvládnete. Snoopy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top