Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

co to je?

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: co to je?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 19:21:26
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kočkolidi možná doufám že mi někdo jako nezkušenému kočkočlověku řekne co to dělá?Dneska jsem vytáhla novou hračku normální pérka barevná na tyčce- 1 už zničil-tak jsem na tu starou přichytla cárky proužky barevných látek,no ale dneska jsem vytáhla tu novou a ůplně byl z toho pryč a najednou začal dělat(když na ni číhal) něco jako kch kch rychle za sebou a začly mu cukat koutky tlamičky jako kdyby měl nějaké křeče či co ale jen chvilku a tak jsem ji schovala a za chvíli vytáhla a zase to dělal,polekalo mě to, nebylo to ani dávení a je normálně aktivní honí co se dá hlavně fazole po podlaze.??Co by to mohlo být???
Díky všem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 19:25:49
Odpovědět s citátem

Nebojte, náš Kuba takhle prská na mouchy, když sedí na parapetu a ony ho zvenčí provokují Smile Taky jsem se ze začátku divila, co tam dělá, ale už jsem si zvykla, přijde mi to docela legrační. V zápalu hry takhle někdy "zakašle", nebo jak tomu přítel říká "zaštěká" i na nás.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 19:36:32
Odpovědět s citátem

Jj, vypadá to jak záchvat klepavky, ale je to takový "štěkání", u nás se to praktikuje na mouchy, nebo na vyprovokování druhého ke hře. Lovecké zaujetí. Když to Maxíš udělal proprvé, taky jsem se vyděsila, že má nějaký záchvat Very Happy
Prý tohle to "poštěkávání" je dle Našich koček vlastně smrtelný (velmi pevný) stisk, že když prý takhle "zaštěká" s myškou v tlamě, má to myška spočítané.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: kocour
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 19:37:28
Odpovědět s citátem

Jéje díky vypadalo to divně a já si sice tak trochu myslala že to bylo z té nové barevné zářivé hračky uši měl sklopené a vypadal tak trochu jako netopýrek ůplně mimo,musím koupit a vyzkoušet bublifuk někde jsem to četla že to kočiny baví,taky když jsem domů donesla figurku takovou opičku do auta na pověšení má ostře oranžovou barvu tak se mohl zezačátku zbláznit trhal ji šlapal po ní vláčel ji ,já v té chvíli telefonovala a od smíchu jsem nemohla mluvit Laughing ale ty fazole-becoky jsou jako hračka taky dobré lítají po koberci jako blázni a kotík za nima a hraje s nima fotbal :lol:akorát jsem mu říkala že by neškodilo naučit se aport kdo je má furt hledat ještě že jich mám dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanaV.



Založen: 17.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: kocour
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2007 20:25:04
Odpovědět s citátem

Manžel si včera král s kocourem (3a1/2 měsíce) s peříčkama na tyčce. Po asi čtvrthodině měl kocour viditelně dost,ale chtěl hrát dál (polehával, ale byl pořád ve střehu). Jen pak už dýchal s otevřenou tlamou, jako to dělají psi, když jsou uhonění a taky se mu trošku pletly zadní nohy Laughing . Tak jsem je oba "zklidnila" a kocour , když viděl, že jsem peříčka schovala, mohl v klidu usnout Very Happy .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 9:22:57
Odpovědět s citátem

Naše kočička dělá něco podobného- sedí na parapetu, pozoruje ptáčky, má pootevřenou tlamičku a taky jakoby křeč ve spodní čelisti, úplně se jí klepe. Zvuky u toho nevydává žádné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 13:00:29
Odpovědět s citátem

Moje Kočenka provozuje asi všechno z toho, co popisujete.
Prská a poštěkává při hře, když loví mouchy tak hlasitě cvaká zubama, ale nejvíc zábavy si užijem při krmení masíčkem. Uvařila jsem jí dva kousky kuřecího právě tak velké, aby musela kousat a dala je ne talířek. Vrhla se na to jeden kus strčila do tlmičky, ale druhý už se tam prostě nevešel. Začala hlasitě vrčet, koukala po nás jestli jí ten druhý nechcem sežrat, držela ho tlapkou, pak se snažila si ho někam odnést, ale ztratila ten první. Very Happy To jí úplně dostalo, myslela jsem, že se buď zblázní nebo zalkne. Ale nakonec se jí podařilo za strašlivého tygřího vrčení a výhrůžného funění zbaštit oba.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pzez



Založen: 28.09.2019
Příspěvky: 2

Předmět: bazar mtrh
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2019 13:37:55
Odpovědět s citátem

nákup v bazaru všeho možného i nemožného
na bazar mtrh
https://mtrh.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (55x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (22x)
7
Kočičí jména (19x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top