Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 15:38:07
Odpovědět s citátem

ahojky, tak ja jsem opet presla na biocats s vuni travy, mam jednu kocicku,ale bobky v cats best oko strasne smrdely, prisla jsem do bytu, coz je pres dve mistnosti a uz jsem citila ve dverich,ze emmicka byla na velke, je to skoda, protoze to vyhazovani do wc nemelo chybu :(take se mi libilo, ze byl pytel lehky,ale co se da delat, smrad z bobku byl neunosny...
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2009 19:38:49
Odpovědět s citátem

Všem ahoj,
my jsme taky vyměnili značku steliva, jelikož se počet kočičáku zvýšil z 1 na 2. Dřív jsme měli Biokats natural a super. Po pořízení 2. kočičáka přestal vyhovovat, tak jsme přešli na Cats Best Oko Plus a super. Vydrží dlouho, nesmrdí, dobře hrudkuje. Jen hodně práší a vynáší. Záchod máme jen jeden(ale zato obří).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 8:36:56
Odpovědět s citátem

Ten biocats se vynasi mnohem mnohem mene coz je super, jedina velka nevyhoda je, ze jsem opet musela prejit k pytlickovani hrudek Sad
ach jo stejne je tolik steliv a ani jedno neni uplne idealni, chtela bych
cats best oko,aby mel intenzivnejsi vuni, mene se vynasel a neprasil Smile
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 12:20:33
Odpovědět s citátem

PAVITO, a zkoušela jste Cat's Best Nature Gold?
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 12:23:56
Odpovědět s citátem

AHOJ wanett, ne ne nezkousela, myslela jsem, ze je to zbytecne, ze je to to same jako oko plus jen novejsi...Jaky je mezitim rozdil?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 12:48:24
Odpovědět s citátem

Zdravím..

To by mě prosím taky zajímalo jestli cats best nature gold paletky jsou dobré a jak se vynáší??? Máte někdo zkušenosti? Cats best oko plus super, ale hrozně se vynášel, jinak nám při dvou čičikách nezapáchal vůbec a vybíral se perfektně..To je zajímavé Pavito, že Vám tak zapáchal při jedné čičice..Zkuste třeba nějakou vůňi do bytečku. My teď zkoušíme biosand, zkoušíte někdo také všechny druhy, jaké máte zkušenosti?Smile

děkuji

Bia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 13:12:01
Odpovědět s citátem

wanett napsal:
PAVITO, a zkoušela jste Cat's Best Nature Gold?


Já to zkoušela. Jsou to trochu větší kousky dřeva než oko plus, ale vynášelo se to taky a je to dražší, tak jsem zůstala u oko plus.

Mám 5 koček, s koťaty jich bylo 9, a žádný smrad se skutečně nekonal. Úplně jediná nevýhoda tohoto steliva je ta vynášivost, ale klady převažují, takže holt několikrát denně zametu a vysaju příručním vysavačem. Před kadibudkama mám položený tác na odkapávání nádobí, takový ten zvlněný, aby nádobí nestálo ve vodě, je to za cca 90 Kč, a v tom se zachytí většina vyneseného steliva. Zbytek zametu nebo vysaju. Nedám na to dopustit.
Vyzkoušela jsem všechno a zůstala u dřeva.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
wanett



Založen: 18.01.2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Bílovec

Předmět: nature gold
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 18:20:14
Odpovědět s citátem

Jsou to takové válečky (mrkněte tady: http://www.kociciobchudek.cz/foto/49/1199895864_0.jpg), samozřejmě se také vynáší, ale uklízí se to mnohem lépe než Öko plus, připadá mi, že i déle voní dřevem. Co se týče ceny, není to nejhorší, levně ho mají např. v Zoohitu a při jedné kočičce to jde. Aby dobře hrudkovalo, tak stejně jako Oko plus potřebuje vyšší vrstvu steliva.
_________________
Lucka & Wanett - britské kočky
www.wanett.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 19:09:10
Odpovědět s citátem

Já má zase před WC od Vietnemců takové rohožky. Jsou cca za 30Kč, děravé, takže podestýlka propadne a ještě si na tom kočky brousí drápky. Pod tím mám ještě kus lina, takže se to krásně smete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 8. 2009 19:16:41
Odpovědět s citátem

to jsem z toho tedy blazen, pri jedne kocicce a mela jsem za tyden smrad...
ach jo...
me by to vynaseni tak nevadilo, kdyby to splnovalo to ostatni
samozrejme nejlepsi na tom je to splachovani do wc, to mi chybi Sad
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 9:34:40
Odpovědět s citátem

Tak děkuji za typy, ono to chce fakt vyzkoušet, teď pořád něco zkoušíme, tak jsem zvědavá jak na tom budou ty válečky, vapadají dobře:)
Jinak před záchodkem máme samozřejmě taky rohožku, ale cats best jsme prostě měli všude, teď máme ten biosand bílý a taky je ho všude hafo. Nevím jestli to třeba není tím, že máme plovoučku a je to na ní tak vidět než třeba na koberci se to ztratí, vysavač už ani neuklízím, je pořád venku vytažený:( Ještě chvilku a jdeme do silagelu a bude klid:)
Pavito zkuste ten biosand, ten skvěle hrudkuje, voňí po dětském pudru a já už měsíc jen dosypávám(při dvou čičikách) a úspěch, žádný smrádek:)

Bia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 10:50:55
Odpovědět s citátem

Zdravim bia2 Smile

my mame take plovoucku a prijde mi, ze je to na ni vice videt i citit nez na koberci,ale zase je to praktictejsi....
ten biosand by se mi libil, jenze v zadnem kamennem obchode ho nemaji a internet.obchod, kde nakupuji ma jen ruzovy pytel biosand a ten beleny je ten cerveny , ze?
ja ted tedy mam biocats s vuni travy a jde to , vynasi se malo, jen ta vune nic moc, ta vune pudru by se mi zamlouvala vic Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 13:03:58
Odpovědět s citátem

Zdravim!

My mame stelivo Multifit Bio. Moc hezky voni, z moci udela velkou kulicku a stolici obali. Maximalne vyhovuje. Jsou 2 druhy. Svetle sede vonave a pak uplne krasne bile, ktere sice nevoni, ale jsou taky bio a v koupelne tak moc opticky nevadi. Kazdopadne nejsou az tak skodlive pro kotatka, protoze se nelepi jako napr. silikonove a jsou bio prirodni, takze v zaludku nenadelaji tolik skody.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 15:25:50
Odpovědět s citátem

Pavita:

My jsme také byli na biokatsu fresh, ale fakt tak po 4dench začíná čpět a není to ono při dvou čičikách. Jinak já s tím biosandem měla také problém sehnat na vyzkoušení, ale objednávám z http://www.promazliky.cz/ všechno a tam ho mají, ne sice v nabídce internetové, ale na prodejně ano. Stačí jen zavolat a zeptat se Paní Jursové je velice ochotná a milá, radí i doporučuje a sežene cokoliv. Jsme z Brna a objednávám si všechno z Prahy, sranda no:) Ale to už je na jiné téma:)))

Sfinxie:
Copak je to za stelivo a kde se dá sehnat prosím? na netu jsem nic nenašla.. Zkuste sem dát prosím nějaký odkaz, děkuji:)

Bia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 15:30:41
Odpovědět s citátem

Pavita

jasně ten bělený s vůní je v červeném obalu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Multifit
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 15:43:21
Odpovědět s citátem

Ten Multifit Bio tu asi k sehnání nebude, Sfinxie není místní Smile
Ale našla jsem odkazy -
http://www.ciao.de/Multifit_Bio_Fresh_Klumpstreu__973345
http://www.ciao.de/product_images_view.php?ProduktId=973345&CurrentImage=95519679
http://www.dooyoo.de/tierpflege/fressnapf-multifit-bio/

A ještě jsem hledala, tak značku Multifit by měl vyrábět tento výrobce a dle seznamu zemí, kde funguje, máme tunaj smolíka.
http://www.fressnapf.com/
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 17:18:41
Odpovědět s citátem

bio , dekuji za tip, urcite vyzkousim Smile to co nabizela sfinxie,by se mi libilo,ale bohuzel do oestereichu se mi pro stelivo jezdit nechce Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 18:17:30
Odpovědět s citátem

Jo, jo, je to to Multifit Bio Fresh. Prodavaji to ve zverimexu Fressnapf. Ani jsem se nedivala, jestli se to da objednat v e-shopu...
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 18:29:33
Odpovědět s citátem

To je škoda že do ČR se spousta věcí ještě nedováží..Ale nevadí do Rakouska to máme kousek a občas tam jezdíme na výlety.Ale děkuji za typy April.
Svinxie prosím Vás dá se Multifit Bio zakoupit v Rakouském Merkuru, popřípadě v jaké síti prodejen se dá sehnat?(jezdíme do Mystelbachu, Vídně) A ještě mě zajímá jak moc se vynáší? Mně tu opravdu spoustu podestýlek vyhovuje a díky April jsem odzkoušla biosand, je super, ale vynáší se..Nenapadá Vás třeba ještě nějaký kvalitní silagel?

děkuji

Bia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 18:37:33
Odpovědět s citátem

http://www.fressnapf.at/marktfinder/

Měl by se dát dohledat nějaký přímo Fressnapf obchod.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 18:46:52
Odpovědět s citátem

děkuji, zkusim se tím nějak přelouskat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 19:03:55
Odpovědět s citátem

Stačí tam vyplnit město nebo po našem PSČ v žádané lokalitě. Na té mapce se zobrazí vlaječky, s umístěním obchodů Fressnapf.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 19:15:11
Odpovědět s citátem

April děkuji moc za navigaci, už jsem si to našla, naše cesta vede do Mystlebachu:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 19:43:07
Odpovědět s citátem

V Mistelbachu urcite Fressnapf je. Jinak po ceste do Vidne je jich taky plno.

Meli jsme na zacatku pisek, ale vubec nevyhovoval, protoze se hrudky malemu lepily na pacicky a pak jsem mohla vsude vytirat. Taky jsme zkouseli silikonove, ale prijde mi to strasne nehygienicke a navic je to celkem jedovate. Nebezpecne u malych kotatek! A nasemu malemu se taky lepilo na pacicky a musela jsem mu to odlepovat. No a pak jsme zkusili ten Multifit a u toho zustaneme. Je fakt perfektni. Kdyz cistim zachudek, tak paradne voni. Ale voni jenom ten Bio Fresh. Ten bily nevoni. Ale je krasnoucce bily. No a jestli se vynasi? Myslim, ze tomu se clovek opravdu nevyhne. Mame sice zachudek s dvirkama, ale nas maly tak zurive hrabe, ze obcas par kaminku proste vystreli ze zachodku. Ale nic tragickeho. Kaminky jsou pak jenom pred zachudkem. Pisek a silikonove stelivo jsem sbirala a utirala po celem baraku.

Jestli nekdo potrebujete, tak neni problem. Muzu vam to poslat. Ale vubec nevim, kolik muze stat postovne. Nemam predstavu. Kazdopadne bych to doporucovala u kotatek, protoze opravdu hrozi nebezpeci, pokud nejake kote prijde na napad stelivo ochutnat. Silikonove je tak jedovate, ze pak nemate sanci. A ten Multifit je proste bio a nelepi se tak silne jako ostatni.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Stelivo - jedovatost?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 19:52:31
Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat, jakou škodu páchá stelivo v žaludku a co v silikagelu je jedovaté?
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Stelivo - jedovatost?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 20:01:35
Odpovědět s citátem

Silikonove stelivo se hodne lepi. Kdyz se kotatku dostane do zaludku, tak je konecna. To si snad dokaze kazdy predstavit. A slozeni silikonoveho steliva je jedovate. Nevim ted presne, co vsechno uvnitr je, ale silikon sam o sobe je jedovata chemka. Zjistim to presne a pak vam dam vedet.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Stelivo - jedovatost?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 20:19:33
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Silikonove stelivo se hodne lepi. Kdyz se kotatku dostane do zaludku, tak je konecna. To si snad dokaze kazdy predstavit. A slozeni silikonoveho steliva je jedovate. Nevim ted presne, co vsechno uvnitr je, ale silikon sam o sobe je jedovata chemka. Zjistim to presne a pak vam dam vedet.



Omyl,silikonové stelivo neexistuje,je to silikagel je to něco jiného než silikon.Silikagel je zdraví neškodný,je to nějaký oxid křemičitý,který má tu schopnost,že pohlcuje vlhkost,Určitě není JEDOVATÝ.Jsem chemik,nevymyslela jsem si to,ale vím to.


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Stelivo - jedovatost?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 20:19:48
Odpovědět s citátem

Tak zrovna jedovatost silikagelu by mě překvapila, neboť zrovna Magic Pearls uvádí:
Je to 100% přírodní neparfemovaný silikagel. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Navíc předpokládám, nechce se mi teď hledat složení, jde o něco na principu sáčků v botách proti vlhkosti, a to se uvádí toto:

Velmi často ochutnají děti obsah sáčků, které bývají přiloženy k novým botám nebo kabelkám, nebo drobné kuličky z víček některých léků. Jde o silikagel - amorfní kysličník křemičitý, který slouží k vychytávání vlhkostí a není jedovatý. Dítě nijak neohrozí a není tedy potřeba konat nějaké zákroky.

Předpokládám, že tedy se bavíme o silikagelových stelivech typu Magic Pearls, silikonová steliva neznám.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Silikagel
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 20:32:35
Odpovědět s citátem

Stelivo jako silikagel teda neznam, nebo alespon ne pod timto nazvem. V Cechach stelivo nekupuji, takze se v tom nevyznam. Kdyz jsem to kupovala v Rakousku, tak se tomu nadava Silikon Katzenstreu = silikonove kocici stelivo.

Kazdopadne vim o pripadu, kde bohuzel kotatko smlslo toto stelivo, prisalo se na stenu v zaludku a zpusobilo zanet. Kotatko to neprezilo. Ma to spojitost i s tim, ze se to stelivo tak silne lepi / hrudkuje.

Jak uz jsem psala, tak treba to "silikonove", ktere jsme jednou vyzkouseli, se lepilo na pacicky, musela jsem to malemu odlepovat a je taky celkem ostre / spicate hrany, nebo jak to mam popsat ...
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2009 20:45:02
Odpovědět s citátem

Pokud došlo k přilnutí částice silikagelu k žaludeční sliznici, jde o záležitost mechanickou , není to tedy tím, že by silikagel byl jedovatý.Není.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top