Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Původ kočičích jmen

Fórum: Všehochuť

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Původ kočičích jmen
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2004 7:00:37
Odpovědět s citátem

Když přidávám jména do našeho seznamu kočičích jmen (v části Prvně s kocouřem), napadlo mě, že by bylo zajímavé znát jejich původ. Takže: Podle čeho jste vybrali pro své kočičáky jméno?

Začnu doma.
Ringo se jmenuje Ringo po bubeníkovi The Beatles, ať si kdo chce co chce, ale Beatles stejně byli a zůstanou NEJ. Možná taky proto je z něj hudební kocour? (viz jeho fotogalerii) Smile
A Kitty... dlouho jsme jméno hledali, věděli jsme, že chceme k Ringovi kočičku, a že by to mělo být jméno, které se nemusí skloňovat a tak, šíleně jsme se dohadovali o různých irských a dalších jménech, nakonec vyhrálo jednoduché a úplně obyčejné anglické Kitty. A bylo to ONO Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Re: Původ kočičích jmen
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2004 12:42:20
Odpovědět s citátem

Filip napsal:
Podle čeho jste vybrali pro své kočičáky jméno?

Já myslím, že vysvětlovat, proč je první naše kočička Micinka, se ani nedá. My jméno žádné nevybírali. Rozhodla jsem se, že kočička dostane to jméno, které mi jako první padne na jazyk, když na ni budu chtít zavolat, a které mi k ní bude sedět. Proto Micinka. Stejně tak jsem nevybírala jméno Tulinka pro druhou kočičku, vlastně kotě mělo vybrané jméno Jůlinka, ale když jsem ji viděla, jak se pořád motá pod nohy a na rozdíl od Micinky se pořád chce k páníčkům tulit, jméno jsem změnila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Torm



Založen: 20.04.2004
Příspěvky: 7

Předmět: Jména ? Momentální inspirace
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2004 14:06:52
Odpovědět s citátem

Můj první kocouř byl prostě Kocour... Pak dlouho nic a pak si mne vybrala Myšelína, že u mne bude bydlet. Na Michelin tedy nejdřív nevypadala, asi měla těžké mládí, ale rychle to dohnala. Vloni mi ji přejelo auto, teď už ji vídám jenom na jednom banneru kočkomilců (...všechny kočky online) a místo ní mám Bubáka alias Bubíše a Whiskase, tedy Wizoura. Bubák byl původně Lucinka, než jsme zjiszili, že na kočičku je nějak moc velikej chlap a Whiskas je opravdu jak z kočičí konzervy, šedě mourovaný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
biba



Založen: 22.04.2004
Příspěvky: 6
Bydliště: Bratislava

Předmět: Podle čeho jste vybrali pro své kočičáky jméno?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 4. 2004 16:44:17
Odpovědět s citátem

naša mačka sa volá miš miš, čo znamená po egyptsky marhuľka (mish mish) a dali sme jej toto meno, lebo tak isto sa volá sesternicina mačka v egypte na ktorú sa tá naša cicuška velmi podobá Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ája
Anonymní





Předmět: Proč Damián?
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2004 15:07:02
Odpovědět s citátem

Když kamarádka našla opuštěné kotě, byla jsem tak strašně říčná, abychom si ho mohli nechat a tak strašně napjatá, jestli můj přítel Láďa v poslední chvíli necouvne, že mě vůbec nenapadlo přemýšlet o jménu pro nového člena rodiny. Kamarádka navíc říkala, že "má pocit, že to je tutově kočička". A tak jsme přijeli domů a já nechala Láďu velkoryse, aby kočičku pojmenoval; tak jsme se jí koukli pod ocásek a viděli jsme, že bude potřeba mužské jméno; Kocourek Damián byl oblíbená Láďova dětská knížka. Připadalo mi až příliš vznešené, ale s příbývajícím časem si myslím, že Damián není obyčejná míca a že to jméno Láďa trefil. Od té doby Damísek, Damča, Damuš, Buchtík, nejnověji Divous a Drápalík. A všechno sedí.
Odpovědět 
Jana(Micinka)



Založen: 18.03.2004
Příspěvky: 148
Bydliště: Pardubice

Předmět: Proč nepíšete?
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2004 20:06:54
Odpovědět s citátem

Koukejte, lidi,

všimla jsem si, že toto téma bylo prohlídnuto už 151 krát Exclamation Exclamation Exclamation Tak proč tu je jen tak málo odpovědí Question Question Question To se stydíte nebo co?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Viktorka



Založen: 26.04.2004
Příspěvky: 10

Předmět: Kočičí jména
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2004 14:28:47
Odpovědět s citátem

Naše první perská kočka se jmenovala Arabela. Tenkrát ji naše dcera dostala za vysvědčení.A protože právě běžel seriál Arabela v televizi, tak si ji sama podle její oblíbené princezny pojmenovala. Arabelka s námi žila 15 roků, no a potom odešla do kočičího nebe. Doma už to bez kočky nešlo a tak jsme si pořídili britskou kočičku. Tu jsme pojmenovali Brutti a to jméno jsme si vlastně vymysleli - z prvních čtyřech písmenek od slova britská, jenže místo -i- jsme vložili -u- .
Když nám Bruttinka dospěla v krásnou kočičí slečnu, seznámili jsme ji s kocourem Matýskem a za dva měsíce se stala naše Bruttinka kočičí mámou čtyř koťátek.Jedno koťátko – kocourka jsme hned pár dnů po narození pojmenovali Bumbrlík. To proto,že byl ze všech koťátek největší, nejbaculatější, a hlavně nejhladovější. Pořád se na Bruttinku přímo sápal.
A toho Bumbrlíka jsme si nakonec nechali. Když už zůstal s Bruttinkou sám, chtěli jsme ho pojmenovat nějak vznešeně, jako Barnabáš nebo César,ale nakonec stejně mu všichni doma říkali Bumbrlík. Už prostě ho nešlo přejmenovat. Tak naši dva kočičáři se jmenují
Brutti a Bumbrdlík .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Viktorka



Založen: 26.04.2004
Příspěvky: 10

Předmět: Kočičí jména
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2004 14:36:44
Odpovědět s citátem

Ještě k tomu, co jsem před chvílí napsala.
Správně má být samozřejmně Bumbrdlík.
Nejdřív jsem si to napsala ve WORDU, a pak jsem to přetáhla.Tak se to jméno asi špatně opravilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Damcová



Založen: 03.02.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava-Muglinov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2004 5:05:51
Odpovědět s citátem

Naši úplně první kočičku dostala dcera na narozeniny a když kočka, tak Micinka, pak se ztratila, Markétka ji šla hledat a donesla opelichané kotě a pojmenovala ji Mindy, prostřední Miu jsem si dovezla já z Hukvald a jméno jsem vybrala podle herečky Farow, protože zní, jako když kočka mňoukne. Čipa jsme našli po slepicí, seděla na něm jako na kuřátku a jméno jsem mu vybrala podle krásného Čipa z Klatov, kterého jsem viděla na Kočkách-online.
_________________
Ahoj zrzkakočka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radka



Založen: 30.04.2004
Příspěvky: 1

Předmět: Kocici jmena
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2004 16:17:48
Odpovědět s citátem

Nas prvni kocourek byl male zrzave slunicko a proto dostal jmeno Sunny. Bohuzel nam po dvou mesicich zemrel na FIPku. Dalsi kocourek, ktereho jsme si poridili, byl roztomila, hloupoucka bilo-mourovata kulicka z male vesnicky. Dlouho jsme nemohli prijit na to, jake jmeno mu vybrat a pak jsme mu zacali rikat Buracek. Musim rict, ze jsme nikdy nemeli kocku, ke ktere by se jeji jmeno tak hodilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzana G
Anonymní





Předmět: mená
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2004 9:31:07
Odpovědět s citátem

Naša prvá holka sa vola Daphne......pretože Niekto to rad horúce.Tvari sa veľmi vznešene a nedostupne, ale je to veľky maznáčisko a poriadny huncút.Skrátka jasná Daphné.Druha cicša na počudovanie nie je Josephin, ale Babu, pretože je bucľaty bucko.
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: Proč nepíšete?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2004 13:06:32
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
Koukejte, lidi,

všimla jsem si, že toto téma bylo prohlídnuto už 151 krát Exclamation Exclamation Exclamation Tak proč tu je jen tak málo odpovědí Question Question Question To se stydíte nebo co?


Naše Kočka se jmenuje Lila a budou jí 2 roky. Nevím, proč se tak jmenuje, ale sedí to na ní. Říkáme jí taky Šušu.
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: Proč nepíšete?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2004 13:09:56
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
Koukejte, lidi,

všimla jsem si, že toto téma bylo prohlídnuto už 151 krát Exclamation Exclamation Exclamation Tak proč tu je jen tak málo odpovědí Question Question Question To se stydíte nebo co?




Naše kočka se jmenuje Lila a v červnu jí budou 2 roky. Správně se jmenuje
Liliana, ale říkáme jí Lila, Lilinka, Liluša. Lilina, lLiluška nebo Šušu.
Odpovědět 
Monika a Dominik
Anonymní





Předmět: Re: Proč nepíšete?
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2004 13:46:23
Odpovědět s citátem

Jana(Micinka) napsal:
Koukejte, lidi, všimla jsem si, že toto téma bylo prohlídnuto už 151 krát Exclamation Exclamation Exclamation Tak proč tu je jen tak málo odpovědí Question Question Question To se stydíte nebo co?

Koukněte se někdo na xxxxxx (odkaz) - je to fakt bezva!!!!
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Odkaz
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2004 19:16:05
Odpovědět s citátem

Monika a Dominik napsal:
Koukněte se někdo na xxxxxx (odkaz) - je to fakt bezva!!!!

Odkaz byl odstraněn - místo pro reklamu je jinde. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Věra
Anonymní





Předmět: Jména
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2004 9:04:27
Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Náš první koucourek byl celý černý, takže Black. Po něm jsme měli prcíka, který nám bohužel umřel a byl to modrý Blečík - čičík.
Náš Jaffík, Žafulík a Žafínek - Jaffa se prý jmenuje podle sympatického mimozemšťana z televizního seriálu, ale podle mě paní chovatelka dobře věděla, co v něm dříme a Jaffa je město v Palestině a náš hošík je tedy pořádný terorista, to mi věřte. Jen doufáme, že nemá napojení na Usamu Razz
A Hanička-kočička? Její Egyptem sálající chovné jméno Hatsepsove je nepoddajné a pro tak něžné stvoření nevhodné. Takže čičinka je Hančí, Haninka, také někdy Haňára, to když dělá mmŇŇŇááááůůůůůůůů. Laughing
Odpovědět 
ivana Vítková
Anonymní





Předmět: Kity
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2004 18:04:32
Odpovědět s citátem

Naší kočku jsme pojmenovali jednoduše podle kočičí stravy KITEKAT a také podle toho, že kočka na Kitekatu je zrzavý mourek. Ta naše se proto jmenuje KITY! Razz
Odpovědět 
klobouk
Anonymní





Předmět: jmeno
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 5. 2004 10:04:18
Odpovědět s citátem

Nas kocickow se jmenuje Garfield... a to snad nepotrebuje zadne vysvetlovani Very Happy
Odpovědět 
r
Anonymní





Předmět: Čárlí
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2004 14:27:33
Odpovědět s citátem

Naše kočka se jmenuje Čárlí, protože tak se jmenovala její maminka a jiné lepší jméno nás nenapadlo. Mělo to jednu výhodu. Na jméno slyšela už od prvního dne. A slyší dodnes... když chce....
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Ginny a Lilly
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2004 9:55:32
Odpovědět s citátem

Můj další příspěvek:

Naše kočičí slečny se jmenují Ginny a Lilly.
Ginny je podle postavy z Harryho Pottera, je to sestra Rona a objevuje se v druhém dílu, Harry Potter a tajemná komnata (pokud je někdo znalec, omluvte můj případný omyl). Na kočičku to jméno přesně sedí - sám nevím proč, ale je to přesně ono. Když jsme ji v útulku viděli a drželi ji v náruči, bylo jasný, že se tak jmenuje, že to je ona.
Lilly vzniklo nějak náhodou, po úvahách o původu se zdá, že je snad podle jména miminka ze seriálu Step By Step, ale nějak podvědomě (taky prý kvůli tomu s námi nemluví nebo tak nějak jedna kamarádka, protože tak chtěla pojmenovat svoje dítě Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Margita



Založen: 18.05.2004
Příspěvky: 10
Bydliště: Suchonice u Olomouce

Předmět: Ginny a Lilly
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2004 10:29:51
Odpovědět s citátem

Mohu se zeptat? Ginny a Lilly jsou kamarádi a spolubydlící Ringa a Kitty?
Jestli ano, snad se o nich dozvíme něco víc. A je moc velká škoda, že
deníček Ringo a Kitty už dlouho nepokračuje.... Smile Zdraví Margita.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ginny a Lilly
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2004 11:43:32
Odpovědět s citátem

Margita napsal:
Mohu se zeptat? Ginny a Lilly jsou kamarádi a spolubydlící Ringa a Kitty?

Měl bych odpovědět. Zdá se, že Ringo a Kitty jsou se stránkami spojeni hodně, i když to vlastně ani nikdy neměly být jejich osobní stránky...
Odpověď: Ne ne, bydlí(me) jinde. Myslím ale, že si Ginny a Lilly taky určitě brzy budou psát kočičí deníček... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Naše kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2004 19:24:20
Odpovědět s citátem

Kocourek našeho dědy se oficiálně jmenoval Micik, ale říkalo se mu Koči.

A náš první kocourek se oficiálně jmenoval Silken, protože tak se jmenoval černý kocour z jedné počítačové hry, ale volalo se na něj Koko.

Když Koka zajelo auto, pořídili jsme si černou kočičku, která se jmenuje Koko už od začátku, a k tomu mourovatou kočičku jménem Kiki.

Takže teď máme Kiki a Koko. Very Happy
Odpovědět 
PJR



Založen: 04.08.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2004 23:42:02
Odpovědět s citátem

Na dovolené se kolem nás pořád motalo malinkaté koťátko. Hned jak jsem ho uviděl, tak jsem mu dal pracovní název Horymír, čistě z legrace (tak šílené jméno přece nikdo nemůže mít). Když jsme si potom pořídili kočičku, tak jméno Horymír už bylo pro koťátko tak vžité, že nebylo o čem pochybovat, ikdyž je to vlastně Horymíra Wink
A říkáme mu (jí) Hory.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ainny



Založen: 18.09.2004
Příspěvky: 12

Předmět: Taky přidám trošku do mlejna
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2004 17:31:20
Odpovědět s citátem

Náš první kocour dostal jméno Sára. Úlet, to je jasný, jenže když jsme po měsíci zjistili, že není kočka, tak už na to slyšel a nám se to nechtělo měnit. Pan doktor na veterině ho odmítl jako Sáru zapsat a chtěl napsat Sár. No to bylo ještě horší, tak jsme se nakonec shodli na Sárinovi. Nutno podotknout, že jemu je to šuma fuk, hlavně když je miska plná. Letos v létě jsme si vzali z útulku kočičku. Jmenovala se Táňa, to doma neprošlo. Jednak se tak jmenuje manželova sestřenice a druhak jsme chtěli jméno jiné. Já prosazovala Winky - ušatou skřítku z Pottera - ona totiž čičina má v krvi nejspíš nějakou siamku (dle mého laického názoru), takže její ouška jsou kapitola sama pro sebe. Jenže Winky bohužel neprošla. Syn je už větší a silnější než já. Shodli jsme se na Tracy.
Teď naposled, manžel našel tři kocouří kluky v polích za Prahou, ti dostali jméno po mušketýrech. Portos - ten pravděpodobně příští týden pocestuje k nové paničce a kámošovi, se bude jmenovat Filip. Aramis má namířeno do Polesí v Lužických horách, rovněž ke kocouřímu kamarádovi. Athos, ten asi zůstane u nás. Mít tři kočky nebylo původně v plánu, ale když jsem tu ty kluky kurýrovala ze škrkavek a rýmy, tak prostě nemůžu poslat všechny do světa
Wink
_________________
Ainny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
TerezaK
Anonymní





Předmět: Musafa a Ali
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2004 10:26:18
Odpovědět s citátem

Naši kocouři dostali arabská jména, protože přítel je poloviční Syřan.
Mustafa je jméno vznešené a pojmenovali jsme tak našeho staršího kocoura. Mustáfka je hodně svůj a nerad se mazlí, spíše jenom když on chce.
Aliho jsme si brali před rokem. Byla to malá ošklivá Laughing , chlupatá kulička a oba nás hned napadlo jméno Alibaba - zkráceně Ali. Vyrostl z něj pěkný kocouř a je to můj miláček a teké rošťák.
Myslim, že obě jména na kocoury perfektně sedí Wink
Odpovědět 
Scipion
Anonymní





Předmět: Původ kočičích jmen
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2004 12:59:17
Odpovědět s citátem

Náš černý kocour se měl původně jmenovat Tom, ale osud tomu chtěl, že jsme ho našli u mé šéfové paní Mikešové a tak se chtě-nechtě musel jmenovat Mikeš (k velké nelibosti jejího manžela Smile ). Moc jsme si ho zamilovali. Bohužel Mikšík nám umřel Crying or Very sad Teď máme nového černého kocourka a jmenuje se opět Mikeš.
Odpovědět 
Dita H.
Anonymní





Předmět: Jméno
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2004 17:34:57
Odpovědět s citátem

Vypadalo to strašně křehce, bylo to malinkaté , chlupaté a mouraté.Mňoukalo to a syčelo a škrábalo. Po příchodu domů to okamžitě vlétlo za kuchyňskou linku a jen sem tam vystrčilo čumáček. Rozhodně se to netvářilo jako mazlíček, spíše jako útočná šelma a člen demoliční čety. Jak se bude jmenovat jsem ještě netušila.
Druhý den se známý ptal "Tak co koťátko?" Na to jsem mu odpověděla, že mi nedal kotě, ale tasmánského čerta. A víte že ten Tasman mu už zůstal?!
Je to sice ona, ale svému jménu není nic dlužná. Nejdřív se mě všichni ptali, proč se tak divně jmenuje. Když dnes vyprávím naše příhody, tak po 2,5 letech nikoho už jméno Tasman neudivuje. Smile
Odpovědět 
Gemma



Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 46

Předmět: Kočičí jména obligátní i neortodoxní
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2005 11:59:16
Odpovědět s citátem

I přicestoval k nám dvouměsíční pohozený černý uzlíček se žlutýma očima. Čiperný kocourek, kterého nějaká dáma pohodila za plot léčebny. Pravda, pobíhá tady mraky koček (ani je nejde přesně spočítat, kolik tu mají skovávaček), pacienti i personál je krmí, ale jsou všechny ošetřené a kastrované a tudíž nebyl zdejší. Navíc byl od prvního dne navyklý na bedýnku, takže musel být domácí a ne venkovní. Okamžitě ho všichni pokřtili na Čerta, jak také jinak a už mu to zůstalo. Tolik k obligátním jménům.
Bratr přišel ke kotěti z dřevníku, kam ho odložila jeho kočičí máma,když zjistila, že tam bude mít žrádlo a sama zmizela. Jako malí jsme četli dětskou detektivku "Tajemství oranžové kočky", kde byla hlavní hrdinka pojmenována vznešeně- Turandot. A tak z ní byla Turandot von Holzkammer. Až na to, že je to taková potvůrka podšitá samolibá, že jí zbytek rodiny začal říkat "ty doroto" a je z ní Dorka, Dorinka, Dorota, potvora mrňavá a kde zůstala vznešenost.
_________________
Gemma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Danda
Anonymní





Předmět: Jména
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2005 8:06:17
Odpovědět s citátem

Mám kocourka bílomourka. Manžel vždy vzpomíná na dětství, kdy měli černé kocoury a všichni byli Honzové. U toho našeho prcka nebylo moc dobře poznat, jestli je kluk nebo holka. Embarassed Takže dostal uni jméno Jája.

Útulkovou kočičku se jménem Lea jsem už ve vlaku cestou domů přejmenovala úplně neplánovaně na Sisinku. Je to želvovinovka hodně s bílou a přišla mi barevná jako bonbónek. Přitom ale růžová a zelená na ní fakt není. Wink
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (16x)
2
Přinesení (12x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top