Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Původ kočičích jmen

Fórum: Všehochuť

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2005 11:11:27
Odpovědět s citátem

když jsme si brali koťátko, tak se puvodně melo jmenovat Dorka, ale pak jsem se koukla do kalendáře a ted den měla svátek Agáta, to se mi zalíbilo víc, tak jí to zůstalo. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
A.
Anonymní





Předmět: Maxíš a Rubka
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2005 11:46:38
Odpovědět s citátem

My měli nejdřív vymyšlené jméno, než jsme se "definitivně" rozhodli pro pořízení kocourka. Koukali jsme na nějaký film a tam paní premiérka chodila za svým přítelem a ona měla osobní stráž ženu, která se jmenovala Max, a o jméně bylo rozhodnuto. A kočička byla náhoda, netušili jsme, jak jí pojmenujeme, ale projížděli jsme programy na satelitu a zrovna někde začínala pohádka pro děti - nějaký dva králíci - on a ona - a jmenovali se Max a Ruby a bylo rozhodnuto. Very Happy
April
Odpovědět 
martinka



Založen: 04.06.2004
Příspěvky: 27
Bydliště: Jirkov

Předmět: Zrzoun
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2005 12:13:43
Odpovědět s citátem

náš Zrzoun se nejdřív mel jmenovat Cipísek, vlastně Cipísková, protože jsme si mysleli, že je to kočička.... když nás vyvedli z omylu, tak jsem trvala na Cipískovi, ale můj přítel mu vytrvale říkal Zrzoun, tak mi nezbylo nic jiného než se přizpůsobit .....a proč je Zrzoun, je asi každému jasné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maxík
Anonymní





Předmět: Re: Zrzoun
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2005 11:55:00
Odpovědět s citátem

Já jsem ke svému jménu také přišel až po delší době. Mám to napsané v deníčku. Ale celým jménem mi nikdo neříká. Jsem prostě Maxík, Max nebo Maxour. Také Zlatíčko, Poklad, Zrzounek, ale také Příšera, Hoblík nabo Kadidlo. (To kadidlo, za to může brácha. Nevyčistil mi záchůdek, tak jsem se vykadil vedle záchůdku. Ale maminka tvrdí, že za to může brácha a ne já.) Laughing
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: jméno
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2005 22:59:22
Odpovědět s citátem

Daník měl od paní chovatelky vymyšlené jméno Davídek,což mně na kocoura moc nesedělo,tak jsme ho stihli včas přejmenovat na Dannyho,ale v papírech mu jedno n vynechali.Když zlobí, je to Dan, a když je za miláčka je to Daník nebo Daneček. No a Kulíšek má v papírech napsáno vznešené Kornelius de eminence-nebo tak nějak, ale vůbec to k němu nepasuje,už paní chovatelka mu říkala Kulíšek.A to mu sedí, tak jsme mu to nechali.Říkáme mu Kulíšek, Kulík a když zlobí tak Kulich.

Kulíšek už je dávno v kočičím nebi,ale zůstal v našich srdcích. Tak naše druhá současná kočička je Afrodita Macadamian,ale pro nás je to Áďa, Ádinka, Aďulka, Aďule..


Naposledy upravil janča dne 4. 4. 2007 7:38:53, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dido



Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Pardubice

Předmět: Jména Kočičák a Smoki
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2005 22:40:48
Odpovědět s citátem

Moji kocouři dostali jména nasledovně:
Kočičák-původně jsme mysleli, že je to kočička až po několika dnech jsme poznali kluka a to již vyváděl takové lumpárny jako ten s toho večerníčku a tak dostal jméno. Razz
Smoki - při výběru jména hrálo to že moje sestra má kocoura Smokieho a ten je velice klidný tak jak se jevil i tento a proto to jméno,schodla se na celá rodina Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea



Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno

Předmět: Jména
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2005 13:10:17
Odpovědět s citátem

Ahoj, můj kocourek, kterého budu mít v červnu, ale už těď za ním jezdím, bude v očkovacím průkaze a na fotkách Cilion Basim´s Amore. Říkát mu budu Basim, Basimek a podobně. On sice není žádný šlechtic, ale pochází ze spojení turecké angory (otec) a siamky lila point(matka), odborníci nechť prominou, nevím jak se to u té siamky přesně správně píše. Já mám ráda složitá a krásná jména. To jméno je složeno z Cilušky (matky) a Basima(táty). No zkrátka Cilion Basimova láska - v překladu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzana Bila



Založen: 05.05.2004
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava

Předmět: kocouri jmena
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2005 11:36:44
Odpovědět s citátem

Nase kocicky:

Kleopatra - byla to nase prvni kocicka a tak jsme ji tehdy vybrali vznesene jmeno, ktere k ni vsak postupem casu naprosto sedlo. Je to opravdova egyptska kralovna.Rikame ji taky Kleusko,Kleo,Foune.

Janis:dostala jmeno podle zpevacky Janis Joplin. Rikame ji Janinko.

Miňonka a Pidinka: prisly k nam ve stejny den, jako uplne male a uplne stejne kotatka. Jen jedna byla o neco vetsi, ale fakt jen o chloupek. Tak jsme jim rikali pidi a miny kocka, abychom je rozeznali. Tak jim zustala Minonka a Pidinka.

Nudlinek: Tenhle kocourek,ktery uz bohuzel neni s nami dostal jmeno velice jednoduse. Jako male bile kotatko se natahoval na zemi do delky, tak ze vypadal jako nudle. A protoze byl kocour dostal jmeno Nudlinek.

Nathaniel: Tak s timto honosnym jmenem uz k nam kocourek prisel z utulku, rikame mu Nate, Natusko, Barbucho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2005 17:12:10
Odpovědět s citátem

Nas prvni kocour se jmenoval Oliver. Kdysi k nam totiz chodil na navstevy sousedovic mourovaty a pekne zavalityy kocour, ktery mel na krku znamku se jmenem, ktere se nam od prvni chvile pro kocoura moc libilo. Takze jmeno pro toho naseho jsme nemuseli ani vymyslet. S jeho sestrickou to bylo trosku slozitejsi. Byla cela cerna jako carodejka, takze jsme ji pojmenovali po Phoebe ze serialu Carodejky. A nezklamala nas, protoze si ve ctyrech mesicich vykouzlila polodlouhou srst a krasny veverci ocasek. Kdyz se k nam nastehoval mourovaty ctyrmesicni kocourek, byl v prisernem stavu a nasel si nas sam a po prvnich vyluxovanych miskach s jidlem jsem mu chtela zacit rikat Otesanku, ale to neproslo. Pritel rikal, ze porad nekde neco kuti a vymysli, takze to bude Tim (kutil), a byl.
Ted mame doma tribarevnou kocicku, ke ktere by mi nesedelo jine jmeno nez Emicka (ktera bude pekne obrovska kocicka az vyroste) a cerneho kocourka, ktery kouka jako bubacek, takze jsme mu zacali rikat Bertik. Bertik se zatim tvari jako kratkosrsty, ale mam takovy pocit, ze nas za mesic prekvapi nejakym tim dlouhosrstym kouzlickem. Uvidime. Razz
Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Miki a Samuel
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 18:17:54
Odpovědět s citátem

První jsem měla kocourka Mikiho. A proč právě Miki? Po kocourovi Mikešovi - Miki je taky černý a ¨obyčejný¨ kocourek a jiné jméno se na něho ani nehodilo... Jinak mu říkam jakkoliv... Smile A Sam? Protože se mi jméno Samuel líbí - je takové vznešené a na briťáka akorát... Smile

Naposledy upravil Andrea. dne 1. 9. 2005 14:02:31, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
jolly.devil



Založen: 13.07.2005
Příspěvky: 9

Předmět: kočičí jména
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2005 9:21:02
Odpovědět s citátem

Můj první koucourek se jmenoval po jedno kocourkovi, kterého jsme měli u babičky.Jenže jsem mu stejně říkala Myšáčku - měl barvu srsti jako myška Smile Takže to mělo trochu vliv i na jména mých dvou kočičáku. Nä kočičku se mi jich líbilo tolik, že jsem nevěděla které - vyhrála to Terezka a na kocourka se mi zase skoro žádné nelíbilo, tak jsem řekla, že to rozhodne první dojem. Když jsem ho viděla, tak jsem mu řekla, že je to můj brouček a během chvilky jsem ho tak nazvlala hned několikrát.Tak to bylo jasné - Je to můj Brouček Very Happy Musím říct, že obě jména čičinkám zůstaly a moc se nám na ně líbí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: Moje kočička
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2005 13:30:16
Odpovědět s citátem

kterou mám teprve týden dostala jméno Francine Jess. Jessie jí vymyslela chovatelka (a má dobrá kamarádka), a mně se to jméno líbilo, ale chtěla jsem Fran po mé oblíbené herečce. Takže má dvě, ale voláme na ni tím prvním - Fran, Frannie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2005 10:25:51
Odpovědět s citátem

9.9. si přivezu domů nové koťátko. Přemýšlela jsem nad jménem a chtěla jsem také nějaké arabské, aby se hodilo k Alimu. Nakonec jsem s pomocí "přátel Modrého kocouře" vybrala jméno Rafiq. Významem tohoto jména je přítel, kamarád... Tak snad opravdu Alimu bude Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blues
Anonymní





Předmět: Sabrina
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2005 10:13:23
Odpovědět s citátem

Naše tříměsíční britská černá kočička se jmenuje Sabrina - podle malé čarodějky z jednoho seriálu. Ta měla černého kocoura Salema Smile
Odpovědět 
Zdendula



Založen: 13.10.2005
Příspěvky: 12

Předmět: naše kočulenky
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2005 12:31:41
Odpovědět s citátem

Když jsme si šli pro našeho prvního perského kocourka, měli jsme za to, že to musí být jméno plné hrdosti a odvahy. Zvítězil Maxmilián.Ale takhle to má zapsané jen v očkovacím průkazu.Jinak je to Maxík, Maxuška, Maxinka a hodnej chlapeček. Za rok jsme si přibrali už 4 letou kočulenku a ta už jméno měla.Delisabet. Také ale je jen v očkováku.Jinak je to Deluška, Delinka,Delíšek, Delčík a také často hodná holka.Když zlobí, tak je to někdy Deliša.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: jméno
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2005 22:44:07
Odpovědět s citátem

Naše babička má 6letého kocoura,kterého našli jako kotě opuštěné a musel být krmen s flašky a protože byl maličky říkala mu Hrášek.A jak Hrášek rostl začal dělat lumpárny. Tak se postupně změnil z Hráška na Lumpa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Elle
Anonymní





Předmět: Muffin
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2005 14:07:56
Odpovědět s citátem

Náš útulkový kocourek měl původně jméno Dusty, které se na něj ale vůbec nehodilo a tak jsme ho druhý den co byl u nás přejmenovali na Muffin-protože já čokoládové mufiny miluju a on je prostě k sežrání Very Happy Říkáme mu Muffíku, Muffčáku, Muffiňáku atd.., a myslím, že se k němu hodí.
U rodičů jsem měla taky několik kočiček-první Dennis(postrach ulice),pak Nikitka(ruská modrá-fakt brutální Nikita Laughing ) A teď mají Rozárku(mouratá a to jméno je přesně pro ní) a Ferdu (původně Ferdinand-je to prostě černý obřík)
tak asi tak Shocked
Odpovědět 
Vanda



Založen: 09.11.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Trnava, SR

Předmět: Re: Muffin
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2005 15:33:12
Odpovědět s citátem

Ahojte,

my sme naseho kocurika nasli na ulici pred domom. Hned od zaciatku bol strasny maznak, rad sa tulil a nechal sa hladkat a skrabkat. Bola a som z neho nadsena. Meno sme mu vymyslali asi dva dni, stale menili a pozorovali ho ako reaguje. Zhodli sme sa na tom ze je to taky sladky cukrik, a z toho vzniklo meno Cuco. Uz si zvykol a pocuva na to meno. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
micka



Založen: 19.02.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: prostějov

Předmět: KOČIČÍ JMÉNA
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2006 18:49:37
Odpovědět s citátem

mám dvě kočky...Akim je briták,rok a půl a jméno jsme fakt vybírali...aby mělo na začátku samohlásku,aby na ně slyšel... Čiki,4měsíční poloperšanka...je černo-bílá a bezprostředně jsme jí začli říkat čičí čičí,ale to není jméno,tak tedy čiki,čiki...a sluší jí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marie.Morgana
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2006 22:38:13
Odpovědět s citátem

Naší kočce jsme dali jméno Tedý od jména Teodor které jsi u nás doma spojujeme s velmi vážným pánem ale to jindy...Tato kočka se tvářila pořád stejně vážně. A taky jsme měli kocourka ten se jmenoval Oskar protože v tu dobu se stavěli vysílače na mobilní sít Oskar a vy jste stejně jako u našeho kocoura měli pocit že je všude. Cool Exclamation
Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: Jak Buzz ke jménu přišel
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 11. 2006 19:06:14
Odpovědět s citátem

Náš kocourek dostal jméno cestou z útulku. Návrhů bylo několik, děti : Mourek (je mouratý), já : Karel, to je přece chlapácký jméno (co už si musel zažít), ale nic z toho se nelíbilo.
Nakonec jsem vzpomínala na jasný klaďasy z filmů a napadl mě Buzz Rakeťák z Toy Story, tak to tedy vzniklo.
Buzzovi se říká "Bazí", "Bazíčku", "Kocouře jedno mourovatý", "Máco" a když opravdu jako neslyší tak je to "Bazour".
PS: V angličtině mnoho vysvětlení pro tento výraz, ale myslím, že na našeho ubručeného, stále předoucího rozrucha to padne.
Sáva a Buzz.
dneska 5.12.2006 odešel Buzzíček do kocouřího nebe a my věříme, že tam bude šťastný.


Naposledy upravil sava dne 5. 12. 2006 17:12:40, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: Jména našich kočiček
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2006 19:42:29
Odpovědět s citátem

Náš kocour Jaffa je prý ten sympatický mimozemšťan ze seriálu Stargate, ale podle naší rodiny je to spíš terorista z města Jaffa. Razz Je to takové jméno, které mu na 100% sedí, je to prostě jeho image!!
Hanička se původně jmenovala Hatsepsove, ale to nesedělo nám. A jak ke svému novému jménu přišla? KočiČka HaniČka, no to je přeci správné jméno kočičí, Hančičí, čičinka Hančinka červená slečinka, úžasná maminka Wink
A Beatka? Tam nebyl důvod ke změně. Beátka je sladká. Beátka je čokoládka Razz
_________________
Věra Ľ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša



Založen: 15.01.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Bruntál

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2007 11:46:26
Odpovědět s citátem

Babičin kocourek se jmenuje Šimon - ani nevím proč, asi se to líbilo
a náš nový kocourek (modrý briťák) se bude jmenouvat Homer podle seriálu Simpsonovi, a zdrobněle mu budeme říkat Houmí Twisted Evil

Jen doufám, že nebude tak tlustý a líný jako Homer ze Simpsonů Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jitka B.
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 14:41:04
Odpovědět s citátem

My máme doma 3 kočky, při výběru jmen jsme koukali na to, aby nezněla podobně a každá kočka reagovala na to své jméno.
Nejstarší se jmenuje Bess, prostřední Sherry a nejmladší Sunny-ta je opravdu pojmenovaná podle své ,sluníčkové' barvy. Twisted Evil
Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2007 16:12:48
Odpovědět s citátem

AHojky, zdravim kockomily a kockomilky, tak nase demolicni ceta ma jmeno Oskar. Je to cerne, drapate, chlupate a urvane, asi jako vsichni vasi milackove Wink
ANi nevim, jak to vzniklo, ale nejak nam pripadal Oskarovite, kdyz jsem ho poprve videla a kamardka ho na to naucila, nez se u nas objevil s plnou paradou jako hlavni cast svatebniho daru Twisted Evil (Zbytek bylo vybaveni pro kocicaka) Laughing
Odpovědět 
Zuzana (kocur Eddie)



Založen: 03.12.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Bratislava

Předmět: Re: Původ kočičích jmen
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2007 22:48:44
Odpovědět s citátem

[quote="Filip"]Když přidávám jména do našeho seznamu kočičích jmen (v části Prvně s kocouřem), napadlo mě, že by bylo zajímavé znát jejich původ. Takže: Podle čeho jste vybrali pro své kočičáky jméno?

ahojte,
moj Eddie je po Eddiem Murphym... ale obcas ho volaju aj batman Very Happy podla sfarbenia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
geisha



Založen: 25.03.2007
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 4. 2007 14:15:05
Odpovědět s citátem

Nase cici se jmenuji Maruska - uz se tak jmenovala od majitelu, Sara - krasny vzneseny jmeno, Falco - nekonecny pribeh a taky zpevak. No a Laura? Ani nevim. Koukla jsem na ni, kdyz k nam ji chovatelka dovezla a vedela jsem, ze jinak to nebude:) Laughing
_________________
Sara, Maja, Falco a mainka Laura:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: naši noví kocourci
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 4. 2007 19:51:41
Odpovědět s citátem

náš první kocourek se jmenoval buzz viz. výše, tak teď něco o našich dalších kocourech.
jasánek dostal jméno už v útulku - paní zárubová v azylu lucky dává kočičkám jména složená, celé jméno bylo jasánek medový (jasně zrzavý).
druhý kocourek se jmenoval štěpánek smetánek (štěpánek podle čerstvého miminka jiné útulkové "tety" a smetánek podle jeho barvy.
štěpánka jsme přejmenovali na neo - poté co tady předvedl lety vzduchem jako v metrixu Smile
_________________
sava
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kotě kotěcí



Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 4. 2007 10:44:41
Odpovědět s citátem

No my jsme si brali kocoura z městského útulku v Brně, kde kočkám jména nedávají, takže jsme dlouho dumali,jak mu říkat. A nakonec, protože milujeme seriál Jistě, pane ministře, padla volba na jméno Sir Humphrey Appleby:) A myslím, že se to pro něj hodí - už teď pomalu přejímá velení a za chvíli to tady bude drigovat všechno:)
_________________
Danka (Sir Humphrey Appleby & Adi Straka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: jména koček
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2007 10:10:14
Odpovědět s citátem

Než jsem si pořídila svoji první kočku, rozhodovala jsem se mezi dvěmi jmény - Sára nebo Tina ( věděla jsem, že to bude kočička ). Pak jsem zjistila, že v sousedství mají fenku Sáru, takže vyhrálo jméno Tina ( podle zpěvačky Tiny Turner, Sára se mi prostě líbilo samo o sobě ). Tina je už v kočičím nebi, dožila se skoro 15 let....
Mám dvě nové kočky, které měly jméno už od předchozí majitelky. Chtěla jsem to trochu ozvláštnit, tak jsem každé přidala ještě jedno jméno, které se mi líbí. Říkám jim jen Barčo a Šebí, občas taky Baruško a Šebinko Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Přinesení (14x)
3
Editorial 19. června 2006 (14x)
4
Osmnáctá poznávačka vyhlášena (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top