Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...

Mezinárodní výstava koček (FIFé)

Vloženo na stránkyAktualizováno 10. srpna 2014

Datum: 4. - 5. ledna 2014
Adresa: Výstaviště Černá louka, Ostrava


Fotky z akce (zatím žádná)
Byli jste na akci? Máte fotky? Video? Přitlapkujte je!


Výsledky

PERSKÉ/EXOTICKÉ:

BIS kocour + BOB II-III:
GIC Windy Boy Rella, CZ JW, PER d 03, M. Hašková, CZ
Nominace:
IC Christmas in Summer z Thalgau, CZ JW, PER e 02, D. Skokanová, CZ
GIC Charm White Zampino Hokami, CZ JW, PER n 02 21, P. a P. Hejdovi, CZ

BIS kočka:
SC Wolle Boll Giulia, PER e 02, J. Slabý, CZ
Nominace:
GIC Polly Lumínia, CZ, PER a, P. a P. Hejdovi, CZ

BIS kocour kastrát:
SP SC Almerians Kiss in Tabby of Kinnley JW DSM, EXO n 22, M. Litvanová, CZ

BIS 7-10 měsíců:
Paloma Semi-Sweet Hokami, CZ, 0.1, PER e 02, P. a P. Hejdovi, CZ
Nominace:
Rosemary Granat, CZ, 0.1, PER e 03, J. Slabý, CZ
Eddie Rella, CZ, 1.0, PER n 24, A. Kostková, CZ

BIS 4-7 měsíců:
Beaubells Kristian Of Granat, 1.0, PER e 02, J. Slabý, CZ
Nominace:
Sophia Terra felis, CZ, 0.1, PER g 01, M. Tajzichová, CZ
Connie Dauphin, CZ, 0.1, PER as 02, H. Rylichová, CZ

POLODLOUHOSRSTÉ:

BIS kocour:
SC Gvidon Aqua Marina of Night Melody, NEM n 03, E. Melzerová, CZ
Nominace:
IC Jupiter Costi GreenGrove*PL, MCO ds, M. Skwarczynski, PL
IC Navaro Kočky ze Severu, CZ, NFO n 09 24, K. Hudcová, CZ
CH Harald Lodgar Grand, CZ, RAG n 21, R. Rakoczy, PL

BIS kočka + BOB I:
CH Papillion von Blütengarten, A, SBI b, E. Suchan, AT
Nominace:
GIC Daylight Joy GreenGrove*PL, MCO d, M. Skwarczynski, PL
CH Qulanda Onix Gloria, SIB ny 22, J. Skrzypek, PL
IC Grace de Claire, CZ, SIB ny 09 24, S. Karšulínová, CZ

BIS kastrát kocour:
IP Cristian de Claire, CZ, SIB a 24, A. Rusková, CZ
Nominace:
SP NW Beau Beniamino Nelly Ness, CZ, MCO n 09 22, J. a A. Justovy, CZ
SP Vendel Ice Moon*PL DVM, NFO a 09, K. Laskowska, PL

BIS kastrát kočka:
Alaska Star of CaDazz, SK, MCO n 22, D. Rybáriková, SK
Nominace:
PR CH Gabby De Rotte Rag, CZ, RAG n 21, E. Prokopičová, CZ

BIS 7-10 měsíců:
Ievan Polkka des Iles Lofoten, FR, NFO n 09 23, M. Chmielewska, PL
Nominace:
Etna Syberjon*PL, 0.1, NEM ns 09 21, J. Baginska, PL
Dollie Bright Crystall, 0.1, RAG n 04, M. Novotná, CZ
Waikiki Khaleesi Sweet Fellow, 0.1, RAG a 04, M. Novotná, CZ

BIS 4-7 měsíců:
Gala Duszek Lasu*PL, 0.1, NFO f 09 22, L. Szpineter, PL
Nominace:
Dixie Vendellek*PL, 0.1, NFO n 09, K. Laskowska, PL
Wilma Schwaebische Neva, 0.1, NEM a 21, J. Korzec, PL

KRÁTKOSRSTÉ:

BIS kocour + BOB II-III:
GIC No Fear of Royal Angel, CZ, BRI a, E. Tambor, PL
Nominace:
GIC Ajihad Arget Bri*PL, BRI e, M. a K. Korejba, PL
CH Kleiner point Bar from Sharphil, A, BRI c 33, Ch. Müller, AT

BIS kočka:
Fantasy from Sharphill, A, BRI a 03 33, Ch. Müllet, AT
Nominace:
CH Sweet Shana D´Avialle, BRI g, M. Osinska-Plonka, PL
IC Voce Gatto´s Andromeda, RUS, M. Wasyleczko, PL

BIS kastrát kocour:
SP Oskar Osala Charlesbur, CZ, BUR n, E. Boháčová, CZ
Nominace:
Kooper Rendy Cat, CZ, BRI e, J. Kosňovská, CZ
Čičino, EUR n 24, Z. Útratová, CZ

BIS kastrát kočka:
IP SC Riona von Peo-Cat's, A DVM, BRI e, N. Arcanidu, CZ

BIS 7-10 měsíců:
Glamour Sublime*PL, 0.1, BRI a, E. Tambor, PL
Nominace:
Loreta Wanted Beex, CZ, 0.1, BEN n 24, D. Mrózková, CZ
Qumoshka Quimba Rekinicha*PL, 0.1, RUS, B. Nowakowska, PL

BIS 4-7 měsíců:
Madonna Major Beex, CZ, 0.1, BEN n 24, D. Mrózková, CZ
Nominace:
Noble Elisabeth of Rendy Cat, CZ, 0.1, BRI ns 22 64, R. Kašparovská, CZ
Bella Call Me Honey, CZ, 0.1, RUS, M. Ciežaková, CZ

SIAMSKÉ/ORIENTÁLNÍ:

BIS kočka + BOB IV:
Celeste Barry, CZ, OSH n, K. Nováková, CZ

BIS 7-10 měsíců:
HR*Cat Global Adonis, 1.0, OSH c 25, D. Posoldová, CZ

BIS kočka domácí:
MacKintosh, 1.0, HCS, M. Ručilová, CZ

Nejlepší veteráni:
CH Uschi Lady Bijou, CZ, 0.1, PER n 03 23, A. Kostková, CZ
IP EC Babetka Česká Sibiř, CZ, 0.1, SIB f 09 23, L. Škaloudová, CZ
Micio, 1.0, HCS, Z. Útratová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "B" Fantasy Russia, LV, RUS, L. Moyseenko, LV
Nominace:
vrh "B" Mapeta, CZ, DSP, M. Březinová, CZ



Pořadatel: 1. SKO



Koho jste mohli potkat
Obsah se nahrává...




Sdílet na Facebooku



Zatím bez komentáře

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

Zatím není přitlapkován žádný komentář.

Reklama

Víte o nějaké další akci?

Pokud víte o nějaké změně nebo o akci, která zde není uvedena, prosím,
e-mňauněte nám!

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2018

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top