Otestujte Škrabadlo

Novinky 2018

Denně něco do tlapky!


24. května 2018
Další z článků ... ehm, o kočkách: Proč kočkám v noci svítí oči? Pak nabízíme tradiční výběr toho, co se píše jinde, a nakonec další Kdo jsem.
23. května 2018
Dnešní nabídka: komiks od Creepy s názvem Slavit je třeba... Slavíte s kočičáky? Přehled článků odjinud. Kdo jsem.
21. května 2018
Když se kocourkovi tvoří tekutina v břiše, nemusí to ještě nutně být FIP. Co a jak najdete v naší veterinární poradně. Přinášíme vám také přehled toho, co se píše o kočkách jinde, vyhlásili jsme nové téma na týden - navrhla ho mirkacab a zní Kočka a narozeniny. A nakonec - poznáte, kdo ukazuje čumáček v dnešní Kdo jsem?
19. května 2018
Podívejte se na dnešní přehled toho, co se píše o kočkách. A nebo si zkuste dnešní Kdo jsem.
18. května 2018
Veterinární poradna: je normální třes končetin u sedmiměsíční kočky? Máme také výběr, co se píše jinde, a další fotka je ve hře Kdo jsem.
17. května 2018
O kosmickém kotěti a dalších kočkách se dočtete v dnešním výběru článků z netu. Veterinární poradna řeší problém s vypadáváním chlupů u ragdollky. A poznáte, kdo je na fotce v dnešní Kdo jsem?
16. května 2018
Na dnešním menu je originální komiks Creepy kočky a kousek nazvaný Co je to štěstí. Potom přehled toho, co se o kočkách píše jinde, a jako dezert další záhadný kočičák v Kdo jsem.
15. května 2018
Je tu další kreslená verze najdi kočku. Veterinární poradna řeší případ, kdy se dá po nemocné kočce pořídit další kotě. Běží také další hádání fotky v Kdo jsem. A je tu i další výběr toho, co se píše o kočkách jinde (včetně neuvěřitelného videa).
14. května 2018
Nové téma na týden zní Loudící kočka (téma navrhnul ween). Ve veterinární poradně se řeší, jak brzy po smrti kocourka na FIP si pořídit novou kočičku. Můžete také zkusit hádat kočičáka v dnešní hře Kdo jsem - čí tlapky to jsou? Přinášíme i aktuální přehled toho, co se dneska píše o kočkách jinde (včetně videa jednoho parádního kočičího úniku). Ve Zlaté knize koček je nová stránka - má ji Pepa.
13. května 2018
Veterinární poradna radí, jak přejít na dietu proti struvitům. Máme další výběr článků o kočkách a zkusit můžete dalšího kočičáka v Kdo jsem.
12. května 2018
Přinášíme tradiční přehled toho, co se píše o kočkách na internetu. A běží další Kdo jsem.
11. května 2018
Je žloutenka u sousedovy kočky přenosná na lidi nebo na další kočky? Odpověď v naší veterinární poradně. Máme i tradiční výběr článků o kočkách na internetu. Běží také další Kdo jsem.
10. května 2018
Veterinární poradna a kocourek, který má od narození zkroucený ocásek. Přinášíme také tradiční přehled toho, co se píše o kočkách jinde, a hádat můžete dalšího kočičáka v Kdo jsem.
9. května 2018
Creepy kočky - originální komiks se jmenuje Proč dávám kočkám dobrůtky. Vyhlásili jsme o půlnoci další kolo soutěže NEJ fotka - seznamte se s vítězem a výsledky. Přinášíme také tradiční výběr článků o kočkách. A běží i Kdo jsem, fotky také přibývají v našem tématu na týden (Kočka cestovatelka).
8. května 2018
Originální kočičí deníček Honzy Uličníka se jmenuje Sousedi, požár, pád a dvůr. A kdo to počůral? Ovlivní mrouskající kočka ostatní kočky v domácnosti? Odpověď najdete ve Veterinární poradně. běží poslední den hlasování o NEJ fotku a hádat můžete dalšího kočičáka v Kdo jsem.
7. května 2018
Vyhlásili jsme vítěze a držitele titulu Kocouř roku 2017! Nové Téma na týden zní Kočka cestovatelka (návrh od janarim). Novou stránku ve Zlaté knize koček má Fluffy Meloun Mao Tučňák. Co se píše o kočkách na netu najdete tradičně v našem přehledu.
6. května 2018
Seznamování koček není někdy snadné - veterinární poradna a co dělat, když se kočky začaly prát. Podívejte se také, co se píše dneska o kočkách jinde. Hlavně asi Kocouřáci si můžou zkusit poznat dalšího kočičáka ve hře Kdo jsem a stále probíhá hlasování o NEJ fotku.
5. května 2018
Veterinární poradna a nechutenství venkovní kočky po kastraci - koukněte. Běží další Kdo jsem a stále můžete hlasovat v NEJ fotce. Koukněte se i na dnešní výběr článků odjinud - zajímavé jsou třeba aplikace pro kočkaře.
4. května 2018
Koukněte, co se píše o kočkách jinde, poznejte kočičáka v dnešní Kdo jsem a nebo hlasujte v NEJ fotce. Nové stránky ve Zlaté knize koček mají Kodýsek a Kiwi Unicorn Mao Lenochod.
3. května 2018
Proč kočky nevidí pamlsek, který přímo před ně položíte - přinášíme odpověď. Co se píše jinde je rozšířeno o krátké shrnutí článku - koukněte. A běží hlasování v NEJ fotce plus můžete zkusit hádat dalšího kočičáka v Kdo jsem.
2. května 2018
Veterinární poradna dnes řeší možnost dlouhodobého podávání vitaminových přípravků. Co se píše jinde, najdete tradičně v našem přehledu. Běží další Kdo jsem i hlasování v NEJ fotce. Novou stránku má Zlatá kniha koček - patří Mourině.
1. května 2018
Nejnovější díl komiksu Creepy kočky se jmenuje Kočičí zamíření. Plus nové stránky ve Zlaté knize koček mají Teta Agáta, Bella a Micka od smrku. A hlasuje se v soutěži NEJ fotka!
26. dubna 2018
Proč kočky přešlapují na měkkém aneb co je to mléčný krok - to je hlavní dnešní článek. Potom vám nabízíme další odpověď v naší veterinární poradně: Je nebezpečná sousedova neočkovaná kočka? Běží nominace do NEJ fotky, hádat můžete také dalšího kočičáka v Kdo jsem a pokud jste ještě nehlasovali, zkuste podpořit svého favorita na Kocouře roku. A co se píše o kočkách jinde na netu, najdete v našem přehledu.
25. dubna 2018
Vyrobte si originální pelíšek pro kočky - přinášíme návod s videem a fotkami, autorkou je Zden Ča. A začíná další kolo soutěže NEJ fotka.
24. dubna 2018
Originální komiks Creepy kočky se dneska jmenuje Kočičí anatomie. Pak je tu veterinární poradna a co dělat, když koťata pijí jen ze dvou cecíků? Samozřejmě nabízíme dneska také tradiční výběr toho, co se o kočkách píše jinde, a jako některé úterý je tu úterník s hlavním tématem spam.
23. dubna 2018
Veterinární poradna: Kočka prvorodička - co čekat a jak jí případně pomoci? Nové téma na týden (TNT) je Tekutá kočka. Nové stránky ve Zlaté knize koček mají Amynka a Mazlík z Moravy.
19. dubna 2018
Víte, proč kočky rády shazují a převracejí věci? Běží také další Kdo jsem.
18. dubna 2018
Na Kocouřovi jsou koťátka! Aneb přečtěte si originální kočičí deníček Lajinky. Jak dlouho před narkózou by neměl kocour jíst? Odpověď ve veterinární poradně. Včera jsme také spustili dlouho očekávané hlasování o titul Kocouř roku. A poznáte, kdo je na dnešní fotce ve hře Kdo jsem?
17. dubna 2018
Dnešní originální komiks Creepy kočky se jmenuje Důležitá aktualizace. Poznáte kočičáka v dnešní hře Kdo jsem? Nový je také výběr článků o kočkách.
16. dubna 2018
Téma na týden (TNT) navrhnul ween - zní Kočičí oddanost. A dotaz ve veterinární poradně se dnes týká chronického onemocnění ledvin.
9. dubna 2018
Dnešní článek se jmenuje Vyberte své kočce škrabadlo, které si zamiluje. A vyhlásili jsme vítěze soutěže NEJ fotka - gratulujeme.
7. dubna 2018
Veterinární poradna a velmi konkrétní dotaz: Je Purina One dostatečně kvalitní krmivo?
6. dubna 2018
Veterinární poradna dnes hledá odpověď na situaci, kdy Kocour je na dietě a kočky tloustnou, protože chtějí krmit stejně často.
5. dubna 2018
Je tu originální kočičí Deníček Princezny a Miy, kapitola III. - Venku.
4. dubna 2018
Koukněte dneska na malý článeček o návštěvě táborské kočičí kavárny U Surinky.
3. dubna 2018
Úterý a jsou tu originální Creepy kočky a jejich Kočičí Velikonoce.
27. března 2018
Kočka na baru - takhle to vypadá v originálním komiksu od Creepy.
26. března 2018
Veterinární poradna: Kočička se nechce pářit.
23. března 2018
Podívejte se dneska na Deníček Princezny a Miy, kapitola II. - Trochu trable.
21. března 2018
Dnešní článek je fotočlánek Jak u kočky poznáš, že je zima.
20. března 2018
Dnešní originální komiks od Creepy se jmenuje Kličkovaná.
15. března 2018
Určitě dnes nevynechte Malou fotoreportáž z výstavy Star Show Praha 2018 od janarim!
14. března 2018
Veterinární poradna a co dělat, když Kocour má ucpaná střeva.
13. března 2018
Originální komiks Creepy kočky a jejich Křeček je kámoš, ne žrádlo (poznáte, kde jste něco podobného slyšeli?). A běží další Kdo jsem - poznáte?
12. března 2018
Veterinární poradna: Pivovarské kvasinky jsou pro kočky prospěšné. Nové Téma na týden (TNT) je Kočka pomocnice. Mimochodem, téma navrhla Zden Ča.
9. března 2018
Vyhlásili jsme výsledky 38. kola soutěže Poznávačka. A hlavně - vyhlášeno je také další kolo soutěže NEJ fotka.
7. března 2018
Veterinární poradna a přehled cen za vyšetření koček.
7. března 2018
Veterinární poradna a mrouskání kočky brzy za sebou - je to normální?
6. března 2018
Jak pochopit matematiku podle Creepy koček najdete v dnešním komiksu.
5. března 2018
Máme tu na pondělí dva kočičí deníčky: Nový domov: pokračování aneb odebraná práva mateřství od Borůvečky a Naše zážitky s Dolčikem v deníčku Dolčika. Nové téma na týden (TNT) je Kočka a dvounožec. Zkusit si můžete další Kdo jsem a nebo také hlasovat v soutěži NEJ fotka.
1. března 2018
Neuvěřitelná je obrazová část kočičího deníčku Miou! Pokračování příběhu s názvem Jak jsme s DNŽ podnikly výchovný výlet do ústeckého kraje. A začalo hlasování v soutěži NEJ fotka.
28. února 2018
Originální kočičí deníček a Leo (3): Heuréka... skrotil som ju. Další nový kočičí deníček patří Panter a jmenuje se Člověk, který neměl kočku, kočičí svět nepochopí. A protože má únor jen 28 dní, končí dnes nominace do soutěže NEJ fotka. A poznáte, kdo je na dnešní fotce v Kdo jsem?
27. února 2018
Originální komiks Creepy kočky a 76. kousek: Kočičí zjištění. Běží NEJ fotka a Kdo jsem. Aktualizovaný je také seznam kočičích kaváren - nová je v Kroměříži.
26. února 2018
Začíná úplně nový a originální kočičí deníček Princezny a Miy, kapitola I. - Úplný začátek v novém domově. Další kočičí deníček se potom jmenuje Shrnutí Dolčika. A poznáte, kdo je na fotce v dnešním kole Kdo jsem? A další Téma na týden zní zimní kočka - najdeme takové fotky?
21. února 2018
Co dělat, když kočka kulhá - veterinární poradna. A běží další poznávání kočičáka v Kdo jsem.
20. února 2018
Pokračuje komiks Creepy kočky: Jak vystrašit sluhy. A běží další Kdo jsem - poznáte kočičáka?
19. února 2018
Není rizikové kastrovat šestiletého kocoura? (Veterinární poradna)
17. února 2018
Trochu vysvětlení Čertova kočičího deníčku. Kočičí deníček Míši (6) se jmenuje Miláčci.
16. února 2018
Snížená funkce slinivky u kocoura - co s tím? Veterinární poradna. Poznáte, kdo je na fotce v Kdo jsem?
15. února 2018
"Zasedla si hlavně na Míšu," píše Čertík (5) v kočičím deníčku Panička je tyran. A poznáte, kdo je na fotce v Kdo jsem?
14. února 2018
"Zasedla si hlavně na Míšu," píše v kočičím deníčku Panička je tyran Čertík (5).
14. února 2018
"V přestupních dveřích se zjevil veliký zrzavý GAF a udělal baf, až jsem byla paf," píše Miou ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Jak jsme s DNŽ podnikly výchovný výlet do Ústeckého kraje – část písemná, druhá. Stále nemáme 2 správné odpovědi v Poznávačce a můžete si zkusit poznat kočičáka v nové Kdo jsem.
13. února 2018
Valentýn, nevalentýn... My to tak idylické doma nemáme - originál od Creepy. A pak je tu úterník s čísly o roku 2017. Běží Poznávačka i Kdo jsem.
12. února 2018
Veterinární poradna a Kocour olizuje bentonitovou podestýlku. Běží stále soutěž Poznávačka a poznáte, kdo je na fotce v dnešní Kdo jsem?
11. února 2018
Další políčko se odkryje v soutěži Poznávačka a poznáte, který kočičák je na dnešní fotce v Kdo jsem?
10. února 2018
"Našla jsem jeden jediný inzerát na prodej koťátek," píše se v originálním kočičím deníčku Dolčíka s názvem Náš první kocourek. Dnes si můžete vybrat ze spousty kočkovitých akcí. A tady, na Kocouřovi, běží stále Poznávačka a můžete hádat záhadného kočičáka v Kdo jsem.
9. února 2018
"Tentokrát přináším jeden příběh o cestě mé a bráškově," píše Rocky (2) ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Půlnoční výlet. A je to tady! Vyhlásili jsme vítěze NEJ fotky - gratulujeme! A běží Poznávačka a také Kdo jsem - poznáte dnešního kočičáka? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Tyžana.
8. února 2018
Ketamin může být problém při narkóze u některých plemen koček, např. u Cornish Rexe - podívejte se do Veterinární poradny. Běží poslední den hlasování v NEJ fotce, zkusit poznat kočičáka můžete v další Kdo jsem a další políčko se odkryje v Poznávačce.
7. února 2018
"Naopak se pochechtávala s tím, že mi ty připomínky brzo zmrznou na tlamce, a vesele si s kýmsi smskovala," píše se v novém originálním kočičím deníčku Miou. Jmenuje se Jak jsme s DNŽ podnikly výchovný výlet do Ústeckého kraje – část písemná, první. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Krystýnka.
6. února 2018
Kočičí sluch - takhle vypadá podle Creepy (originální komiks). Začíná další kolo soutěže Poznávačka - hrajeme o 2 kalendáře od Františka PONa.
5. února 2018
Na kastrace koček může přispět i město - přinášíme vám aktualizovaný a ověřený seznam míst pro rok 2018. Běží také hlasování v NEJ fotce a poznáte, kdo je v dnešní Kdo jsem? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Micinka lízátko.
2. února 2018
Co dělat, když se kočka pořád drbe a má až lysinky? Jeden pohled na věc je ve veterinární poradně.
1. února 2018
"A co, ptal jsem se. - Žalobu, k mezinárodnímu kočičímu soudu." Originální kočičí deníček Ašinky se jmenuje Kočičí právo. Začalo hlasování v soutěži NEJ fotka a poznáte, kdo vykukuje v dnešní Kdo jsem?
31. ledna 2018
Perský kocour, 17 let, ztrácí rovnováhu a potácí se - co a jak najdete ve veterinární poradně. Poslední den máte na nominaci své fotky do soutěže NEJ fotka! Jeden soutěžící vyhraje Cat Bed! Můžete také zkusit poznat dalšího kočičáka v nové Kdo jsem.
30. ledna 2018
Dnešní menu: originální Creepy kočky a jejich Andulka. Dále po delší době náš Úterník. A otázka dne zní Řešíte nějak, aby vaši kočičáci v zimě nenastydli? Mimo to stále běží nominace do soutěže NEJ fotka (soutěží se o Cat Bed od Kočičího ráje) a můžete zkusit své poznávací schopnosti v dalším kole Kdo jsem. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Athena.
28. ledna 2018
Veterinární poradna a jak má vypadat dávka krmení pro roční ruskou modrou kočku? Běží nominace do NEJ fotky a poznáte, kdo je v dnešní Kdo jsem? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Cassandra.
27. ledna 2018
Nové stránky ve Zlaté knize koček mají Dolce a Leo (3).
25. ledna 2018
Přinášíme vám původní reportáž z kočičí kavárny U Surinky v Táboře. A začínají nominace do soutěže NEJ fotka, běží ale i další Kdo jsem.
24. ledna 2018
Otázka dne zní: Proč se kočky porovnávají se psy? Veterinární poradna a vyvrtnutá nožička u novorozeného koťátka. Běží také další Kdo jsem?
23. ledna 2018
Jsou tu originální Creepy kočky a Poznej filmovou postavu 2. Ve veterinární poradně se podívejte na dotaz, čím to může být, když kotě sáňkuje. A zkusit si můžete další Kdo jsem?
22. ledna 2018
Veterinární poradna: Lze kočce podávat chlorellu? A běží opět Kdo jsem?
21. ledna 2018
Veterinární poradna: Průjmy a přecpávání u pětiměsíční kočičky. A běží další Kdo jsem?
20. ledna 2018
Novou stránku ve Zlaté knize koček má Zuza. A běží další kolo Kdo jsem?
19. ledna 2018
Veterinární poradna a asi nepovedená kastrace kocoura.
17. ledna 2018
"Čo to, odkiaľ prišlo sem / Raz ti na to odpoviem." - originální kočičí deníček Smudlinky. A veterinární poradna a Třes hlavy u kotěte.
16. ledna 2018
"Vím, že si na služebnou stěžuji pořád, ale musím si postěžovat znovu," píše Rocky (2) ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Jak nás služebná zradila. Originální komiks Creepy kočky a kousek nazvaný Po čem kočky touží. A zkuste si další Kdo jsem?
15. ledna 2018
Veterinární poradna a co když dojde k oplodnění kočky před její kastrací? A běží další kolo Kdo jsem?
14. ledna 2018
Co dělat, když Agresivní kocour útočí na sestru (oba narozeni v srpnu 2018) - veterinární poradna. Běží další kolo Kdo jsem?
13. ledna 2018
"Dvojnohá zase utekala po kľúče a vrieskala za Elinkou na ulici," píše Jony ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Ako ma moja láska zradila. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Maxík (3).
12. ledna 2018
Dneska dvakrát veterinární poradna: Na co očkovat kočku, když je doma těhotná žena a co s poraněním kočky při napadení jinou kočkou (a navíc v Kongu). Běží také další kolo Kdo jsem?
11. ledna 2018
Veterinární poradna: Projevy stresu u kocoura.
10. ledna 2018
"Na fotkách je pofocen onen dům, avšak až dodatečně, protože v moment mého útoku nebyla DNŽ schopna ničeho jiného, než viset na mříži a kvílet." - originální kočičí deníček Miou. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Mia (Cassiopeia), Noiva CZ.
9. ledna 2018
Jsou tu Creepy kočky a jejich ... a jak to doma mňouká vám? Vyhlásili jsme výsledky NEJ fotky prosince 2017. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Kryštůfek.
8. ledna 2018
Kastrova 4měsíčního kocoura, aneb kdy se kočky po zimě začínají mrouskat? (Veterinární poradna) A vyhlásili jsme vítěze 37. Poznávačky! Bylo to nečekaně dlouhé kolo! Běží také další Kdo jsem? a poslední možnost je dneska hlasovat v NEJ fotce.
5. ledna 2018
Ještě dále prodlužujeme soutěž Poznávačka.
4. ledna 2018
Veterinární poradna: Antibiotikum Convenia u kočky. Na leden a únor 2018 jsou v našem kalendáři (snad) už všechny chovatelské výstavy koček (FIFe, TICA i WCF).
3. ledna 2018
Když má kotě nižší teplotu, dá se poznat, co by to mohlo být? Veterinární poradna. A běží Poznávačka, Kdo jsem? i hlasování v soutěži NEJ fotka.
2. ledna 2018
Originální Creepy kočky a jejich PF 2018.
Omlouváme se za malé zmatky v důsledku předělávání stránek. Kdyby něco nefungovalo, e-mňauněte!

Kocouřova veterinární poradna

Škrabadlo
Vše, co se děje na Modrém kocouřovi.cz

Anketa:
Jak často čistíte kočkám záchůdek?

Novinky 24. 5. 2018

Další z článků ... ehm, o kočkách: Proč kočkám v noci svítí oči? Pak nabízíme tradiční výběr toho, co se píše jinde, a nakonec další Kdo jsem.

Kocouř roku 2018

Nominujte kočičáky v kategoriích Kočkoalbum a Kočičí deníček roku 2018!