Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

doporučte veteřináře v Hradci Králové ...

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Setyma



Založen: 21.01.2007
Příspěvky: 23

Předmět: doporučte veteřináře v Hradci Králové ...
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2007 11:26:39
Odpovědět s citátem

Měl bych dotaz , nebo spíše doporučení na dobrého veterináře u nás v Hradci Králové , , měl by být pro kočičky konkrétně mainské mývalí mám....Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: doporučte veteřináře v Hradci Králové ...
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2007 8:50:36
Odpovědět s citátem

Setyma napsal:
Měl bych dotaz , nebo spíše doporučení na dobrého veterináře u nás v Hradci Králové , , měl by být pro kočičky konkrétně mainské mývalí mám....Smile)


Sice jsem z Chebu,ale na netu jsem nasla odkaz
http://www.firmy.cz/detail/614361-mvdr-vaclav-bartos-hradec-kralove-trebes.html
tenhle vet chova bengalske a mainske kocicky.Takze by mel byt uplne v obraze hlavne co se kocicek tyce. Hodne stesti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Veterina v Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 10:20:58
Odpovědět s citátem

Dobrý den, také bydlím v HK. Již jednou jsem Vám odpovídala na dotaz ohledně granulí, takže - jak pro krmení, tak ohledně zdraví jezdíme se všemi našimi zvířátky do Gayerových kasáren. Bohužel, v poslední době jsem trošku znejistěla - moje zlatíčko, první a nejhodnější kočička Amálka byla v listopadu na operaci, při které ji měli "preventivně" vyříznout bulku po očkování. V lednu přišly výsledky histologie a Amálka tam měla laicky řečeno sarkom, který se podle všech velice rychle rozrůstá a velice často vrací. Takže teď čekáme, jezdíme na injekce Baypamune pro posílení imunity a já hysterčím při jakémkoliv vychýlení z normálu. Teď stále přemýšlím kde byla chyba - očkovaná byla v červnu a od srpna jsem tam říkala, že se jí udělala tvrdá kulička pod kůží, a až při třetím opakovaném dotazu to teprve zaregistrovala dr. Králová, která ji pak také operovala a vlastně teď jezdíme jen k ní. Na druhou stranu - už jim "prošla rukama" naše andulinka, byla chudinka na smrt, teď (v rámci možností, když kočky ohluchnou a oslepnou Razz ) vesele lítá po bytě, dva králíci, druhá kočka Rozárka na perfektní a bezproblémové kastraci, sestřina šeltie, které po šesti letech na jejich radu konečně zmizely všude přítomné lupy v srsti. Moje známá, která má koček doma mnohem víc, tam s nimi jezdí také, mnoho koček zachránili, jedna z nich přežila jen díky ochotě právě dr. Králové a dr. Kolína provést operaci, o které do té doby pouze četli v odb. knihách. Neříkám, že chci změnit veterinu, nebýt toho nešťastného nádoru, který se bohužel kočičkám po očkování občas udělá, bych byla maximálně spokojená, teď jen občas znejistím, možná, kdyby byl v HK nějaký šikovný a hodný veterinář přímo specializovaný na kočky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Veterina v Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 13:21:58
Odpovědět s citátem

o postvakcinacnim sarkomu se pise tady ve foru:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1488
myslim,ze tahle komplikace urcite nebyla "chybou" lekarky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Veterina v Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 14:04:16
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
myslim,ze tahle komplikace urcite nebyla "chybou" lekarky...


Bohužel v tom nesouhlasím, minimálně byl problém v tom, že se s řešením bouličky čekalo od června (kdy při očkování nejspíš vznikla) až do srpna ... jakákoliv prodleva v tomhle případě je zhoršení stavu. Proto nepodceňovat žádné bulky u koček a nenechat se odradit veterinářem od řešení!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Veterina v Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 14:44:29
Odpovědět s citátem

Bohužel se čekalo ještě déle. Zaprvé - přesto že jsem výslovně upozorňovala na to, že Amálka je naprosto gaučová kočka, která vůbec nebude chodit ven, dostala vakcínu proti vzteklině, která toto způsobuje, a zadruhé - ptát jsem se musela opakovaně až do listopadu, poté šla hned druhý den na zákrok. Vinu můžu dávat komukoliv, ale i sobě, že jsem nebyla až tak dobře informovaná o možných rizicích, a že jsem nebyla důraznější, jenže teď už mi to nepomůže, přestože na Amálce velmi lpím a přirostla mi k duši. Vždy jsem dávala přednost názoru lékaře, ať se to týkalo dětí, mne nebo kohokoliv z rodiny, přesně tak i u zvířat. Teď jsem o jednu velice bolestnou zkušenost chytřejší a příště si prosadím svou... V každém případě už kočku, která bude pouze bytová, proti vzteklině očkovat nenechám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Veterina v Hradci
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 1. 2007 17:37:27
Odpovědět s citátem

Monika napsal:
Teď jsem o jednu velice bolestnou zkušenost chytřejší a příště si prosadím svou... V každém případě už kočku, která bude pouze bytová, proti vzteklině očkovat nenechám.


Ja jsem jen cetla,ze velka vetsina techto sarkomu bohuzel nejde "vylecit" a uplne odstranit,takze je spis vzacnost,pokud se z toho kocicka dostane.Samorejme o tehle problematice nic nevim,chtela jsem vam hlavne zaslat ten odkaz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tříbarevná



Založen: 05.11.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Re: doporučte veteřináře v Hradci Králové ...
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 16:01:03
Odpovědět s citátem

Setyma napsal:
Měl bych dotaz , nebo spíše doporučení na dobrého veterináře u nás v Hradci Králové , , měl by být pro kočičky konkrétně mainské mývalí mám....Smile)


Dobrý den, osobně mohu v HK doporučit vet. kliniku VET-KLINIKA. Více naleznete na http://www.vetklinika.net/.
Před několika lety jsme řešili kožní problém našeho psa. Žádali jsme o radu i jiné zvěrolékaře, ale nikdo z dotázaných nám nepomohl, až zde. Proto jsem začala na tuto kliniku chodit i s mojí kočičkou. Prac. dobu mají PO-PÁ od 8-18 hod a v SO-NE od 8-12 hod. Víkendy jsou myslím za příplatek. Jelikož mám v tuto dobu komplikované dojíždění, pohlídali mi přes den kočičku (zdarma) a večer jsem si ji vyzvedla.
Jelikož jsem ji nechtěla nechávat celý den v jiném prostředí, začala jsem chodit do Velichovek, kde mi maximálně vyhovuje prac. doba (PO-PÁ od 18-20 hod). Zde jsem taktéž velmi spokojená.

Na seznam některých veterinářů se můžete kouknout zde:
http://www.vyzivapsuakocek.cz/seznam-veterinarnich-lekaru/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Veterinář v HK
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 8:46:34
Odpovědět s citátem

Takhle na netu ta VETklinika vypadá moc dobře, mají hezky udělané stránky, upřímně už jsem taky uvažovala o něčem jiném, chodíme do Gayerek, ale tam už z těch "lepších" doktorů zůstal víceméně jen jeden a to se mi zdá málo. Když je situace akutní, těžko můžu den, dva nebo i víc čekat, až bude mít službu zrovna ten jeden lékař, ke kterému mám důvěru. Možná to zkusím, díky za tip, snad se tu ozve ještě někdo, kdo do Kuklen jezdí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (47x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (37x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (25x)
4
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (23x)
5
Kočka na Titaniku (22x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (21x)
7
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (21x)
8
Creepy kočky: Co vlastně chceš?! (19x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top