Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Veterináři v Ostravě

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: Veterináři v Ostravě
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2006 19:56:02
Odpovědět s citátem

Mám 14ms britského kocourka, je chován v bytě a ven nemá žádný přístup, proto zřejmě ještě nezačal značkovat. Uvažuji o jeho kastraci, na internetu jsem si, bohužel, přečetla spoustu smutných článků o tom,že někomu zvíře po kastraci zemřelo. Proto i já stále jen přemýšlím a nechce se mi do toho, ale jednou to přijít musí a proto se chci zeptat zda někdo zná opravdu dobrého veterináře nebo kliniku v Ostravě či Karviné, kde se mému zlatíčku dostane té nejlepší péče? Finance nejsou až takový problém. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Janazz
Anonymní





Předmět: Re: Veterináři v Ostravě
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2006 21:15:55
Odpovědět s citátem

Doporučuji pana doktora Staňu. Veterina U parku. tel.: 596 120 482. Za 10 let chování kočiček jsem s nimi nikdy neměla problém. Jsou maximálně vstřícní a příjemní. Skvěle vybavená ordinace. Už mi kastrovali 2 kočky a 3 kocourky. Dokonce odoperovali zlomenou tlapičku a vše vždy na 1*.
Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: veterináři v Ostravě
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 11. 2006 21:27:32
Odpovědět s citátem

.....na internetu jsem si, bohužel, přečetla spoustu smutných článků o tom,že někomu zvíře po kastraci zemřelo......

o těch povedených kastracích se většinou nepíše,takže se poptejte známých,ke komu chodí oni a jak jsou spokojeni s péčí svého veterináře a pak se rozhodněte.Pokud chováte kocourka jen v bytě,je možné,že vám značkovat nezačne vůbec,ale každý kocourek je jiný.
_________________
Thelma,Honzík,Čoketka a Airínka(Ája)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lucienka



Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Karviná, Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 9:32:26
Odpovědět s citátem

Na veterinu U parku chodíme už dlouho, vlastně od té doby, co Damiána mám. Je fakt, že jsou tam moc hodní a trpěliví, protože já jsem tam ze začátku byla skoro pořád Laughing Uvidíme jak to dopadne, Damián se ještě ani neprojevuje, že by chtěl začít značkovat, ale člověk nikdy neví, takže se raději ptám dopředu Smile
_________________
Lucie a princezna Mia

Z nebe na nás dohlíží kocouř Damián (3)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marry
Anonymní





Předmět: vetrinar
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2007 10:58:16
Odpovědět s citátem

hlavne nikdo nechodte k veterinari Dvorakovi, ktery sidli u reditelstvi vitkovic, mi lecil kocku na usni svrab a zaplatila jsem za to 1000, protoze ji daval zbytecne drahe leky a trvalo to 3 tydny, kdyz jsem pak byla na klinice ve vitkovich, tak mi rekli, ze se to normalne leci jenom kapkama a injekci a netrva to tak dlouho a nestoji to tolik penez..........a to se mi u dvoraka nestalo poprve, ze si inkasoval hodne penez a zvireti nepomohl....
Odpovědět 
Maddy



Založen: 03.04.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 4. 2007 19:24:07
Odpovědět s citátem

Můžu s klidným srdcem všem doporučit pana doktora Jana Nytru Exclamation Exclamation Exclamation Lepší veterinář snad neexistuje:-) Very Happy Je skvělý a hlavně je na něm znát, že má zvířata opravdu rád, což bohužel nemůžu říct o lékařce a její asistentce z Veterinární kliniky v Ostravě - Vítkovicích! Crying or Very sad Tam mě už nikdo nikdy neuvidí!!!
MVDr. Jan Nytra, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1536/28.
Tel.603 545 022
Ordinační hodiny: Po - Pá 08.00-18.00
So - Ne 08.00-12.00
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Veterinář
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 5. 2007 12:04:05
Odpovědět s citátem

Dobrý den, v Ostravě po dobrých zkušenostech můžu doporučit MVDr. Lubomíra Košťála. Nejenom,že je vidět jeho láska ke zvířatům a pečlivý přístup, ale zajímá se taky o vše co je se zvířátkem - kočičkou (plemenem) spojené v mém případě Sphynx, aby se nic nezanedbalo. Na těchto stránkách najdete spojení na jeho soukromou ambulanci:
http://www.veterina.estranky.cz/
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačuli



Založen: 23.05.2008
Příspěvky: 4

Předmět: veterinář
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 6:58:55
Odpovědět s citátem

Taky můžu přispět svou troškou .... chodíme k panu doktorovi Palkovskému, do Ostravy-Poruby. Zachránil dvakrát život pejskovi od rodičů (něm.ovčák) a ted se stará o moje dvě kočičky. Jedna z nich, kocourek Samík, má chronické selhávání ledvin s vrozenými cystami. Nemůžu proti němu říci ani špetku špatného. Vždy rád poradí, snaží se vybrat tu nejlepší a nejšetrnější léčbu. Smile
Kontakt: http://www.klinika-yorica.cz/

Jinak kocourek byl kastrován u pana doktora v roce a čtvrt (dnes má skoro pět let) a byl zcela bez problémů. Používá sice dražší narkozy, ale po zhruba 3 hodinách už šel sám na záchůdek a večer už řádil, jako by nic.
Tchýně byla ted s kočičkama na kastraci - 2 kočky a 1 kocourek v Ostravě-Vítkovicích u nádraží a po narkoze se probírali tři dny Sad Navíc stále kulhají na tu nožku, kde mají ve slabinách!! jizvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kitty



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: veterinář
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 11:56:37
Odpovědět s citátem

Taky chodime k doktoru Palkovskemu a jsme moc spokojeni.
Kdyz jsem jeste mela pejska, muzu rict, ze mu o dost prodlouzil zivot a vzdycky se k nemu (i ke kocandam) choval moc hezky. Ma o zvirata zajem a ma je rad.

A co je hlavni - funguje mu pohotovost, coz je pro me hodne dulezite - pro klid duse...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 8:40:20
Odpovědět s citátem

Já stejně jako Sanny nedám dopustit na doktora Košťála. Chodím k němu spoustu let a opravdu mu věřím. Je super. Má přehled, miluje zvířata, prostě to umí. A navíc je fakt fešák Wink
Hele: http://www.veterina.estranky.cz/ Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eleni



Založen: 31.01.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 19:36:28
Odpovědět s citátem

Taky doporučuji Mvdr. Košťála, chodím k němu ze svýma dvěma mainskýma čičinama a je to opravdu pan doktor na svém místě. Neustále sleduje novinky co se týče koček a veterinární péče, očkování atd. Má k nim velice vřelý vztah, chodí i na přejímky na výstavy. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (58x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (50x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (30x)
4
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (26x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (25x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (25x)
7
Kočka na Titaniku (24x)
8
Kočičí jména (23x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top