Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Koulodráha


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: Koulodráha
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2009 10:14:50
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
tak jsem jako mnozí z Vás po shlédnutí několika fotek a přečtení fora pořídila koulodráhu. A bohužel radost jsem z ní měla jenom já. Cookie se jí sama ani nedotkne, ikdyž se jí to snažím ukázat Wink
Tak mě zajímá jestli jsem první u koho nemá až takový úspěch Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: Koulodráha
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2009 13:59:56
Odpovědět s citátem

Cookie napsal:
Zdravím všechny,
tak jsem jako mnozí z Vás po shlédnutí několika fotek a přečtení fora pořídila koulodráhu. A bohužel radost jsem z ní měla jenom já. Cookie se jí sama ani nedotkne, ikdyž se jí to snažím ukázat Wink
Tak mě zajímá jestli jsem první u koho nemá až takový úspěch Question

Ahoj, dráhu jsem měla před Vánocema objednanou, bohužel se to nezdařilo relizovat, tak jsem si říkala, že počkánm, třeba u někoho nebude používaná. Takže pokud si to kočky nerozmyslí, hlásím se k odkupu. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2009 14:21:42
Odpovědět s citátem

Pořídila jsem domů něco podobného (menší a levnější) a zájem projevil jen kocour. Ovšem tomu jsou teprve 4,5 měsíce a tak se s radostí vrhá na vše nové. Roční kočku to už přešlo a teď se málokdy sníží k tomu, aby si všimla nabízené hračky a to jakékoliv....dráhy si tudíž ani nevšimla. Jen zvědavě pozorovala, co to kotě bláznivé zase vyvádí.
Ovšem mám pocit, že daleko vděčnější je prosté mávátko, protože to do hry zapojí i mě a tak se toho kočky účastní radostněji. Aspoň ty moje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2009 18:18:25
Odpovědět s citátem

adinah napsal:
Pořídila jsem domů něco podobného (menší a levnější) a zájem projevil jen kocour. Ovšem tomu jsou teprve 4,5 měsíce a tak se s radostí vrhá na vše nové. Roční kočku to už přešlo a teď se málokdy sníží k tomu, aby si všimla nabízené hračky a to jakékoliv....dráhy si tudíž ani nevšimla. Jen zvědavě pozorovala, co to kotě bláznivé zase vyvádí.
Ovšem mám pocit, že daleko vděčnější je prosté mávátko, protože to do hry zapojí i mě a tak se toho kočky účastní radostněji. Aspoň ty moje.


My mávátka a škádlítka také hojně využíváme. Doma je to spíš jako na kočičím hřišti - všude ve dvěřích máme pověšené myšky a jiný kočičárny. Nejvíc ale u nás frčí úplně obyčejná gumička, která přišla v jednom balíku z USA Very Happy - tu Cookie miluje a nosí nám jí, když si chce hrát. Asi jí koulodrája z ČR moc nejede, chtela by jí z USA Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2009 10:27:19
Odpovědět s citátem

Ja jsem koupila kočence koulodráhu k vánocům. Zatím takovou malou, kdyby se jí náhodou nelíbila Smile Malé se moc moc líbí a hraje si s ní každý den. Někdy se v noci proklínám co to byl za nápad Very Happy Malá s tím totiž drnčí i když se v noci náhodou vzbudí. Ale jsem ráda, že si vyhraje. Taky mávátka má ráda. Máme z pštrosích per a ty jednoznačně vedou. Úspěch má i myšla na kliku. Snad časem najdeme něco dalšího co se jí zalíbí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: kulodráha
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2009 10:58:58
Odpovědět s citátem

Tak se přídávám mezi ty, kteří neodolali kulodráze Wink . Tak jsem fakt zvědavá, jak zaujme, ale jelikož mám 4 kočky, tak snad aspoň jednu ano Laughing

Izzy, jakou myšku na kliku myslíte? Pošlete odkaz, dík.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 2. 2009 11:33:30
Odpovědět s citátem

AngelikadeSance: juj na netu jsem ji neviděla, ale doma fotnu. Koupila jsem ji ve Zvěrokruhu. Je to myška a má místo ocásku asi půlmetrovou jako stuhu a na jejím konci je uvnitř drát. Omotá se kolem kliky dveří a myška za ocásek visí dolů, skoro na zem. Kočenka pak leží u dvěří na zádech a myšku ,,fackuje,, Very Happy Moc jí to baví. Ve zvěrokruhu je měli před vánoci ve slevě a byli šedé a hnědé. Netuším ale, jestli to nebyl nějaký doprodej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ibu



Založen: 04.03.2009
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 11:11:40
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, to já teprve dneska tady zjistila, že nějaká koulodráha existuje Evil or Very Mad ono v obchodech moc věcí nemaj, kupujem vše na netu. Já se spíš bojím, že pokud zainvestuju větší peníze a kocoura to nebude bavit, co pak s tím.....my koupili kočičákovi takový ten pelíšek na topení (lehává tam na sešitech ze školy) a on jím pohrdl....prskal na něj, navoněli jsme ho lákadlem pro kočky a stejně tam nevlezl.....takže jsem ho včera po 2 měsících prodala na aukru úplně nový a samozřejmě pod cenou Twisted Evil Evil or Very Mad jinak ho baví myška v kleci-tu už vyndal a myška na natahování, myška kejvavá....prostě vše co se dá strčit do škvíry sedačky, z které to pak jemně doluje Laughing mávátko a škrabadlo taky dobrý, ale nikdy ho nenapadne vlézt do bedýnky pod škrabadlem-takže zase zbytečný kus krámu zabírající místo k praktickému škrabadlu. ze začátku ho nejvíc bavila úplně obyčejná krabice od papírů, do které jsme mu vyřízli vlez-tam se schovával a stěhoval ji po bytě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2009 11:12:45
Odpovědět s citátem

ibu napsal:
Ahoj všem, to já teprve dneska tady zjistila, že nějaká koulodráha existuje Evil or Very Mad ono v obchodech moc věcí nemaj, kupujem vše na netu.


Když píšete o aukru, tam jsem koulodráhu viděla nabízenou za nehoráznou cenu, asi někdo kalkuluje, že lidi, co to neznají, se chytnou zajímavé hračky a neověří si cenu. Jinak jak píšete, kočkám se nic vnutit nedá. Můj kočičák do boudy pod škrabadlem párkrát vlezl, teď už je na něho dost malá. Nejvíc se vyblbne, když na něho hodím nějaký hadr, tričko, staré prostěradlo a pak se přes látku jako pereme, on kouše, packuje, akorát si člověk musí dát pozor, aby ta látka byla stále mezi drápy a prsty Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Kočka na Titaniku (19x)
4
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (17x)
5
Rostliny jedovaté pro kočky (17x)
6
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
7
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (16x)
8
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top