Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

průjem u březí kočičky

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
luczinka



Založen: 22.07.2008
Příspěvky: 44

Předmět: průjem u březí kočičky
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2009 13:09:38
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
máme problem s čičinou. Od včerejška má pořád průjem chodí na wc několikrát - večer byla 3x a pak i v noci a dnes. Má to světle hnědé a takové kašovité. Dostává granulky Hills kitten, dnes je v 28 dni březosti. Jinak je čilá, hravá, vrní atd..tedka se umejvá. Koťátka má podle sona ok. Uvařila jsem ji kuřecí maso s rýží, ale nechce to. Smectu jsme jí dali stříkačkou na radu doktorky. Čím by to mohla mít. Ostatní kočky co mám jsou ok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: průjem u březí kočičky
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2009 6:08:08
Odpovědět s citátem

luczinka napsal:
Dobrý den,
máme problem s čičinou. Od včerejška má pořád průjem chodí na wc několikrát - večer byla 3x a pak i v noci a dnes. Má to světle hnědé a takové kašovité. Dostává granulky Hills kitten, dnes je v 28 dni březosti. Jinak je čilá, hravá, vrní atd..tedka se umejvá. Koťátka má podle sona ok. Uvařila jsem ji kuřecí maso s rýží, ale nechce to. Smectu jsme jí dali stříkačkou na radu doktorky. Čím by to mohla mít. Ostatní kočky co mám jsou ok.


Od čeho to je, těžko říct. Pokud se jinak chová normálně, jí, pije, čůrá, hraje si, pokračovala bych 3x denně s aplikací smecty, cca 1 sáček rozdělit do 3. dílů a ty v průběhu dne dát. Mě se to docela osvědčilo.

Můj naháč teď taky měl jeden den ale opravdu šílený průjem, nevím, po čem, jí jen granule a pořád stejné, dostala smectu a druhý den to bylo lepší a pak už v pohodě.

Pokud by se k průjmu přidalo ještě něco dalšího, pak jedině cesta na veterinu, obzvláště je-li kočka v jináči.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top