Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Daruji kočičáky do dobrých rukou

Fórum: Pomoc

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
falcona



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 14

Předmět: Daruji kočičáky do dobrých rukou
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2012 11:55:29
Odpovědět s citátem

Prosím o pomoc!!!
Hledám hodné lidi, kteří by si vzali kočku a kocoura, klidně i zvlášť. Je jim 8 let, jsou v nejlepším věku Smile. Oba jsou zdraví, očkovaní, zvyklí na doma. Nechodí ven. Jen kocour měl ve třech letech nemocné močové cesty a od té doby baští dietu. Ale jinak je bez problémů.
Náš 10 měsíční syn má ekzém a pořád se mu zhoršuje. Řešíme to od jeho dvou měsíců, vyzkoušeli jsme hory doly...Proto jsem se rozhodla k tomuto radikálnímu řešení.
Chtěla bych s novým majitelem být v kontaktu, abych se jednou za čas poptala, jak se jim daří.
Foto viz odkazy
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1707
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=1708
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Daruji kočičáky do dobrých rukou
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2012 12:18:47
Odpovědět s citátem

Víte jistě, že ekzém je z koček?

Ono můj bratr trpěl atopickým ekzémem přibližně od těch dvou měsíců a můžu říct, že takřka až asi do puberty to byl boj a v podstatě až teprve věkem se ten problém vyřešil. Nicméně neměli jsme doma žádné zvíře. V současnosti je sice alergik a ekzém se tu a tam projeví, ale kočiny, se kterými přichází do kontaktu mu jej nikterak nezhoršují.

Nicméně nechci zpochybňovat Vaše rozhodnutí. Jen je třeba se ujistit, že tímhle krokem dojde ke zlepšení, že příčinou jsou opravdu kočky.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2012 13:13:41
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Také můj,dnes už 35letý syn trpěl od dvou měsíců atopickým exémem.Do puberty jsme s tím měli obrovské problémy,potom se to zklidnilo,dnes se mu sem tam objeví flíček,má vypozorováno,že se objeví vždy po tom,co se napije mléka,nebo sní tavený sýr.Vždycky jsme měli doma nějaké zvířátko,psa,ptáky,křečky,morčata,přítomnost zvířete nikdy neovlivnila stav jeho ekzému.Já mám už několik roků kočky,při i několikadenní návštěvě se ekzém neobjeví,takže si myslím,že přítomnost zvířat na ekzém nemá vliv.Pokud dáte vaše dlouholeté kočky pryč,nakonec zjistíte,že syn stále trpí ekzémem,bude vám to líto,ale je to vaše rozhodnutí.S tím ekzémem počítejte,že do puberty to o moc lepší nebude,je doba,kdy se zklidní,ale opět se objeví.Lékaři pravděpodobně dodnes nedokázali najít příčinu vzniku a potom následné léčení a vyléčení:-(((.


BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Matýsek z Kočičí naděje H



Založen: 27.05.2012
Příspěvky: 4

Předmět: Atopický ekzem
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2012 18:07:10
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,
v naší rodině je atopický ekzem dědičný. Od narození ho mám taky.
První kočku jsem měla až v 48 letech. Teď mám čtyři. Na ekzem to nemělo žádný vliv.
Potíže mi působí špatně vymáchané prádlo, škrabání brambor, vůně jahod, veškeré syrové ovoce...
Časem přijdete na to, co vadí Vašemu synovi.
Neukvapte se...

Zdraví Matýsek, Kačenka, Dárek a Kmotříček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: Daruji kočičáky
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2012 19:21:00
Odpovědět s citátem

Možno by ste mali skúsiť porozprávať sa s lekárom, oni si niekedy radi uľahčia život konštatovaním, že za problém môžu mačky. Alergia býva na proteíny obsiahnuté v mačacích slinách a to sa dá otestovať, či je dieťa alregické práve na ne. Naozaj sa Vám pokojne môže stať, že ich dáte z domu preč, a problém to nevyreši. Ja by som to odkonzultovala s viacerými lekármi a dala urobiť testy i na alergiu na mačky.
Dovolím si citovať úryvok z web stránky www.prealergikov.sk

Diagnostika:

Alergiu na zvieracie alergény zistí lekár – alergológ:
1.podrobne s Vami preberie výskyt alergických ťažkostí u Vás a v rodine (príznaky, doterajšiu liečbu, Vaše návyky a prostredie, v ktorom žijete)
2.klinické vyšetrenie doplní spirometrickým vyšetrením, vyšetrením vydychovaného NO ako markeru alergického zápalu, event. doplní ORL vyšetrenie
3.urobí kožné testy, ktoré pomôžu presnejšie určiť príčinné alergény. Zvyčajne sa robia na vnútornej strane predlaktia, kam sa aplikujú kvapky jednotlivých podozrivých alergénov.
4.vyšetrenie krvi pomocou celkových a špecifických IgE protilátok a ECP proteínu môže tiež poslúžiť k presnejšiemu stanoveniu diagnózy

Vyššie uvedená web stránka obsahuje viac informácií, pohľadajte na webe a konzultujte s viacerými lekármi. Viem, že to bude znieť možno ako demagógia, ale moja generácia napríklad vyrastala v kontakte so všetkým možným a tak nejako si myslím, že "čo nás nezabije, to nás posilní" - berte to prosím s rezervou, vždy je to prípad od prípadu Smile

Držím palce a verím, že to dopadne dobre pre všetkých Smile
Odpovědět 
falcona



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2012 17:52:30
Odpovědět s citátem

My uz testy na alergii udelane mame, ale lekar nam rekl, ze je tam az 40procentni falesna negativita u takto malych deti. Vysly nam negativne.
Ted nam nasadil doktor Fenistil, a uz druhy den, co to bereme, se ekzem zacina zlepsovat.
Ja jsem taky od mala atopicka, ale ted problemy nemam a s kockama se mi taky ekzem neobjevil.Snazim se predejit pripadnemu astmatu, ktere se u atopiku velmi casto projevuje a kocky byvaji spoustecem. Mame doma cely arzenal masti, uz jsem dostala i tipy odsud, vyzkouseli jsme Chytrou houbu, konopnou mast, Exomega krem, Biodermu Zinc, Vitellu se zinkem, Vitellu Ichtamol, ruzne promazavacky. Jedine, co to trochu udrzuje v prijatelne forme je ta Bioderma.Ale postupne se to rozleza po celych rukach a nohach, nejhorsi jsou tvare.
Vim, ze mi nikdo nerekne, ze to ma nebo nema z kocek. Dost to konzultujeme s pediatrem a snazime se najit reseni. Chtela bych predejit tomu, abych si jednou musela vycitat, ze ma syn astma, kvuli tomu, ze jsem se nedokazala rozloucit s kocickama. Je to bolestive, ale kdyby se nasel nekdo hodny a vzal si je, budu vdecna. Urcite bychom se domluvili na krmeni, atd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2012 19:25:11
Odpovědět s citátem

Ještě bych přidala jeden tip, ale osobní zkušenost nemám. Přípravky Bio-Life. Kupuje je ode mne paní, které se po pořízení kočičky rozjelo astma a prý to funguje dobře. Jsou to spreje jednak na odstranění alergenů ze srsti, z prostředí i ze vzduchu.

http://www.zbozi.cz/?q=bio-life+spray
http://www.zbozi.cz/?q=bio-life+cleanse
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top