Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

cizí těleso v krku

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
marcela.roscheova



Založen: 19.04.2006
Příspěvky: 15

Předmět: cizí těleso v krku
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 12:08:24
Odpovědět s citátem

Ahoj lidičky, prosím o radu nebo podobnou zkušenost. Nepovedlo se mi můj problémek najít ve fóru, tak píšu rovnou. Můj roční kocourek od včerejšího večera nejedl, i když by možná rád. Něco si zobne, ale pak si dlouho olizuje tlamičku a začne mít jakoby náběh na zvracení, ale nezvrací. To samé dělá, i když je třeba v klidu nebo leží. JInak je normální, průjem nemá, hraje si. Myslíte, že má něco v krku??? Dívali jsme se mu tam, ale měl jazýček přitisknutý na patře, takže přímo do krku jsme mu neviděli. Nevím, co s tím, můj veterinář tu bude až o víkendu, tak snad se ale nemusím bát......??? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cizí těleso v krku
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 12:36:09
Odpovědět s citátem

No co jsem si tak všimla, tak kočky jsou mistryně ve zvracení, opravdu pro ně není problém cokoliv vyhodit.
Na Vašem místě bych pro jistotu zašla k Vašemu vetovi, ono to nemusí být třeba něco v krku, ale i zánět žaludku (Rubka nám přestala jíst, zvracela, ale byla k tomu i unavená).
Dáváte něco na bezoáry? Také to může být smotek chlupů v žaludku, který se snaží těma jakoby "náběhama" na zvracení dostat ven.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marcela.roscheova



Založen: 19.04.2006
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 12:49:12
Odpovědět s citátem

Na bezoáry dáváme granulky a ani po nich moc nezvrací, takže mu asi pomáhají, je ale pravda, že jsme delší dobu nebyli venku, je zima, tak už chodíme ven hlavně v tašce. Nevím, jestli by třeba nepomohla tráva, že by to ze sebe líp dostal, vždycky když jdeme ven, jako první se vrhne na trávu. Jinak se uklidńuju tím, že je zatím normální, reaguje normálně, hraje si, takže počkám ještě jak bude zítra a v sobotu bych vyrazila. Zase mi přijde divný, že by byl takhle v pohodě, kdyby mu opravdu něco v krku uvízlo a myslím, že by to spíš spolknul a pak třeba dostal ven jinudy! Smile tak snad to bud O.K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 14:08:44
Odpovědět s citátem

Ahoj Marcelo,
pokud kocourek nejí déle než jeden den, nechej ho rychle vyšetřit a neodkládej to. Travičku mu můžeš pěstovat i doma v květináči - prodává se tzv. kočičí tráva v obchodě se semeny nebo stačí vysít obyčejnou pšenici, ječmen, prostě nějaké zrní a on si pak bude okusovat vzešlou travičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
marcela.roscheova



Založen: 19.04.2006
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2006 14:15:54
Odpovědět s citátem

No on Simírek to tak občas dělá, třeba jednou za dva za tři měsíce má období (jeden, dva dny) že moc nejí, pije, zobne si granulek a je to. Pak ale zase celou dobu jí normálně, takže tohle mě tak netrápí, spíš nevím, co si mám myslet o těch náznacích zvracení. Jinak na travičku chodíme ven, protože pěstovanou trávu mi akorát doma vyhází, vytrhá a vůbec jí nejí, takže to jsem vzdala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top