Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 8:56:06
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
tatiana napsal:
Přijdu si jako totální blbec Crying or Very sad - chtěla jsem se zaregistrovat zde:http://zooplus.com/de/login?redir=de/ir, protože tam řada věcí vychází laciněji (a o hodně) než u nás a poštovné vyjde na cca 120 Kč, což bývá i u nás. Nikde jsem ale nenašla, kde a jak se vlastně registruje-ztratila jsem tím spoustu času. Sad

Je tu někdo, kdo se registroval a poradí?

Němčina není problém, problémem je najít, kde a jak se registrovat.


Oni nemají vysloveně záložku Registrace. Ale když se klikne na Mein Zooplus, dá to logovací stránku, kde je právě napsáno to, že se člověk vlastně registruje s první objednávkou.


Tak jsem včera učinila svůj první nákup-díky Leemet Very Happy - uvedla platbu kartou-domnívala jsem se, že se platbu provedu já osobně, ale vypadá to, že oni si to sami strhnou z mého účtu-je to tak? Já jsem na netu párkrát kartou už platila, ale probíhalo to za mé aktivní účasti, kdy jsem zadala číslo karty, datum expirace a poslední trojčíslí z rubu karty a platba byla okamžitě provedena a peníze byly z mého účtu odepsány. Tady jsem se dívala na účet a nic tam nevidím-tak jsem z toho trochu v rozpacích-jak to tedy probíhá? Tam jsem to rubové trojčíslí neuváděla, jen číslo karty a datum expirace, ani banku ne, jsem z toho voláká zmetěná Confused

Měla jsem chuť do toho RC s tunelem, ale nakonec jsem si to odpostila, nevím, zda by RC chutnaly, ještě jsme je neměly a kupovat hned 10kg pytel se mi nechtělo, když naši kluci granulky jen jako ňamku....a tak jsem zvládla chamtivost Wink Cat best oko plus 40l tam vychází na cca 450 Kč, což je bomba, takže jsem objednala 2 pytle a v akci mají Félixe 20 kapsiček za 9 euro, no nekup to.

Tak teď čekám, jak proběhne ta platba Shocked
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 9:02:44
Odpovědět s citátem

Peníze si z účtu strhnou až cca den dva poté, co tu objednávku skutečně dostanete. Takže pokud by něco nebylo OK (nám např. s tou krabicí někdo šlehnul, byla znovu přebalovaná a chyběly asi 4 konzervy), tak tačí hned sednout, napsat reklamaci a oni si strhnou peníze jen za to, co Vám skutečně dorazilo.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 9:04:47
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
Peníze si z účtu strhnou až cca den dva poté, co tu objednávku skutečně dostanete. Takže pokud by něco nebylo OK (nám např. s tou krabicí někdo šlehnul, byla znovu přebalovaná a chyběly asi 4 konzervy), tak tačí hned sednout, napsat reklamaci a oni si strhnou peníze jen za to, co Vám skutečně dorazilo.


Tak až takhle? Tal to je fakt dost dobrý Very Happy Budu informovat, jak rychle jsem to dostala-objednávala jsem včera v noci.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 9:59:17
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Tak až takhle? Tal to je fakt dost dobrý Very Happy Budu informovat, jak rychle jsem to dostala-objednávala jsem včera v noci.


Sákryš, já jsem to teda studovala jen tak namátkou, nic jsem neobjednávala, ale ty ceny se mi zase nijak nižší nezdály. I když tedy popisované zacházení se zákazníkem je v našich poměrech nadstandardní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 10:10:45
Odpovědět s citátem

No jo, už to vidím, u krmení je to levnější. Dívala jsem se předtím na převážně nevhodné, protože dražší, položky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 12:05:54
Odpovědět s citátem

Nevite nekdo jak dlouho trvaji na zooplusu ruzne akce Question Smile - nebo alespon priblizne Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 12:44:43
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
Nevite nekdo jak dlouho trvaji na zooplusu ruzne akce Question Smile - nebo alespon priblizne Wink

Ahoj, nová akční nabídka mi chodí každý týden. Ale záleží na druhu "akce", mají krátkodobé (ten týden) i dlouhodobé. Teď slaví výročí vzniku obchodu, z emailu jsem pochopila, že ty úžasné slevy budou do konce června. Kdybych mlela nesmysl, tak mě prosím někdo opravte Very Happy

pro Tatianu: není zač Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 13:24:58
Odpovědět s citátem

Je to tak. Něco platí jen chvíli-různé gutscheiny a akce k různým svátkům-masopust, adventní kalendář, velikonoční slevy, mistrovství Evropy, a některé ty slevy mají dlouhodobě (třeba zkušební balení kapsiček Animonda).

Takže pro našince doporučuji vyčkat s objednávkou na období, kdy mají nějaké bonus akce-Vánoce a Velikonoce to jistí.

Teď mi přišel gutschein na věci zdarma (konzervy a pamlsky). Škoda, že už jsm předevčírem objednala Crying or Very sad
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 14:33:20
Odpovědět s citátem

Dekuji za odpovedi Wink . Taky me prisel mailik - mam radost budu objednavat zitra nebo o vikendu Smile
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2008 10:34:35
Odpovědět s citátem

Dneska mi přišly 2 balíky z Německa ze Zooplusu-přivezla mi to naše pošta. Vše bylo v pořádku.

Když vezmu fakt, že jsem objednávala 2 40l pytle steliva, tak u nás by mě vyšlo poštovné asi dráž než z Německa. Navíc díky bonusu 5euro mám poštovné zadarmo. Platbu si z mého účtu ještě nestrhli. Hned jsem jim odklikla mail, že vše došlo v pořádku, tak jsem zvědavá, kdy si strhnou platbu.

Jak tak na to kouká, asi zůstanu nakupovat u nich, 2x ročně udělám větší nákup a vyplatí se to.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 4:54:45
Odpovědět s citátem

I já se musím podělit o své zkušenosti se Zooplusem.de. Nakupovala jsem tam, protože krmivo vyjde opravdu o hodně levněji než u nás, ale trochu mě zklamali. To že dorazil balík za více než týden mi nevadí, navíc za to stejně může naše pošta, protože z Německa byl balík v ČR do dvou dnů a pak se týden toulal po naší republice. Ale byla jsem naprosto v šoku v jakém stavu ten balík dorazil. Objednávám každý měsíc granule a i stelivo u nás a vždycky přijde balík zabalený a omotaný vším možným, že se do něj nemůžu dostat ani s pomocí nože či nůžek. Z německa dorazila krabice, která byla jen lehce převázaná umělohmotnou páskou. Nebyl vůbec problém vytáhnout 10kg pytel granulí, aniž bych cokoliv rozvázala nebo rozlepila. Nechápu že z toho nevypadly ani myšičky ani mlsky a ještě několik dalších drobností. Prostě došlo sice všechno, ale balík byl naprosto nedostatečně zabalen. Otrávilo mě to poměrně dost, nevím jestli u nich ještě někdy budu nakupovat, bylo toho přes 20 kg za 120 Eur. V jakém stavu dorazily balíky z Německa k vám? Byly dostatečně zabalené?
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 8:13:37
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko,
tak mám trochu podobnou zkušenost, zboží dorazilo obratem, cca do pěti dnů, dva veliké balíky obsahovaly vše, ale přelepené to bylo jen tak jednou lepisí páskou a jednou umělou. Prostě asi holt němci nepočítají s tím, jak se k věcem chová česká pošta a že se u nás krade Very Happy
Dnes nebo zítra čekám další velký ranec ze ZOOplusu, tak pak poreferuji, v jakém stavu přišel tento. Takže doporučuji kliknout z odpovědní nabídky, v jakém stavu byla zásilka doručena, na prostřední e-mail, že že zboží došlo v pořádku, ale v poškozeném balení Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 8:56:39
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
... V jakém stavu dorazily balíky z Německa k vám? Byly dostatečně zabalené?


Poslední dodávka dorazila v pohodě, balíky sice jen přelepené lepicí páskou s provázkem, ale tentokrát Němci rozdělili dodávku do dvou balíků, takže žádné poškození. Že by se už dozvěděli, jak Česká pošta zachází s balíky? Předtím byl vždycky jen jeden velký balík přepásaný umělohmotným pásečkem (našim kočinám na hraní), všelijak zdeformovaný, naštěstí obsah nedotknutý, když teda pominu zdeformované konzervy. Před časem jsem si na internetu prohlížela přepravní nebo jaký řád České pošty a šokovalo mě, když jsem se dočetla, že balík musí být zabalený tak, aby vydržel pád z 1,20 m Twisted Evil, patrně to znamená, že jej mohou pošťáci z této výšky házet, kopat do něj, skákat po něm atd .... asi aby si vydupali ještě větší poplatky za "skvělou a spolehlivou" přepravu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 9:17:50
Odpovědět s citátem

Mě po návratu z dovolené čekal taky doma od nich balík, ale tentokrát menší a zabalený dobře. Poprvé, když jsem objednávala krom krmení 2 40l pytle Cat best oko plus (jeden vyšel asi na 470 Kč!), tak to dorazilo ve 2 balících taky jen tak přepásaných páskou, ale vše bylo v pořádku. Jinak u toho steliva mám dojem, že je lepší než kupované u nás. Měla jsem s sebou oba kocouře na dovolené. Doma jsem naplnila stelivem kadibudku po okraj, a pak jen vyhazovala hrudky. Během celého týdne nebylo třeba stelivo prosévat, stačilo po týdnu až doma. Kupované tady musím tak 3x týdeně, de facto obden prosít-Klaudíkovi vadí prach a pak mu teče z očí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 9:57:26
Odpovědět s citátem

No tak aspoň v tom nejsem sama, naprosto mi není jasné, že z toho nic nevypadlo, samozřejmě jsem to nechala na poště přesně na gram převážit a souhlasilo to, pak jsem jim odklikla prostřední odkaz a bylo vařešeno. Jinak jsem spokojená hlavně s cenama za jídlo.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: stav balíků
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 19:48:35
Odpovědět s citátem

Myslím, že to bude spíš problém České pošty než zooplusu.

Do Čech jsem měla objednané zatím celkem 3 balíky- 2 dorazili poškozené, z toho ten poslední totálně na sr.... (překvapivě nic nechybělo)

Do Německa jsem objednávala asi 4x a vždy vše dorazilo v pořádku. Jednou sice zapomněli ten balík přelepit, takže došel otevřený, ale pošťák z DHL na to při předávání okamžitě a sám od sebe (!) upozornil a požádal o překontrolování, zda nic nechybí.

Myslím že by nebylo špatné, kdybychom nezávisle na sobě poslali na zooplus přes ten jejich kontaktní formulář žádost o bytelnější balení zásilek do Česka s vysvětlením, v jakém stavu občas dorazí.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: stav balíků
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2008 21:51:11
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
Myslím, že to bude spíš problém České pošty než zooplusu.

Do Čech jsem měla objednané zatím celkem 3 balíky- 2 dorazili poškozené, z toho ten poslední totálně na sr.... (překvapivě nic nechybělo)

Do Německa jsem objednávala asi 4x a vždy vše dorazilo v pořádku. Jednou sice zapomněli ten balík přelepit, takže došel otevřený, ale pošťák z DHL na to při předávání okamžitě a sám od sebe (!) upozornil a požádal o překontrolování, zda nic nechybí.

Myslím že by nebylo špatné, kdybychom nezávisle na sobě poslali na zooplus přes ten jejich kontaktní formulář žádost o bytelnější balení zásilek do Česka s vysvětlením, v jakém stavu občas dorazí.



zajímalo by mne jakým způsobem platíte účet?máte konto v Německu nebo jak?Nakupuji také v Německu mám to za rohem ale ve Waldssasenu zooplus není,je tam soukromý krámek s chov,potřebami,kde je všechno poměrně drahé,hlavně krmení,kupuji tam stelivo euro cats,se kterým jsem velmi spokojená.


Bětka, Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: stav balíků
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 6:54:49
Odpovědět s citátem

Já platím platební kartou umožňující nákupy na internetu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: Re: stav balíků
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 7:43:30
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
[

zajímalo by mne jakým způsobem platíte účet?máte konto v Německu nebo jak?Nakupuji také v Německu mám to za rohem ale ve Waldssasenu zooplus není,je tam soukromý krámek s chov,potřebami,kde je všechno poměrně drahé,hlavně krmení,kupuji tam stelivo euro cats,se kterým jsem velmi spokojená.

Bětka, Barunka a Matěj


Pokud si objednáte na českou adresu, oficiálně můžete platit jen kartou přes internet. Jde platit ale i z účtu v německé bance.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: ZOOplus
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 10:17:27
Odpovědět s citátem

Takže dnešní čerstvá zkušenost, balíky přišly poškozené a z 24 konzerviček Bozita jich je pět fuč Twisted Evil

Poučení: příště pošťák neodjede, dokud to nezkontroluju.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 19:57:40
Odpovědět s citátem

Ještě mě napadá, pokud jsem si to blbě nevyložil - nepřeložil, neměla by být sleva 5% při nákupu nad 100 EUR? Nic se mi neodečetlo, tak nevím, jestli jsem to blbě nepochopil.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 20:53:35
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ještě mě napadá, pokud jsem si to blbě nevyložil - nepřeložil, neměla by být sleva 5% při nákupu nad 100 EUR? Nic se mi neodečetlo, tak nevím, jestli jsem to blbě nepochopil.


Sleva se neodečítá automaticky, musí se zadat heslo "Sammelbestellung"
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 20:55:44
Odpovědět s citátem

Díky moc, příště budu chytřejší. Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: postovne
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2008 16:29:31
Odpovědět s citátem

muzu se zeptat kolik je postovne? tady jsem to nejak nenasla a nemecky neumim, koupit a zaplatit zvladnu, jen neumim predem vyhledat, kolik je to postovne Confused abych pak nebyla prekvapena
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2008 16:57:15
Odpovědět s citátem

Poštovné je u jakékoliv objednávky, třeba 100 kilo, stejných 4,9 EUR. Do 100,-EUR se vyplatí při první registraci využít pozvánku již registrovaného zákazníka (pak je sleva 5 EUR), nad 100 EUR se vyplatí využít slevy 5%.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: postovne
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2008 19:35:22
Odpovědět s citátem

to je jako 4,9 eur do ČR????to snad ani neni mozne, dyt skoro za tolik je postovne vsude po ČR Shocked a nemohl by mi nekdo poslat pozvanku????prosiiiim Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2008 19:50:57
Odpovědět s citátem

pošli mi na e-mail tvůj e-mail a jméno a příjmení. Jinak takový krátký postup a informaci mám na svých stránkách v sekci Zlaté stránky - internetové obchody.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: postovne
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2008 22:08:53
Odpovědět s citátem

uz jsem Vam tam napsala. Dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Zooplus.de
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2008 11:28:58
Odpovědět s citátem

Nechci dělat českým obchodníkům reklamu ale v internetových obchodech (českých) se dá koupit krmení, podestýlky a další věci za stejné ceny jako na Zooplus. Chce to jenom hledat. Mám v záložkách asi 20 internetových obchodů a hledám kde je levněji. Navíc, moje zkušenost s českou poštou je katastrofální! Několikrát mi vykradli balík ze zahraničí. Nikdy nic nezaplatili i když jsem prokázal že zboží přislo do česka v pořádku!
Na zooplus jsem objevil levnější škrabadla, záchody pro kočky a fontánky. Mají novější zboží a lepší výběr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 7. 2008 16:06:19
Odpovědět s citátem

Třeba nyní v ZOOplus 3x5 litrů silikagelové podestýlky za 9,98 EUR, myslím že to v česku nemá konkurenci. Ale je fakt že něco tam mají dražší, no ale spoustu věcí levnějších, třeba konzervy v porovnání s našimi cenami za úplně směšné ceny.
Ovšem zkušenost s českou poštou, to je opravdu katastrofa.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (18x)
2
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
3
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top