Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Máme nové kotě a nového člena :-)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2008 11:21:29
Odpovědět s citátem

PŘECHODNĚ uzavírám tohle téma, protože diskuze, která tu začala sem nepatří. Až se situace uklidní, téma bude odemčeno
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 8:36:34
Odpovědět s citátem

Odemykám... prosím zvykejte si, psát příspěvky k tématu. Témat už je tu spoustu, najděte si to správné. Pokud nenajdete téma, nejpříhodnější pro váš příspěvek, založte nové. Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2008 11:36:54
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,

Aminku (Tyrell Pleasure Avalanche) jsme si sice přivezli od Karoliny v polovině září 2007 a dnes slaví své 1. narozeniny, ale ačkoli ten šrumec tady bedlivě sledujeme, přihlásili jsme se až nyní. Jsme moc rádi, že se fórum o sphynxech tak rozrůstá a je cenným zdrojem informací (až na ty občasné bouřky).

Chtěli bychom také ještě dodatečně touto cestou poděkovat Karolínce za tu naši krásnou slečnu!

Veru + Ali
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2008 23:08:40
Odpovědět s citátem

veru-lin napsal:
Ahoj všichni,

Aminku (Tyrell Pleasure Avalanche) jsme si sice přivezli od Karoliny v polovině září 2007 a dnes slaví své 1. narozeniny, ale ačkoli ten šrumec tady bedlivě sledujeme, přihlásili jsme se až nyní. Jsme moc rádi, že se fórum o sphynxech tak rozrůstá a je cenným zdrojem informací (až na ty občasné bouřky).

Chtěli bychom také ještě dodatečně touto cestou poděkovat Karolínce za tu naši krásnou slečnu!

Veru + Ali


Ahoj Věrko a Amy!
Moc Vás tady vítám Very Happy Amy přejeme vše nejlepší a hlavně zdraví! A děkuji za milá slova Smile
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Prosba
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2008 8:18:30
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem jen poprosit nově příchozí, aby nám taky vždycky sdělili aspoň přibližné místo bydliště. Je nás tu čím dál víc, tak ať víme kdo je odkud, třeba se i časem setkáme Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2008 8:36:10
Odpovědět s citátem

Hezký den všem, já jsem o našem kočičákovi psala už do tématu Jak mě dostala sphynxománie, tak se nebudu opakovat Very Happy , každopádně máme krásného 13ti měsíčního kočičáka sphynxe jménem Cháron Gee Scarface. Gee má ještě dalšího čtyřnohého spolubydlícího, o tři týdny mladšího stafordširského bulteriéra. Jsme z Přerova (Olomoucký kraj), takže kdyby měl někdo zájem se stavit na kávu nebo čaj, jste vítáni Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2008 10:59:16
Odpovědět s citátem

Všem novým šťastným majitelům sphynxíků přeji také to nej... no a poněvadž své kočičáky jsem tu již představil, tak bych si ještě dovolil malinko doplnit RadkuK: Vážení nově příchozí a samozřejmě představte svého miláčka ve Zlaté knize koček, ať máme také nač koukat a ať je tam těch našich nahulek co nejvíce Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: Re: Prosba
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 14:32:55
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Chtěla jsem jen poprosit nově příchozí, aby nám taky vždycky sdělili aspoň přibližné místo bydliště. Je nás tu čím dál víc, tak ať víme kdo je odkud, třeba se i časem setkáme Very Happy


Ahojky,

takže upřesňuji: bydlíme na Praze 8 - Karlín a k rodičům jezdíme do Buchlovic a Uherského Hradiště (Zlínský kraj), kde se také budeme přes prázdniny hojněji vyskytovat.

Amince se od mých rodičů vůbec nechce, jelikož je jejich byt nepoměrně větší než náš a skýtá spoustu skrýší a míst, která je nutno pečlivě prozkoumat.

Možnost setkání zní skvěle! Very Happy

Co se týče zápisu do Zlaté knihy, vrhnu se na to co nejdřív! Smile
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 16:34:16
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni !! Musím se pochlubit sice se to netýká koček ale pejska. Příští čtvrtek si totiž k naším dvou holčičkám přivezeme nahateho kamaráda Lokiho Amerického bezsrstého teriéra. Je nádherný !! Tak vím že se to netýká koček ale je to přeci nový člen rodiny. Smile
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 16:46:40
Odpovědět s citátem

for Lucka

Teda to zírám, o tom jsem ještě neslyšel, nebylo by foto????? Smile
A jinak samozřejmě gratuluju Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 18:11:20
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, tak už máme našeho mazla ve Zlaté knize, má už i své kočkoalbum, tak se na fešáka mrkněte Laughing . Fotky budeme postupně doplňovat. Jak se nám zadaří nějaké vyfotit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 19:53:37
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Lucka

Teda to zírám, o tom jsem ještě neslyšel, nebylo by foto????? Smile
A jinak samozřejmě gratuluju Smile



Oldo zadej jsi do hledání obrázky nebo googel a zadej American Hairless Terrier. A napiš jak se ti líbí ? Smile
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 21:25:15
Odpovědět s citátem

Lucko je skvěléééééj Very Happy Tak malinko mi připomíná trochu mexičana, trochu peruánce. Fakt mě to zarazilo, poněvadž jsem o něm dneska slyšel poprve. Kdyžtak mi soukromě napiš, pokud to není tajné, jaké jsou u tohoto plemene cenové relace, i když nevím, mít doma čtvrtou nahuli, aby mě nevyhodili Very Happy No ale jak říkám, kdo se jednou zblázní do naháčů, zamiluje si je navždy Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 21:32:03
Odpovědět s citátem

Ahoj Lucko,velká gratulace k Lokimu-přes vyhledávač jsem si našla obrázky Amerického bezsrstého terriéra a musím uznale říci,že je to BOMBA.Tolik barevných variet a ty nádherné psí oči.Tak až bude doma,tak nás nezapomeň poinformovat jak probíhá seznamování,rvačky a lumpárny... Laughing Laughing
Silvie,Cháron je také pěkný fešák Smile
Romča+Basty+Napoleon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 21:51:34
Odpovědět s citátem

Jen bych dodala, že ze všech plemen psích naháčků má právě AHT nejpodobnější kůži Sphynxům. Narozdíl od ostatních se nemusí doholovat! Wink
V Evropě se pomalu rozšiřují, první byl pejsek jménem Alyck který přiletěl z Floridy do Holandska to už jsou tak 4 roky. Shodou okolností ho přivezl můj kamarád Fitz Usmany (dlouholetý chovatel Sphynxů) a hned se samozřejmě také chlubil. Do té doby jsem o jejich existenci také neměla tušení. Ale jsou naprosto úchvatní! Další následovali již chovní, kteří přiletěli do Finska. Chovatelé z Čech byli v těsném závěsu, tenkrát dovezli tučím 5 jedinců z toho včetně "chlupáčků", ti se také v chovu uplatňují.
Lucko, už se na Lokiho moc těším, až přijedete, pořádně ho poňuchňám Laughing Vybrali jste dobře, ten hnědej je nejhezčí Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 22:25:45
Odpovědět s citátem

Pro Romču a Basty a Napoleona:
Ó, děkujeme Laughing ... Basty a Napoleon mají někde fotečky?

Nedokážu zhodnotit kočky jako takové, ale zdá se mi, že náš kocour se velmi rád předvádí, je to takový malý exhibouš Laughing . A co vnímá naprosto skvěle jsou pochvaly, stačí říct: Gee, ty fešááákuuu... a on hned zamrančí, začne se hrbit a chodit kolem mě, jakoby se natřásal. Ani na cizí lidi není vůbec bojácný. Spíše naopak, zvědavě se přijde podívat co je to za návštěvu a když se mu zrovna chce, hupsne hned na stůl a začne se zase předvádět. Je jak modelka na molu Laughing . Ale proč to sem vlastně píši - podle mě si tímto chováním získal naprosto každého a kdyby zde nebyly "omezující" faktory jako cena (nejen přizovací, ale také "udržovací" - kvalitná žrádlo,...) a určitá náročnost, bylo by minimálně v Přerově majitelů sphynxíků o dost více. No a náš kočičák je mazel všech, hlavně ženské jsou favoritky. K pánským návštěvám je rezervovanější, zato ženskými je obletován a on si je toho samozřejmě vědom. Je to prostě náš "macho" Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 22:41:08
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni to víte, že dám vědět o seznamování, kdybych věděla jak se sem dám fotka tak vám sem dám naše štěně. Neboj Karolíno už se dočkáš taky už se nemůžu dočkat naší prdelky. skusím na to přijít a uvidím a snad se mi to povede tam dát...
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 23:26:04
Odpovědět s citátem

Tak jsem v rychlosti udělala Lokimu webík tak koukněte jsou tam jeho fotečky Very Happy je to http://stranka-lokiho.wbs.cz/ tak napište jak se Vám líbí ?
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 13:44:07
Odpovědět s citátem

Sránka Lokiho je Hotová !! Smile Tak koukněte...
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 16:17:54
Odpovědět s citátem

A kterej to je, ten hnědej? Jsou skvělí Smile a nemají ti chovatelé nějaké www?
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 16:24:26
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
A kterej to je, ten hnědej? Jsou skvělí Smile a nemají ti chovatelé nějaké www?


Ahoj Radko,
omlouvám se za vtírnutí na tohle forum naháčků, ale tady je myslím ten odkaz Smile
http://www.puntovalentino.com/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2008 20:14:20
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
RadkaK napsal:
A kterej to je, ten hnědej? Jsou skvělí Smile a nemají ti chovatelé nějaké www?


Ahoj Radko,
omlouvám se za vtírnutí na tohle forum naháčků, ale tady je myslím ten odkaz Smile
http://www.puntovalentino.com/


Ano ten Hnědý je to puntovalentino.com Smile
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: Loki
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 6. 2008 12:10:38
Odpovědět s citátem

Ahoj Lucko,

Loki je moc krásný, také se mi tato psí rasa moc líbí a kdybych uvažovala o koupi pejska, patřil by tento teriér do úzkého favorizovaného výběru.

Gratulujeme! Very Happy
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: Charon v knize koček
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 6. 2008 12:16:51
Odpovědět s citátem

Silvi,

Charonek je moc pěkný kocourek, až bude mít v albu víc fotek, dej vědět, rádi se podíváme! Smile

Já bojuju se zmenšováním fotek na požadovanou velikost Sad, ale pak Aminčino album zaplavím Very Happy .

Krásný víkend všem!
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Charon v knize koček
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2008 9:46:58
Odpovědět s citátem

veru-lin napsal:
Já bojuju se zmenšováním fotek na požadovanou velikost Sad, ale pak Aminčino album zaplavím Very Happy


Tady je jeden programek na upravu fotek http://software.macek.cc/resamplercz.php
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: Re: Charon v knize koček
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2008 20:28:30
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
veru-lin napsal:
Já bojuju se zmenšováním fotek na požadovanou velikost Sad, ale pak Aminčino album zaplavím Very Happy


Tady je jeden programek na upravu fotek http://software.macek.cc/resamplercz.php


Jéj, děkuji moc! Vyzkouším Wink
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 12:36:23
Odpovědět s citátem

Teď nevím, zda to dát sem Confused - budeme mít nového člena rodiny, ale slečnu devon-rexovou, a ne úplnou nahatku Question

Vzhledem k tomu, že povahově jsou tyhle kočky nastejno, rozhodně mají blíž k nahatkám než k chlupatkám, dávám to tedy sem.

Už se na holčičku moc těšíme!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 13:13:41
Odpovědět s citátem

for Tatiana:

Gratuluji a už se těším, až ji uvidím naživo, samozřejmě ve společnosti Adamíška a Claudia Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: je tu a je krásná:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 20:32:44
Odpovědět s citátem

Ahoj lidičky, tak teda do Prahy 9 Libeň se včera večer přistěhovala úžasná, hravá sphynxí slečna Toyota - zkráceně Toya. Velká vlastně malinká hrdinka milující v noci postel a přes den veškeré dění. Je úplně úchvatná, stále chce být s námi. Jen zatím nějak nebaští. Zkoušíme granule na které byla zvyklá, do toho proplan konzerva, vařené kuřátko a nic moc. A hned už v autě začala trochu pšíkat. Ještě zkusíme dnes kočíčí mlíčko, hned jak se vzbudí, teď spinká v naší postýlce. Naše milá chlupatice-evropská domácí se jí bojí a prská na ní, ale Toya za ní běhá a prohání jí a Ladynka (ta naše domácí) jen zdrhá. Je úplně rozkošná.
Brzy dám fotečky a další info.
Tom
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: je tu a je krásná:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2008 21:16:12
Odpovědět s citátem

Tomtom napsal:
Ahoj lidičky, tak teda do Prahy 9 Libeň se včera večer přistěhovala úžasná, hravá sphynxí slečna Toyota - zkráceně Toya. Velká vlastně malinká hrdinka milující v noci postel a přes den veškeré dění. Je úplně úchvatná, stále chce být s námi. Jen zatím nějak nebaští. Zkoušíme granule na které byla zvyklá, do toho proplan konzerva, vařené kuřátko a nic moc. A hned už v autě začala trochu pšíkat. Ještě zkusíme dnes kočíčí mlíčko, hned jak se vzbudí, teď spinká v naší postýlce. Naše milá chlupatice-evropská domácí se jí bojí a prská na ní, ale Toya za ní běhá a prohání jí a Ladynka (ta naše domácí) jen zdrhá. Je úplně rozkošná.
Brzy dám fotečky a další info.
Tom


No pokud máte v autě puštěnou klimošku, pšíká nejen číča Wink (já teď pšíkám a kašlu z toho taky, zapomněli jsme klimatizaci vypnout Evil or Very Mad ).
A protože je docela chladno a kotě je v novém prostředí, když nebude zrovna v posteli, dejte jí někam, kde se zdržuje, k dispozici měkkou teplou deku, ať se tam může zavrtat, kdyby jí byla zima. Případně vyrobte obleček z rukávu odstaveného bavlněného trika-můžu poslat foto (THostalkova@seznam.cz)-bude-li zájem.

Jinak vítej v klubu! Všichni ti naši nahatí miláčkové jsou prostě úchvatní!
A nejúchvatnější je samozřejmě ten můj Wink ! (každý doplní sám Razz )

Co se jídla týká, zkus nabídnout tvaroh se žloutkem, lučinu, žervé, přemražené mleté nebo sekané hovězí (syrové), to drůbeží taky jemně nasekané, kousek vařené ryby, králičí nebo koňské maso. I různé druhy kapsiček-každá kočka má jiné chutě-je to stejné jako u lidí. A kotěcí granulky asi budeš muset taky nějaké jiné vybrat, dřív, než ti dojdou ty od chovatelky - já osobně dávám Hills kitten, dávala jsem i Proplan kitten - rozhodně to chce něco lepšího, ať z ní vyroste krásní sphynxí slečna.

A s chlupatkou si na sebe zvyknou-jen té to asi potrvá trochu déle než tomu mimozemšťánkovi Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Veterinární poradna: Jak naučit kocoura chodit do ... (17x)
2
RSS kanály (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top