Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde sehnat nejlevnější škrabadlo

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kosheeen



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 12

Předmět: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 16:53:56
Odpovědět s citátem

V sobotu si pojedeme pro koťátko a firma u které jsem měla objednané škrabadlo v podobě vlny selhala. Poraďte kde rychle seženu nové. Moc děkuji Question Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 16:59:59
Odpovědět s citátem

Kosheeen napsal:
V sobotu si pojedeme pro koťátko a firma u které jsem měla objednané škrabadlo v podobě vlny selhala. Poraďte kde rychle seženu nové. Moc děkuji Question Question Question
Kosheen, zdravím,
no myslím, že v podstatě v každém Zverimexu nebo větším obchodě se zvířecím sortimentem ... záleží, odkud jste? A škrabadlo přinejhorším nemusíte mít hned 1. den s příchodem koťátka, ono to chvilinku potrvá, než se i rozkouká a tak, takže můžete bez něj ten týden být Wink .
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 1. 2008 18:04:05
Odpovědět s citátem

j. napsal:
Kosheeen napsal:
V sobotu si pojedeme pro koťátko a firma u které jsem měla objednané škrabadlo v podobě vlny selhala. Poraďte kde rychle seženu nové. Moc děkuji Question Question Question
Kosheen, zdravím,
no myslím, že v podstatě v každém Zverimexu nebo větším obchodě se zvířecím sortimentem ... záleží, odkud jste? A škrabadlo přinejhorším nemusíte mít hned 1. den s příchodem koťátka, ono to chvilinku potrvá, než se i rozkouká a tak, takže můžete bez něj ten týden být Wink .


Tak s tím bych moc nesouhlasila-kotě škrabat potřebuje a nebude-li mít ihned k dispozici něco, kde neškodí, může nastat problém s odnaučováním. Nouzově lze použít kus starého koberce nebo vysloužilou rohožku, nebo nějaký starý kobereček. Náš kocouř má škrabadlo, tam škrabe zuřivě, a pak má povolený jeden kobereček v obýváku, který je puckatý sám o sobě, takže škrabání nevadí, no a všechny rohožky v bytě. A neškrabe nikde jinde. Rychle pochopil, že těch míst, kde má povoleno, je dost, a nezkouší místa nežádoucí (křesla, nábytek atp.). Provizorně to vyřešte takto nějak, pak můžete škrabadlo dokoupit, ale své místo k tomu určené mít musí HNED!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Kde škrabadlo?
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 9:42:11
Odpovědět s citátem

Sad Rozhodně nedoporučuji internetový obchod, kde jsem za poštovné zaplatila víc než za samotné škrabadlo.V každém obchodě je to lacinší. Zdravím! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde škrabadlo?
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 9:47:25
Odpovědět s citátem

mixatko.v napsal:
Sad Rozhodně nedoporučuji internetový obchod, kde jsem za poštovné zaplatila víc než za samotné škrabadlo.V každém obchodě je to lacinší. Zdravím! Evil or Very Mad

Tak s tím bych si dovolila nesouhlasit. Záleží na tom jaké má internetový obchod podmínky prodeje - ty si samozřejmě musíte zjistit. Já jsem z Prahy a nakupuji prakticky všechny kočičí potřeby přes internet a ještě mi je zadarmo (nebo za 20 Kč, pokud jde o menší nákup) dovezou až domů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:18:00
Odpovědět s citátem

My platíme poštovmé 80kč, při převodu platby na účet. Určitě se proto vyplatí nakupovat ve větším množství.
Ono totiž ceny v kamenných obchodech a vůbec u šplhadel a škrabadel jsou podstatně vyšší než ty na internetu, nebo alespoň v naše regionu, nevím jak je to třeba v Praze. Takže i těch 80 kč je pořád ještě méně než např. 20% marže. My máme vyhlídnuté šplhaldo za 3.000 z internetového obchodu a v kamenném obchodě jsem se na to stejné dívala a prodávali ho za 4.000- navíc prý ještě akční nabídka!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:31:21
Odpovědět s citátem

Kosheeen napsal:
V sobotu si pojedeme pro koťátko a firma u které jsem měla objednané škrabadlo v podobě vlny selhala. Poraďte kde rychle seženu nové. Moc děkuji Question Question Question


Pokud jste z Prahy, doporucuji inter. obchod Miga.
Kdyz jsem si pred rokem poridila Paskala, prosla jsem toho spoustu a moje vybrane skrabadlo bylo zde nejlevnejsi. Bydlim blizko, takze jsem si pro nej zajela, cimz odpadlo postovne nebo dovozne. Skrabadlo je budka, sloupek, odpocivadlo, sloupek, tunel.
Skrabadlo vlna jen takoveto pokladaci na zem male vyjde vsude tak nastejno. Taky ho mame, ale Paskal pod nim jen ciha pri hrani na lov, nepouziva jej, stejne jako to stojaci.
Takze mozna vzhledem k cene by stacily nejake koberecky a rohozky, jak na zem, tak na stenu.
Ale spis se orientujte podle toho, na co je kote zvykle z domova a to mu kupte i k vam, myslim, ze to je u nas duvod, proc se Paskal na skrabadlo nenaucil, v puvodnim doma mel koberce. Ale brala jsem si ho starsiho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:33:19
Odpovědět s citátem

My jsme koupili cca 150 cm škrabadlo za 1000 Kč v akci v Lidlu. Pravdou je, že neoplívá největší stabilitou (je lepší ho napevno přidělat ke zdi) a a při sestavování musel přítel trochu improvozovat, protože některé dodané šrouby byly moc krátké...
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kde škrabadlo?
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 10:34:51
Odpovědět s citátem

mixatko.v napsal:
Sad Rozhodně nedoporučuji internetový obchod, kde jsem za poštovné zaplatila víc než za samotné škrabadlo.V každém obchodě je to lacinší. Zdravím! Evil or Very Mad


Taky nesouhlasím-téměř vše pro své miláčky-psa i kočku-kupuji přes internet ke své naprosté spokojenosti. Poštovné vyváží daleko nižší cena všeho, co internetové obchody nabízejí. Je třeba najít takový, který má nižší poštovné nebo v případě většího nákupu i dovoz zdarma. Kdo má k dispozici internet a trochu času, nemá problém si takový obchod najít.je jich mnoho. Bydlím v menším městečku, máme tady 3 prodejny s potřebami pro mazlíky, dál něco prodává každá samoobsluha, peňák i Plus, ale stejně nakupuju v pohodlí domova od PC, a rozhodně ušetřím.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 14:11:24
Odpovědět s citátem

My jsme kupovali skrabadlo taky pres internet a muzu rict, ze jsme opravdu spokojeni. No ale hlavne kocicky Razz . Skrabadlo je upevneno nahore u stropu a dokonale odolava naporum a skokum nasich cicin.
Postovne z Prahy do Karvine nas vyslo asi na 300Kc, ale myslim si, ze to je porad uchazejici. Odpocivadlo zatim splnuje vsechny nase pozadavky a kdyz jsem se orientacne divala v klasickych obchodech, tak by nas vyslo urcite draz a to taky v mnoha jinych eshopech.
http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=9493
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 18:22:51
Odpovědět s citátem

My jsme teď čičinám koupili toto škrábadlo http://www.exo-eko.cz/Odpocivadla-a-pelisky-pro-kocky/Skrabadlo-Luxus . Přišlo za necelý týden od objednání a doprava byla zdarma. Na internetu nakupuji 99% kočičích potřeb - bydlím v malém městečku, kde nejluxusnějším krmivem je Whiskas a raději si připlatím okolo 100,- Kč za dovoz až domů Smile Laughing , než abych poslouchala manželovy řeči - když by musel se mnou jet pro něco do města Very Happy Laughing
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 18:28:13
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
My jsme teď čičinám koupili toto škrábadlo http://www.exo-eko.cz/Odpocivadla-a-pelisky-pro-kocky/Skrabadlo-Luxus. Very Happy Laughing


Kdo se chce podívat na tento odkaz a zkopíruje ho, musí vymazat tečku za Luxus. Jinak to nefunguje!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 18:35:28
Odpovědět s citátem

Už to funguje správně, tu tečku jsem v původním příspěvku "posunula". Smile

April, moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2008 19:16:33
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
My jsme teď čičinám koupili toto škrábadlo http://www.exo-eko.cz/Odpocivadla-a-pelisky-pro-kocky/Skrabadlo-Luxus . Přišlo za necelý týden od objednání a doprava byla zdarma. Na internetu nakupuji 99% kočičích potřeb - bydlím v malém městečku, kde nejluxusnějším krmivem je Whiskas a raději si připlatím okolo 100,- Kč za dovoz až domů Smile Laughing , než abych poslouchala manželovy řeči - když by musel se mnou jet pro něco do města Very Happy Laughing


Teda to je fakt luxus! Ty čičiny se mají! Nám by se to do obýváku asi nikam nevešlo Crying or Very sad
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 12:33:41
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Pavla1 napsal:
My jsme teď čičinám koupili toto škrábadlo http://www.exo-eko.cz/Odpocivadla-a-pelisky-pro-kocky/Skrabadlo-Luxus . Přišlo za necelý týden od objednání a doprava byla zdarma. Na internetu nakupuji 99% kočičích potřeb - bydlím v malém městečku, kde nejluxusnějším krmivem je Whiskas a raději si připlatím okolo 100,- Kč za dovoz až domů Smile Laughing , než abych poslouchala manželovy řeči - když by musel se mnou jet pro něco do města Very Happy Laughing


Teda to je fakt luxus! Ty čičiny se mají! Nám by se to do obýváku asi nikam nevešlo Crying or Very sad


No tak u nás by to byla "opičárna, která v žádném případě nebude v obýváku" Very Happy Přítel sice našeho macina miluje, ale nehodlá bydlet v kočičím parku ... takže máme v ložnici středně velké odpočívadlo a můžeme být rádi Very Happy Ale je fakt, že já jako estét a člověk, který miluje design tu nevzhlednost některých kočičích věcí prostě přehlížím Cool
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 13:01:13
Odpovědět s citátem

My ho máme do zimní zahrady - za slunečných dní v zimě a pak od jara do podzimu je to nejoblíbenější "místnost" našich i depozitovaných kočiček - taky jsem ho nekupovala jenom pro své 4 čičiny, ale i pro přechodně bydlící Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: kočičí stromy
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 13:22:49
Odpovědět s citátem

Pavla1 napsal:
My ho máme do zimní zahrady - za slunečných dní v zimě a pak od jara do podzimu je to nejoblíbenější "místnost" našich i depozitovaných kočiček - taky jsem ho nekupovala jenom pro své 4 čičiny, ale i pro přechodně bydlící Wink


..............................www.kocicistromy.com.........................jsme tu pro vás !! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Danetka



Založen: 21.02.2008
Příspěvky: 7

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2008 14:02:45
Odpovědět s citátem

Já jsem na tom taky teď nějak stejně.Pro koťátko si jdu sice až za měsíc,ale pořád sedím u PC a hledám,čtu,vybírám,studuju,porovnávám...až mi z toho kolikrát jdou oči kolem :roll:takovej záchod nebo menší,přepravku nebo tašku,odpočívadlo malé,velké,střední???Velikou nevýhodu vidím v tom,že jsem ještě nenarazila na obchod,kde by si člověk věci mohl prohlédnout,osahat..přeci jen na obrázcích to kolikrát vypadá jinak než ve skutečnosti a když něco koupím,tak chci aby to tak nějak vypadalo ,ale hlavně vydrželo!!Z původně plánovaného malého odpočívadla jsem se dopracovalo k tomu,že když už,tak už(přeci kočičku neošidím Very Happy !) a tak se koukám na škrabadla do stropu a v jednom si nejsem jistá-když je odpočívadlo nastavitelné mezi 2,3-2,6m a my máme strop ve výšce 2,8m je to problém nebo to i přesto jde ke stropu nějakými šrouby ukotvit??Budu ráda za informace mě jako (zatím) Laughing laikovi vzdálené...a tady pár netových obchůdků: www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz. www.stekaciobchod.cz www.alfazviratka.cz www.krmeni.cz www.hafani.cz. www.4pet.cz www.4tlapky.cz www.packa.cz www.akarazoo.cz www.eshop.genetic.cz www.promazliky.cz ...a tady jsou krásná odpočívadla,ale ty už jsou za víc Arrow www.zooshop24.unas.cz ....co jsem tak porovnávala a že toho bylo dost,tak celkově mi přijde nejlevnější asi už zmiňované exo-eko.A mají i docela výběr....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2008 14:52:06
Odpovědět s citátem

Pokud si chcete zboží osahat tak ho přes internet nakupovat nemůžete, ale musíte se vypravit přímo do kamenného obchodu nebo třeba na kočičí výstavu (nevím odkud jste, pokud z Prahy nebo okolí tak můžete přijít třeba 1.-2.3. na výstavu do hotelu Pyramida) - tam bývá velký sortiment a také dobré ceny. Nebo si vyberte určtý typ toalety nebo přepravky v obchodě, zapište si jeho název nebo značku a na internetu si pomocí vyhledávače můžete konkrétní výrobek najít a objednat.
Co se týká škrabadla tak musíte koupit takové které je na vaši výšku stropu. Pokud v nabídce není, musíte se domluvit s výrobcem a přidat třeba ještě 30 cm sloupek a jedno patro navíc. Škrabadlo koupíte nejlevněji přímo u výrobce např. www.prokocky.cz - skoro na každé výstavě jsou se svou nabídkou, navíc si můžete z vyráběných dílů sestavit škrabadlo podle svojí fantazie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2008 15:13:31
Odpovědět s citátem

Danetka napsal:
Já jsem na tom taky teď nějak stejně.Pro koťátko si jdu sice až za měsíc,ale pořád sedím u PC a hledám,čtu,vybírám,studuju,porovnávám...až mi z toho kolikrát jdou oči kolem :roll:takovej záchod nebo menší,přepravku nebo tašku,odpočívadlo malé,velké,střední???Velikou nevýhodu vidím v tom,že jsem ještě nenarazila na obchod,kde by si člověk věci mohl prohlédnout,osahat..přeci jen na obrázcích to kolikrát vypadá jinak než ve skutečnosti a když něco koupím,tak chci aby to tak nějak vypadalo ,ale hlavně vydrželo!!Z původně plánovaného malého odpočívadla jsem se dopracovalo k tomu,že když už,tak už(přeci kočičku neošidím Very Happy !) a tak se koukám na škrabadla do stropu a v jednom si nejsem jistá-když je odpočívadlo nastavitelné mezi 2,3-2,6m a my máme strop ve výšce 2,8m je to problém nebo to i přesto jde ke stropu nějakými šrouby ukotvit??Budu ráda za informace mě jako (zatím) Laughing laikovi vzdálené...a tady pár netových obchůdků: www.chovatelske-potreby.ajaxshop.cz. www.stekaciobchod.cz www.alfazviratka.cz www.krmeni.cz www.hafani.cz. www.4pet.cz www.4tlapky.cz www.packa.cz www.akarazoo.cz www.eshop.genetic.cz www.promazliky.cz ...a tady jsou krásná odpočívadla,ale ty už jsou za víc Arrow www.zooshop24.unas.cz ....co jsem tak porovnávala a že toho bylo dost,tak celkově mi přijde nejlevnější asi už zmiňované exo-eko.A mají i docela výběr....



pokud mohu poradit,ohledně škrábadla,podívejte se sem,udělají na míru.I když je cena trochu vyšší,ale určitě co se týče kvality,je kvalitnější než kupovaná,v obchechhttp://www.kocicistromy.com/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Danetka



Založen: 21.02.2008
Příspěvky: 7

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2008 16:11:19
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Pokud si chcete zboží osahat tak ho přes internet nakupovat nemůžete, ale musíte se vypravit přímo do kamenného obchodu nebo třeba na kočičí výstavu (nevím odkud jste, pokud z Prahy nebo okolí tak můžete přijít třeba 1.-2.3. na výstavu do hotelu Pyramida) - tam bývá velký sortiment a také dobré ceny. Nebo si vyberte určtý typ toalety nebo přepravky v obchodě, zapište si jeho název nebo značku a na internetu si pomocí vyhledávače můžete konkrétní výrobek najít a objednat.
Co se týká škrabadla tak musíte koupit takové které je na vaši výšku stropu. Pokud v nabídce není, musíte se domluvit s výrobcem a přidat třeba ještě 30 cm sloupek a jedno patro navíc. Škrabadlo koupíte nejlevněji přímo u výrobce např. www.prokocky.cz - skoro na každé výstavě jsou se svou nabídkou, navíc si můžete z vyráběných dílů sestavit škrabadlo podle svojí fantazie.



Já tím osáháním měla na mysli prohlédnout si ho to zboží.Samozřejmě,že objíždím zveráky a chov,potřeby,kde se dá,ale většinou ani tam nemají větší odpočívadla skladem-všechno jen na objednávku a podle obrázků Rolling Eyes .A to platí vlastně třeba i sWc,mám pár typů vyhlédnutých,ale ještě jsem na ně nikde v obchodě nenarazila a jezdit kvůli tomu do Prahy -to by se mi asi zase dost ten nákup prodražil Shocked Smile ...stejně to vidím asi tak,že mi nic jiného nezbyde a že prostě něco koupím aniž bych měla šanci si to prohlédnout v reále...tak doufám jen,že vyberu dobře Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde sehnat nejlevnější škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2008 17:10:20
Odpovědět s citátem

Danetka napsal:


Já tím osáháním měla na mysli prohlédnout si ho to zboží.Samozřejmě,že objíždím zveráky a chov,potřeby,kde se dá,ale většinou ani tam nemají větší odpočívadla skladem-všechno jen na objednávku a podle obrázků Rolling Eyes .A to platí vlastně třeba i sWc,mám pár typů vyhlédnutých,ale ještě jsem na ně nikde v obchodě nenarazila a jezdit kvůli tomu do Prahy -to by se mi asi zase dost ten nákup prodražil Shocked Smile ...stejně to vidím asi tak,že mi nic jiného nezbyde a že prostě něco koupím aniž bych měla šanci si to prohlédnout v reále...tak doufám jen,že vyberu dobře Smile

Výstavy koček nejsou jen v Praze, ale po celé republice a nabídka škrabadel je vždy bohatá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Isabella



Založen: 27.11.2007
Příspěvky: 26

Předmět: Škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 2. 2008 13:37:34
Odpovědět s citátem

My máme škrabadlo vyrobené. Manžel ho vyrobil na míru do výklenku v předsíni a navíc je zapřené jak o podlahu, tak o strop, takže je hodně stabilní a kočky můžou řádit. Je pravda, že nejdražší je provázek. Udělali jsme silnější kůlek. Až budeme dělat druhé do obyváku, tak uděláme tenčí kůlek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Danetka



Založen: 21.02.2008
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 10:11:48
Odpovědět s citátem

My jsme si nakonec odpočívadlo objednali v Německu-mají věší výběr,velikostí i barev,a vyjde to i levněji.Tedy pokud někoho v Německu máte komu se dá objednané zboží zaslat,protože doručení až sem je dost drahé.
Pro toho,kdo tu možnost má,2 adresy
http://www.ebay.de/ do vyhledávače zadat kratzbaum.Je to netová aukce a dá se tu pořídit opravdu veliké škrabadlo za rozumnou cenu.
http://www.amazon.de/ to je normální netový obchod,tedy spíš nákupní středisko Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2008 12:02:12
Odpovědět s citátem

Škrabadla všech velikostí za rozumnou cenu nabízí též německý www.zooplus.de . Poštovné z Německa vyjde na 4,9 EUR, což se mi nezdá moc. Navíc u jednotlivých druhů lze po rozkliknutí najít i zkušenosti lidí, kteří si daný typ již pořídili (bytelnost, stabilita atd.).

Pokud si chce někdo velké škrabadlo skutečně "osahat", doporučuji navštívit OBI a jemu podobné obchody. V sekci pro zvířata mají vystavená již smontovaná škrabadla různých velikostí.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gumidek



Založen: 29.02.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Kralupy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 2. 2008 10:40:31
Odpovědět s citátem

Ahoj, vbrala jsem si škrábadlo tady http://www.happyanimals.cz/odpocivadla-skrabadla/ . Zodpověděli mi i dotazy mailem. Váhala jsem u velikosti, nakonec jsem se rozhodla pro větší a podle reakcí kočičky jsem udělala dobře Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ARWEN



Založen: 02.03.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Svitavy

Předmět: škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 13:13:58
Odpovědět s citátem

Já jsem Mojence pořídila toto škrabadlo http://zoo.lexia.cz/Kocky/Ilka-Gigant/ koupila jsem ho na HappyAnimals, ale už ho nemají v nabídce. Jsem s ním opravdu moc spokojena a Mojidlo taky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: Re: škrabadlo
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2008 17:48:40
Odpovědět s citátem

ARWEN napsal:
Já jsem Mojence pořídila toto škrabadlo http://zoo.lexia.cz/Kocky/Ilka-Gigant/ koupila jsem ho na HappyAnimals, ale už ho nemají v nabídce. Jsem s ním opravdu moc spokojena a Mojidlo taky.


ahoj tak to jsem ráda,že tady je někdo kdo si pořídil odpočívadlo Ilka-Gigant a je s ním spokojen už čekám že mi zítra nebo pozítří přijde domů,je to teda ranec peněz(a ještě ho zdrahli Sad ) ale myslím že tomu mému tygru usurijskému bude vyhovovat,bude mít výhled co se kde děje Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2008 18:06:51
Odpovědět s citátem

My jsme koupili nedávno super odpočívadlo na http://www.abyshopskrabadla.unas.cz/ a jsme moc spokojení. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: stromy, stromy, stromy, stromy
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2008 11:00:52
Odpovědět s citátem

Laughing www.kocicistromy.com
.......................a co třeba tento web?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Veterinární poradna: Chronické selhávání ledvin u ... (62x)
2
Veterinární poradna: 13letá kočka jí a přitom ... (62x)
3
Veterinární poradna: Biokill a pipeta Fipron ... (62x)
4
K rozšíření populace koček došlo vždy ... (62x)
5
Veterinární poradna: Akutní selhání autoimunitního ... (61x)
6
Veterinární poradna: Kocour je stále hubený - může to ... (60x)
7
Veterinární poradna: Laparoskopie a inhalační ... (50x)
8
Podle vědců už nemusí být FIP pro kočku ... (44x)
9
Veterinární poradna: Štítná žláza u kocoura domácího ... (35x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top