Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

MVDr. Kamil Schwetter, P-4

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
štětinka



Založen: 24.06.2008
Příspěvky: 6

Předmět: MVDr. Kamil Schwetter, P-4
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2008 14:21:48
Odpovědět s citátem

Máte někdo s tímto veterinářem zkušenost? Byla u něj moje sestra a nějak se mi nezdá, že by mu měla důvěřovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sabiiicek



Založen: 28.11.2007
Příspěvky: 7

Předmět: Re: MVDr. Kamil Schwetter, P-4
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2008 21:17:02
Odpovědět s citátem

štětinka napsal:
Máte někdo s tímto veterinářem zkušenost? Byla u něj moje sestra a nějak se mi nezdá, že by mu měla důvěřovat...


Co jsem slysela,je ouzasny...Třeba Mušlinka ho doporucuje Smile) www.kocicka.eu

osobni zkusenost ale nemám...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Medved009



Založen: 24.02.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Re: MVDr. Kamil Schwetter, P-4
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2008 21:30:51
Odpovědět s citátem

My si veterinu v Nuslích vybrali, když jsme si pořídili Mušlinku t.j. před 5-ti lety protože jsme tam tenkrát bydleli a byla od nás 10 minut pěšky.
Později jsme se stěhovali o 20 km jinam, ale veterině v Nuslích jsme zůstali věrni Smile
http://veterinanusle.kvalitne.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: david schwetter-veterina nusle
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 7. 2008 12:46:42
Odpovědět s citátem

AHOJKY, jen chci prispet svou zkusenosti s timto panem doktorem.Tuto veterinu jsem si vybrala na zaklade doporuceni na radiu.
sla jsem tam se svoji brituli na kastraci a bylo to neco priserneho. kocicku mi vytrhl z ruky ve dverich a rekl prijdte si za ctyri hodiny a zavrel dvere.
den po kastraci jsem zjistila, ze kocicka pri narkoze nejakym zvlastnim zpusobem vdechla vodu do plic-takze mi skoro umrela.
mozna je to vyjimka,ale uz bych tam v zivote nesla Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2008 15:23:55
Odpovědět s citátem

Ahoj,
u pana doktora v Nuslích jsem byli na kastraci s první kočičkou a nemůžu si stěžovat. Mám úplně opačnou zkušenost než Pavita. Přístup skvělej a dokonce jsem byla s Agátkou když jí uspával. Kdybych to neměla z ruky, tak k němu chodím i nadále.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 7. 2008 15:31:48
Odpovědět s citátem

Ja muzu rict, ze se mi zachazeni s moji kocickou vubec nelibilo, kdyz jsem si pro ni sla,tak mi rekl, ze je hrozny divoch, a ze ho pokousala a poskrabala (coz nechapu,protoze cica tohle nikdy neudelala,ani nedela)
buhvi jak s ni zachazel a jestli ji dal injekci ,kdyz byla v takovem stavu tak to podle toho vypadalo. Pry se ma kocicce davat narkoza ,kdyz je relativne v klidu, jinak se ji muze zvednout adrenalin a muzou vzniknout komplikace.
NECHCI TUTO VETERINU HANIT, JAK VIDIM, TAK SE TO STALO JEN ME,ALE JA VIM, ZE UZ BYCH TAM V ZIVOTE NESLA.
Ted chodim na veterinu u Palmovky a nemuzu si je vynachvalit, hlavne maji nepretrzity provoz, coz na veterine v nuslich ne.
Napriklad , kdyz na tom byla cica spatne tak v nedeli maji az od 15:00 hodin, kdybych cekala,tak uz ji nemam.
hezky den PAVLA Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: palmovka
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2008 9:41:04
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ja muzu rict, ze se mi zachazeni s moji kocickou vubec nelibilo, kdyz jsem si pro ni sla,tak mi rekl, ze je hrozny divoch, a ze ho pokousala a poskrabala (coz nechapu,protoze cica tohle nikdy neudelala,ani nedela)
buhvi jak s ni zachazel a jestli ji dal injekci ,kdyz byla v takovem stavu tak to podle toho vypadalo. Pry se ma kocicce davat narkoza ,kdyz je relativne v klidu, jinak se ji muze zvednout adrenalin a muzou vzniknout komplikace.
NECHCI TUTO VETERINU HANIT, JAK VIDIM, TAK SE TO STALO JEN ME,ALE JA VIM, ZE UZ BYCH TAM V ZIVOTE NESLA.
Ted chodim na veterinu u Palmovky a nemuzu si je vynachvalit, hlavne maji nepretrzity provoz, coz na veterine v nuslich ne.
Napriklad , kdyz na tom byla cica spatne tak v nedeli maji az od 15:00 hodin, kdybych cekala,tak uz ji nemam.
hezky den PAVLA Smile


Ahoj Pav,
prosím tě, kde je přesně ta veterina na Palmovce? Zatím jsem byla u Naxery v Soběslavské ulici, kastroval mi dva koucourky, ale moc nadšená jsem z jeho přístupu nebyla:(. Čeká mě ještě jedna kastrace, tak bych to zkusila.
Díky M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: VETERINA U PALMOVKY
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2008 9:48:31
Odpovědět s citátem

Ahoj leemet Smile
prosim Te , veterina je na namesti doktora Holeho, veterina Erika, najdi si to na netu. Jsou tam 4 mlade doktorky a zakladatele pan doktor s manzelkou, jsou opravdu super.
Mela jsem tam kocicku dva dny v kyslikovem boxu (v republice jich je minimum)a platila jsem 800 kc coz mi prijde priznive. Ceny jsou tam asi srovnatelne s ostatnimi, ale jsou tam porad i v noci i o vikendech.
Byla jsem pokazde u jine pani doktorky a nemuzu si stezovat. maji hezky pristup k zviratkum.
PAVLA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Re: VETERINA U PALMOVKY
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 7. 2008 10:00:30
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ahoj leemet Smile
prosim Te , veterina je na namesti doktora Holeho, veterina Erika, najdi si to na netu. Jsou tam 4 mlade doktorky a zakladatele pan doktor s manzelkou, jsou opravdu super.
Mela jsem tam kocicku dva dny v kyslikovem boxu (v republice jich je minimum)a platila jsem 800 kc coz mi prijde priznive. Ceny jsou tam asi srovnatelne s ostatnimi, ale jsou tam porad i v noci i o vikendech.
Byla jsem pokazde u jine pani doktorky a nemuzu si stezovat. maji hezky pristup k zviratkum.
PAVLA


Díky moc! o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
blackmamba83



Založen: 11.09.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

Předmět: Nedostatky v indikované léčbě
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2008 7:26:42
Odpovědět s citátem

Chodím k MVDr. Schwetterovi a jeho kolegyni se svými dvěma kočkami a až do nedávna jsem byla naprosto spokojená. Jedna z kočiček, ale před par měsíci začala čůrat všude jen ne do své toalety. Konzultovala jsem to tedy s panem doktorem a následně také s dalším veterinářem. Ten mi řekl, že podle dokumentace a výsledků testů od doktora Schwettera, měla kočka dostat především antibiotika, jinak budou problémy přetrvávat. Dr. Schwetter ovšem doporučil pouze nasazení dietních granulí a za 2 měsíce se máme prý přijít ukázat. Na radu toho druhého veterináře jsem na kliniku zašla s novým vzorkem moči a tentokrát tam byla kolegyně dr. Schwettera. Ta mi v podstatě obratem sdělila, že je třeba přijít s kočičkou na antibiotickou injekci. Chodíme k němu od doby, kdy jsem si kočky pořídila a doposud problém nebyl, tak nevím... Uvidíme jak pomohou antibiotika, zatím o změně veterináře i přes tohle rozčarování neuvažuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chatul



Založen: 08.04.2007
Příspěvky: 41

Předmět: Re: Nedostatky v indikované léčbě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 17:57:40
Odpovědět s citátem

Ráda bych se této kliniky coby jejich vděčný klient zastala - zachránili nám kočičku, která ve věku cca 4 měsíců měla velmi závažný akutní stav, tzv. intususcepci střev (nikomu bych to nepřála). Byla to tenkrát naše první návštěva veta, navíc jako na potvoru o víkendu, takže jsme "na blind" navštívili jednu nejmenovanou kliniku, kde udělali rentgen a vyšetření bez výsledků, pumpli nás o pohotovostní poplatek a s evidentně dehydratovanou kočičkou nás bez rozpaků poslali domů, "ať přijdem v pondělí". Protože se stav v sobotu v noci celkem dramaticky zhoršoval, naprosto panicky jsem v neděli ráno obvolávala pražské veteriny od A do Z, všude nás odmítali s tím, že když už kočku jeden vet viděl, máme být klidní a nechat to po víkendu. Až v Nuslích se nás ujali naprosto vstřícně, paní doktorka otevřela v neděli v ordinaci kvůli nám dřív, kotě stabilizovala, diagnostikovala a úspěšně odoperovala, rovněž následná péče byla perfektní. Tenkrát šlo o hodiny, takže jsem jim opravdu vděčná. Na stejné klinice jsem kočičku poté nechala i kastrovat, opět bez sebemenších problémů. Je fakt, že naše kočena je dost nervózní z cizích lidí, takže i běžné očkování je s ní boj, ale vždy jsem se setkávala s profesionálním, klidným a přátelským přístupem. Opravdu jim svoje kočky svěřuji bez váhání...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
štětinka



Založen: 24.06.2008
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2008 19:29:02
Odpovědět s citátem

abych to tedy nejak dokončila. Sestra má ode mne dvě kočky a jinak je zvířaty nedotčená. Bydlí poblíž, tak tam s nima i chodí. Jednou mi psala, že se jí nějak jedna z kočenek nelíbí a že má nějaký divný břicho. Okamžitě ve mně hrklo. Každý, kdo pomáhá kočkám ví, že zvětšené břicho neznamená nic dobrýho. Hned se mi honila hlavou tekutina v břiše z FIPky, nemocného srdíčka, nebo ledvin. Sestra neuměla popsat jak je to bříško velké. Tak jsem jí poslala k vetovi a ona se vrátila s tím, že je jen tlustá. Stále po telefonu jsem si nebyla jistá, nakolik je tento vet dobrý, protože babička k němu chodí s jezevčicí a to tedy se seknul hodně.Napsala jsem tedy sem a nic nového se nedověděla. Tak jsem se nakonec donutila a na kočenku se dojela celá rozviklaná podívat. A ONA BYLA OPRAVDU JEN VYŽRANÁ! Laughing Laughing Laughing To byla úleva...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
zumička



Založen: 04.10.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 16:01:29
Odpovědět s citátem

Když jsme bydleli Uhlíčkem na Synkáči, chodili jsme k němu na kliniku, ale v té době u něj pracovala mladá doktorka, ketrá byla naprosto úžasná, sama měla kočky a poměrně dobře chápala i moje pocity. Pak ale odešla a na kastraci jsme měl ajít k němu. Nebylo mi to příjemné a tak jsme raději jeli jinam. Na očkování asi ji, ale větší věci nevím.

ZUM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (49x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (29x)
4
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (25x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (25x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (24x)
7
Kočka na Titaniku (23x)
8
Kočičí jména (22x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top