Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Když si pořídím dospělou kočku

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ingrit



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Teplice

Předmět: Když si pořídím dospělou kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 17:41:35
Odpovědět s citátem

Dobrý den pořídila jsem si novou kočičku takovou princeznu perskou.Minulá panička jí dala pryč protože se jí narodilo miminko.No já mám doma také malé dítě 16 mš´ěsíců ,ale moc se nám líbila tak jsme si jí vzaly.Naše prřincezna je moc krásná ale strašně plachá pořád se chovává 4 dny nejedla jenom trochu pila.Tak jsem jí vzala na veterinu tam jí píchla doktorka B12 a konečně se najedla,no ale dneska zase zalezla a je pod vanou celý den zase nic nejedla.Jsou jí 3 roky ,prosím poradtě co máme dělat je strašně hezká a když vyleze tak je přítulná pořád se chce jenom mazlit,ale na druhou stranu stačí nepatrný zvuk a je v pozoru a nejraději by utekla.Nevím co máme dělat.Budu ráda za každou radu.Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Když si pořídím dospělou kočku
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 22:14:55
Odpovědět s citátem

ingrit napsal:
Dobrý den pořídila jsem si novou kočičku takovou princeznu perskou.Minulá panička jí dala pryč protože se jí narodilo miminko.No já mám doma také malé dítě 16 mš´ěsíců ,ale moc se nám líbila tak jsme si jí vzaly.Naše prřincezna je moc krásná ale strašně plachá pořád se chovává 4 dny nejedla jenom trochu pila.Tak jsem jí vzala na veterinu tam jí píchla doktorka B12 a konečně se najedla,no ale dneska zase zalezla a je pod vanou celý den zase nic nejedla.Jsou jí 3 roky ,prosím poradtě co máme dělat je strašně hezká a když vyleze tak je přítulná pořád se chce jenom mazlit,ale na druhou stranu stačí nepatrný zvuk a je v pozoru a nejraději by utekla.Nevím co máme dělat.Budu ráda za každou radu.Děkuji


U dospělé kočky to chvíli potrvá, než si zvykne. Dle mého názoru by jí prospěly kočičí feromony štěstí - Feliway, sice to není nejlacinější, ale prý to účinkuje spolehlivě. Určitě najdete i tady ve fóru o tom zmínku-zadejte ten výraz do vyhledávače-mě se teď nechce to hledat, ale je to tady.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Artepka



Založen: 07.02.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Stejná zkušenost
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2008 15:54:34
Odpovědět s citátem

Ahoj, nic se neboj. Měla jsem podobnou zkušenost. Kočičku exotickou jsem si pořídila od chovatelky, která ji už v chovu nechtěla, prý se nesnášela s ostatními. Kočička je s PP, měla 3 roky a strávila pod gaučem snad týden, jen se občas najedla a zašla na záchod, ale ne v mé přítomnosti. Po měsíci už chodila po bytě, ale když šla kolem nás tak se přikrčila a zrychlila, před rukou utíkala. Další měsíce ukázaly, jaké je to zlatíčko. Začla si hrát s míčky a vším možným, viděla že ji dávám jídlo, začla sama přicházet a lehat si k nohám na gauč, začla chodit za mnou, aby se mrkla co to dělám Laughing . Nechala jsem ji kastrovat a vyčistit chrup. Asi po půl roce to byl ten největší andílek, kočičí miláček, moje malá princezna Wink . Kam jdu já, jde i ona, když s ní nejsem, volá mě až mě najde, spí se mnou, odpočívá se mnou, prostě moje kočičátko Laughing, k návštěvám se chodí tulit. Jediný před kterým se schovává je moje tchýně, a upřímě, před ní bych zalezla do klidu i já. Cool Takže držím palečky s trpělivostí, stojí to za to, nespěchej. My za chvíli oslavíme dva roky společného života Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top