Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Hledá se hračka


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lister



Založen: 05.08.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Česká Ves (U Jeseníku)

Předmět: Hledá se hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2008 18:54:26
Odpovědět s citátem

Dobrý den.

Chtěl bych vás požádat o radu. Hledám jednu určitou hračku o které jen vím jak vypadá, ale bohužel nevím jméno a kdo ji vyrábí. Jedná se o kuličkovou dráhu složenou s několika částí, které se dají libovolně poskládat. Uvnitř dráhy jezdí kulička, kterou kočky pohání packou přes otvory v dráze. Na konci byl ukončovací díl, od kterého se kulička odráží zpátky, dráha tedy netvořila uzavřený tvar. Kus , který jsem viděl, byl modrý, ale třeba se vyrábí i jiná barva.

Pokud by mi někdo poradil, jak se hračka jmenuje, případně kde na internetu by se dala sehnat, tak bych byl velmi vděčný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: Re: Hledá se hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 5:55:48
Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Dobrý den.

Chtěl bych vás požádat o radu. Hledám jednu určitou hračku o které jen vím jak vypadá, ale bohužel nevím jméno a kdo ji vyrábí. Jedná se o kuličkovou dráhu složenou s několika částí, které se dají libovolně poskládat. Uvnitř dráhy jezdí kulička, kterou kočky pohání packou přes otvory v dráze. Na konci byl ukončovací díl, od kterého se kulička odráží zpátky, dráha tedy netvořila uzavřený tvar. Kus , který jsem viděl, byl modrý, ale třeba se vyrábí i jiná barva.

Pokud by mi někdo poradil, jak se hračka jmenuje, případně kde na internetu by se dala sehnat, tak bych byl velmi vděčný.


Nemyslíte náhodou tohle?
http://www.hagen.com/uk/cats/product.cfm?CAT=5&SUBCAT=514&PROD_ID=05507300030101
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lister



Založen: 05.08.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Česká Ves (U Jeseníku)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 18:36:51
Odpovědět s citátem

Bingo Smile

Děkuji moc, teď už to snad dohledám v nějakém obchodě a určitě se ji pokusím koupit, protože tahle hračka kočky evidentně baví.

Ještě jednou díky moc. Kdyby náhodou někdo věděl, kde tuhle hračku mají u nás, tak bych odkaz určitě ocenil, ale teď bych to snad již měl dohledat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 20:55:37
Odpovědět s citátem

Tak ta je super. Až ji najdete, dejte sem prosím odkaz. Díky Betty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lister



Založen: 05.08.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Česká Ves (U Jeseníku)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2008 22:35:50
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Tak ta je super. Až ji najdete, dejte sem prosím odkaz. Díky Betty


Našel jsem ji zatím jen na velkoobchodu placek.cz (dal bych přímý odkaz, ale když se o to snažím tak je zpráva vyhodnocena jako spam Sad ) Nevím jestli je to přímý dovozce. Mají síť maloobchodních prodejen, takže pokud je někdo z většího města, tak tam by mohl uspět. Já jsem bohužel z malého a nejbližší obchod v Olomouci, takže to zkusím nějak emailem vyřešit, třeba mi poradí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2008 7:00:26
Odpovědět s citátem

http://placek.cz/seznam.asp?Id=103-50730&Path=CFDA&TID1=c&TID2=cf&TID3=cfd&TID4=cfda

Stránka se poměrně dlouho načítá.
Jinak Plaček bývá dovozcem různých výrobků od Hagenu. Vypadá to jako novinka a myslím, že by se měla brzy dostat do nabídky internetových obchodů nebo zkusit do některého napsat, zda uvažují o zařazení téhle hračky do nabídky.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2008 7:26:32
Odpovědět s citátem

Pokud jste z Prahy nebo okolí doporučuji navštívit příští víkend 13.-14.12.) mezinárodní výstavu koček v Praze (více info na http://www.schk.cz/ v rubrice Naše výstavy). Tam bude mít firma Plaček svůj stánek, takže si budete moci hračku prohlédnout naživo - sama jsem jí na minulé výstavě obdivovala. Navíc mívají na výstavách slevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2008 9:03:26
Odpovědět s citátem

to vypadá bezvadně (a hlavně bytelně), že bych měla tip na kočičího Ježíška? Very Happy

...když něco podobného zkouším s papírovým platem po jogurtech a mechovým míčkem, tak mají číčule dvě taktiky:
Vanilka si míček postupně zatlapkuje do rohu (je tam největší otvor), tam ho napíchne na dráp a vytáhne
Želvinka na plato šlápne, tím ho nenapravitelně zplacatí, míček se zašprtne v jedné díře a číča ho vytáhne zubama

z toho je vidět, že jim takováhle provizorka moc dlouho nevydrží (hlavně když se do toho pustí tučkočka Želvuš)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lister



Založen: 05.08.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Česká Ves (U Jeseníku)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2008 14:04:34
Odpovědět s citátem

Tak možná první vlaštovka:
http://www.veterinarnipece.cz/hracka-pro-kocky-koulodraha-hagen-cat-it-design-senses-3619.html
Cena není nejhorší, vzhledem ke "značkovému" výrobci jsem se bál mnohem větší sumy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 13:41:39
Odpovědět s citátem

Taky tu dráhu mají tady: http://www.exotis.cz/inshop/ (klikněte na "novinky") - a tu druhou hračku naše kočky taky zbožňují, nejlépe se hraje bowling tak ve 4 ráno Laughing Vylepšila jsem si ji tím, že jsem koupila kobereček předložku za 10 Kč a vystřihla podle obrysu kartonu kruh, který jsem na karton nalepila - je to tak trvanlivější, poněvadž karton se brzy potrhá. Sice se dá koupit nový, ale proč utrácet víc, než je nutné.. Takže číčám dokoupím dráhu a mají Ježíška Razz
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 13:45:55
Odpovědět s citátem

A zdá se, že už se to šíří .... Very Happy
http://www.exo-eko.cz/Lazne-pro-kocku-Cat-SPA/Koulodraha-CatIt-Design-Senses
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2008 11:34:16
Odpovědět s citátem

Dneska to zkusím objednat z té Veterinární péče, takže kočičky dostanou krásný dáreček k ježíšku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2008 16:48:54
Odpovědět s citátem

Já už jí objednala včera a moc se na ni těším Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2008 18:09:26
Odpovědět s citátem

Jenom abysme z toho pak neměli větší radost my než ty naše potvůrky Laughing Ikdyž my už máme podobnou hračku a s tou se dost vyblbnou, tak snad se bude líbit i tuta Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2008 21:51:00
Odpovědět s citátem

http://www.allpet.cz/p9399-hagen-hracka-koulodraha-catit-design-senses/

I allpet ji má Laughing . Vy co ji objednáváte, dejte prosím vědět jak se líbí kočičkám Wink . Mě to totiž moc zaujalo Laughing .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2008 17:30:20
Odpovědět s citátem

[Vy co ji objednáváte, dejte prosím vědět jak se líbí kočičkám Wink . Mě to totiž moc zaujalo Laughing .[/quote]

K nám jí přinese Ježíšek Smile , takže referovat budu až po vánocích.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2008 22:18:27
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
K nám jí přinese Ježíšek Smile , takže referovat budu až po vánocích.


Nápodobně Wink ikdyž já už se taky nemůžu dočkat Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lister



Založen: 05.08.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Česká Ves (U Jeseníku)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2008 18:45:50
Odpovědět s citátem

Tak jsem si nakonec udělali velkou radost Smile

http://www.exo-eko.cz/Lazne-pro-kocku-Cat-SPA/CatIt-Design-Senses-set

Až to dorazí, tak napíšu, jak se jednotlivé věci osvědčily. Díky moc všem za všechny připomínky. Jsem rád, že to nakonec pomohlo i někomu jinému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2008 9:53:53
Odpovědět s citátem

Tak od včerejška máme hračku doma Smile Je to docela fajn, ale žádné velké nadšení se nekonalo. Po sestavení se tak 5 minut snažili vydolovat kuličku, pak ji tedy postrkovali, a pak už jen koukali, jak panička postrkuje kuličku Smile. Ale když začnu, tak se většinou přidají, číhají na kuličku a pak ji loví.
Dráha je složená ze 4 kusů tunelu + 2 zarážky. Dá se to tedy různě tvarovat. Překvapilo mě, že to je docela malé, aby to byla pořádná hračka, chtělo by to minimálně 2, ale spíš 3 ty balení a pospojovat k sobě (možná časem přikoupíme). V návodu jsem se dočetla, že se dají koupit náhradní díly včetně těch částí dráhy i samostatně, tak pokud na ně časem někde narazím, koupím je. Každopádně se ale celková cena hračky dost navýší. Další věc co mi vadí, je, že to nemá žádnou podložku, když se na to kocour vrhne, tak dráha volně klouže po podlaze. (Leda to dát na koberec, ale ten nevedeme).

Můj názor- docela dobrá hračka, která vyžaduje vaši součinnost (aspoň u našich koček, ale ty nebaví žádná hračka, pokud by si s ní měli hrát sami), pokud si přikoupíte minimálně ještě jedno balení, tak to teprve bude stát za to
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Hračka,kde obíhá kulička jako v toboganu
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2008 23:17:46
Odpovědět s citátem

Tuto hračku mají u nás ve velkém množství v obchodě KIK.prodává se tam převážně zboží z Nemecka a hračka není drahá,určitě do stovky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 7:34:51
Odpovědět s citátem

Tak kulohráha byla pod stromečkem Smile . A je to fantastická hračka. Jen jsme jí složili, vrhly se na ní obě naše holky. Hrála si s ní i ta starší, která už hraní moc nedá. Každá byla na jednom konci a posílali si kuličku sem a tam. Když to starší Betty omrzelo, hrála si s ní jenom Wyome. Vydrželo jí to celý večer. A musím říct, že rachtání kuličky jsem slyšela skoro celou noc Smile . Myslím, že jí se to móc líbí. Zakoupím ještě jednu, abychom si postavili pořádně dlouhou dráhu. Hračka má u mě 1 s hvězdičkou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ifča



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Jižní Čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2008 9:22:39
Odpovědět s citátem

I u nás byla koulodráha pod stromečkem a moc se líbila.Bylo to super pozorovat naši čičinu,jak dovádí.Jak budou fotky v PC,tak pokud to zvládnu,hned nějaké přidám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Narleness.tee



Založen: 30.05.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 23:30:36
Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Cena není nejhorší, vzhledem ke "značkovému" výrobci jsem se bál mnohem větší sumy.


Zase tak bych díky vlastní zkušenosti tomuto "značkovému" výrobci nevěřil. Pěkně jsem se spálil, když jsem zakoupil druhou generaci CatIt fontánky pro kočky.. díky "skvělému" technickému zpracování z ní voda vytékala na všechny strany (hlavně kolem přívodního kabelu, který je do fontánky veden tak šikovně, že stěna fontány není vůbec utěsněná). Několikrát jsem zkusil fontánku neplnit přesně podle návodu a nakonec jsem ji vrátil a koupil její první generaci (taková kopule), u které asi po dvou týdnech používání začal hlasitě vrčet motor...
_________________
Jan Richter

sacred birmans cattery
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Minkli



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 22
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Hledá se hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 11:35:58
Odpovědět s citátem

Tak jsem se taky nechala nalákat a hračku objednala Laughing doufám, že se bude líbit Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 12:23:15
Odpovědět s citátem

Narleness.tee napsal:


Zase tak bych díky vlastní zkušenosti tomuto "značkovému" výrobci nevěřil. Pěkně jsem se spálil, když jsem zakoupil druhou generaci CatIt fontánky pro kočky.. díky "skvělému" technickému zpracování z ní voda vytékala na všechny strany (hlavně kolem přívodního kabelu, který je do fontánky veden tak šikovně, že stěna fontány není vůbec utěsněná). Několikrát jsem zkusil fontánku neplnit přesně podle návodu a nakonec jsem ji vrátil a koupil její první generaci (taková kopule), u které asi po dvou týdnech používání začal hlasitě vrčet motor...

Nový typ fontánky neznám, ale nekoupila jsem jí z toho důvodu že se z ní kočka nemůže napít když je vypnuté čerpadýlko. Co se týká toho staršího typu tak mám dvě a jsem moc spokojená. Fontánka vrčí pokud je v ní málo vody nebo když je špatně nasazená kupole nebo také když je zanesená, po výměně filtru, vyčištění čerpadýlka a vymytí celé fontánky, které dělám zhruba 1x za dva týdny je zase vše OK.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 12:38:05
Odpovědět s citátem

Narleness.tee napsal:

Zase tak bych díky vlastní zkušenosti tomuto "značkovému" výrobci nevěřil. Pěkně jsem se spálil, když jsem zakoupil druhou generaci CatIt fontánky pro kočky.. díky "skvělému" technickému zpracování z ní voda vytékala na všechny strany (hlavně kolem přívodního kabelu, který je do fontánky veden tak šikovně, že stěna fontány není vůbec utěsněná). Několikrát jsem zkusil fontánku neplnit přesně podle návodu a nakonec jsem ji vrátil a koupil její první generaci (taková kopule), u které asi po dvou týdnech používání začal hlasitě vrčet motor...


Já mám taky tu novější fontánku- voda z ní teče, když se špatně zajistí ta záklopka, která umožňuje protažení kabelu. Taky mi to ze začátku teklo a rozčilovala jsem se, ale pak jsem zjistila, že je potřeba to skutečně pořádně zacvaknout. Já jsem s ní spokojená, svoji funkci plní - kočky z ní rády pijí a pijí víc než předtím, navíc to docela zvlhčuje vzduch. Akorát poslední dobou kocourek objevil novou zábavu- obejme fontánku tlapkami a snaží se ji převrhnout, a přestože je poměrně těžká a stabilní, tak se mu to už jednou povedlo.

Jinak u nás jede téměř nonstop, ale máme i mističky s vodou, z kterých se taky rádi napijí, takže když ji vypnu, o vodu je nepřipravím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 14:50:05
Odpovědět s citátem

[quote="terez4"]
Narleness.tee napsal:


Akorát poslední dobou kocourek objevil novou zábavu- obejme fontánku tlapkami a snaží se ji převrhnout, a přestože je poměrně těžká a stabilní, tak se mu to už jednou povedlo. .


Taky jsme tu fontánku koupili, taky nám voda tekla, taky jsme ji zajistili razantnějším zacvaknutím a dali méně vody Wink
Naše kočičky si zase vymyslely zábavu, že jak ta voda bublá ,tak do ní šahají packou a stříkají vodu po celé chodbě. Tak jsem fontánku zrušila a dala zpět misku. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 15:20:38
Odpovědět s citátem

My jsme měli koulodráhu taky pod stromečkem a musím říct, že od té doby se od ní kočky nehly. Je to fakt super, doporučuju Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: kulodráha
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 15:58:50
Odpovědět s citátem

Samý pozitivní ohlasy Laughing na tu hračku. Asi půjdu taky do ní.
A kde ji maj nejlevnější? Na Plačkovi mi nějak nevyjela cena.
Díky za info
A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 16:28:14
Odpovědět s citátem

Tak nejlevnější (za 260,- ) jsem zatím našla tady: http://www.exo-eko.cz/Lazne-pro-kocku-Cat-SPA a hlavně mě tam docela zaujal ten cat it design senses SET - je tam jednou to relax. centrum, jednou škrabadlo a dvakrát ta koulodráha...možná do toho půjdu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (29x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (21x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
4
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
5
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
6
Cornish rex (15x)
7
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
8
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (15x)
9
Kočka na Titaniku (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top