Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Čůrá do postele :-( Zase!!


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: Čůrá do postele :-( Zase!!
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 8:54:05
Odpovědět s citátem

Tak opravdu nevíme co s ní. Byli jsme vlastně skoro stále doma,ale na záchůdek běhala naprosto vzorně. Nikde žádná loužička nic. Asi po týdnu,to jsme se k ní otočili zády,nám slastně vylila celou noční dávku na deku. Od té doby platil naprostý zákaz na postel. Což dá práci,když letiště je středem našeho pokoje..... Ale co nám zbylo. Je to cca 14 dní,opět bez jakýchkoli nehod,vzorně běhala na záchůdek,naprosto v pohodě. Tak včera měla dovoleno jít k nám na postel(to odhánění bylo úmorné a bylo to,jako bysme ji odháněli od sebe) Spala tam,mazlila se s námi a vypadala klidnější než jindy. Došla si na záchod a pak spala ve svém pelíšku.
Ráno se nabaštila,vykakala na záchůdek,který jsem ihned uklidila. Prozíravě jsem na postel natáhla kus igelitu. A bylo to dobře. Přišla jsem ze sprchy(cca po 10 minutách) a ucítila tu známou "vůni". Samozřejmě na posteli žluté jezero a Micka se mi spokojeně otírá o nohy.
Takže se oblékám a jdu pro igelit na malování,aby to pokrylo celou postel pro jistotu,že by se rozhodla chodit na jiné místo na posteli. Ale louže byla opět přibližně na stejném místě jako ty předchozí.
Vůbec ji nerozumím. Včera na tom místě spala, dokonce jedla(slyšela jsem,že to pomhá,tak jsem ji tam preventivně,když jsme večeřeli, taky šoupla mističku)
Taky jsem si všimla,že když to dělá na postel,je tam kolem pár menších skvrnek a jedna obrovská,ale na záchůdku dělá jen jednu. Opravdu nevím,co s ní. Na to,aby si osvojila tyto návyky je už stará dost a byli jsme důslední a učili ji to. Děsím se toho,že k nám má přibýt druhá kočička,aby se taky nerozhodla udělat si z naší postele záchod. Za chvíli by nám páchlo všechno......
Na zítra jsem se objednala k vetovi,ale myslím,že když takhle způsobně chodila na záchod a teď zas tohle,tak zdravotní problém to nebude.
Je to prostě prase,jinak se to říct nedá. A spíš než radost nám přináší jen samé starosti. Vím,že jsem naštvaná a pak to bude zase naše škeblička,ale nemůžu s ní být přece non stop v pokoji a odbíhat,jen když se vyčůrá.........
Jsem z toho nešťastná
Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 11:45:33
Odpovědět s citátem

Čtu si pravidelně vaše příspěvky na jednom konkurenčním fóru. Měli jsme zkušenosti s takovým chováním kočičky. Možná mě někdo odsoudí, ale já bych to rozhodně neřešila druhou kočičkou, která by vaše "prasátko" vychovala. My jsme si k naší raubířce (stejné agresivní a nečistotné chování) po několika měsících trápení pořídili britku s PP. To co následovalo bylo však ještě horší. První kočička byla agresivní a nečistotná ještě víc než předtím. Na druhou neustále útočila, nesnášela ji a velmi žárlila. Nová kočička byla velmi smutná a neustále shovaná. Ikdyž se to někomu možná nelíbí, vyřešili jsme to odstěhováním nezvládatelné kočičky k babičce (mimochodem je tam velmi spokojená) a britku jsme si nechali, protože byla velmi hodná a 100% čistotná. Také nám po ní bylo samozřejmě smutno a dlouho jsme přemýšleli, jestli jsme udělali dobře. Ale teď už vím, že ano. Já osobně bych kočičku čím dřív tím líp (i pro ni) odstěhovala pokud možno někam ven na zahrádku, kde by byla uričtě spokojená. Pak bych si pořídila druhé koťátko. Jeho výběru bych věnovala větší pozornost. Nejdříve však ve 12 týdnech, aby bylo vychované maminkou a čistotné. Valinka je možná pěkná, ale nevím jestli by váš problém vyřešila. Počítám s tím, že se mnou možná někteří nebudou souhlasit, ale toť můj názor.
Odpovědět 
Filip
Webmaster


Založen: 28.01.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Čůrá do postele :-( Zase!!
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 12:46:49
Odpovědět s citátem

Jana&Vasek napsal:
Tak opravdu nevíme co s ní...

Jen poznámečka: četl jsem vaše příspěvky už dříve a nejsem si jistý, jestli jste byli s kočičkou u veterináře, popř. s jakým výsledkem (když se problémy objevily poprvé). Zdravotní problém skutečně může být příčinou, doporučuju tuhle možnost určitě nepodceňovat.
_________________
Filip (Lilly a Charlie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kicki



Založen: 07.03.2005
Příspěvky: 76
Bydliště: Dubí u Teplic

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 13:16:58
Odpovědět s citátem

Zdravím, reagovala jsem už na váš minulý příspěvek a stejně jako Filip si myslím, že tohle právě může být projev nějakého zdravotního problému. Obzvláště by se mi "nelíbily" ty kapičky moči, co jsou kolem velké loužičky. Znamená to, že kočička ukapavá, a to rozhodně není dobře. Chápu, že to je určitě strašně nepříjemné, já když jsem si pořizovala kočiny, i na tuhle možnost jsem byla připravená, nastudovala jsem o tom všechno dostupné a doufala ... A rozhodně bych to být vámi ještě nevzdávala, počkejte na výsledek z veteriny a nejlepší by bylo, kdybyste jim tam dneska rovnou vzali s sebou vzorek moči. Pokud číča čůrá na igelit, nemusíte řešit problém s odběrem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 13:21:35
Odpovědět s citátem

Ano, to jsem zapomněla dodat. Samozřejmě nejdříve tento problém proberte s veterinářem. Je třeba vyloučit zdravotní problém dřív, než začnete dělat jakékoli kroky. My jsme byli několikrát u veterináře, než jsme dali kočičku definitivně pryč. Veterinář nakonec usoudil, že kočička má prostě takovou povahu.
Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 13:51:00
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Čtu si pravidelně vaše příspěvky na jednom konkurenčním fóru.

Já si Vás také pamatuji Smile
Odpovídala jsem,že kočičku,i kdybych chtěla,nemáme kam dát. A když jsem si ji jednou vzala,tak za to musím nést odpovědnost. Proto se radím se zkušenými i nezkušenými majiteli kočiček a kocourů ,jak to řešit. Je fakt,že dát ji jinam,problémy by se vyřešili ihned a my bysme byli dál od infarktu Confused
Ale máme ji rádi. A ona nás taky,i když kolikrát pořádně hryzne nebo škrábne a nenechá si vymluvit,že se to nemá. Myslím,že se trochu uklidní,až dostane druhou kamarádku. Prostě se nudí a nemá na kom poznat,do jaké míry a co si může dovolit.
Každá kočka je jiná,některá mazel a některá ,jako ta naše, ďáblice. Nechci ji měnit,chci jen,aby dodržovala určité hranice,jako je neprokousávat nám obličej nebo nečůrat do postele. Nechci aby poslouchala jako pejsek,jen měla základní normální návyky jako ostatní kočindy.Pak budu naprosto spokojená,protože těch pár minut denně, kdy se přijde pomazlit a přede nám na klíně,nebo spokojeně spí na rameni,za to stojí Smile
A tak hledám a hledám způsoby,jakými toho docílit. Vůbec bych nekritizovala Vaše řešení. Každý se rozhoduje podle svých možností a výdrže a pokud Vaše kočička byla pro Vás nesnesitelná,je dobře ,že jste ji našli dobrý domov a jsou spokojeni všichni.
Na výběru druhé kočičky si dáváme opravdu záležet(proto nám to trvá tak dlouho) a jsme náležitě poučeni. Jen mě štve,že se takové osvěty nedostane i těm,co nabízejí čtyřtýdenní koťátka. Kolik starostí a trápení by se ušetřilo lidem,co si je berou i čičinkám samotným
Evil or Very Mad
Byla jsem ve Pet Centru a mají odpuzovače na kočky. Údajně to funguje,tak to vyzkoušíme.
Zrovna se mi Micinka usídlila na rameni a pozoruje,co píšu. Škoda,že si to nepřečte,třeba by nás, potvůrka, přestala trápit Very Happy

Ano byli.Je (byla) podle lékaře v pořádku.Možná byla chyba,že jsme navštívili vesnického doktora u rodičů,tam asi kočky moc neřeší(Micinku prohlédl,i když občas dal najevo,že nechápe,co děláme v ordinaci s kočkou domácí,jo kdyby to byla nějaká za tisíce,ale takových všude lítá..... ale nemohu tvrdit,že by to "odflák"Je fakt,že známky nemoci nevykazuje(samozřejmě podle mého laického názoru)
Zítra ráno jdeme už v Praze k paní doktorce ,tak uvidíme.Třeba s ní opravdu něco bude a my jí křivdíme.
Jestli nic nezabere a naše kočka je opravdu agresivní prasátko,tak nechci vidět její pubertu Shocked
Prý by se měla mírnit po kastraci. Pokud se na to dívám pesimisticky,asi založíme klub Těšíme se na kastraci a budeme sdružovat podobně postižené lidi
Wink
Teď je mi už do smíchu,vyčůrala se na záchůdek a usnula mi na ruce,ale ráno bych ji nejradši ukroutila tu její barevnou hlavičku. Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: no vidíte!
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 13:59:21
Odpovědět s citátem

Kicki napsal:
Zdravím, reagovala jsem už na váš minulý příspěvek a stejně jako Filip si myslím, že tohle právě může být projev nějakého zdravotního problému. Obzvláště by se mi "nelíbily" ty kapičky moči, co jsou kolem velké loužičky. Znamená to, že kočička ukapavá, a to rozhodně není dobře. Chápu, že to je určitě strašně nepříjemné, já když jsem si pořizovala kočiny, i na tuhle možnost jsem byla připravená, nastudovala jsem o tom všechno dostupné a doufala ... A rozhodně bych to být vámi ještě nevzdávala, počkejte na výsledek z veteriny a nejlepší by bylo, kdybyste jim tam dneska rovnou vzali s sebou vzorek moči. Pokud číča čůrá na igelit, nemusíte řešit problém s odběrem Smile

Jsem trumpeta,to mě nenapadlo. A přitom jsem nedávno četla problémy s odběrem( víčka a tak Very Happy ) Taky jsem to mohla sebrat a ne utřít Rolling Eyes
Ale radši bych lítala s tím víčkem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 7. 2005 21:45:29
Odpovědět s citátem

My jsme také měli kočičku moc rádi. Bohužel jsme to museli takto rychle řešit hlavně kvůli dětem. Děti jsou ještě malé, tehdy měli starší 4 a malá necelé 2 roky. Děti si ji sice vůbec nevšímaly, ale my jsme měli strach, že jim (třeba i nechtíc) ublíží. Také občas schytaly nějaký škrábanec, kočička je totiž s oblibou lovila. Vždy se schovala za roh a hup.... Very Happy
Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 9:47:31
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
My jsme také měli kočičku moc rádi. Bohužel jsme to museli takto rychle řešit hlavně kvůli dětem. Děti jsou ještě malé, tehdy měli starší 4 a malá necelé 2 roky. Děti si ji sice vůbec nevšímaly, ale my jsme měli strach, že jim (třeba i nechtíc) ublíží. Také občas schytaly nějaký škrábanec, kočička je totiž s oblibou lovila. Vždy se schovala za roh a hup.... Very Happy

Je jasné,že tak malá dítka a taková číča to nejde dohromady. Vždyť i my máme co dělat,aby jsme se ubránili,natož dvouleté batole Wink
Jinak jsme se vrátili od paní doktorky. Byla velmi milá a důkladná. Já to odnesla jen prokouslým prstem.Konstatovala,že je číča naprosto zdravé kotě,pěkně vykrmené,s moc hezkou srstí(musela jsem se pochlubit,taková chvála hřeje u srdce Laughing ) A je to prý hrozný ďábel. Snad by se měla uklidnit po kastraci.Želvičky prý bývají agresivnější Sad A pokud jde o to čůrání,buď se jí nezdá kočkolit a je dobré mít druhý záchůdek s jiným,nebo to,vzhledem k povaze,dělá natruc. Když to udělá zase,máme přinést moč.
Ohledně druhé kočindy se vyjádřila,že u naší Micinky hrozí,že by druhou kočku spíše terorizovala,než aby došlo ke zmírnění její hyperaktivity.Nebo při naší smůle by jsme měli dvě bláznivky.
Každopádně měla Micina včera tendence čůrat i jinam než na postel(čistidlo,kterým jsem omyla igelit ji asi nevonělo) a usazovala se v její krabici na hraní. I dnes ráno to vypadalo,že se chce do té krabice vyčůrat(jakmile ji přendáme na kočkolit,ihned čůrá)
Ale kakat chodí na svůj záchod automaticky. Teď když jsme přišli,vůbec jsem ji nehlídala a vzorně šla čůrat na záchůdek.Aniž by kde hledala jiné místo,nebo šla vedle do té její krabice.Tak nevím a jsem z toho zmatená Confused
Přijde mi,že má někdy dobré dny a někdy dny blbce.Někdy stačí jen slovo a ví že má přestat kousat,nebo něco trhat apod. a někdy totéž nepřestane dělat ani po novinovém plácnutí.Prostě dělá co chce a my ji můžeme..... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 9:52:53
Odpovědět s citátem

S naší Suzi máme občas taky problém s čůráním do postele. Vypozorovala jsem (snad to tak je), že nejčasněji se nehoda stala, když jsem čerstvě povlíkla peřiny. Asi jí prášek na praní nebo aviváž nějak jinak voní. Naposled to udělala v pátek večer asi dvě hodiny po převlečení postelí. Protože jsem to zjistila prakticky hned, chytla jsem jí a vymáchala jí v tom čumáček. Asi půl hodiny pak uraženě seděla v předsíni a myla se. Dost jsem se na ni zlobila, a tak do ložnice jsme jí pustili až k ránu (o už jsem bez pomazlení nemohla vydržet). Od té doby je zase vzorná. Myslím, že až příště budu převlíkat, alespoň dva dny jí nepustíme do ložnice, aby náš pach přebil ty pro ní nepříjemné pachy chemie.
Odpuzovač mě už taky napadl, ale zatím to zvládáme takovouto přísnou výchovou. Suzi už naprosto perfektně reaguje na zvýšený hlas - hned ví, že to, co se chystá udělat, nesmí, když na ni přísným hlasem zavolám.
U koťátka, která maminka nestihla vychovat je ta výchova asi mnohem náročnější a zdlouhavější. Ale pokud máte kočičku tak moc rádi jako my, určitě vydržíte a možná i s pomocí odpuzovače nad mickou vyzrajete.
Už se těším na dobré zprávy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 12:10:03
Odpovědět s citátem

Dagmar napsal:
S naší Suzi máme občas taky problém s čůráním do postele. Vypozorovala jsem (snad to tak je), že nejčasněji se nehoda stala, když jsem čerstvě povlíkla peřiny. Asi jí prášek na praní nebo aviváž nějak jinak voní. Naposled to udělala v pátek večer asi dvě hodiny po převlečení postelí. Protože jsem to zjistila prakticky hned, chytla jsem jí a vymáchala jí v tom čumáček. Asi půl hodiny pak uraženě seděla v předsíni a myla se. Dost jsem se na ni zlobila, a tak do ložnice jsme jí pustili až k ránu (o už jsem bez pomazlení nemohla vydržet)

Nově povlečeno teď nebylo. Čumáček jsem taky máchala . A že bylo v čem,když jsem tam šoupla igelit. Bohužel ji vyhodit nemůžeme nikam,máme jeden pokoj(no a zavřít ji třeba do koupelny by pro ni nebylo trestem.Ba naopak,spousta věcí ke zkoumání)Díky bohu za to,že se naučila celou noc spinkat zavřená v přepravním boxu.Tak bych ji chtěla mít u sebe,ale spát pod počuranou dekou se mi vážně nechce Sad Máte štěstí,že Vaše čičinka reaguje. Ta naše drápe,kouše,okamžitě se otřepe a hned si hraje....
Taky si říkám,že by se měla aspoň chvilku zlobit,nebo se urazit,ale kdepak... Jako dnes,dostala injekci a prokousla mi u toho palec. Hned jak jsme ji pustili zase chtěla zkoumat okolí a hrát si! Jako by se vůbec nic nestalo. Ani vteřinu potom nijak netrucovala(a že vpich byl nadvakrát)! Paní doktorka jen kroutila hlavou Smile
Někdy mi přijde natvrdlá... Milionkrát ji trestáme za stejnou věc a stejně ji udělá znovu. Nejhorší je,že třeba leknutí nefunguje vůbec. Prostě se nedá vyplašit. Nějaké tlesknutí nebo tak nemá šanci.....
Opravdu to chce notnou dávku trpělivosti. Člověk vidí ty pidipokroky a říká si,že třeba za deset let bude vědět,že kabely u počítače jsou tabu Wink
Jak jsem psala výše,má svou hlavu a přes všechna napomenutí a trestání si zase udělá co chce.
Asi to tak bude i s tím čůráním . Možná pomůže druhý záchůdek s jiným stelivem a ty přitahovací a odpuzovací prostředky......
A když ne.... tak tedy nevím,no Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: čurání
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 12:42:54
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
také mám kocourka, který čural a kakal kam neměl (postele, oblečení...). Vzali jsme si ho jako čtyřměsíčního z domácího depozita. Za prvé mu bylo smutno po ostatních kočičkách a za druhé byl zvylký na to že má záchodek v každé místnosti, což mě napadlo až po 14-ti denním uklízení a praní. Takže jsem nakoupila záchodky a bylo zase dobře. Později jsem mu pořídila kamarádku a teď je z něj to nejčistotnější kočičí zlatíčko.
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 14:42:00
Odpovědět s citátem

Ahoj, čtu vaše povídání a asi si to ani nedovedu představit.Podle toho ,co píšete, bych řekla, že je to opravdu povahou ,Ale je to jen můj laický názor.Jako jsou děti různé zvladatelné a nezvladtelné, asi je to tak i s kočičkama.Radit vám nemůžu, nezažila jsem to(naštěstí- manžel by kočky asi nemilosrdně vyhodil-což bych nesla dost těžce.) Jen oceňuji vaše snažení o výchovu. Ale v tomto případě bych s druhým kotětem byla opravdu opatrná, nebo si domluvte s chovatelem, že v případě nepřijetí si ho vezme zpět.Držím palce.J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 7. 2005 22:25:41
Odpovědět s citátem

mám 2 kocoury.Tomu staršímu je 8 let a ze začátku jsme jej zavírali na noc do koupelny,protože jsme měli byt 1+1 a malé miminko.Taky se mstil čuráním do postele a do bot.Postel jsem ho odnaučila tím,že jsem si ho tam brala odpoledne na spaní.Přece si nebude čůrat na místo,kde spí...boty mu bohužel zůstaly,takže jsem rodinu naučila si je uklízet do botníku.A je po problému...teda pokud Honzíka nevykoupu,nebo nevezmu k veterináři,to pak mám "naděláno" před záchodkem,nebo před botníkem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Dagmar



Založen: 29.09.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 7. 2005 8:41:07
Odpovědět s citátem

Taky jsem si myslela, že Suzi přece nebude čurat tam, kde se jí líbí spát. Ale kdepak, právě že většinou načurá přesně do toho důlku, který si v peřině předtím udělala na spaní.
Asi je to fakt tou povahou. Mně připadá, že Suzi je velmi inteligentní a vnímavá. Velice rychle pochopí, co smí a co nesmí, ale občas si chce vyzkoušet, jestli se za určité její prohřešky budeme zase zlobit - alespoň takový mám dojem.
Jako malá byla taky dost hyperaktivní. Téměř vůbec nespala, pořád něco prováděla, lumpačila, lítala po bytě... Po kastraci se to asi do dvou měsíců změnilo. Vůbec z ní není gaučová povalečka, ale je mnohem klidnější, mazlivější (pořád ji mám na klíně). Takže možná pomůže ke zvládnutí i ta kastrace.
Moc držím palce, protože možná se na číču přenáší i nervozita majitelů a spíš to zhoršuje. Věřím, že se to povede!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2005 9:36:08
Odpovědět s citátem

Dagmar napsal:
Taky jsem si myslela, že Suzi přece nebude čurat tam, kde se jí líbí spát. Ale kdepak, právě že většinou načurá přesně do toho důlku, který si v peřině předtím udělala na spaní

Přesně tak. Kdyby si našla místo... ale čůrat si tam,kde spím a hraju si Confused Taky jsme nevěřili vlastním očím Shocked
Co jsme přišli z veteriny,spěchala bez dozoru se vyčůrat na svůj záchůdek. Takže nějaká msta či uražení asi taky ne. A teď tam v pohodě chodí. A nic jsme nezměnili Exclamation Question Exclamation
Objednala jsem už další záchod a jiný kočkolit,kdyby to bylo tím.Ale jak jsem se vyjádřila,asi to bude tím jak a kam se jí zrovna chce a nechce.
Naštěstí došlo ke zlepšení aspoň v tom.že je trochu klidnější. O malinko,ale přece.
Nejlepší to bylo po tom očkování,to se jen mazlila a musela na nás spát. Tak jsem si říkala,že by to chtělo aspoň dvakrát v týdnu Laughing
Je to dřina obrovská,ale teď má tak hodinu v každé části dne,kdy opravdu šíleně zlobí. To se musí vylítat,vyskákat.... Naštěstí už tolik nekouše a neškrábe,což jsme opravdu ocenili Wink No ale kdyby nás někdo viděl.... To že ji vyháníme z postele bere jako hru.... Honíme se spolu,schovává se za deky a vyskakuje,pak na sebe bafáme navzájem....
Někdy pochybuju,že je to kočka,vážně Laughing
Pevně věřím,že když se srovnáva v tom zlobení,tak snad i v tom čůrání za chvilku nebudeme muset být jak ostříži Smile Ale už by bylo na čase.Taky musíme a chceme (resp. já,přítel tomu unikl díky zaměstnání) chodit ven,nebo za chvíli z toho už začnu mňaukat Crying or Very sad
Zrovna řešíme dilema,jestli druhou kočičku tedy ano nebo ne. Máme strach,že při její dominanci by to potom bylo těžké a snad jí kamarádka trochu pomůže..... jen aby ji naše Micinka nestrhla na "šikmou plochu" taky Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 7. 2005 23:08:43
Odpovědět s citátem

Tak nás ta potvůrka zase překvapila. Musím se přiznat, že jsme na posteli měli včera opět loužičku Sad a přitom ví, že na posteli se to nemá. Když jsme otevřeli dveře, ještě v akci se utíkala schovat Evil or Very Mad
No a dnes věčer jsme konečně dostali pěkný rohový záchůdek a nové stelivo. Kopili jsme ji Biokats Fresh s vůní jarní trávy Rolling Eyes
Pěkně jsme si to načasovali. Postavili jsme ji tam, čuchala, pak začala hrabat a hned se vyčůrala. Takl jsme si říkali,jak chytrou máme potvůrku.... ale brzy nás to přešlo, protože ze záchůdku nechtěla odejít. Rochnila se v něm hrabala jak o život ( a já spílala partnerovi, že jsme přeci jen měli koupit ten krytý) Dokonce si tam i ustlala. Tak se jí tam zase líbí až moc. Jen doufám, že pobyt a lítání v záchůdku nebude její celodenní zábavou. I když je to lepší než pročůraná postel Smile
Každopádně jako pojistku hned ráno aplikuji odpuzovač Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (29x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (21x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
4
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
5
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
6
Cornish rex (15x)
7
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
8
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (15x)
9
Kočka na Titaniku (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top