Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

granule


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2010 19:22:23
Odpovědět s citátem

Přesně tak, my krmíme granulkama od Brit Care a musím potvrdit, že náš kocourek je lepší, živější i strs má mnohem lepší než dříve. U hill´s jsme měli problém, že po něm kocourek měl průjmy a tak jsme se zase vrátili k BC a u nich zase zůstaneme. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Holistr



Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2010 19:10:02
Odpovědět s citátem

Narazil jsem teď na granule No1. Premium za docela slušnou cenu u nás ve zverimexu - chtěl jsem nějaké lepší krmení pro kočičáka a nic z toho co kupuju tu nemají. Tak jsem dal na radu a koupil jsem 1.5 KG za 140Kč na zkoušku. Vypadá to docela dobře, balení je důvěryhodné a kocourovi chutná.

Má s ním někdo zkušenosti?

Ještě jsme na zkoušku vzali Orijen - to je pro mě taky velká neznámá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2010 15:00:18
Odpovědět s citátem

Dobrý den,ráda bych znala váš názor na granule 1st choice. Doporučili mi je ve zverimexu,kocourovi vyjímečně i chutnaj,ale ve složení se moc nevyznám.Tak jestli s nimi má někdo zkušenosti.Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2010 10:57:16
Odpovědět s citátem

No zkuste sem připsat složení na obale.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2010 13:48:45
Odpovědět s citátem

Kuře 19%, kuřecí moučka, ječné kroupy, ovesné krupky, drůbeží moučka, sušená vejce,kuřecí tuk, sušené kuřecí maso, lněné semínko, cukrové řepné řízky, rýžové otruby, sušená rajčata, lecitin,lososový olej, chlorid sodný,L-lysin, DL-metionin, mannanoligosacharidy, taurin, glukosaminsulfát, fruktooligosacharidy, chondroitinsulfát, výtažek z Yucca, výtažek z mořských řas, výt.ze zeleného čaje, ananasu a zázvoru.
protein 32%, tuky a oleje 20%, vláknina 3.5%, vlhkost 10%, popeloviny 7%, síran měďnatý 25mg/kg, vápník 1%, fosfor 0.85%, hořčík 0.1%.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 17:54:17
Odpovědět s citátem

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s granulemi MÍCA SALMON od Brit Care? Normálně našemu kocourkovi dávám granulky od Brit Care pro kastráty nebo pro dospělé , ale tohle neznám... Je to novinka, nebo jsem o tom jen nevěděla. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2010 19:51:24
Odpovědět s citátem

Míca je úplně nejzákladnější řada Britu, kterou koupíte i v supermarketu, s Brit Care má společného akorát výrobce, dál už nic ... U nás to nechtěly žrát ani venkovní micky Rolling Eyes
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
libuse



Založen: 14.04.2009
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2010 10:41:33
Odpovědět s citátem

řada BC vyrábí také granule SANABELLE - koupila jsem je před časem na výstavě v NSR,poté jsem je našla i na internotových prodejnách v ČR
kočičákům chutnají
Krmíte s nimi někdo -Bosch Sanabelle Adult ( a další.....)
kupuji je zde: http://www.mazlici.eu/
LK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Sanabelle
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2010 13:58:48
Odpovědět s citátem

Sanabelle nemá s Brit Care nic společného. Brit Care je český výrobce, Sanabelle vyrábí německá firmy, která již léta vyrábí Bosch pro psy. Některé kočky ho mají velmi rády, moje ani omylem a hlavně si myslím, že složení neodpovídá poměrně vysoké ceně.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2010 18:17:39
Odpovědět s citátem

Tak to jsem nevěděla. Nemám kočičáka zrovna dlouho asi 2 roky a tak o těhle věcech moc nevím. Tak to zůstaneme u klasické Brit Care řady pro kastráty a dospěláky vůbec.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2010 19:55:14
Odpovědět s citátem

Tobísek napsal:
Tak to jsem nevěděla. Nemám kočičáka zrovna dlouho asi 2 roky a tak o těhle věcech moc nevím. Tak to zůstaneme u klasické Brit Care řady pro kastráty a dospěláky vůbec.


Myslím, že BC je dobrá volba-odpovídající kvalita za slušnou cenu. Má i L-lysin, vysoký obsah masa a místo obilovin (pšenice...) je rýže, případně kukuřice. Pokud kočkám chutná, neměnila bych.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2010 18:27:27
Odpovědět s citátem

Já už taky ne, jen mě zajímalo jak to je. Navíc už jsme za tu krátkou domu vystřídali tolik granulí, že jsem moc šťastná, že našemu Tobimu zachutnaly právě od BC. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2010 19:08:23
Odpovědět s citátem

Dobrý den, jen jsem chtěla zjistit jednu věc: mám pocit, že je náš kocourek poněkud "rozežraný"... A chtěla jsem se zeptat, jak dlouho Vám vydrží velký pytel granulek (cca 10kg). (Krmím Brit Care - ale ten by neměl být na váhu rozdílný od ostatních)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 15:16:53
Odpovědět s citátem

Tobísek napsal:
Dobrý den, jen jsem chtěla zjistit jednu věc: mám pocit, že je náš kocourek poněkud "rozežraný"... A chtěla jsem se zeptat, jak dlouho Vám vydrží velký pytel granulek (cca 10kg). (Krmím Brit Care - ale ten by neměl být na váhu rozdílný od ostatních)


Já krmím RoyalCanin Indoor a těch 10kg máme cca na 10 měsíců. Ale není to jediné žrádlo, dostává maso, konzervičky, všelijaké doplňky. Kocour je briťák a má 2,5 roku. A přes šest kilo, ale nevím přesně, teď mi došla baterka ve váze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 19:49:19
Odpovědět s citátem

Tak jsem to u nás spočítala na dvoukilovky - ty se lépe poměřují. Tak nám vydrží asi na 3 týdny. Taky dáváme ještě masíčko a občas konzervičku od Brit Care.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 21:06:25
Odpovědět s citátem

Tobísek napsal:
Tak jsem to u nás spočítala na dvoukilovky - ty se lépe poměřují. Tak nám vydrží asi na 3 týdny. Taky dáváme ještě masíčko a občas konzervičku od Brit Care.


Dvoukilovka na tři týdny? To je síla, to je cca 9 deka denně. To by Tobísek měl být asi šestikilový kocour a měla by to být základní strava, ničím dalším se necpat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 10:36:39
Odpovědět s citátem

Když už jsme u tohoto tématu - jak skladujete načaté balení granulí? Také kupuju 10 kg pytle, protože to samozřejmě vyjde levněji, ale když jsem se o tom zmínila u veterinářky, řekla mi, že otevřené balení musím spotřebovat do svou měsíců. To bych ale musela ještě nějaké ty kočičí strávníky přibrat, odhaduju, že 10 kg spotřebuju za 4-5 měsíců.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 11:06:05
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Když už jsme u tohoto tématu - jak skladujete načaté balení granulí?

Já to "překrabicuji" do krabiček od zmrzliny Carte d'Or, těch mám opravdu hodně díky své mlsnosti, samozřejmě dobře zavíčkuji a uložím do temna a chladna spižní skříně. Zvažovala jsem možnost s někým se domluvit a pytel si půlit, abych to neskladovala tak dlouho a zároveň uchovala výhodu nízké ceny, ale nějak jsem to zatím nerealizovala.
Teď jsem se dívala u zoohitu a když se vezmou 10 kg pytle dva, vyjde jeden na 1250, to je pěkná cena Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: barel
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 11:36:53
Odpovědět s citátem

Jelikož kupuji za měsíc tak 20 kg granulí, také jsem přemýšlela, jak je uskladnit, aby i načaté vydrželi čerstvé. Navíc do pytle se mi pokaždé kočky prokousali a obsluhovali se samy:) Nakonec jsem na aukru objevila barel na 15 kg granulí, co se dává v akcích ke psímu papání. No a když už jsme domácnost kočičí, barel jsem trochu upravila:
http://www.modrykocour.cz/muzeum-exponat.php?id=1082&cat=3&user= Smile
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 15:38:28
Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že mi 20 kg granulí vydrží zhruba na měsíc (pro šest koček), možná trochu déle tak mám doma vždy poměrně velkou zásobu. Obvykle jich mám víc načatých pytlů - jednak střídám více značek a taky musím mít k dispozici granule pro dospělé kočky, pro kastráty i pro koťata. Skladuji je v uzavíratelných kbelících od Primalexu, mám i dvě dózy přímo od výrobců krmiv, ale ty jsou moc vysoké. Kbelíky od Primalexu se mi pohodlně vejdou do regálů v šatně a každý pojme cca 10 kg granulí. Do krabičky od zmrzliny bych dala možná jednu denní dávku. Samozřejmě není možné nechat pytel volně tak aby se k němu kočky mohly prokousat. Nenačaté pytle mám uložené v úložném prostoru naší postele, popř. ve skříni nebo v uzamčené šatně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 19:07:31
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Dvoukilovka na tři týdny? To je síla, to je cca 9 deka denně. To by Tobísek měl být asi šestikilový kocour a měla by to být základní strava, ničím dalším se necpat.


No asi jsem zapomněla napsat, že kromě Tobíka mám ještě postarší kočičku naší mamky. Embarassed Jako partneři se i krmí ze stejné misky. Very Happy Jinak skladujeme taky v kbelíkách od primalexu - jsou na to nejlepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2010 10:48:07
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Když už jsme u tohoto tématu - jak skladujete načaté balení granulí?


Dřív jsem kupovala Hill's 5kg balení a mělo to uzávěr, tak jsem to neřešila (kočka to žrala asi půl roku), teď jsme přešli na Orijen a 7kg pytel žádný uzávěr nemá, tak stále řeším, co s tím. Zatím to mám ve spíži, kde je chladněji a dávám kolíček, ale asi to není ideální řešení. Chtěla jsem koupit nějakou pixlu, ale buď jsou moc velké nebo malé (a drahé). Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2010 12:11:44
Odpovědět s citátem

Dřív jsem kupovala Hill's 5kg balení a mělo to uzávěr, tak jsem to neřešila (kočka to žrala asi půl roku), teď jsme přešli na Orijen a 7kg pytel žádný uzávěr nemá, tak stále řeším, co s tím. Zatím to mám ve spíži, kde je chladněji a dávám kolíček, ale asi to není ideální řešení. Chtěla jsem koupit nějakou pixlu, ale buď jsou moc velké nebo malé (a drahé). Rolling Eyes[/quote]

5Kg na pul roku ... obcas o tom snim Smile))) tak to vam gratuluju
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2010 18:30:15
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:

Dřív jsem kupovala Hill's 5kg balení a mělo to uzávěr, tak jsem to neřešila (kočka to žrala asi půl roku), teď jsme přešli na Orijen a 7kg pytel žádný uzávěr nemá, tak stále řeším, co s tím. Zatím to mám ve spíži, kde je chladněji a dávám kolíček, ale asi to není ideální řešení. Chtěla jsem koupit nějakou pixlu, ale buď jsou moc velké nebo malé (a drahé). Rolling Eyes


No kolíček jsme taky praktikovali, ale opravdu to není moc vhodné. Granule potom stejně byly takové divné - vyšumělé. Takže jsme využili kýble po promalexu - a to je pak skladování hračka. Granule vydrží čerstvé a kocourek je pak zbaští raz dva.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2010 20:23:51
Odpovědět s citátem

No já bych měla tip. Zeptejte se v nějaké cukrárně, kde mají i výrobnu zákusků, jestli nemají kýble s víkem třeba po polevách, marmeládách atp. Jsou desetilitrové s pevným, dobře těsnícím víkem. U nás v cukrárně je prodávají asi za 10-20 Kč, jsou skvělé na skladování krmiva i steliva, které je v papírových pytlích, pokud je ho větší množství.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2010 5:01:04
Odpovědět s citátem

To je dobrý tip. Také se dají v dobře těsnících kbelících koupit např. prášky na praní apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 9. 2010 19:47:30
Odpovědět s citátem

Frantiska napsal:
5Kg na pul roku ... obcas o tom snim Smile))) tak to vam gratuluju


Tak jestli máte víc jak jednoho strávníka... Smile My máme rozmazleného jedináčka, co má ke granulím i mokré. Ale jsem zvědavá, teď se dost rozežrala, přibrala a musím ji hlídat Embarassed

Tobísek napsal:
No kolíček jsme taky praktikovali, ale opravdu to není moc vhodné. Granule potom stejně byly takové divné - vyšumělé. Takže jsme využili kýble po promalexu - a to je pak skladování hračka. Granule vydrží čerstvé a kocourek je pak zbaští raz dva.


Zkusím zjistit u našich, jestli nemají kbelíky od primalexu, taťka schovává kde co... Nebo i do té cukrárny to zkusím, jak radí tatiana Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tomm



Založen: 01.10.2010
Příspěvky: 20
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2010 17:31:04
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
Raika napsal:
Když už jsme u tohoto tématu - jak skladujete načaté balení granulí?


Dřív jsem kupovala Hill's 5kg balení a mělo to uzávěr, tak jsem to neřešila (kočka to žrala asi půl roku), teď jsme přešli na Orijen a 7kg pytel žádný uzávěr nemá, tak stále řeším, co s tím. Zatím to mám ve spíži, kde je chladněji a dávám kolíček, ale asi to není ideální řešení. Chtěla jsem koupit nějakou pixlu, ale buď jsou moc velké nebo malé (a drahé). Rolling Eyes


Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak proběhl přechod z Hills na Orijen? A je Orijen opradu tak kvalitní jak píšou na webu? Děkuji za odpověď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2010 18:28:19
Odpovědět s citátem

citace:

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak proběhl přechod z Hills na Orijen? A je Orijen opradu tak kvalitní jak píšou na webu? Děkuji za odpověď.

No my jsme vyzkoušeli vícero granulí, takže o přechodech z jednotlivých granulí na jiné vám můžu povídat dlouho.
Ale vemu to zkrátka. Nejhorší přechod byl právě z daného Hillsu na Orijen. Když byly kočandy na Hillsu, takj to ještě šlo - zažívání celkem ok, srst taky. Když jsme zkusili Orijen, začly průjmy a tím pádem i jiné problémy. Veterinář doporučil hypoalergenní krmiva. A tak jsme zkusili Brit Care - přechod na ně byl v pohodě a kočičák má trávení v nejlepším pořádku - takže spokojenost. Proto bych ze své zkušenosti doporučila přejít z Hillsu (pokud musíte) na Brit Care.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2010 7:47:10
Odpovědět s citátem

Tobísek napsal:
citace:

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak proběhl přechod z Hills na Orijen? A je Orijen opradu tak kvalitní jak píšou na webu? Děkuji za odpověď.

No my jsme vyzkoušeli vícero granulí, takže o přechodech z jednotlivých granulí na jiné vám můžu povídat dlouho.
Ale vemu to zkrátka. Nejhorší přechod byl právě z daného Hillsu na Orijen. Když byly kočandy na Hillsu, takj to ještě šlo - zažívání celkem ok, srst taky. Když jsme zkusili Orijen, začly průjmy a tím pádem i jiné problémy. Veterinář doporučil hypoalergenní krmiva. A tak jsme zkusili Brit Care - přechod na ně byl v pohodě a kočičák má trávení v nejlepším pořádku - takže spokojenost. Proto bych ze své zkušenosti doporučila přejít z Hillsu (pokud musíte) na Brit Care.


Souhlas, Brit care je superprémiovka za slušnou cenu. Kočky ji dobře přijímají a bez problémů. Za super cenu je tady:

http://www.svetkrmiv.cz/krmivo-pro-kocky/krmivo-pro-kocky-suche:brit/

S tímhle eshopem mám dobré zkušenosti-doporučuji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Jak jsme kupovali koupelnový závěs (77x)
2
Jak kotě našlo nový domov a dostalo královské jméno (75x)
3
Skládali jsme origami (73x)
4
Historie steliva pro kočky (72x)
5
Odpočinek po rušném dni (71x)
6
Veterinární poradna: Jak u kočky poznat březost? (71x)
7
Veterinární poradna: Nakrytí více kocoury (71x)
8
Veterinární poradna: Biokill a pipeta Fipron ... (71x)
9
Kitty jen tak něco neodradí (70x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top