Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Soustavná rýmá, kýchání a výtok z očí

Fórum: Nemoci

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kaliny



Založen: 01.12.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Soustavná rýmá, kýchání a výtok z očí
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2013 11:37:23
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem,

mám 3 letého mainského kocourka. Necelé 2 roky s ním chodím k veterinářovi, protože má soustavnou rýmu, urputně kýchá a teče mu z očí. Z vodnaté rýmy to vždy přejde do hlenovité. Dle veterináře neměl nikdy zápal plic i když v jednu chvíli jsem se obávala i tohoto onemocnění, jak chrčel. Vždy dostaneme antibiotika (už ani nepočítám pokolikáté). Naposledy je dobral před 14dny (měl je na 16 dnů). Třetím dnem má opět rýmu, kýchá a teče mu z očí. Vždy v rámci léčby se to spraví, ale bohužel opětovně vrátí během pár dnů.
Chystáme se ho celou dobu vykastrovat, ale vzhledem k jeho soustavné nemoci, se nám to ještě nepodařilo. Předesílám, že je to jediné zvíře v naší domácnosti, není a ani nebyl v kontaktu s žádným jiným zvířetem (nehodláme ho připouštět, pouze vzhledem k jeho neustále nemoci ho nejsme schopní vykastrovat, naštěstí neznačkuje).
Jsem už z toho zoufalá. Bohužel kocourek odmítá jakékoliv vitamínové pasty (jak ze zverimexu, tak i přímo od veterináře). Děkuji za jakoukoliv radu.
K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Soustavná rýmá, kýchání a výtok z očí
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2013 20:43:41
Odpovědět s citátem

Kaliny napsal:
Dobrý den všem,

mám 3 letého mainského kocourka. Necelé 2 roky s ním chodím k veterinářovi, protože má soustavnou rýmu, urputně kýchá a teče mu z očí. Z vodnaté rýmy to vždy přejde do hlenovité. Dle veterináře neměl nikdy zápal plic i když v jednu chvíli jsem se obávala i tohoto onemocnění, jak chrčel. Vždy dostaneme antibiotika (už ani nepočítám pokolikáté). Naposledy je dobral před 14dny (měl je na 16 dnů). Třetím dnem má opět rýmu, kýchá a teče mu z očí. Vždy v rámci léčby se to spraví, ale bohužel opětovně vrátí během pár dnů.
Chystáme se ho celou dobu vykastrovat, ale vzhledem k jeho soustavné nemoci, se nám to ještě nepodařilo. Předesílám, že je to jediné zvíře v naší domácnosti, není a ani nebyl v kontaktu s žádným jiným zvířetem (nehodláme ho připouštět, pouze vzhledem k jeho neustále nemoci ho nejsme schopní vykastrovat, naštěstí neznačkuje).
Jsem už z toho zoufalá. Bohužel kocourek odmítá jakékoliv vitamínové pasty (jak ze zverimexu, tak i přímo od veterináře). Děkuji za jakoukoliv radu.
K.


Tak tohle jsem měla s naší Leou,při ATB zlepšení po dobrání v pohodě tři dny a potom opět všechno zpátky,dokonce dostala i kortikoidy.Potom jsem se naštvala a koupila Aloe vera a dávala denně 1ml na 1kg váhy,po týdnu zlepšení,Aloe vera o koncentraci 96% jsem podávala 4 měsíce,jakou změnu to s Leou udělalo to je neuvěření.Již více jak rok jí Aloe nedávám a Lea je v naprostém pořádku.

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Kočičí graffiti (17x)
3
Kočky ve znamení Raka (16x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (14x)
6
Editorial 19. června 2006 (14x)
7
Přinesení (14x)
8
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
9
Osmnáctá poznávačka vyhlášena (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top