Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmivo Brit care nová řada


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Terez05



Založen: 19.01.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Krmivo Brit care nová řada
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2015 20:45:38
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
mám 8 měsíční, týden kastrovanou Ragdollku. Do jejích ročních narozenin jí chci dávat kotěcí granule (dávám Brit Care Cat Crazy I´m Kitten).
Přemýšlím jaké granule jí dávat potom. Jestli pro kastráty nebo to míchat.
Může mi někdo poradit jaké granule od Brit care z té nové řady http://www.krmivo-brit.cz/produkty/kocky1/superpremium2/krmivo4/dry3/page:1/ ?
Jde mi o to aby granule nebyly slané. Dávám jí kuřecí prsa, srdce, nově chceme zkusit kuřecí žaludky a hovězí kližku.
Díky

Dobrý den,
mám ,,čerstvě'' kastrovanou Ragdollku (8 měsíců). Mohu jí do roka dávat granule pro koťata? Někde jsem četla, že je to pro vykastrovanou kočku zátěžové na ledviny. Díky moc

Edit April: Není třeba dotazy dělit do dvou samostatných příspěvků, když tématicky se to k sobě v podstatě vztahuje. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmivo Brit care nová řada
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2015 19:10:45
Odpovědět s citátem

Co se týče krmení - tak klidně dokrmte těmi granulemi, které máte otevřené, a pak můžete i před tím prvním rokem přejít už na dospělácké.

Ohledně granulí - tady se velmi špatně radí, protože co sedne jedné kočce, nemusí sednout druhé. Některým vyhovují např. Royal Canin - nemají po nich průjem, necuchá se jim srst, byť složením to není žádný zázrak, naopak po takových těch úžasných ve složení může mít kočka problémy. Takže pak babo raď.

Nicméně nemusíte nutně přecházet na rovnou na granule pro kastrované kočky. Míchat, jako proč ne. Můžete dát do jedné misky trochu jedněch, do druhé jiných, míchání úplně se nemusí vždycky osvědčit, protože kočky si umí výborně hrát na popelky, pokud jim jedny ze smíchaných granulí nešmakujou. Z té nové řady Brit - Lucky, nebo Missy, případně obojí. Nebo zkusit Brit Carnilove Cat.

My např. krmíme jako hlavními granulemi Taste of Wild a pak doplňkově vybíráme různé značky, které mě zaujmou v netovém obchodě složením a cenou.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Terez05



Založen: 19.01.2015
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Krmivo Brit care nová řada
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2015 19:42:14
Odpovědět s citátem

My např. krmíme jako hlavními granulemi Taste of Wild a pak doplňkově vybíráme různé značky, které mě zaujmou v netovém obchodě složením a cenou.[/quote]

Mě napadlo jí pak dávat http://www.krmivo-brit.cz/produkty/kocky1/superpremium2/krmivo4/dry3/brit-care-cat-cocco-iam-gourmand111111113/ a míchat společně 1:1 s http://www.krmivo-brit.cz/produkty/kocky1/superpremium2/krmivo4/dry3/brit-care-cat-missy-for-sterilised1111113/ u těch lucky-jsou tu zas kuřecí a jak převážně dávám kuřecí maso, tak bych raději jinou chuť proto mě napadla tahle varianta. Akorát se v tom složení nevyznám a nevím abych jí nějak neublížila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmivo Brit care nová řada
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2015 11:50:19
Odpovědět s citátem

Složení bych řekla, že je v pořádku. Ale záleží na tom, jak to bude chutnat kočině. Takže klidně to zkuste. Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top