Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Tráva

Fórum: Trávení

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2006 9:51:08
Odpovědět s citátem

Tak jsem konečně vypěstovala kočičkám krásnou a voňavou kočičí trávu (Gimpet). Bohužel naše čičinky ji neumí baštit Sad Jen na to koukají, očichávají. Neví, jak ji mají jíst. Vždycky jim to stéblo trávy vypadne z pusy Very Happy Snaží se to kousat a spolknout, ale nejde jim to. Pak je to přestane bavit a otráveně odejdou. Mám jim trávu snad nějak nasekat na menší kousky?? Embarassed Nebo natrhat a dát do mističky? Embarassed Nemám s trávou pro kočky žádné zkušenosti Shocked
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2006 15:07:06
Odpovědět s citátem

Myslím, že se nemusíte bát, jen tomu nechejte chvíli volný průběh. Kočičky na to záhy přijdou! Můžete taky zkusit obyčejnou pšenici nebo oves, vyjde vás to levněji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Dasha



Založen: 07.12.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2006 15:57:39
Odpovědět s citátem

Taky jsme ji koupili, ale vůbec nevyrostla Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Danda



Založen: 19.04.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Pardubice

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 8:01:07
Odpovědět s citátem

Venku mi kočičáci jedí trávu bez problémů. Doma vypěstovanou obcházejí většinou obloukem a to seju tu samou co na zahradě! TAkže občas si zahraji na zahradníka, trávu ostříhám na anglický trávníček a to ošmykané (kousky cca 3-4 cm) jim zamíchám do kapsiček v misce. Většinu toho pak v pohodě sbaští.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea



Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 22:30:43
Odpovědět s citátem

S trávou od Gimpet jsem neměla dobré zkušenosti, ale co jsem pořídila šáchor, tak Basimek jej ožírá jak na běžícím pásu. Myslím, že mu chutná a ještě pěkně vypadá.
_________________
www.luckysun.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2006 18:50:53
Odpovědět s citátem

Ahoj, tráva od Gimpetu taky úspěch neměla. Krásně vyrostla, ale Damčovi vůbec nic neříkala, obcházel ji a ani se po ní nepodíval, ale šáchor... Koupila jsem ho, trochu jsem ho nezalila a on pozdechl, tak jsem ho ostříhala a přežil, ale nechce se mu moc růst a Damča ho chodí likvidovat sotva to vystrčí trochu nový lupen... Šáchor má úspěch, ale nestíhá vyrůst Sad

Chtěla bych sehnat šantu jako květinu, ale nevím kde.


Katka a Damča (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 1. 2006 21:48:07
Odpovědět s citátem

Travička dál pěkně roste a naše kočičky to vůbec nezajíma Sad Zkoušela jsem ji také nasekat na menší kousky. Zbytečně Smile Very Happy Very Happy Vzdávám to Razz Razz
Naštěstí naše kočičky nemají problémy s bezoáry.
Šáchor ani Šantu jsem ještě nezkoušela. Nikde jsem je bohužel nesehnala Sad Sad
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Danda



Založen: 19.04.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Pardubice

Předmět: Šáchor a šanta
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2006 6:37:51
Odpovědět s citátem

Joja napsal:
Šáchor ani Šantu jsem ještě nezkoušela. Nikde jsem je bohužel nesehnala Sad Sad

Šáchor je občas k mání v květinářstvích.
Šanta je zahradní trvalka (Nepeta) a je k zakoupení v zahrádkářských prodejnách nebo v zásilkových obchodech zahradnictví. Například zahradnictví Basík - http://www.mujobchod.atlas.cz/shop/search.aspx?id_shop=628&id_language=19&ts=69rh668. A sazenička stojí 18 Kč. Mmch. s touto zasílací službou mám vlastní dobré zkušenosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bambi
Anonymní





Předmět: kupovat???
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2006 21:03:53
Odpovědět s citátem

Ahojte, za chvili bude zima, tak si (ne pro sebe, ale pro kocky samozrejme) budu opatrovat travu... ale uprimne receno, kupovat mne to nanapadlo.. venku na zahrade ted vydloubnu par drnu, dam je do kvetinacu a necham v chladu ve sklepe.. a stridave je (tak po tydnu) nosim nahoru do pokoje. Kočičáci to ožírají a moc jim to chutná!! v létě je to nezajímá, ale když je metr sněhu tak se na to vrhnou a vůbec nejsou vybíraví Smile
Nebo se dá nasít pšenice nebo cokolif na vatičku...
Tak kočičákům zdar!
Odpovědět 
Věra Ľuptáková



Založen: 29.03.2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Starý Pařezov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2006 11:45:25
Odpovědět s citátem

Andrea napsal:
S trávou od Gimpet jsem neměla dobré zkušenosti, ale co jsem pořídila šáchor, tak Basimek jej ožírá jak na běžícím pásu. Myslím, že mu chutná a ještě pěkně vypadá.

Ach ti darebové. Já jsem si koupila malý šáchor, přesadila, začal růst. Takovou jsem měla radost, přesně do chvíle, než ho objevila Beatka. Ta mu dala Exclamation Z květináče trčí jen takové bambulky, když vyleze nový list, je nemilostrdně ukousnut. Dokonce si pro něj skáče až na nejvyšší skříňku v pokoji (na televizi, přehrávač - hop a je jasný chudák šáchor)
Koupila jsem proto nový velký, dostala jsem ho v záhrádkářských přebytcích, okukují a okusují ho zatím opatrně, je to něco nového, doufám, že rostlina bude rychlejší, něž to moje komando.
Ale mám zkušennost i se suchou trávou (dekorace ve váze) i tu baští, ale tu vysetou nebo pšenici - ani náhodou!!! Ale kocour je labužník a každý den slupně několik tabletek řasy Chlorely. On ví, jak na to Razz
_________________
Věra Ľ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
shelmichka



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 2. 2007 3:58:31
Odpovědět s citátem

Joja napsal:
Tak jsem konečně vypěstovala kočičkám krásnou a voňavou kočičí trávu (Gimpet). Bohužel naše čičinky ji neumí baštit Sad Jen na to koukají, očichávají. Neví, jak ji mají jíst. Vždycky jim to stéblo trávy vypadne z pusy Very Happy Snaží se to kousat a spolknout, ale nejde jim to. Pak je to přestane bavit a otráveně odejdou. Mám jim trávu snad nějak nasekat na menší kousky?? Embarassed Nebo natrhat a dát do mističky? Embarassed Nemám s trávou pro kočky žádné zkušenosti Shocked

Zdravím!
My máme obyčejnou pažitku, kterou používáme do pomazánek apod., a mimo jiné ji okusují kočky - a prospívá jim to (nebo aspoň chutná). Kočičí tráva se nám taky neosvědčila, prostě nějak nevyrostla či co... A tohle jim zhruba stačí, kromě toho dostávají Tequila a Rolls Royce granulky pro "indoor" kočky a tabletky - snad v pohodě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
snejdy



Založen: 27.08.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2007 19:51:54
Odpovědět s citátem

já koupil někde v baumaxu úplně obyč trávu co roste venku, asi 3L pytlík (což myslim že vydrží měsíce nebo roky) stál jen kolem 40kč... teprv to klíčí,ale vypadá dobře,za 5 dní už je vidět výsledek... ale zkušenosti s okusovánim nejsou protože kočina se teprv ke mě bude stěhovat. zatim jen připravuju zázemí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2007 21:42:32
Odpovědět s citátem

Jo tak travičku od gimpetu jsem taky koupila za 70,- Kč - lahvinka vína -
a nevyrostla. Sad
Kočence zatím od téže firmy kupuji konzervičku s tuňákem a kočičí travou a nechám se poučit další diskuzí.
Marge
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 8:10:19
Odpovědět s citátem

Tak mě zatím vyrostlo všechno, co jsem nasadila. At´už to byla drahá záležitost v misce s nějakým bordýlkem (kterého bylo podstatně víc, než samotných semínek), nebo v obchodě s osivy tráva pro kočku za 7,-Kč. Problém je v tom, že kdaž jsem naší číči začla nosit trávu v venku, už tuhle ječmeno-ovsovou nechce. Nasadila jsem tedy nyní obyčejnou "parkovou směs", tráva má cca 10 cm, ale je zatím taková tenoučká a kočku jsem u ochutnávky ještě neviděla. Takže jestli se dá za oknem vypěstovat mohutný trs teprve zkouším.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:02:07
Odpovědět s citátem

Já si při pořizování veškeré výbavy, před příchodem kočičky, koupila tu trávu od Gimpetu. Tráva krásně vyrostla - asi během 8 dnů, bohužel za tu dobu mi stačila čičina zdemolovat ibišky a fialky Laughing Když jsem pak s velkou slávou před ni vypěstovanou trávu dala, tak ji tak jako očuchala a šup a okusovala dál ibišek Laughing Sem tam jsem ji viděla trávu žužlat, ale po čase letěla do koše (asi jsem ji moc zalívala a ta voda tam stála a hnila, trochu se mi vylilo na stůl a dva dny sem se toho smradu nemohla zbavit).
Teď mi kamarádka donesla šáchor. Gizoušek se mohla zbláznit, to sem neviděla...sápala se na to, kousala, ohýbala...myslela sem, že šáchor nedožije rána, ale druhý den už si ho skoro nevšimla...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
snejdy



Založen: 27.08.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: tráva neroste
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:19:24
Odpovědět s citátem

vy co vám ta tráva nevyrostla,neni to třeba tim že to špatně zalejváte, nebo špatně zasadíte nebo tak? klíčící tráva se nesmí nechat vyschnout,taky de o to jak hluboko se ty semena zasaděj... a navíc jak moc ste trpěliví, prvních pár dní neni vidět žádná změna,až tak po tejdnu se začne něco dít...
_________________
http://snejdy.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
snejdy



Založen: 27.08.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:26:50
Odpovědět s citátem

p.s.: kde že se dá koupit ten šáchor? (praha)
_________________
http://snejdy.ic.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: tráva neroste
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 7:36:15
Odpovědět s citátem

snejdy napsal:
vy co vám ta tráva nevyrostla,neni to třeba tim že to špatně zalejváte, nebo špatně zasadíte nebo tak? klíčící tráva se nesmí nechat vyschnout,taky de o to jak hluboko se ty semena zasaděj... a navíc jak moc ste trpěliví, prvních pár dní neni vidět žádná změna,až tak po tejdnu se začne něco dít...


Já můžu s klidným svědomím říct, že i přes veškerou snahu, uschne mi, nebo odejde každá kytka ... někdy je to holt v lidech, někomu vyroste i suchá větev, kterou zasadí do květináče, někomu odejde i krásně vzrostlá kytka, i když se snaží a dodržuje všechny zásady, načte si informace atp. ... takže určitě bych nehledala vinu v postupu nebo trpělivosti ... já nemám pro kytky ty správné vlohy, takže chápu ostatní, kterým něco nevyroste tak, jako ostatním Very Happy

Navíc ta tráva od Gimpetu je v nějakým divným substrátu, možná by snažší bylo vypěstovat obyčejné hlíně velikonoční travičku ... ta prý vyroste snad každému ...

Jinak naše čičiny trávu nedostávaj a nevypadaj, že by jim chyběla.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 8:09:38
Odpovědět s citátem

Jsem na tom stejně jako April, vypěstovat cokoliv je pro mě problém a když už mi něco vyroste tak se na tom určitě brzy oojeví nějaký škůdce. Několik let jsem se snažila v truhlíku na balkoně vypěstovat nějaké bylinky na vaření. Na jaře vždycky byl slibný začátek, semínka vzešla a začala růst, ale za pár týdnů začaly rostlinky chřadnout, v prvním případě byl zřejmě problém v mé špatné péči (chtělo to víc zalévat a občas i přihnojit) ve druhém případě jsem objevila mšice a v tom třetím podezírám svého chovného kocoura že si voňavé bylynky musel označkovat a tím je spálil. Moje kočky taky trávu k dispozici nemají, občas (když si na to vzpomenu) dostávají pastu Bezopet. Mám ale pocit že si dovedou poradit i tak. Všimla jsem si třeba že občas některá kočka rychle zhltne pár granulí a vzápětí je vydáví i s chlupy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fe69



Založen: 17.08.2007
Příspěvky: 34

Předmět: Šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 11:47:32
Odpovědět s citátem

Snejdy, já jsem si předevčírem objednala šáchor v Zahradnictví Líbeznice, je to kousíček od Prahy, sice ho momentálně nemají, ale po telefonu jsem si u velmi ochotné paní udělala rezervaci a jakmile šáchor dovezou, budou mi volat, takže tam doporučuji zavolat, http://www.zahradnictvilibeznice.cz/.

Jinak jsem našim kočičákům taky koupila gimpetovskou trávu, 2x nevyrostla ani omylem, pak jsem v pet centru koupila balení s hydrogranulemi a kupodivu vyrostla i na skříňce v koupelně - jediné místo, kam se kočky nedostanou. Dle průzkumu "semen" jde o normální ječmen nasypaný v substrátu. Jak osení narostlo a dala jsem ho kočinám k dispo, kočka ani koťata nemají šanci se k trávě dostat, náš kocour Dick si trávu okamžitě zabral pro sebe, 2 týdny žral v podstatě jen trávu, teď už si dojde i pro granule, ale stále trvá stav, že k "jeho" travičce nikdo nesmí, dokonce odhání i nás když se mu zdá že jsme moc blízko a u květináče s trávou i spí Twisted Evil . Takže čekám na vyklíčení dalšího balení a Dikoušek má slíbený, že mu ježíšek přinese šáchor Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2007 19:07:44
Odpovědět s citátem

Tak opravuji,
tráva od gimpetu přeci jen vyrostla. Asi jsem byla příliš nedočkavá.
Ovšem kočenka, jak jinak opět překvapila. K travičce čmuchla, vzala stéblo do tlamky, škubla, travičku i s kořínky vytrhla, vyplivla a zahodila.
Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2007 21:53:36
Odpovědět s citátem

Nazvala bych to ,, další příspěvek k tématu tráva."
Travička vyrostla a už je tak velká, že se i s kořínky nedá tak snadno vyškubnout. Rebecca jí taky zpočátku nechtěla jíst. Bylo vidět, že naše výchovné lekce ohledně pokojových květin jí přeci jen poznamenaly. Tak jsem jí dala travičku k mističkám s krmením a sedla si u ní dokud se do ní nezakousla a pak jí začala chválit a chválit a myslím , že to docela zabralo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka Š.



Založen: 09.12.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2007 15:12:33
Odpovědět s citátem

Ahoj, já osobně s kočičí travičkou (Gimpet) nemám moc dobré zkušenosti. Vždycky mi bezvadně vyroste a když jí dám našemu kocourovi, tak mu voní, čuchá k ní, ale nakonec ji má stejně spíš jako hračku. Válí se v tom kelímku a dokonce si s celým kelímkem hraje. Ale nejhorší je, že mi ta tráva vždycky stejně vydrží jen týden maximálně dva - pak prostě konec. Nevím, jestli je to i tím, že v ní náš kočičák leží či co. Už jsem přemýšlela i o nějakých bylinkách a je fakt, že taková pažitka není vůbec špatný nápad - vyzkouším ji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: taky to řešíme
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 12. 2007 19:55:33
Odpovědět s citátem

vykopnutím drnu v "čistém" místě. teď na zimu se asi bude pěstovat doma, ale gimpet určitě ne. po nějakém čase se vždycky objevila plíseň, ať jsem dělala co dělala.
kocouři si travičku vždycky moc užijou, nejradši je mám, když se v ní po pár hodinách vyválí - polámou a je po srandě.
_________________
sava
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Hofi



Založen: 14.12.2007
Příspěvky: 3

Předmět: Re: Šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2007 11:36:48
Odpovědět s citátem

Já jsem někde četla, že šáchor má poměrně ostré listy a může kočičce v žaludku způsopbit problém.
My máme doma bytovkového kocoura a tak trávu sejeme stále dokola. Protože s kupovanými semeny trávy máme špatné zkušenosti (špatná klíčivost) tak manžel seje obilí, má dobrou klíčivost a rychle vyroste. Kocour si na něm moc pochutníává.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 8:41:21
Odpovědět s citátem

V sobotu jsme na výstavě koupili šáchor, kočky ho rozcupovaly asi za deset minut, trávy, nebo pšenice si ani nevšimnou, takže u nás jasně vede šáchor, jenom se mi bohužel špatně schání a já jsem hrozný pěstitel Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2007 11:37:55
Odpovědět s citátem

Tak jsem hledala a hledala, až jsem našla Smile Na této adrese lze objednat šáchor cca 40 cm vysokej za 63 Kč:
http://www.zahradni-centrum.cz/detail-4540-585-Cyperus(Papyrus)

Mají ho prý pořád a naprosto bez problému Smile Tak kdyby měl někdo zájem...

Jinak přeje všem s Bentleym hezké Vánoce... mňau!
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zolty



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 13

Předmět: Re: šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 18:02:49
Odpovědět s citátem

Akorát dneska jsem si domů přinesla gimpet, teď čtu vaše příspěvky a asi jsem měla počkat a koupit rovnou šáchor, ale to je jedno, zkusit to můžu.. Ale vlastně na tohle se chci zeptat. Doma mám 10týdenní kotě, je tráva klidně určena i pro ně ( kotata)?.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Re: šáchor
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 22:14:48
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Tak jsem hledala a hledala, až jsem našla Smile Na této adrese lze objednat šáchor cca 40 cm vysokej za 63 Kč:
http://www.zahradni-centrum.cz/detail-4540-585-Cyperus(Papyrus)

Mají ho prý pořád a naprosto bez problému Smile Tak kdyby měl někdo zájem...

Jinak přeje všem s Bentleym hezké Vánoce... mňau!


Mohu se zeptat, zda jste si šáchor objednávala? Na těch stránkách není moc informací a já si nedovedu představit jak mi budou posílat květinu poštou Rolling Eyes . Moc děkuji Wink
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Moni



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 1. 2008 19:07:27
Odpovědět s citátem

Koukám, že nejsem sama, komu kočička nechce papat travičku. Naše nepapá ani drny ze zahrady, ani obilí, ani Gimpet trávu. Děsně jí ale šmakuje ta sušená ve váze i zvadlá okrasná na terase. Protože jsem asi trošku "úzkostlivá" tak striktně dávám naší sibiřce 6 tabletek Grass Bitts od Gimpet denně a snad to funguje, protože za cca dva měsíce, co ji máme, ještě nezvracela. Díkybohu má povinné polykání Gimpetek jako hru a loví je po bytě. Dokonce si ráno o házení těch zelených koleček říká mňoukáním.
Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte i vy nějaké zkušenosti s GRASS BITTS. Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (45x)
3
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (19x)
4
Pojištění koček (17x)
5
Jak se naučit vybírat mýtné (16x)
6
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (15x)
7
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (15x)
8
Vyhlášení NEJ fotky července 2023 (14x)
9
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top