Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sibiřská kočka

Fórum: Plemena

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Sibiřská kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 22:46:59
Odpovědět s citátem

Chtěla bych se zeptat, pokud si tento příspěvek přečte chovatel sibiřské kočky - Jaká je Vaše kočka? Je mazlivá nebo spíš nepřístupná? Jak přijímá např.děti ? Jaké máte zkušenosti s povahou sibiřky? Děkuju za příspěvek, pokud se najde někdo, kdo toto přírodní plemeno má a napíše mi svou zkušenost Smile Chovám taktéž sibiřku a chtěla bych se podělit o zkušenosti s tímto plemenem Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: Re: Sibiřská kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2006 23:47:55
Odpovědět s citátem

Naše Sibiřka je velice přítulná ted je zrovna schoulená v mém klíně.. Je velice hravá, je to takový malý čert (Ona se tak i jmenuje je to i podle jejího černého kožíšku).. Někdy dokáže pořádně zlobit a jindy je jako andílek.. Je velice učenlivá ale nekdy pořádne odmlouva nebo si jen tak ztezuje ze se jí neco nelíbí.. Jeji povídání je někdy velice zábavné zvlaste ty jeji argumenty Smile.. Ale k lidem velice nedůvěřivá.. Nevíme však z jakého důvodu je tato nedůvěra způsobena.. Pokud chcete vědět více informací stačí napsat na kocicacci@centrum.cz pošlu i několik fotek..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sibiřská kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 6:28:59
Odpovědět s citátem

rychla.zelva napsal:
Pokud chcete vědět více informací stačí napsat na kocicacci@centrum.cz pošlu i několik fotek..


Přidejte nějaké fotečky i sem do galerie, resp. kočkoalba, ostatní určitě taky rádi zkouknou vašeho čertíka Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Sibiřská kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 7:02:08
Odpovědět s citátem

Děkuju za odpověď Smile Od doby, kdy jsem psala tento dotaz-příspěvek, už mám sibiřku doma Very Happy . Takže už na vlastní kůži poznávám, jaké je to být se sibiřskou kočkou. Právě, že mám děti 2 a 6 let, tak mě zajímalo, jak se s nimi nejpíš sžije a tak. Musím skonstatovat, že je to lepší než jsem si myslela. Kočka děti nejpíš považuje za kotata a podle toho to vypadá. Sleduje je, hraje si v jejich přítomnosti a chodí tam, kde jsou ony. Na klín se chodí také ráda pomazlit a nejen to, umí s sebou doslova plácnout na zem, vyvrátí hlavičku, vyvalí bříško a drbej Wink Upovídáná je taky, ta škála různých "vrků" a mňoukání, které já přirovnávám k píšťalce, je fakt legrační... Jen se malinko obává cizích neznámých lidí, ale to si nejspíš nese v genech, vím,jaké má rodiče, tak s tím nic nenaděláme. Děkuju ještě jednou za odpověď, dejte fotečky do kočkoalba, určitě. Já už mám také album založeno, tak se můžeme kochat našimi milášky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: Re: Sibiřská kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 14:40:48
Odpovědět s citátem

Naše kočička má také kočkoalbum, dnes jsem dostala nové fotečky takže je již brzy přidám do alba..

Ráda bych se zeptala jak se jmenuje vaše kočička abych se podívala na její kočkoalbum.. Pokud se chcete podívat na naší kočičku jmenuje Čertísek..


Naposledy upravil rychla.zelva dne 20. 4. 2006 21:36:31, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 15:31:20
Odpovědět s citátem

Ano, název Kočkoalba - Cahira z Nového světa. Právě jste mě inspirovala a dnes jsem dodala fotky z půlročního fotografování. Těším se na Vaše nové fotky, černá sibiřka je nádhrná, ty kukadla jí jen září... Kdybych si nevybrala takovou jakou mám, určitě bych si vybrala černou! Wink Čertiska musí být podle fotek úžasná! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 21:32:46
Odpovědět s citátem

Je to naše zlatíčko nedokážeme si bez ní život představit.. Mi jsme si ji nevybírali ona si vybrala nás Very Happy .. Ale kdybych si měla vybrat já tak bych si raději vzala tu Vaší! Wink Velice se mi líbí kočky tohoto typu v budoucnu bych si chtěla takovou to kocicku pořídit.. Pemýšlím mezi plemeny Ragdoll, Birma a Sibiřská kočka (Něvská Maškaráda).. Ráda bych se vás tedy zeptala kde jste si Vaší kočičku pořídila??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: něva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 23:50:38
Odpovědět s citátem

Rychla želvičko, poslala bych Vám raději soukromou zprávu, vidím, že se i ptáte na ceny plemen, a to i Něviček, které pro mě strašně moc znamenají!!! Něvy jedině s PP !!!, jinak nemohu sloužit. Pokud máte dál zájem písnu. Jinak název chovné stanice, odkud mám Něvu je v jejím jméně "z Nového světa".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: Fotky
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 4. 2006 19:00:22
Odpovědět s citátem

Máme nové fotečky v kočkoalbu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Satinka



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Bratislava

Předmět: Cahira
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 14:39:32
Odpovědět s citátem

Pomnenka Vasa Cahira je naaaadherna!!!! Razz Len tolko som chcela Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2006 22:40:49
Odpovědět s citátem

Moc děkuju Smile ... to potěší Embarassed A Vy už máte kočičku? Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2006 14:20:19
Odpovědět s citátem

Pomněnka napsal:
Moc děkuju Smile ... to potěší Embarassed A Vy už máte kočičku? Cool


Ano, vola sa Rea Very Happy Narodila sa 13.3 takze je este stale u mamicky, ale 10.6 si uz po nu idem.... je to krasna macicka seal bicolor... tak sa uz neviem dockat.... Razz
Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2006 19:48:09
Odpovědět s citátem

Dnes jsem Vaši Reu (pěkné jméno!) nááááhodou viděla na netu a věřím, že se princezničky nemůžete dočkat Wink Bude krááásnááá!

Pak mě zrazilo datum narození Vašeho kotátka, protože já jsem taktéž v očekávání druhého kotátka-kočičky-něvičky a ta se narodila ve stejný den jako ta Vaše Wink

Tak ať nám to těšení utíká a koťátka nám rostou Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (28x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (17x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
4
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
5
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
6
Proč kočkám v noci svítí oči? (15x)
7
Cornish rex (15x)
8
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
9
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top