Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Oťa von Gablonc


Oťa von Gablonc

Oťa von Gablonc

*1. 11. 2006 Přerov

Oťa von Gablonc: Tak to jsem já :o)Plemeno:
Sphynx

Adresa pelíšku:
Jablonec nad Nisou

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 kočena , morčata( celá CHS Barfleur) , želvy , králík , myšky , psová a potkánek - Kočička je Terezka , zbytek radši vyškrabávat nebudu

Místo na spaní:
Že prej v pelíšku na škrabadle. HAHAHAHAHA - to mě podcenili.

Nejoblíbenější místo:
Všude, kde mám přehled o dění (a kde můžu provokovat Adámka svým ledově klidným výrazem, když se mě snaží vyprovokovat k úprku - no přeci nejsem zbabělec, to neví?)

Nejoblíbenější místo na spaní:
V mé soukromé dece na mém rádoby soukromém gauči s mými soukromými dvounožci. Všechno je to tu moje, moje, jen moje a nebudu se dělit. Spím si prostě, kde chci, abych to zkrátil. Uf, to byla dřina :o) Přes den spím v dětském pokoji na vyvýšené posteli u okna .

Nejoblíbenější činnost:
Jen si tak ležérně lovit mouchy a pak zcela nečekaně po někom skočit. Nebo se tý blond paní otírat o nohy, to máte vidět ty ksichty. Já jsem hodnej, přísahám, úplnej andílek, fakt.

Nejoblíbenější hra:
No já si teda na hračky nepotrpim jó, ale fakt rád honim střapatý věci na provázku, nebo jen tak dráždim psa.

Nejoblíbenější rošťárna:
No přeci skákání po spících dvounožcích. Zakryj si oči. Nekoukáš? No jestli podvádíš, tak tohle udrž v tajnosti. DRÁPU SEDAČKU, ale psssssssssssst, fakt nic nevíš.

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Předstírám, že škrabadlo, ale fakt je to ta sedačka. PSSSST.

Nejoblíbenější jídlo:
Děsně miluju ty masový tyčinky dělený na kostičky lisováním. Jinak baštim granulky, teda, ne že bych z toho byl na větvi, no znáte to, a z kapsiček mi chutná ta šťáva. To není možný, jak jsem vybíravej.


Já toho normálně moc nenamluvim, ale přeci tohle vědět musíte ne. Mé publikum mě miluje....
Tak už jsem se i víc rozpovídal . Dost času trávím koukáním z okna ale jakmile slyším jakýkoli šustění , seskočím z okna a už se drápu po dvounožcích a kecám a kecám . No co kdyby šlo o jídlo . Přeci nepřijdu zkrátka no to bych nebyl já .
25.11.2007 - Je ze mě ženská , sebrali mi kuličky , hanby jedny a bez dovolení .Tato stránka využívá kočkostyl Black Cat
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!