Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Vanilka z Lužinek


Vanilka z Lužinek

Vanilka z Lužinek

*8. 3. 2007

Vanilka z Lužinek: Hlídám sluníčko, aby nezapadlo dřívPlemeno: Britská krémová bikolor

Adresa pelíšku: Kuřim

Počet kočkovitých spolubydlících: 2 - S*Billfeldt´s Montana, Quelea Lege Artis

Místo na spaní: Odpočívadlo-pevné i závěsné, několik pelíšků rozmístěných různě po bytě a samozřejmě gauč, křesla a postele - na co by jinak doma byly, že.

Nejoblíbenější místo: Těsně za mamkou, abych se podívala, co zajímavého dělá (a případně jí pomohla).

Nejoblíbenější místo na spaní: Závěsné odpočívadlo na radiátoru. V něm spím prakticky pořád. A na druhém místě je podnožník s poskládanými dekami.

Nejoblíbenější činnost: Úplně nejraději pomáhám v domácnosti. Vařím, myju nádobí, peru, žehlím, zametám, leštím zrcadla...prostě úplný Ferda Mrňauvenec-práce všeho druhu. Jen luxování přenechávám dvounožcům. Tu uřvanou obludu nesnáším.

Nejoblíbenější hra: Nejraději s mávátkem, mechovým míčkem a na honěnou s ostatními kočkovitými spolubydlícími.

Nejoblíbenější rošťárna: Vyhrabat hlínu z květináče, zvlášť mokrými packami po návštěvě koupelny, a pak si jít HNED lehnout do postele ...tak to jsem dělala jako malé kotě...dnes rošťárny nedělám (kromě packování záclon, shazování věcí ze stolu, trhání vložek a jiných kratochvílí pro zabití volného času).

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků: Jako kotě jsem upřednostňovala gauč. Jako dospělá rozumná dáma používám škrabadlo (a gauč, když se nikdo nedívá...pšššt).

Nejoblíbenější jídlo: Moje chutě se mění jako dubnové počasí...tááákže: momentálně mám nejraději granule a jenom granule


Vanilka je zvídavý, pracovitý, hravý, upovídaný mamák, který by mě měl nejraději pořád za zadečkem (nebo já ji). Vůbec si už nedovedu představit, že bych byla bez ní. Asi bych se unudila.
Letos odchovala svůj první vrh koťátek a všechna se jí opravdu moc povedla - jedno mazlivější, než druhé.Tato stránka využívá kočkostyl Dark Blue 3D
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2019 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!