Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Francisco Goya


Francisco Goya

Francisco Goya

*17. 10. 2007 V Červeném Kostelci

Francisco Goya: Plemeno: Kocour gaučový

Adresa pelíšku: Smiřice

Počet kočkovitých spolubydlících: 2 - Vločka a Bedříšek

Místo na spaní: Před příchodem dvou černých gaunerů to byla postel velké paničky. Teď je to různý, kdo zrovna zbyde místo - nejnověji skříň u malé paničky v pokoji.

Nejoblíbenější místo: Postele.

Nejoblíbenější místo na spaní: Postel velké paničky, zvláště pokud se tam zrovna neroztahuje ona nebo ty dva černý gauneři.

Nejoblíbenější činnost: Dostihy po bytě. Cupování čehokoliv na gauči a cpaní zbytků z toho čehokoliv mezi matrace. Řvaní u dveří. Bitky s Bedřichem. Hledání místa, kde mě nebudou utiskovat Bedřich s Vločkou.

Nejoblíbenější hra: Hra na kousanou, drápanou, cupování věcí.

Nejoblíbenější rošťárna: Koušu a drápu gauč .-) Lezu na linku a jídelní stůl a na poslední chvíli paničce proklouznu pod rukama. Je moc pomalá.

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků: No jo, už jsem se naučil na škrabadlo. Gauč občas, když chci paničku vytočit. Umí skvěle vylítnout, papírový čert je proti ní línej vandrák v červenci.

Nejoblíbenější jídlo: Nejsem nijak zvlášť mlsný a nevybírám si. Mohlo by být víc hovězího teda.


Jsem prý gauner, prevít, rabiát. Nevím proč. Asi se velký paničce něco zdá. Hodnějšího kocourka by nenašla. No a co, tak jsem trochu byt přizpůsobil svým potřebám, no!!!

Od 25.10.2008 mám dva nové kamarády - Vločku a Bedříška z útulku z Poličky. Jsou to gauneři... Uznávám, někdy je s nima psina, ale když já měl paničku jen pro sebe .....Tato stránka využívá kočkostyl Dark Blue 3D
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2019 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!