Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Bublinka-Bublle Bil Cats


Bublinka-Bublle Bil Cats

Bublinka-Bublle Bil Cats

*5. 4. 2008

Bublinka-Bublle Bil Cats: BublinkaPlemeno:
Britská lila tečkovaná

Adresa pelíšku:
Brno

Počet kočkovitých spolubydlících:
3 - Baillando,Kubíček,Ťapinka

Místo na spaní:
Velké škrabadlo v kočičím pokoji a nebo postel naší mazlitelky...někdy i stůl v kuchyni a když příjde návštěva tak i uprostřed stolu v obýváku (jako nejkrásnější dekorace:-)

Nejoblíbenější místo:
Balkon...ta naše to nechápe- jak se tam můžu tak slastně vyhřívat a protahovat a válet...ale když už ho kvůli nám nechala zasklít:-) tak ho musím pořádně využít!!!:-)

Nejoblíbenější místo na spaní:
Kdekoliv,kdykoliv:-):-)

Nejoblíbenější činnost:
Tak tou je moje práce!!! Chodím do domova pro seniory,kde si mě všichni hladí,těší se na mě a já jim za to hodně zavrním...je to krásné,jak se na mě těší a když mě uvidí-povídají mě..jak se celou dobu měli,co dělali a jak jim po mě bylo smutno.Mám je moc ráda a když se za nimi chystám,skočím si do kočárku sama a čekám,kdy už pojedeme.

Nejoblíbenější hra:
Laser!!!! jak jen tu červenou tečku chytit!!! běhá po koberci,najednou je na poličce a na stole...a to si pište,že se jí snažím ulovit...a taky se mě to někdy povede!!!!:-)

Nejoblíbenější rošťárna:
Zlobit Balůa!!!! např.-jednou jsem vlezla potichounku do vany,protože vím,že lehává na kachličkách v koupelně.Když přišel..stoupla jsem si a pacinkou jsem ho pleskla na hlavičku!!! Jéé ten vyskočil!!! ten se lekl!!! a utíkal jak malinký kotě pryč:-):-)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Jsem vzorná kočička...škrabadlo!!

Nejoblíbenější jídlo:
Tak to je problém!!! aspoň to tak říká naše mazlitelka:-) granulky- to ANO!!! Kapsičky...no nic moc!! ale ta šťávička v nich to můžu...kousky ať si dojí kdo chce:-) a někdy taky pribiňáček...ale to jen trochu,abych ocenila snahu,že mě ho koupila:-)


Před 8 týdny jsem se stala maminkou OSMERČAT!!! no napoprvé slušný výkon!!!:-)...ale když ten Dante byl fakt krásný kocour♥....miminka jsou nádherná...i když někdy musím vylézt nahoru na skříň ,abych si od nich trochu odpočinula..mám jednu holčičku a sedm kluků...tak si asi dovedete představit..jaké někdy provedou lumpárničky:-)Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!