Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Ozzy (Cyril of Pumelia Garden)


Ozzy (Cyril of Pumelia Garden)

Ozzy (Cyril of Pumelia Garden)

*10. 9. 2004 Brandýs nad Labem

Ozzy (Cyril of Pumelia Garden): Náš OzzynekPlemeno:
Siamský seal odznaky

Adresa pelíšku:
Praha - Spořilov

Místo na spaní:
Správně by to měl být pelíšek, ale...

Nejoblíbenější místo:
Tam, kde se může vyhřívat na sluníčku, jednou to je vnitřní parapet, podruhé koberec, kam dopadají paprsky. A když má mazlivou, tak nejoblíbenější místo tam, kde jsme my :o)

Nejoblíbenější místo na spaní:
Křeslo u okna, opěradlo gauče a skříňka, kde má svůj polštářek.

Nejoblíbenější činnost:
Aportování zmačkaného papíru, molitanového míčku a myšek a mazlení se.

Nejoblíbenější hra:
Honění se s naší psí slečnou u rodičů po celém bytě, kdy ji nejprve vyprovokuje a pak na ni číhá z postele nebo stolu. A když pejsinku nemá, tak právě aportování a praní se s páníčkem.

Nejoblíbenější rošťárna:
Rád se schovává a nejradši pod napínací prostěradlo, takže se najednou na posteli objeví boule, která se pohybuje, a když se doplíží k člověčí ležící překážce, tak si pacinkou s vytaženým drápkem razí cestu dál :o)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Koberec na botníku, koberec v pokoji a škrábadlo. Když chce moc zlobit, tak si škrábe matrace.

Nejoblíbenější jídlo:
Od Puriny kuřecí s rýží a kalciovou junior pastu - o tom víme, ale pak šmejdí okolo neumytého nádobí a co mu tam chutná, to je nám záhadou :o) Ale opravdovou pochoutkou pro něho je přemražené syrové hovězí maso.


Náš Ozzynek je úžasnej mazlík, kterej je až moc chytrej. Umí si otevřít dveře a aportuje třeba i dvě hodiny, čímž nás úspěšně utahá. Moc dobře rozumí, co mu povídáme, a na všechno má odpověď - je strašne upovídanej. Venku chodí na vodítku tam, kam chceme my, takže nás mile překvapil, že nepotvrdil informaci, že většinou člověk běhá tam kam chce číča. Ozzy je strašně fajn kamarád jak náš, tak i naší psí slečny. A za tu dobu, co s námi žije, si nás i naše okolí dokonale omotal kolem prstu a všechny lumpárny mu projdou většinou s úsměvem.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2019 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!