Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Bídžej


Bídžej

Bídžej

*1. 10. 2005 Nalezeneček z okolí Rýmařova

Bídžej: Mazlínek mazlinkovitý :o)Plemeno:
Kočička domácí

Adresa pelíšku:
Ostrava

Místo na spaní:
Mám svůj plyšový domeček se škrabadýlkem, většinou usnu nahoře, abych měl přehled o dění, do boudičky se mi zatím moc nechce, momentálně se schovávám pod peřinu k mým páníčkům, protože tam je největší teploučko :o))

Nejoblíbenější místo:
Mám jich hned několik, na hraní to je sprchový kout, kde krásně klouže špunt a mooc rád si s ním hraji. Potom postýlka mých páníčků a tedy už vlastně moje :o)), vrch sedačky, abych měl přehled, a taky se občas schovávám pod stolek nad televizi, protože tam mám přes den největší klid, abych se dosytosti vyspinkal a v noci mohl pořáádně řádit :o)).

Nejoblíbenější místo na spaní:
Buď u páníčků v postýlce a nebo pod skříňkou na televizi.

Nejoblíbenější činnost:
Okusování páničkových ruk, ale jsem šikulka a rozumím slovu jemně, a tak nekoušu moc, jen tak trošku, s láskou :o)). Taky mooc rád v noci běhám přes spící těla mých páníčků, všelijak si s nimi hraji a neejraději je budím... vím, že taky potřebuji spinkat jako já, ale když se těm nohám visícím z postele nedá vůůůbec odolat. A taky jsem dostal ručně vyrobené vééliké škrabadlo, na kterém se vyřádím snad nejvíce :o)).

Nejoblíbenější hra:
Mám rád všechny hry i své hračky, co mi páníčci koupili, od škrabadélka po sisalové kuličky, ale nejlepší jsou ty, co jsem si na ně přišel sám, a teď momentálně pro mě vítězí špunt v koupelně :o)

Nejoblíbenější rošťárna:
Panička není zrovna moc ráda, když vlezu do bylinek, v nich se zachumlám a zašpiním celý okenní parapet od hlíny, ale chci být hodný kocourek a už se to snažím odnaučit :o).

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Mám dvě krásná škrabadla a tak nepotřebuji chodit na nábytek apod. Jooo a málem bych zapoměl, ruce páníčku jsou taky mooc fajn.

Nejoblíbenější jídlo:
Nejsem moc vybíravý, ale mám radši konzervy než granulky, ale ani jimi nepohrdnu.


Jsem prostě kouzelné a hodňoučké zlatíčko. Dvounožci o mě říkají, že jsem mazel všech mazlů :o).Noo jo, už vím jak na ně a když náhodou něco provedu, stačí nahodit takové to hloupounké kukuč,pootevřít papulku a v tu ránu se na mě nikdo nezlobí.Mám je prostě zmáklé a vše se točí jenom kolem mě :o).Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2019 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!