Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Oliwer Oro May blobs, CZ


Oliwer Oro May blobs, CZ

Oliwer Oro May blobs, CZ

*5. 4. 2006 Starý Pařezov

Oliwer Oro May blobs, CZ: Oliwer Oro May blobs, CzPlemeno:
Britská červená tečkovaná

Adresa pelíšku:
Praha

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 teta - Annabella, taky tu je

Místo na spaní:
Jak se zadaří. Ideální je domluvit se se tetou Anabi a ukřižovat v noci paníčku. K tomu nejspokojeni příst a chrupat. No a jinak ujíždím na koupelně. Vana, umyvadlo, to je žůžo.

Nejoblíbenější místo:
Těch je hodně. Jsem moc vděčný kocouř. Rád se chovám u mami i babi v náruči. Pak ta koupelna. Vůbec nejprímovější by bylo, kdyby si se mnou mimi lehla do prázdné vany a tam mě muckala.

Nejoblíbenější činnost:
Jsem divoch. Rád prudim tetku Anabi. Ona ale vůbec nemá smysl pro humor, tak mi sem tam jednu vlepí, nebo aspoň kouká hodně káravě. Rád jsem se svýma dvounožcema.

Nejoblíbenější rošťárna:
Moc rád dělám mami frizůru. A vůbec nejkreativnější hodinu mám kolem půl třetí ráno. To mi fakt jde. Nepotřebujete někdo natupírovat?

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Jsem miláček. Buď se vyřádím na škrabadle, nebo na spodní straně gaučíku. A jsem prý moc veliký šikulka, co se týká drápků. Nikomu jsem ještě neudělal ani jednoho krváka. Na lidi je vůbec nepoužívám (... na rozdíl od zubů)

Nejoblíbenější jídlo:
Každý den, každý den, k svačině jedině,
jedině pramen zdraví z Posázaví
...ňami....


Na to, že jsem ještě kluk, prožil jsem toho dost. Původně jsem byl u moc bohatých Rusů, pak jsem měl odcestovat kamsi do hor, ale protože je o mně všeobecně známo, že kradu, bez jakéhokoliv upozornění jsem čmajzl srdíčko celé hlídací rodině a oni už mě nikam nepustili. Jsem teď moc sťastnej kocouří kluk od Haničky a Jaffi.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhá hlasování.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!