Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kdy kastrovat


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kotja



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2007 19:30:42
Odpovědět s citátem

Ujali jsme se kočičky dnes asi šestiměsíční. Je bytová. Začíná zvláštně mňoukat u dveří, což dríve nedělala. Váží 2,38 kg. Jiné známky mrouskání nemá. Kdy ji máme vzít na kastraci?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 5:57:15
Odpovědět s citátem

Mňoukání u dveří není příznak mrouskání ... povětšinou zvuky vydávané při mrouskání hraniční až s dětským nářkem a pláčem a kočka u toho nastavuje prdelku a válí se ...

Mňoukání u dveří může mít původ v tom, že se chce podívat ven, někdo se pohybuje po venku, cítí různé pachy, zvědavost, ....

S kastrací ještě nespěchejte, půlrok sice není příliš brzy, ale je to ještě drobek, vyčkejte do prvního mrouskání (to si fakt nespletete) nebo tak do 7-8 měsíců.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 9:48:43
Odpovědět s citátem

Kotja napsal:
Ujali jsme se kočičky dnes asi šestiměsíční. Je bytová. Začíná zvláštně mňoukat u dveří, což dríve nedělala. Váží 2,38 kg. Jiné známky mrouskání nemá. Kdy ji máme vzít na kastraci?


Kočičky se kastrují již od půl roku věku, váhu na to má. Jestli je zralá na kastraci musí posoudit veterinář, ale myslím, že už by to mělo být v pohodě. Mrouskání se pozná především podle hlasitého mňoukání až řevu, kočky se také válí a některé nastavují prdelku s ocasem na stranu... Ale hlavně to řvaní, ve dne, v noci Smile
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 9:50:05
Odpovědět s citátem

April napsal:
vyčkejte do prvního mrouskání (to si fakt nespletete) nebo tak do 7-8 měsíců.

April


April, musím Ti oponovat. Některé kočičky mrouskají velmi decentně a člověk si ho i splete Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 10:33:47
Odpovědět s citátem

Adéla napsal:
April, musím Ti oponovat. Některé kočičky mrouskají velmi decentně a člověk si ho i splete Laughing


Chi chi, jj, na tohle téma už jsem kdysi s někým debatu vedla .. protože Rubka kdysi byla taky šíleně tichá kočička, která ani nemňoukla, tak jsem se bála, abychom její mrouskání neprošvihli a Maxíš jí nenakryl. Ale prý koček, které mrouskají potichu až skrytě je hodně málo ... Twisted Evil
A když jsem pak na videu viděla kamarádčinu mrouskající kočku, dospěla jsem k závěru, že tohle se fakt nedá s ničím splést, když to probíhá normálně.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 10:37:25
Odpovědět s citátem

Buď ráda, že jsi to viděla jen na videu Laughing Laughing Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 10:41:37
Odpovědět s citátem

Po tom, co jsem viděla, tak jsem mooooc ráda, že jsme jí "fikli" ještě před Twisted Evil
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2007 16:46:28
Odpovědět s citátem

Amálka se nám mrouskala zatím jenom jednou -v červnu. Vzhledem k tomu, že bylo horko a otevřená okna - tak to věděla celá naše ulice a ještě pár přilehlých Laughing
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pietra



Založen: 18.05.2007
Příspěvky: 32

Předmět: kastrace
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 13:14:58
Odpovědět s citátem

Mám půlročního brita,v září na očkování veterinář říkal,že kastrace dříve ne jak 8-10měsíc.V polovině května 2008 mu bude rok,takže se to celkem blíží a mám z toho docela strach Confused ,ale vím,že jít prostě musí,ale přesně nevím kdy..Co se týče řevu,tak to někdy řve jak tygr Very Happy a někdy je zase tichej jak hlas miminka Smile ,takže v tom se vyznat...kdy bude mít už pudy,když řve tak zvláštně i když jde jen na wc a pak když z něj vylézá,mi oznamuje,že mám jít vybrat hovínka,že byl... Very Happy Laughing Nechci mu kastrací ublížit,ale vím,že když není chovný a ven chodí jen na vodítku na procházku,tak bych s ním nevydržela a jen by se trápil.

Arrow Bastien
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
premyslovna



Založen: 02.11.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha - Horní Počernice

Předmět: Majdička
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2009 21:33:46
Odpovědět s citátem

Ahojky, tak naše kočička se teď mrouská prvně. V první okamžik jsme myslela, že náš broučínek má koliku či co. Pak jsem pochopila že se mrouká. Mňauká, válí se pozemi, dokonce se drápkama chytne koberce a posouvá se o něj, vystrkuje prdelku, prostě bomba. Už jí bude 7 měsíců, takže asi domluvím kastraci. myslím, že i ji samotnou to vysiluje. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2009 0:31:23
Odpovědět s citátem

[quote=ě. Mrouskání se pozná především podle hlasitého mňoukání až řevu, kočky se také válí a některé nastavují prdelku s ocasem na stranu... Ale hlavně to řvaní, ve dne, v noci Smile[/quote]

Tak ta naše mrouská, první den pořvávala až řvala, teď je oddělená s kastrátem a řvát přestala-a kocour taky už nevyřvává jako na lesy. Olivka se chová už velmi decentně, je akorát na ni nezvykle mazlivá, což nám naprosto nevadí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 13:24:07
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

pořídili jsme 1,5r.britku před 14ti dny a už třetí den se mrouská, nejde to opravdu zaměnit Smile ...myslíte, že ji mohu nechat vykastrovat už teď při mrouskání?
Podle zvěstí od kamarádek se může mrouskat totiž nepřetržitě třeba měsíc, to už bychom nepřežili Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...ty tři probdělé noci udělaly své Evil or Very Mad .... Very Happy
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 14:17:44
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

po shlédnutí videa mrouskající kočičky si nejsem jistá, jestli Míša (8,5 měs.) začala mrouskat nebo na nás jen zkouší pubertu Smile Trochu víc mrančí, míň jí, škrabání u ocasu měla vždycky ráda... určitě nenastavuje zadeček a nekřičí dnem a nocí... Mezitím jsem ji objednala k vet na kastraci na příští týden.

Nechali byste kočičku kastrovat v 9 měsících, pokud by u ní nedošlo k mrouskání nebo byste počkali do 12 měsíců, jak někde doporučují? Nechci to zbytečně uspěchat.

Děkuji za vaše názory a zkušenosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 14:58:33
Odpovědět s citátem

Dle mého názoru je 9 měsíců přiměřená doba, nečekala bych. Zejména u kočičky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 15:00:20
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Dle mého názoru je 9 měsíců přiměřená doba, nečekala bych. Zejména u kočičky.


Tatiano, může se kastrovat i při mrouskání?

Díky
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 15:12:54
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:
tatiana napsal:
Dle mého názoru je 9 měsíců přiměřená doba, nečekala bych. Zejména u kočičky.


Tatiano, může se kastrovat i při mrouskání?

Díky


Není to dobré, pohlavní orgány jsou hodně překrvené a mohly by nastat komplikace. Možná by to veterinář i odmítl při mrouskání udělat, nevím. Já bych prostě počkala, až domrouská. Pokud je to k nevydržení, poraďte se s vaším veterinářem. Naše Olivka mrouskala jen 3 dny, a bylo to navíc celkem v pohodě, jen první den byl trošičku hlasitější, ale vcelku to šlo. A teď už je u nás klid. Smile Já vím, že jen prozatím, je chovná Wink ...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 15:14:50
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:
Dobrý den,

po shlédnutí videa mrouskající kočičky si nejsem jistá, jestli Míša (8,5 měs.) začala mrouskat nebo na nás jen zkouší pubertu Smile Trochu víc mrančí, míň jí, škrabání u ocasu měla vždycky ráda... určitě nenastavuje zadeček a nekřičí dnem a nocí... Mezitím jsem ji objednala k vet na kastraci na příští týden.

Nechali byste kočičku kastrovat v 9 měsících, pokud by u ní nedošlo k mrouskání nebo byste počkali do 12 měsíců, jak někde doporučují? Nechci to zbytečně uspěchat.

Děkuji za vaše názory a zkušenosti.


Vetka mi doporučovala kastraci od cca 7-8 měsíce a na dospělost jsme čekat nemuseli, takže jsem nechala kastrovat kočku v 11ti měsících (bez projevů mrouskání) a po objednání u veta se zbývající týden modlila, aby mrouskat ani nezačala. A teď 3 týdny po operaci máme klid, kóča je zatím klidnější, i když některé předoperační manýry se jí začínají pomalu vracet:-)
A s kocourem mám počkat na první značkování a pak hned na operaci. Takže jsem napjatá kdy nás to čeká...zatím mu jsou 4,5 měsíce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 17:35:29
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Sebasty napsal:
tatiana napsal:
Dle mého názoru je 9 měsíců přiměřená doba, nečekala bych. Zejména u kočičky.


Tatiano, může se kastrovat i při mrouskání?

Díky


Není to dobré, pohlavní orgány jsou hodně překrvené a mohly by nastat komplikace. Možná by to veterinář i odmítl při mrouskání udělat, nevím. Já bych prostě počkala, až domrouská. Pokud je to k nevydržení, poraďte se s vaším veterinářem. Naše Olivka mrouskala jen 3 dny, a bylo to navíc celkem v pohodě, jen první den byl trošičku hlasitější, ale vcelku to šlo. A teď už je u nás klid. Smile Já vím, že jen prozatím, je chovná Wink ...


3 dny jsou v pohodě Wink já totiž slyšela zvěsti, že to může trvat týden, nebo i klidně celý měsíc Shocked Shocked - to bych nepřežila Cool
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2009 20:35:31
Odpovědět s citátem

adinah napsal:

A s kocourem mám počkat na první značkování a pak hned na operaci. Takže jsem napjatá kdy nás to čeká...zatím mu jsou 4,5 měsíce.


No, já bych ani na značkování nečekala Smile Pořád jsem si myslela, že u nás se značkovat nebude, protože "otec neznačkuje". Ale teď o víkendu na chalupě jsem měla co dělat ho hlídat a stejně počurdil i postele. Takže žádné čekání do roku u nás nebude, je mu deset měsíců a už hledám, kam ho objednám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2009 8:28:01
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:

No, já bych ani na značkování nečekala Smile Pořád jsem si myslela, že u nás se značkovat nebude, protože "otec neznačkuje". Ale teď o víkendu na chalupě jsem měla co dělat ho hlídat a stejně počurdil i postele. Takže žádné čekání do roku u nás nebude, je mu deset měsíců a už hledám, kam ho objednám.


Spíš jsem myslela, že počkám na první projevy dospívání...ať už to bude řvaní, hubnutí, značkování, nebo bude dotírat na kóču....prostě co přijde první, tak to prokonzultuji s doktorkou a půjdem...váhu už má, velkou hlavu taky (i když zatím kotěcí), tak není na co čekat Smile
Navíc pokud označkuje (jako že se mu to určitě podaří) bordel na chodbě, který zatím není oběstavěn skříní, tak to z bytu budu větrat měsíc... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2009 10:35:49
Odpovědět s citátem

adinah napsal:

Spíš jsem myslela, že počkám na první projevy dospívání...ať už to bude řvaní, hubnutí, značkování, nebo bude dotírat na kóču....prostě co přijde první, tak to prokonzultuji s doktorkou a půjdem...váhu už má, velkou hlavu taky (i když zatím kotěcí), tak není na co čekat Smile
Navíc pokud označkuje (jako že se mu to určitě podaří) bordel na chodbě, který zatím není oběstavěn skříní, tak to z bytu budu větrat měsíc... Confused


Tak náš už řve dva měsíce a nabírá to na hlasitosti, naštěstí neřve v noci. V poslední době špatně jí, dokonce i tyčinku od Gimpetu, které miluje a proto mu je teď podstrojuji, včera sežral způlky a nechal "na potom". Sežere tak syrové maso, kapsičky či konzervičky olíže od šťávy a nechá. Včera dostal lžíci tuňáka a nechal i půlku z toho! Váží 5 kilo, tak nejvyšší čas.

A s tím čištěním následků, duchny z chalupy mám nachystané na čistírnu, stejně jsem chtěla nechat peří přečistit a přešít na deku. Koberec jsem čistila čističem a ředěným Savem. Na podlahu do vody Savo stačí. Ovšem nějaké nespecifikované různorodé krámy, to je tak na vyhození všeho Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2009 18:05:13
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
adinah napsal:

Spíš jsem myslela, že počkám na první projevy dospívání...ať už to bude řvaní, hubnutí, značkování, nebo bude dotírat na kóču....prostě co přijde první, tak to prokonzultuji s doktorkou a půjdem...váhu už má, velkou hlavu taky (i když zatím kotěcí), tak není na co čekat Smile
Navíc pokud označkuje (jako že se mu to určitě podaří) bordel na chodbě, který zatím není oběstavěn skříní, tak to z bytu budu větrat měsíc... Confused


Tak náš už řve dva měsíce a nabírá to na hlasitosti, naštěstí neřve v noci. V poslední době špatně jí, dokonce i tyčinku od Gimpetu, které miluje a proto mu je teď podstrojuji, včera sežral způlky a nechal "na potom". Sežere tak syrové maso, kapsičky či konzervičky olíže od šťávy a nechá. Včera dostal lžíci tuňáka a nechal i půlku z toho! Váží 5 kilo, tak nejvyšší čas.

A s tím čištěním následků, duchny z chalupy mám nachystané na čistírnu, stejně jsem chtěla nechat peří přečistit a přešít na deku. Koberec jsem čistila čističem a ředěným Savem. Na podlahu do vody Savo stačí. Ovšem nějaké nespecifikované různorodé krámy, to je tak na vyhození všeho Sad


Bacha na SAVO!!! Kočkám voní, na čištění následků kočičích zlořádů to může být kontraproduktivní!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Kdy kastrovat
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2009 18:17:31
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:


Bacha na SAVO!!! Kočkám voní, na čištění následků kočičích zlořádů to může být kontraproduktivní!


No jasně Smile Po čerstvě umyté podlaze se nadšeně válí a vyčištěný koberec chodí očichávat. Ale zápach to přerazilo spolehlivě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ewwwa



Založen: 04.02.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Valmez

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2009 13:42:30
Odpovědět s citátem

My máme kastraci čerstvě za sebou...zítra to bude čtrnáct dnů, Naše britka se začala poprvé mrouskat přesně na Silvestra(super noc), trvalo to pět dnů a protože jsem bláhově myslela, že další hned tak nebude, kastraci jsme neřešili. Po deseti dnech klidu začla opět vyřvávat, o tom jejím uáááá se mi dodnes ve zlých snech zdá Evil or Very Mad , trvalo to víc jak týden a tentokrát jsme na nic nečekali a šupajdili k vetovi. To, že je ještě v říji mu nevadilo, objednal ji hned za dva dny, to byl čtvrtek a ten den od rána byl klid...takže přestala mrouskat v den kastrace. Vše proběhlo bez komplikací, jizvu má necelé dva cm a je úplně v pohodě...akorát ta vybroušená dálnice na jejím krásném whiskas bříšku, poněkud esteticky neladí a protože je špekatá, tak jí to tam tvoří zvláštní záhyby, mé obě dcerky tvrdí, že to bříško vypadá jak dětská prdelka zepředu. Tak nevím, ony jsou ještě malé Embarassed Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ccaroda



Založen: 06.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 10:30:06
Odpovědět s citátem

My máme úplně opačný problém.Našemu siamákovi byl v lednu rok a NIC ! Říkali jsme si,že ho vykastrujeme po prvních známkách dospívání,ale on prostě NIC.Setkal jste se s tím někdo?Už začínám mít strach,že má nějaký problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 10:39:55
Odpovědět s citátem

ccaroda napsal:
My máme úplně opačný problém.Našemu siamákovi byl v lednu rok a NIC ! Říkali jsme si,že ho vykastrujeme po prvních známkách dospívání,ale on prostě NIC.Setkal jste se s tím někdo?Už začínám mít strach,že má nějaký problém.


Jestli čekáte na značkování, tak se najdou i takoví kocouři, co prostě nikdy značkovat nezačnou. Třeba máte jednoho z nich (já ho mám doma taky). Měla jsem celkem 4 kocoury-2 značkovali, 2 ne. Jestli normálně vyrostl a dál mohutní, má váhu a vizáž plemene, tak to prostě neřešte. Pokud se nebude projevovat vyřváváním a značkováním, tak bych já osobně kastrovat nedávala.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ccaroda



Založen: 06.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 11:02:49
Odpovědět s citátem

Právě jsme si říkali,že by to bylo super kdyby neznačkoval a neměl problém,že bychom nekastrovali.Nádherně vyrostl,je obrovský,má skoro 6kg,tam problém nebude.Asi to tedy bude tím,že prostě značkovat nebude Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 11:23:26
Odpovědět s citátem

ccaroda napsal:
Právě jsme si říkali,že by to bylo super kdyby neznačkoval a neměl problém,že bychom nekastrovali.Nádherně vyrostl,je obrovský,má skoro 6kg,tam problém nebude.Asi to tedy bude tím,že prostě značkovat nebude Smile


Páni, ten musí být nádherný! Kde je vidět na fotce?

Bude holt patřit mezi to mizivé procento neznačkujících kocourů. Pokud nebude mít ani jiné projevy, které by upozorňovaly na jeho nenaplněné touhy po kočce, tak já osobně bych prostě nekastrovala.

Jeden z mých neznačkujících kocourů párkrát kryl jednu kočku, a neměl žádné projevy, jakože by mu TO scházelo. Tak zůstal plnohodnotným kocourem až do smrti.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:29:35
Odpovědět s citátem

takze kdyz muj 11ti mesicni kocour neznackuje, nehubne, jen priserne rve, tak uz ani znackovat nebude? nebo jeste muze zacit? vykastrovat jej ale chci, protoze nechci, aby mi utikal ven, uz jsem na to jednou doplatila Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 13:32:54
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
takze kdyz muj 11ti mesicni kocour neznackuje, nehubne, jen priserne rve, tak uz ani znackovat nebude? nebo jeste muze zacit? vykastrovat jej ale chci, protoze nechci, aby mi utikal ven, uz jsem na to jednou doplatila Confused


Nekastrovaný kocour může začít značkovat kdykoliv, nikde není psáno, že pokud v 11ti měsících neznačkuje, že ani nezačne. Může, ale nemusí. A když kastrovat chcete tak jako tak, v čem je problém? Prostě na značkování nečekejte a domluvte se s veterinářem, v 11ti měsících je na to už tělesně připravený a bude to v pohodě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (41x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (27x)
4
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (23x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (23x)
6
Kočka na Titaniku (23x)
7
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (22x)
8
Kočičí jména (20x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top