Otestujte Škrabadlo

Novinky 2017

Denně něco do tlapky!Dnes 27. dubna 2017

Další případ nečistotnosti u kocoura: Kocour občas močí na členy rodiny (veterinární poradna). Otázka dne zní: Vadila někdy partnerovi nebo partnerce přítomnost vaší kočky? Běží další Kdo jsem?

Navíc...

Počkejte prosím...Obsah se nahrává...

26. dubna 2017
Co dělat, když si 2letý kocour sphynx okusuje ocásek (veterinární poradna). Otázka dne zní: Jak často vaše kočka spí? Zkusit si můžete i další kolo Kdo jsem?
25. dubna 2017
33. díl originálního komiksu Creepy kočky: Před a po koupeli. Otázka dne zní: Co má vaše kočka nejradši za hračku? Úterník se týká malých aprílových změn. A jako každého 25. v měsíci začíná soutěž NEJ fotka. Pan doktor Macek doplnil odpovědi u následujících témat v poradně: Pohlavní akt kočky a Melatoninový implantát pro kočku. Zkusit si můžete i dnešní Kdo jsem?
24. dubna 2017
Příchod nových koček a kocour je ve stresu - co s tím? (veterinární poradna) Jak dopadla víkendová umisťovací výstava ve Fénixu? Otázka dne zní: Dáváte svým kočkám syrové maso? Stále běží Poznávačka a zkusit si můžete další Kdo jsem? Téma na týden (TNT) je Kočka vs. pes.
21. dubna 2017
Postýlky pro panenky pro útulkové kočky - jako dar od IKEA v Kanadě. Otázka dne zní: V kolika letech jste měli nebo si pořídili svoji první kočku? Zkuste si také další Kdo jsem?
19. dubna 2017
Dobrá kampaň může pomoci dobré věci. Otázka dne zní: Vědí sousedé, že máte kočku? Měli jste někdy kvůli ní nějaký konflikt? A běží další Kdo jsem?
18. dubna 2017
Originální komiks Creepy kočky: Tak chutnají Velikonoce. Otázka dne zní: Jedí vaše kočky nějaké ovoce nebo zeleninu? Začíná 33. kolo soutěže Poznávačka a zkusit si můžete další Kdo jsem?
17. dubna 2017
Veselé Velikonoce! Fotočlánek se jmenuje Vlkodlačí kočka. Dvě sportovní videa: 2x kočka na hřišti. Otázka dne zní: Slavíte narozeniny (přineseniny) svých kočičáků? Jak to probíhá? Téma na týden (TNT) v Kočkogalerii je Hravá kočka. Zkusit si můžete další Kdo jsem?
16. dubna 2017
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? Další kočkověci. Otázka dne zní: Ovlivnilo by vás, kdyby prezidentský kandidát měl na billboardu kočku? A běží další Kdo jsem?
15. dubna 2017
Internetem se šíří trik, jak usadit kočku na přesně vyznačené místo - zkoušeli jste to? Vyhlásili jsme výsledky 32. kola Poznávačky - gratulujeme! Otázka dne zní: Kdyby vaše kočka uměla mluvit, co by řekla jako první? A zkusit si můžete další Kdo jsem?
14. dubna 2017
Veterinární poradna: Giardie u kocoura už negativní, stále průjem a pravděpodobně SMA. Otázka dne zni: Kočičí kavárny - dobré nebo špatné pro kočky? Zkusit si můžete Kdo jsem? a dnes už opravdu končí Poznávačka.
13. dubna 2017
Zkuste si další originální kvíz: Slavné osobnosti s kočkou 2. Dnes ještě pokračuje Poznávačka a běží další kolo Kdo jsem?
12. dubna 2017
Jak dlouho funguje u kočky antikoncepce pomocí melatoninového implantátu? A kočičí deníček Z bláta pod okap.
11. dubna 2017
Creepy kočky: Kočka versus Pes 3. A zkuste i další Kdo jsem? nebo Kvízouř nebo Poznávačku.
10. dubna 2017
Koupání kočky - jak na to a co je k tomu potřeba.
9. dubna 2017
Jak to vypadalo na veletrhu FOR PETS? A vyhlásili jsme vítěze v soutěži NEJ fotka!
8. dubna 2017
Ve Spojeném království roste počet mužů, kteří mají kočku - pomáhá to při seznamování? Podívejte se také, jak to dopadne, když pes vyrůstá s kočkami. Dnes je také poslední den pro hlasování v soutěži NEJ fotka. Běží ale také Kvízouř, Poznávačka i Kdo jsem?
7. dubna 2017
Fotočlánek na pátek: Hana - kočka okatá.
6. dubna 2017
"Už ste zažili, aby vaša úplne najhlavnejšia a najvyššia šéfka stúpla vo vašich očiach tak, že by ste ju najradšej vybozkávali???" Za prísnou maskou sa skrýva veľké srdce (od Andrey).
5. dubna 2017
Kočičí ošetřovatel z Colorada. Veterinární poradna: Kašel kočky po kastraci. A zkuste si Kvízouř číslo 28.
4. dubna 2017
Už 30. originální komiks od Creepy nese název Odměna jistá.
3. dubna 2017
Třicátá první Poznávačka nemá vítěze. Takže hned začíná 32. kolo! Nová anketní otázka zní: Sledujete v televizi nějaké pořady o kočkách, nebo o zvířatech obecně? Nové Téma na týden (TNT) je Aprílová kočka.
2. dubna 2017
Podívejte se na sadu fotek neobvykle zbarvených koček. A většinou velké kočky na fotkách i videích uvidíte v článečku Výlet do ZOO Praha.
1. dubna 2017
Podle průzkumu stráví dvě třetiny Američanů večer raději s kočkou než s partnerem. Veterinární poradna: Zánět vnitřního ucha u kocoura. Začíná hlasování v soutěži NEJ fotka. Hrát můžete i Kdo jsem?
31. března 2017
Detaily kočičích očí potřetí. A dneska končí nominace fotek do soutěže NEJ fotka!
30. března 2017
Nová studie ukazuje, že kočky jsou rády s lidmi. Jak by asi vypadalo první číslo Kočičího světa? Zkusit si můžete další Kdo jsem? a stále nemáme vítěze v Poznávačce!
29. března 2017
Zajímal by vás časopis pro kočky? Podívejte se na australský Pussweek. Veterinární poradna a kdy je nutná a vhodná amputace ocasu kočky? Zkusit si můžete další Kdo jsem?
28. března 2017
Originální Creepy kočky a Zvědavý lovec. Na kočkovité akce se teď můžete podívat i na mapě - koná se něco blízko vás? Zkusit si můžete další Kdo jsem? a stále prodlužujeme i Poznávačku. A je tu Úterník - akce v mapách.
27. března 2017
"Pro cestující s kocourem Míšou je přípoj v Rokycanech zajištěn," píše se v originálním kočičím deníčku Míši (6) - Neúspěšný transport kocourů. Do jakého stupně březosti může být kočka kastrována? Veterinární poradna. Zkuste si novou úlohu - Kvízouř číslo 27.
25. března 2017
Dnešní fotočlánek se jmenuje Kočky přistiženy při činu! A jako každého 25. v měsíci začíná další kolo soutěže NEJ fotka. Hrajeme nyní o 1 000Kč poukaz na kočičí voliéru od firmy Kočičí ráj. Zkusit si můžete i další kolo Kdo jsem?
24. března 2017
Zajímalo by vás, Jak vypadá virtuální jízda na kočičím hřbetu?. Koukněte! A co když přijdou Střevní problémy u kočky - je tu veterinární poradna.
22. března 2017
Veterinární poradna a mrouskání u mladé mainské mývalí kočky. A hrát můžete i Kdo jsem? nebo Kvízouř číslo 26.
21. března 2017
„Tady je Mioušovo a nemá sem co lézt,“ píše Miou v kočičím deníčku Jak jsem upevnila postavení vůdce smečky. Tradiční úterní komiks Creepy kočky se jmenuje Jarní kožíšek.
20. března 2017
Recenze knihy - dnes Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu od Petry Dvořákové. Veterinární poradna a co když Kočka nemůže zabřeznout? Nová anketní otázka zní: Jak se vítáte s kočičáky po příchodu domů? a nové Téma na týden je Kočičí polštář. Skončí dneska soutěž Poznávačka? Zkusit můžete i další kolo Kdo jsem?
19. března 2017
Fotočlánek: Žena postavila pro kotě celý palác! A zkusit můžete další Kdo jsem?
18. března 2017
Další neuvěřitelná kočkověc: Kolínská s vůní kotěcí srsti. A pokračuje Kdo jsem?
17. března 2017
Fotočlánek: Kocour ze Shreka existuje! Zkuste si Kvízouř číslo 26 a jede i další Kdo jsem?
16. března 2017
Jak na blechy - nepolevit a jde to!
15. března 2017
„Z Čertíka se stal "závislák" na mně, což jsem opravdu nečekala,“ píše se v kočičím deníčku Míši (6) s názvem Kočičí taška. „V další bojové disciplíně jsem dokonale zvítězila,“ píše v kočičím deníčku Miou (Jak jsem byla dvounožkou trápená celých třináct dnů).
14. března 2017
Víte, že Máme dva typy koček? Komiks od Creepy.
13. března 2017
Je tu další recenze knihy: Markéta Zinnerová: Kočka Linda, poklad rodiny. A zajímavá veterinární poradna: Plíseň u kocoura - vykoupat i ostatní?
12. března 2017
„Byl nešťastný a říkal prý Maxovi, jo Maxíku, jsme zůstali sami,“ píše v kočičím deníčku Jak jsem se ztratil Honza Uličník. Co dělat, když kocour čůrá mimo záchodek? Zajímavost z Japonska: Lesk na rty s pocitem, jako byste dali kočce pusu na čumáček.
11. března 2017
Veterinární poradna: Může umřít kočka díky narkóze při otoku mozku? Zkusit si můžete další Kdo jsem? A nebo se podívat na šílené fotky Kočky s lidskýma rukama, nebo vyplnit Kocouří roháček.
10. března 2017
Fotočlánek a Kočičí tetování trochu jinak. Zahajujeme také už 31. kolo Poznávačky a hrát můžete i Kdo jsem?
9. března 2017
Vyhlásili jsme NEJ fotku února 2016! Dnešní fotočlánek se jmenuje Chuť kávy jako kočka. A zkuste si novou úlohu: Kvízouř číslo 25.
8. března 2017
Dnešní fotočlánek se jmenuje (Kočičí) Táta, jak se patří. "Zrazu zasa: „Ťapi, ťapi,“ ale tento krát nikto nikde," píše se v originálním kočičím deníčku Lejdušky s názvem Ako som vystrašila návštevu. Poslední den máte dneska na hlasování v soutěži NEJ fotka, a zkusit si můžete další Kdo jsem?
7. března 2017
Kdo hledá, možná najde - originální komiks od Creepy. Dnešní fotočlánek se jmenuje Kočičí sousedé. A dnešní úterník má podtitul Modrý kocouř.cz 2016 v číslech.
6. března 2017
Koukněte na další recenzi "kočkovité" knihy: James Joyce: O kočkách a Kodani.
5. března 2017
Fotočlánek: V Rize staví pro toulavé kočky dřevěné domečky. A je to tu! Vyhlásili jsme vítěze titulu Kocouř roku 2016!
4. března 2017
Víte, jak poznat březost u kočky? (veterinární poradna)
3. března 2017
„Já se jí tady snažím vzdělat v oboru milostných sonetů a ona takhle“ - koukněte určitě na originální kočičí deníček Miou: Jak jsem byla eliminovaná. Veterinární poradna: Divné chování kočky po očkování.
1. března 2017
Přinášíme další originální recenzi knihy: Jana Oščádalová: Kočičiny. Můžete si zkusit Kvízouř číslo 24. Začíná také hlasování v soutěži NEJ fotka a hrát můžete další Kdo jsem?
28. února 2017
Creepy kočky a jejich Jednou a dost - znáte to také? Originální komiks. Dneska máte poslední den na nominaci fotek do soutěže NEJ fotka, a běží také další Kdo jsem?
27. února 2017
"Pro mě to byla jasná známka toho, že kocourek patří k nám" - ale Pořídit si čičinu není vůbec jednoduché. Začíná nový kočičí deníček (Snowie). "Myslela si, jak se mi asi pomstí, že na mě udělá "hokus pokus", co viděla už mockrát na nějakým jůtůbu" - to už je z kočičího deníčku Drakuly Mourka. Nová anketní otázka zní: Jak byste řešili nenadálé finanční výdaje spojené s kočičákem? Hrát můžete další Kdo jsem? A nové Téma na týden (TNT) je Kočičí zločinci.
26. února 2017
„Všetci sme zatĺkali a nikto nikoho nezradil,“ aneb Ako som sadil šantu – originální kočičí deníček Aladarka. Znáte show Lasagna Cat? Zkusit můžete dneska další Kdo jsem?
25. února 2017
Dnešní fotočlánek se jmenuje Neuvěřitelné kočky. Je 25. v měsíci, takže začíná NEJ fotka! A opět o ceny od Calibry. Začínáme nominacemi fotek - nominujte i tu svou! Hrát můžete další Kdo jsem?
24. února 2017
Veterinární poradna: Dieta při nemoci jater, britský kocourek hubne. Zkusit si můžete novou úlohu, máme pro vás Kvízouř číslo 23, hrát můžete i Kdo jsem?
23. února 2017
V Česku vzniká Institut felinoterapie. Přečtěte si, co je jeho cílem.
22. února 2017
Kocouř slaví Čtrnácté narozeniny! Spojitost mezi vlastnictvím kočky zvýšeným rizikem duševního onemocnění údajně neexistuje. Ale na toxoplasmózu stále pozor. Veterinární poradna řeší dnes témata utrousený bobekstrupy kolem očí a na bradě. Zkusit si můžete také další Kdo jsem?
21. února 2017
Úterý a Creepy kočky: Hlad je hlad. Po několika vynechaných je tu další Úterník: Čtrnácté.
20. února 2017
Doporučujeme vám fotočlánek Koč... pardon fretka Komari. Originální kočičí deníček Jonyho se jmenuje Ako ma moja láska vyhodila z lože. Téma na týden (TNT) je kočičí posedlost botami. A začíná Kvízouř číslo 22.
19. února 2017
Přinášíme další fotočlánek na téma Kočky před a po adopci. Hrát můžete dneska další kolo Kdo jsem?, ale hlavně: hlasovali jste už pro toho, kdo by podle vás měl dostat titul Kocouř roku?
18. února 2017
"Přemýšlel jsem taky, jestli se může dvounožec dostat za kočkama do nebe." Myšlenky před spaním v kočičím deníčku Honzy Uličníka. A fotočlánek: Bengálské duo září na internetu.
17. února 2017
Co se dá dělat s chronickou rýmou u kocoura? A je to přenosné na člověka? (veterinární poradna). Dneska běží také další kolo Kdo jsem?
16. února 2017
Zajímavá otázka je ve veterinární poradně: Vnímá kočka mateřství? Začíná také Kvízouř číslo 21 a zkusit si můžete další Kdo jsem?
15. února 2017
Mučení zvané odblešování - kočičí deníček Ličíka. Poznáte známé osobnosti s kočkou? Zkuste si dnešní Kvíz. A běží i další Kdo jsem?
14. února 2017
Dnešní komiks od Creepy se jmenuje Šéfkuchařka.
13. února 2017
Kočky a vepřové maso - jak je to s Aujeszkyho chorobou? Nová anketa se ptá: Je něco, co vaši kočičáci opravdu nesmí? Nové téma na týden (TNT) je Zachumlaná kočka.
12. února 2017
Podívejte se do kočičí kavárny v estonském Tallinnu. A začíná dvacátý Kvízouř, beží také Kdo jsem? Pomocí několika fotek nakoukněte na probíhající Propagační výstavu koček v Praze (info o akci). Aktualizovali jsme seznam hřbitovů a krematorií pro zvířata - nové krematorium je otevřeno v Olomouci.
11. února 2017
Veterinární poradna: zdravotní stav kocourka. Vyhlásili jsme výsledky 30. Poznávačky. Pokračuje Kdo jsem? a poslední den máte na Kvízouře.
10. února 2017
Jak nám obsluha zajistila bezpečí na cesty - podívejte se, jak Archibald-mimin a Jasmínka jezdí autem.
9. února 2017
„No aspoň, že se probrala natolik, že je schopna chopit se kartáče,“ píše Miou v kočičím deníčku s názvem Jak těžká jsou Miouší rána. Vyhlásili jsme NEJ fotku měsíce ledna 2017! Gratulujeme!
8. února 2017
Ako som zachránil vtáčika - kočičí deníček Aladarka. Dneska končí hlasování v NEJ fotce a také Poznávačka. Zkusit si můžete Kdo jsem? nebo úplně novou úlohu - Kvízouř číslo 19.
7. února 2017
Creepy kočky a Kočičí koupel - 22. díl originálního komiksu. Zkusit můžete také další Kdo jsem?
6. února 2017
Problém s ledvinami u kočky: „Nic jsem nechtěla zanedbat.“ Přečtěte si určitě článek Obličky a Minetta. Frčí také další Kdo jsem?, prodloužili jsme dále Poznávačku - stále čekáme na 3 správné odpovědi.
5. února 2017
„To, co nás nenaučila maminka, nás naučil on.“ - Bublík a jeho kočičí deníček s názvem Můj dosavadní život, mými slovy.
3. února 2017
Veterinární poradna: Tmavé flíčky vedle řitního otvoru u kastrovaného kocoura. Poslední den máte na řešení Kvízouře číslo 17, probíhá také Kdo jsem? Stále nemáme ani jednu správnou odpověď v Poznávačce, takže ji prodlužujeme do neděle.
2. února 2017
Dnešní fotočlánek má jednoduché jméno: Kočka s koťaty II. Vadí kočkám kouř z cigaret? Veterinární poradna.
1. února 2017
„Dvounožka si to tady taky dost užívá, protože si může ostatním dvounožcům postěžovat, co jsem to za zločince“ - kočičí deníček Miou se jmenuje Jak moje DNŽ na tento web přišla a jak já jsem se následkem toho zamilovala. Začíná hlasování v soutěži NEJ fotka! Probíhá Kdo jsem? a stále čekáme na 3 správné odpovědi v Poznávačce.
31. ledna 2017
Jsou tu Creepy kočky a Co vlastně chceš?! Začíná 17. Kvízouř a poslední den máte na nominaci do NEJ fotky.
30. ledna 2017
Co když má kotě nemocné (zakalené) oko? - veterinární poradna. Nové Téma na týden je Kočka v zrcadle. Zkuste si také dnešní Kdo jsem?, nebo Poznávačku, kde už je odkryto 7 políček. Poslední dva dny jsou na nominaci fotek do NEJ fotky.
29. ledna 2017
Co když se kočka mrouská i po kastraci? Veterinární poradna. Zkuste také dnešní Kdo jsem?, nebo soutěžte o pamlsky a granule Calibra v Poznávačce nebo NEJ fotce.
28. ledna 2017
'Taky nám nechal u dveří vzkaz, který si Fousek důkladně přečetl. Stálo tam: „Byl jsem tady a přijdu zas!“' - kočičí deníček Mikiho (5).
27. ledna 2017
Podle švédských vědců mohou mít kočky krmené suchou stravou vyšší riziko vzniku cukrovky. A začíná Kvízouř číslo 16, ale běží i NEJ fotka, PoznávačkaKdo jsem?
26. ledna 2017
Kočky jsou stejně chytré jako psi - vědecky potvrzeno. Může být kočka neplodná? A mrouská se potom? Veterinární poradna přináší odpověď. A běží všechny naše soutěže a hry.
25. ledna 2017
"No samozřejmě, včera vydržela neraploušit celých pět minut! A kdy že se to vracíš?!" Kočičí deníček Miou. Začíná další kolo soutěže NEJ fotka, hrát také můžete Kdo jsem? nebo Poznávačku.
24. ledna 2017
Je tu Troška ranní zábavy s Creepy kočkami. A když kocour zvrací, raději navštivte veterináře (veterinární poradna). Běží také další kolo Kdo jsem? Koukněte také na Úterník, který je věnován nové NEJ fotce.
23. ledna 2017
"Skákal jsem proti ní s vytasenými drápy a snažil se jí seknout. Zdatně mrcha uhýbala," píše v kočičím deníčku Miki (5). Začíná 30. kolo Poznávačky o pamlsky Calibra. A zkusit si můžete nový úkol - Kvízouř číslo 15 - nebo uhodnout, Kdo jsem?
22. ledna 2017
"Nesmím Kurín ohrozit, nemůžu si nikde stěžovat, ne teď, teď to není důležité, teď je důležité jen Kurín dostat domů." Další pokračování kočičího deníčku Kurin.
21. ledna 2017
Už i kočky fotí selfie - věřili byste tomu? :o) A veterinární poradna a dávkování léku Benakor F pro kočky. Zkusit si můžete také hru Kdo jsem?
20. ledna 2017
Pokud nevíte, co o víkendu, Lednová umisťovací výstava koček bez domova se koná právě tuto sobotu a neděli. Veterinární poradna a natažený sval u kocoura. A zkusit si dneska můžete další Kdo jsem?
19. ledna 2017
"Najednou mě vzali, chůvák prohlásil, že mě jako ceremoniář křtí jménem Miou," píše Miou v kočičím deníčku Jak jsem ke svému jménu přišla. Veterinární poradna: může se mrouskající kočce podat antikoncepce? Začíná nový Kvízouř číslo 14 a hrát můžete i Kdo jsem?
18. ledna 2017
"Tak jsem si hezky ustlala na okenním parapetu (což DNŽ poněkud překvapilo, protože Bastet jí zásadně spala zacuchaná do vlasů), a spinkala jsem až do rána." Miou a její kočičí deníček Jak jsem adoptovala mojí DvouNožku Živitelku.
17. ledna 2017
Úterý. Komiks. Creepy kočky. Mňausněhulák. Úterník má podtitul Záhadné nekomentování. A beží hra Kdo jsem?
16. ledna 2017
Začíná nový originální kočičí deníček - Před-Miouší doba (pomáhala psát micousa). Přinášíme první výsledky průzkumu: jak dlouho žijí kočky? Nové Téma na týden (TNT) je Kočičí chlupy všude. A běží další kolo hry Kdo jsem?
14. ledna 2017
Může se mrouskat nakrytá kočka? Veterinární poradna. Zkuste si i dnešní Kdo jsem?
13. ledna 2017
Že kočičáci mohou být společníci v každém věku, dokazuje další fotočlánek. A nebo si zkuste hru Kdo jsem?
12. ledna 2017
Dvakrát veterinární poradna: Jak se pozná crohnova nemoc u kočky a co dělat, když má kočka v moči nebo stolici krev. Podívejte se také na první předběžný graf našeho průzkumu - jak dlouho zůstávají kočky úplně samy doma?
11. ledna 2017
Máme pro vás další recenzi knihy. Tentokrát to není beletrie, ale publikace s názvem Vaše zdravá kočka. Veterinární poradna a dotaz na línání kočky. Aktualizovali jsme seznam měst, kde občanům přispívají na kastrace koček. A zkusit si můžete Kvízouře číslo 12 nebo další Kdo jsem?
10. ledna 2017
Creepy kočky a originální Lednová procházka. Úterník má dneska podtitul Osvětařky fakt změnily lidi! TNT (téma na týden) je Kočka si hraje a zkusit si můžete také hru Kdo jsem?
9. ledna 2017
Vyhlásili jsme výsledky NEJ fotky měsíce prosince 2016. Gratulujeme vítězi!
8. ledna 2017
Dnešní fotočlánek je od Karly z Končin: Yana, kočka dvou tváří.
7. ledna 2017
Roční kocourek začal být agresivní - čím to může být? Veterinární poradna. A můžete si zkusit novou úlohu, je tady Kvízouř číslo 11.
7. ledna 2017
Je nutné očkovat a odčervit kotě, i když bude žít jen v bytě? Veterinární poradna.
5. ledna 2017
Veterinární poradna a komentář k celkovému vyšetření kocourka. A podívejte se, jak může vypadat perfektní reklama na kočky (a psy) z útulku.
4. ledna 2017
"Na druhý den při obědě Jenny napadl skvělý nápad, a to skočit na stromek." Annie626 a její příběh Vánoce aneb kočky (ne)jsou na stromku. Veterinární poradna a další pohled na rané kastrace.
3. ledna 2017
Creepy kočky přejí Šťastný nový kočičí rok. Dnešní úterník se jmenuje Kocouř sociální. A začíná Kvízouř číslo 10, hádat můžete také ve hře Kdo jsem?
2. ledna 2017
Doplňujeme praktické rady: Jak dlouho může zůstat kočka sama doma? S článkem rovnou souvisí i anketa. Téma na týden (TNT) je kočičí povolání. Můžete opět hrát Kdo jsem? a poslední den máte na řešení Kvízouře číslo 9.
1. ledna 2017
Začalo hlasování, ve kterém vyberete NEJ fotku prosince 2016. Běží také KvízouřKdo jsem? Šťastný nový rok!
Omlouváme se za malé zmatky v důsledku předělávání stránek. Kdyby něco nefungovalo, e-mňauněte!


SOUTĚŽ!
Právě můžete nominovat fotku do naší fotografické soutěže NEJ fotka.

TNT
Téma: Kočka vs. pes
Přitlapkujte také svoje fotky!

Kocouřova veterinární poradna

Škrabadlo
Vše, co se děje na Modrém kocouřovi.cz

Anketa:
Sledujete v televizi nějaké pořady o kočkách, nebo o zvířatech obecně?

Novinky 27. 4. 2017

Další případ nečistotnosti u kocoura: Kocour občas močí na členy rodiny (veterinární poradna). Otázka dne zní: Vadila někdy partnerovi nebo partnerce přítomnost vaší kočky? Běží další Kdo jsem?