Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Pouzivaji Vase kocky skrabadlo?

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Pouzivaji Vase kocky skrabadlo?
ano jen skrabadlo
37%
 37%  [ 20 ]
skrabadlo a tajne i neco jineho (nabytek, koberec, dvere, ....)
31%
 31%  [ 17 ]
skrabadlo a i neco jineho (nabytek, koberec, dvere, ....)
24%
 24%  [ 13 ]
skrabadlo je nebere
7%
 7%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Pouzivaji Vase kocky skrabadlo?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 21:23:13
Odpovědět s citátem

Ahoj, tohle tema jsem vlozila pro svuj dusevni klid, urcite existuji take kocky, co skrabadlo ignoruji, nejen nasi zlobivci.

Nikolka si skrabe drapky ve smes vsude, ale nastesti hlavne na krabicich, ktere mame ruzne umistene a roztrihane ... skrabdlo pouzije jen kdyz ho tam dam a skrabu prsty - to mi je chyta

Ben si prubezne skrabe taky vsude, jen ho kartony od krabic nechavaji klidnym, ani koberecek jen pro nej ho nezaujal ... kdyz ho dam na skrabadlo, po skrabe jen me jak se zurive brani - jinak na nem rad spi

Uznavam, ze to muze byt i mou neduslednosti, ale opravdu nebudu rano v nekrestanskou hodinu vstavat a ucit je na skrabdlo a nebo nenecham dulezitou cinnost a nepobezim se s nima honit ... coz je moc bavi

Muzou skrabat horizontalne i veritakalne ale proste skrabadlo je jen odpocivadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2008 9:54:01
Odpovědět s citátem

Ahojky, Cookie naše škrábadlo úplně ignorovala, ale pak jsem ho několikrát přesunula a ted je to její nejoblíbenější pelíšek a místo pro drápky. Máme ho ted v obýváku na straně kde je TV, takže já sedím naproti ní. Současně vidí i na přítele, kterej má blízko počítačovej koutek. Takže se jí tam líbí a první co udělá když přijdu domu, tak je, že si zaškrábe na prvním sloupku, aby bylo jasné kdo je tady DOMA. Pře přemístěním se ho ani nedotkla! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2008 17:39:24
Odpovědět s citátem

no to neni tim, ze by nevedeli, ze to nesmi uz jsem v te fazy, ze staci se jen na ne podivat a uz toho nechaji, ale zachvilku jsou na necem jinem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2008 15:41:45
Odpovědět s citátem

Nedjřív jsem koupila takové malé, jednopatrové škrabadlo a to bylo naprosto k ničemu. O vánocích jsem pořídila Robímu dárek v podobě vysokého škrabadla, až do stropu a to miluje. Škrábe si na něm drápky, chodí tam přes den spát a šplhá po něm. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Re: Pouzivaji Vase kocky skrabadlo?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2008 12:22:31
Odpovědět s citátem

Frantiska napsal:
Ahoj, tohle tema jsem vlozila pro svuj dusevni klid, urcite existuji take kocky, co skrabadlo ignoruji, nejen nasi zlobivci.

Nikolka si skrabe drapky ve smes vsude, ale nastesti hlavne na krabicich, ktere mame ruzne umistene a roztrihane ... skrabdlo pouzije jen kdyz ho tam dam a skrabu prsty - to mi je chyta

Ben si prubezne skrabe taky vsude, jen ho kartony od krabic nechavaji klidnym, ani koberecek jen pro nej ho nezaujal ... kdyz ho dam na skrabadlo, po skrabe jen me jak se zurive brani - jinak na nem rad spi

Uznavam, ze to muze byt i mou neduslednosti, ale opravdu nebudu rano v nekrestanskou hodinu vstavat a ucit je na skrabdlo a nebo nenecham dulezitou cinnost a nepobezim se s nima honit ... coz je moc bavi

Muzou skrabat horizontalne i veritakalne ale proste skrabadlo je jen odpocivadlo


Smile ZKUSTE JIM POŘÍDIT KOČIČÍ STROM, NEDOVEDETE SI PŘEDSTAVIT, CO ČIČI NA TOM DĚLAJÍ......................ZÁKAZNÍCI NEVĚŘÍ VLASTNÍM OČÍM, co s čiči dělá přírodní strom Very Happy .................www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Churchil



Založen: 22.04.2008
Příspěvky: 2

Předmět: škrabadlo a jeho ignorování
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 10:00:43
Odpovědět s citátem

My máme s kocouřem obdobný problém o kterém píše Lusilka. Také nechce používat škrabadlo ať ho umístím , kam ho umístím, vyhybá se mu jako čert kříži.
Dokonce jsme kopili přitahovač ve spreji, ale s kocouřem to ani nehlo, přišel čuchnul a šel zase pryč.
Zkoušela jsem rady typu:" Vem kocouřovi tlapky a škrábej tam, kde chceš, aby si brousil drápky". Kocouř byl z toho velmi silně znechucen a asi si o mě myslel, že jsem nejspíš trochu retardovaná. Laughing
Naštěstí nám neškrábe nic na čem by mi záleželo, vybral si podprdelník na židli u PC a přízový kobereček v chodbě.
Myslíte, že by pomohlo koupit jiné škrabadlo????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 18:42:56
Odpovědět s citátem

Náš Bárník škrabadlo používá tak nějak běžně,ale když má pocit, že se by jsme se mu mohli víc věnovat(třeba když se bavím s manželem v obýváku) tak na nás dlouze kouká,pak začne obšlapovat,no a když ani tohle nepomůže, tak začne škrábat sedačku,má nás holt občíhnutý-potom reagujem hodně rychle. A když přidu z práce a barník se raduje, tak zas likviduje koberec na chodbě. Ne, že bych z toho byla nadčená, ale je to podle mého komunikační prostředek mezi náma.Jen jedno vím jistě. Sedačku si příště koupím nějakou ratanovou jen s polštářema, který jdou potáhnout čím koliv:-D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 19:45:37
Odpovědět s citátem

Naše Betty se naučila na škrabátko úplně snadno. Když byla malé kotě, tak jsem jí koupila takové malinké. Teď má jeden vysoký kolík a jedno patrové škrabátko. Párkrát jsem na něm zaškabala a taky jsem ho postříkala, ale myslím, že by se to naučila i tak. Škrabe jenom na škrabátkách a nic jiného neničí. Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Johanka



Založen: 26.01.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2008 17:33:13
Odpovědět s citátem

Naše kočička škrabadlo zbožňuje, ale ona na ně byla zvyklá od chovatele. Jinak, co jí jednoznačně nabudí je když jí začnu po něm nehtama jezdit. To pak škrábe jak zběsilá. Asi aby mi ukázala jak se to dělá. Laughing Pro inspiraci...máme tohle: http://www.hafani.cz/DetailPage.asp?D=86699 ale od budoucna plánujeme větší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Escada



Založen: 05.04.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2008 23:50:09
Odpovědět s citátem

Ahoj všem:)))
Já se musím pochlubit,že u nás škrábadlo má 100% využití:))))
Občas,když se rozdovádí,tak si dají koberec,ale nic jiného je zatím nezaujalo... Wink
A kdyby...Je to jejich přirozenost,tak nech škrábou Twisted Evil
Pa
_________________
Sil+Zinucha+Enzo+Mufka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 0:13:28
Odpovědět s citátem

ja mam 260cm strom a kocicka na nom rada spi aj skriabe. skriabe aj ine veci, nastastie vsetko su to lacne veci (prirodny kobercek pred vchodom na balkon za 50.-). neskriabe nabytok, kozenu sedacku (!), televizor, kuchynsku linku. trha droty, ale len tie najtensie (od reproduktorov alebo antenka z radiobudika), dufam, ze sa nikdy nepusti do 220v drotov!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (35x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (20x)
4
Kočka na Titaniku (20x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (19x)
6
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (17x)
7
Koťata bez PP po rodičích s PP (17x)
8
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
9
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top