Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

"Rusne" noci s kocickama

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: "Rusne" noci s kocickama
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 11:59:10
Odpovědět s citátem

Minula "rusna" noc mne inspirovala k tomu, abych napsala a zeptala se vas na vase zkusenosti, popr o radu. To ze se kvuli rozdovadenym kocickam, ktere se honi polovinu noci po byte jako torpeda, poradne nevyspim, mi zas az tak nevadi. Ale trnu, ze kazdym dnem dojde trpelivost sousedum, kteri bydli pod nama, protoze v byte jsou parkety prekryte kobercem a urcite to musi byt poradny randal...... Nerada bych byla nucena ciciny na noc zavirat, to neprichazi v uvahu, jedine ze by sousedi moooooooc kriceli. Prosim vas, ma nekdo nejaky napad, jak to vyresit? Mne osobne tedy nic nenapada Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: "Rusne" noci s kocickama
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 12:29:29
Odpovědět s citátem

Zdravím,
já osobně spím se špuntama v uších, jinak by to nešlo, mám garsonku a šelmy by asi celou noc v předsíni nevydržely. Hlavně na to nejsou zvyklý.
To, že bych někdy doma spala s někým, tu představu už skoro pohřbívám...
Vzhledem k tomu, že mám plovoucí podlahu, rachot to je asi velkej pro sousedy, ale já je znám, mají televizi puštěnou i v noci, když spěj, takže těm to, snad, ve spánku nevadí.
Občas se snažím jim večer házet míčky a uhonit je, trochu, aby si lovecký pudy vybily a spali, no nezabere to vdycky Smile
Takže to taky nemám vyřešený....navíc pro všechny "normální" lidi jsou 4 kočky v bytě moc....takže je těžký i to s někym probírat. Což není stěžování, já je mám ráda, jenom jsem se tim asi vydělila z "normální" společnosti Rolling Eyes
Takže co jsme si nadrobili, musíme sníst a sousedi s náma Razz
Fajn den a hodně veselí s kocouřema Smile
M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: taky taky:)
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 14:49:42
Odpovědět s citátem

Jee, jsem ráda že se tu objevila takové téma, zvlášt po dnešní noci:)
Řeším to samé jak vzhledem k sousedům tak vzhledem k případné pánské návštěvě (co kdyby se stal zázrak:))) - bydlím v garsonce s 5 kočkama a v noci to je teda síla. Uhonění před spaním nezabírá, ani pozdní véča, no o domlouvání ani nemluvím - to mě čičíci rovnou pošlou někam:)). Myslím, že prostě nezbývá nic jiného než se s tím smířit a čekat až se kocouři dostanou do odpočinkových let Laughing

Mano - nejseš v tom sama Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: taky taky:)
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 18:04:28
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Jee, jsem ráda že se tu objevila takové téma, zvlášt po dnešní noci:)
Řeším to samé jak vzhledem k sousedům tak vzhledem k případné pánské návštěvě (co kdyby se stal zázrak:))) - bydlím v garsonce s 5 kočkama a v noci to je teda síla. Uhonění před spaním nezabírá, ani pozdní véča, no o domlouvání ani nemluvím - to mě čičíci rovnou pošlou někam:)). Myslím, že prostě nezbývá nic jiného než se s tím smířit a čekat až se kocouři dostanou do odpočinkových let Laughing

Mano - nejseš v tom sama Very Happy


Já mám kocouře dva. Spím v ložnici a oni buď v kuchyni na židli, v koupelně v pelíšku nebo v obýváku-to ani nevím, kde. Je to na nich. Občas zatoužím spát s nimi, tak si lehnu do obýváku na gauč. To se mi oba ihned nastěhují pod peřinu, ale sotva zhasnu, je to pro Claudia povel, aby začal řádit. Adam se uloží, lehne si ke mě a už by spal, jenže ten drak na nás skáče a útočí tak dlouho, dokud Adama nezvedne z místa a nezláká k honičce-nejlépe přes mou maličkost. A tak jsem to posledně asi po hodině a půl vzdala, nechala jim rozestlaný gauč a uchýlila se do klidu ložnice.

Mno, představa, že se nemám KAM sklidit a kocouři pořádají noční manévry a já jim sloužím tu jako zákop, tu jako překážková dráha, tak to mě fakt moc neláká.

Těm, co to musí každou noc snášet, držím palce.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 4. 2008 20:04:35
Odpovědět s citátem

My taky občas prožíváme divoké noci. Máme docela velký dům a Bettynka může kam se jí zachce. I k nám do ložnice. Od malinka spí s náma v posteli. Z počátku byla klidná a spala skoro celou noc, tada asi do 4 nebo do 5. Vstávám každý den v 5 hodin, takže to bylo v pohodě. Pak to ale začalo. Celou noc po mě skákala, chodila mi česat drápkama vlasy, škrabala mě, kousala, škrabala zespoda postel atd Twisted Evil . Někdy jsem to už nevydržela a aby nevzbudila manžela tak jsem šla do obýváku a ona šla se mnou a spala jsem na sedačce. Když jsem ji zkusila vyhodit z ložnice a zavřít dveře, řvala tak hrozně, že bylo lepší jí pustit. Takhle to trvalo skoro tři měsíce. Už jsem myslela, že to nevydržím, ale teď už se trochu uklidnila. Pokud nechce spát, odejde z ložnice a bloudí si po bytě a přijde až když chce spát. Je to určitě tím, že je sama a nemá dalšího kočičáka. To by spolu asi taky řádili. Napsala jsem tento příspěvek, aby jste věděli, že to není těžké jenom s více kočkama, ale že v noci dokáže potrápit i jedna kočka. Zdravím Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2008 6:17:08
Odpovědět s citátem

Kdyz to tak ctu,tak mam zlate kockouny.Oni uz jsou nauceny chodit spat soucasne s nama.A kdyz my jdeme dyl,nevadi,zalezou sami a chrni si na svych mistech.Ginger se pak uprostred noci prestehuje ke mne pod deku a rano vylejza,az kdyz mi zvoni budik a Twixie se v tu chvili taky odnekud vynori - a cekaji na svoji snidani. Akorat o vikendu me budi,kdyz si chci pospat,prave proto,ze jsou zvykli rano dostavat pasticku Smile
Ale je pravda,ze kdyz byl Twixie jeste mensi a sam(a pred kastraci),taky po vecerech lovil nohy z pod deky nebo splhal po zavesech apd. Ted je zlaticko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: taky taky:)
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2008 9:10:22
Odpovědět s citátem

Mano - nejseš v tom sama Very Happy[/quote]

Ahoj,
díky, Leemet Laughing
ZDRAVIM!!!
M. + šelmy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (21x)
2
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
3
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top