Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

POZOR!!!!MVDR MICHAL NESŇAL

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kiri



Založen: 01.01.2009
Příspěvky: 7

Předmět: POZOR!!!!MVDR MICHAL NESŇAL
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 17:52:49
Odpovědět s citátem

cauky, radim vsem chovatelum, kdybyste narazili na tohoto veta, tak se mu radeji vyhnete oklikou, Vas zvireci milacek by to pak nemusel prezit. Momentalne pusobi na klinice v Uherskem Brode... Confused
_________________
Kiri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: POZOR!!!!MVDR MICHAL NESŇAL
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 17:58:26
Odpovědět s citátem

A něco bližšího k případu? Přecejen nerada bych, aby se dotyčný doktor cítil podobným příspěvkem osočen a poškozen.
Osobně si myslím, že by bylo vhodné uvést, co se stalo a případně i Vaše jméno. Pokud se jedná o takto přímý názor, je to slušnost vůči tomu doktorovi, pokud na toto narazí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kiri



Založen: 01.01.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Re: POZOR!!!!MVDR MICHAL NESŇAL
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 18:09:00
Odpovědět s citátem

jestli pan doktor narazi na tuto stranku, o cemz teda dost pochybuji, tak si urcite vzpomene na to, jak umi naramne nadherne lhat. Byli jsme u nej s nasim ctyrnohym milackem, nebyla to kocicka, ale pejsek.. srazilo nam ho auto, mel rozdrcenne obe dve nohy, takze podstoupil operaci... nejdrive jedne nohy, kdyz se pak pritel pana veterinare ptal, kdy mame prijet na operaci s tou druhou nohou, tak pry za 30 dnu, zdalo se mi to trosku dlouho.. tak jsme tam na druhy den jeli znovu, druhy doktor ( on se u nej zaucoval ) nam rekl, ze co je to za hloupost, kde jsme na to prisli a kdyz jsme rekli, ze nam to rekl pan doktor Nesnal, tak to samozrejme poprel.. a hadejte se s nim, kdyz ma prakticky v rukou zivot vaseho milacka.. pri druhe operaci pan doktor zapomnel pejskovi dat nahubek, takze si vytahal stehy na druhe noze, jiz odoperovane, takze se to delalo znovu atd.. a kdyz vas pak potka na chodbe, kdyz tam chodite uz mesic a zepta se... vy jdete s tou zelvou??? tak si myslim, ze uz si kazdy udela obrazek sam...

Exclamation
_________________
Kiri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 18:39:27
Odpovědět s citátem

Především - domnívám se, že chcete-li někoho kritizovat jmenovitě, je slušnost se také vlastním jménem podepsat.

Další otázkou je, zda psovi zůstaly domnělým nevhodným léčebným postupem následky?

Další , celkem podstatnou otázkou je, dokáže-li člověk v šoku nad úrazem zvířete správně vnímat a následně reprodukovat to, co mu veterinář sdělil. Emoce mohou mnohá sdělení značně přehlušit.

A - můj osobní názor - posuzovat odborné kvality veterináře z hlediska toho, že si splete klienty, respektive to, jaké zvíře jim patří....to mi přijde zvláštní.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kiri



Založen: 01.01.2009
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 19:09:37
Odpovědět s citátem

Luci 04 napsal:
Především - domnívám se, že chcete-li někoho kritizovat jmenovitě, je slušnost se také vlastním jménem podepsat.

Další otázkou je, zda psovi zůstaly domnělým nevhodným léčebným postupem následky?

Další , celkem podstatnou otázkou je, dokáže-li člověk v šoku nad úrazem zvířete správně vnímat a následně reprodukovat to, co mu veterinář sdělil. Emoce mohou mnohá sdělení značně přehlušit.

A - můj osobní názor - posuzovat odborné kvality veterináře z hlediska toho, že si splete klienty, respektive to, jaké zvíře jim patří....to mi přijde zvláštní.


Och pardon,

Jmenuji se Gabriela Ježková..

v zadnem soku jsem nebyla a vnimala jsem dobre...
A jak zavinil rozkousani nohy naseho psa, tak ten pes se na tu nohu uz nikdy nepostavil, chodi o trech a nebo kdyz nam rekle, ze pes po operaci bude za dva dny chodit, to se mi taky nezda moc normalni a nebo kdyz nam rekl, potom, co psovi museli odrezat kost, coz uz bylo jasne ze na ni nikdy nebude chodit, at s nim chodime plavat, ze to bude v poradku, ze zacne chodit...
mam dal jeste pokracovat???
_________________
Kiri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 19:17:48
Odpovědět s citátem

Kiri, poslali jste někam oficiální stížnost? Ono na netu se dá řešit hodně věcí, ale pokud zde došlo k pochybením na straně veterináře, net to nevyřeší. Maximálně můžete upozornit na neprofesionalitu na této klinice, ale problém to nevyřeší.

Proč jsem trvala na jménu je snadné - pokud si vet nepamatoval Vašeho psa, těžko by si pamatoval, komu "lhal". A upřímně - pokud by zde došlo k nějakému problému, a věřte, že spousta věcí se donese do příslušných uší, nerada bych, aby zde byly nejasnosti ohledně identity.

Jinak je mi líto, co se stalo. Nicméně někdy musíme počítat s tím, že veterinář, kterého jsme vybrali, nemusí vyhovat. Je mi jasné, že jste k němu měli důvěru, ale někdy je lepší se prostě vydat jinam, než pak zpětně hodnotit, co bylo špatně.
Dnes už o tom můžeme jen psát, ale myslím, že pro budoucnost, pro kohokoliv, by mělo být zřejmé, že pokud kdokoliv má jakékoliv pochybnosti ohledně zvolené léčby, či zákrokům, či zda si není jistý postupem svého veterináře, měl by konzultovat problém s někým jiným, byť i jen telefonicky a případně se obrátit rovnou na jinou ordinaci.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kiri



Založen: 01.01.2009
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2009 19:21:26
Odpovědět s citátem

April napsal:
Kiri, poslali jste někam oficiální stížnost? Ono na netu se dá řešit hodně věcí, ale pokud zde došlo k pochybením na straně veterináře, net to nevyřeší. Maximálně můžete upozornit na neprofesionalitu na této klinice, ale problém to nevyřeší.

Proč jsem trvala na jménu je snadné - pokud si vet nepamatoval Vašeho psa, těžko by si pamatoval, komu "lhal". A upřímně - pokud by zde došlo k nějakému problému, a věřte, že spousta věcí se donese do příslušných uší, nerada bych, aby zde byly nejasnosti ohledně identity.

Jinak je mi líto, co se stalo. Nicméně někdy musíme počítat s tím, že veterinář, kterého jsme vybrali, nemusí vyhovat. Je mi jasné, že jste k němu měli důvěru, ale někdy je lepší se prostě vydat jinam, než pak zpětně hodnotit, co bylo špatně.
Dnes už o tom můžeme jen psát, ale myslím, že pro budoucnost, pro kohokoliv, by mělo být zřejmé, že pokud kdokoliv má jakékoliv pochybnosti ohledně zvolené léčby, či zákrokům, či zda si není jistý postupem svého veterináře, měl by konzultovat problém s někým jiným, byť i jen telefonicky a případně se obrátit rovnou na jinou ordinaci.


s tim, co jste napsala plne souhlasim, ne ne, zadost jsme nikam neposilali, je to priteluv pes a on nema rad hadky, atd. jen jsem chtela upozornit vsechny tady, kteri chodi na tyto stranky, aby si davali pozor.
_________________
Kiri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kiri



Založen: 01.01.2009
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 13:13:57
Odpovědět s citátem

zdravim, takze pan ,,doktor" pusobi uz nekde v Breclavi nebo v Postorne, takze Breclavaci - bacha! Evil or Very Mad
_________________
Kiri
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (18x)
2
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
3
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top