Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak se připravit na kastraci kocoura ?


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sugar



Založen: 12.03.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: F-M

Předmět: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 0:27:20
Odpovědět s citátem

Zdravím a prosím o rady.
Bydlíme u rodičů v rod. domku. Od listopadu mají darovaného bílého kocourka - (snad z červencového vrhu). Od začátku o něm uvažovali jako o venkovním kocourkovi myšilapovi. Je to jejich i náš první kočičák, žádného ani kočku jsme neměli.
Byl dost plachý a i po ochočení bere jen mě a mamču. A právě proto, že je tak plachý -
ikdyž bych ráda jela s k vet.dr. k zákroku s ním, mám strach jestli na mě nezanevře.? Otec je ochotný ho tam odvézt a dokonce už domluvil termín na příští pondělí dopol. Zřejmě mluvil s někým kdo jen objednává - doporučili 12 hladovka před narkozou a po zákroku 1 den v teple.
Nikde jsem nevyčetla - co dát do přepravky, aby se nestresoval (oblíbenou deku, hračku, apod.) ?
-po zákroku ho zabalit ? (někde jsem viděla, že číču dali po krk do látkového pytle a balili do deky)
- nechat ho probouzet raději v přepravce nebo mu ji otevřít (máme se sundavacím stropem) ?
-určitě spousta dalších věcí, na které jsem zapoměla
Díky moc janek


Naposledy upravil Sugar dne 13. 3. 2009 9:06:08, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 0:42:15
Odpovědět s citátem

no s tou hladovkou je to v pořádku,pokud možno nedat ani pít naposledy večer,o všem by měl informovat vet,deku v každém případě s sebou a čičíka pořádně zabalit,aby neprochladl,u kocourka není kastrace tak náročný zákrok,jako u kočičky večer už bude fit,je jasné,že ten den ho držet v teple.Matěj mi už večer po kastraci v pohodě skákal na linku bez problémů,Barunka byla tři dny zalezlá pod skříní,Maruschka dva dny zalezlá v kuchyni pod lavicí.


Přejeme hodně štěstí a čičíkovi ať to proběhne v pohodě Smile


Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 0:47:05
Odpovědět s citátem

no ja kdyz dala Male do prepravky jeji oblibenou hracku, tak brecela jeste vic Smile)) asi mela pocit, ze uz se nevrati, kdyz ji davam sebou hracku. Hlavne aby byl v teple Smile
_________________
Benulka, Nikolka a Malá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2009 11:33:02
Odpovědět s citátem

Sugar napsal:

- nechat ho probouzet raději v přepravce nebo mu ji otevřít (máme se sundavacím stropem) ?

My jsme byli s kočičkou na kastraci v úterý. Přinesla jsem ji domů cca 3 hod po operaci (v 11 hod). Vet mi doporučil ještě nechat chvilku v přepravce, nakonec jsme ji tam nechali až asi do 4 odpoledne, protože nemohla chodit, jen se plazila a padala. Měla jsem tedy strach, že si ublíží. V přepravce pořád čumáčkem strkala do mřížky, ale asi ani moc ven nechtěla. Potom už asi chtěla na záchod, protože jak to šlo, ploužila se zodpovědně na záchod, aby se vyčurala. Pak si vyskočila na křeslo, odkud žuchla dolů, ale večer už se nepotácela a vyskočila i na pohovku, později večer i na své oblíbené okno. Dnes, dva dny poté, chodí trošku nahrbená, ale roupy má jako obvykle.
Balení do pytle apod. mi připadá zbytečné a myslím, že by z toho byla trochu paf. Snažila jsem se ji držet v teple, ale včera odpoledne už byla chvilku venku a byla moc spokojená.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sugar



Založen: 12.03.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: F-M

Předmět: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 9:23:54
Odpovědět s citátem

Holky a myslíte, že bych měla jet k veterináři s ním, když je takový plašan? Question
Už jsem psala, že je nejvíc zvyklý na mě a pak až mamku. Ale mám strach i z toho, že by už se mnou nemluvil Confused Přiznám se, že sama bych nechtěla jet, asi bych měla nervy na pochodu. Když tam bude k ruce ještě někdo bylo by to lepší.
Přepravku už má skoro 2 týdny v šopě, kde spí, aby si zvyknul nebál se vlézt dovnitř (to klidně udělá a vleze do ní za hračkou). Tak nevím jet s nimi, nejet s nimi Question Embarassed
Obavu mám i z toho probouzení po narkóze v teple a pro něho v neznámém prostředí.
Jo a měly jste něco do těch očiček?
Dík za rady
Jana+Sugar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 10:18:56
Odpovědět s citátem

Jano, určitě tam jeď, ať máš klid. Kocourek si to určitě nebude nijak dávat dohromady nebo nějak špatně vykládat. To nejhorší stejně neuvidíš, u toho nebudeš, a pak už ho budeš jen opečovávat. Bude to možná znít trošku cynicky, ale kočky neuvažují stejně jako člověk, tj. nemají strach z toho, co je čeká, nenaštvou se v situacích, kdy by se člověk naštval apod. Kočky žijí jen přítomným okamžikem (samozřejmě s přihlédnutím ke svým minulým zkušenostem - aby se tu do mě někdo nepustil, že kočičky zjednodušuji, tak to opravdu nemyslím). Já jsem se taky musela trošku oprostit od svých strachů a obav, protože jinak by se člověk musel zbláznit.
K očím: Ano, Emilka měla promazaná očička, ale domů už jsme mastičku nedostaly, do večera se rozkoukala, začala mrkat a bylo to dobré.
Jinak dnes, 3 dny po kastraci, je to stará dobrá Emilka se vším všudy, jen si občas líže zašité bříško, které se jí pěkně hojí. Tak se neboj! Smile
Ivana & Emilka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sugar



Založen: 12.03.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: F-M

Předmět: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 13:42:01
Odpovědět s citátem

Ivi moc díky za rady.
Prosím tu mastičku do očí aplikoval vet ?




Jana+Sugar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 14:04:43
Odpovědět s citátem

Sugar napsal:
Ivi moc díky za rady.
Prosím tu mastičku do očí aplikoval vet ?




Jana+Sugar






čičinu až do úplného probuzení jsem měla uloženou tak,aby jí nešlo přímé světlo do očí,jinak buďte bez obav,vše bude v pořádku hlavně první 2-3 dny držet v teple ať neprochladne Smile


Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 14:21:18
Odpovědět s citátem

Já jsem zase dostala s sebou pro Adama "umělé slzy", které jsem mu měla kapat do očí co chvíli, dokud nezavře víčka-měl otevřené oči a já si ho přebírala ještě když byl v limbu, takže probouzet se mi začal pod mým dohledem až doma. Pečlivě jsem oči vykapávala, takže neměl žádný problém. Druhý den nevěděl o ničem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: Jak se připravit na kastraci kocoura ?
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 14:35:06
Odpovědět s citátem

[quote="beta.1"]
Sugar napsal:

Prosím tu mastičku do očí aplikoval vet ?




Jana+Sugar

Ano, očička už měla promazaná od veta. Vypadalo to sice strašlivě ten skelný pohled, ale do večera to bylo v normálu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 3. 2009 16:38:55
Odpovědět s citátem

Už je to nějaká doba, co jsme byli naposledy s kočičkou na kastraci, ale pamatuju si, že tenkrát jsme s sebou žádné kapky ani mastičku nedostali. Vet totiž pořádně promazal kočičce oči ještě v ordinaci a doma jsme pak měli každou čtvrt hodinku jen promnout víčko (zavřít a otevřít), než se probudila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 13:55:30
Odpovědět s citátem

zitra mam jit s kocourem na kastraci
bojim se
on je strasne bojacny, boji se jen kdyz se snese ze schodu z domu, na schodech lehava, ale dolu se boji a taky se boji cizich lidi, a veterinar bude cizi, on se ho bude strasne bat
bojim se, ze ho to bude bolet
ze bude na me nastvany
ze se mu neco stane
nejradsi bych to zrusila, ale uz je mu rok a porad krici, neznackuje
porad si rikam, ze se pak nebude trapit, ale nejak to na me nezabira Embarassed
asi to moc resim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 14:25:20
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
zitra mam jit s kocourem na kastraci
bojim se
on je strasne bojacny, boji se jen kdyz se snese ze schodu z domu, na schodech lehava, ale dolu se boji a taky se boji cizich lidi, a veterinar bude cizi, on se ho bude strasne bat
bojim se, ze ho to bude bolet
ze bude na me nastvany
ze se mu neco stane
nejradsi bych to zrusila, ale uz je mu rok a porad krici, neznackuje
porad si rikam, ze se pak nebude trapit, ale nejak to na me nezabira Embarassed
asi to moc resim



No asi to fakt moc řešíte,čičík bude v pohodě,u kocourků není kastrace tak velký zákrok,hlavně mu od večera nedávejte pít ani jíst,aby mu nebylo po narkoze špatně.Na mne se Matěj nezlobil, do večera byl v pohodě,nebojte se,buďte klidná,kocourek vycítí vaší nervozitu a bude to mít vliv i na něj.Takže klid vše dobře dopadne.


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 18:43:51
Odpovědět s citátem

nj, ja vim, hlavne at uz to mae v poradku za sebou Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 20:27:40
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
nj, ja vim, hlavne at uz to mae v poradku za sebou Confused


Hlavu vzhůru! Z Fabiána se po kastraci stal naprosto spokojený kocour, mazlivý, hravý, občas lítá jak střelený, takže žádný povaleč, prostě mu to po všech stránkách prospělo. A nezlobil se vůbec. Držela jsem ho v náručí, když ho doktor píchnul. Když jsem ho přinesla domů a po narkóze ještě nemohl chodit, šli jsme rovnou spat do mé postele, aby se neplácal a neplazil po podlaze, dvě hodinky jsme pospali, pak už chodil, byť vratce, a druhý den o ničem nevěděl. Kdyby si teda tu ranku pořád neolizoval.

Hlavně žádné krmení, žádné pití!! Někomu kočičáci pak zvrací a většinou za to může právě tohle. Fabián nežral 24 hodin a nepil od rána, na "kudlu" šel v pět hodin odpoledne a nezvracel pak ani trošku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 16:14:10
Odpovědět s citátem

zvladl to dobre, pred dvema hodinama se probral, je porad omameny a strasne se me boji kdyz k nemu du, snazim se na nej mluvit ale nepomaha to, kdyby mohl utikat, tak predemnou utece Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 19:37:01
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
strasne se me boji kdyz k nemu du, snazim se na nej mluvit ale nepomaha to, kdyby mohl utikat, tak predemnou utece Crying or Very sad


Nebojte, Betty taky utíkala a děsně na mě vrčela. Má rozkapané oči a špatně vidí. Tak se bojí. Zítra to bude všechno OK Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 20:41:47
Odpovědět s citátem

kdyz on je ale jeste ted porad nejaky smutny a porad se jen plouzi Crying or Very sad je to normalni? jeste tak dlouho?
nas pes kdyz byl na odstraneni zubniho kamene tak byl do dvou hodin od probrani normalni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 20:55:47
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
kdyz on je ale jeste ted porad nejaky smutny a porad se jen plouzi Crying or Very sad je to normalni? jeste tak dlouho?
nas pes kdyz byl na odstraneni zubniho kamene tak byl do dvou hodin od probrani normalni


Odstranění zubního kamene a kastrace jsou přece jen dvě zcela odlišné věci, které mají společnou pouze narkózu, a to ještě u kastrace musí být silnější. Kastrace je operace, zásah do organismu, není to oškrábání zubního kamene, nejde to srovnávat. Zítra bude v pohodě.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 21:04:13
Odpovědět s citátem

moc dekuju za uklidneni, jsem z toho asi vic vyplasena nez kocour Confused jeste jednou dekuju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 11:01:26
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
moc dekuju za uklidneni, jsem z toho asi vic vyplasena nez kocour Confused jeste jednou dekuju


Už je to dobré, ne? U nás o tom kocour už druhý den nevěděl, kdyby si tedy, jak už jsem psala, nelízal tu ranku. Asi to trochu svědilo při hojení. Oholená prdelka dávno zarostla, už jsme absolvovali přeočkování trojkombinace v roce, po nějaké kastraci už ani "pes neštěkne" Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 11:38:52
Odpovědět s citátem

porad vypada nejak smutne, ale uz aspon slysi na jmeno a normalne chodi
jen nechce jist, snedl tak granulku a kosticku s kapsicky a dvakrat si lizl vody....ted spi tak snad az se zbudi tak uz neco sni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 12:05:56
Odpovědět s citátem

xyz napsal:
porad vypada nejak smutne, ale uz aspon slysi na jmeno a normalne chodi
jen nechce jist, snedl tak granulku a kosticku s kapsicky a dvakrat si lizl vody....ted spi tak snad az se zbudi tak uz neco sni

Fabián první den po kastraci taky moc nejedl, pořádně baštit začal až asi třetí den.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sugar



Založen: 12.03.2009
Příspěvky: 12
Bydliště: F-M

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 14:07:36
Odpovědět s citátem

Chci napsat jak to dopadlo tehdy u nás. Sugar řval v přeravce celou cestu k vetovi. Pak ale stačilo, že jsem mu přes dvířka pohladila čumák a ztichnul. Celou dobu do narkozy jsem si ho mohla držet v náručí a byl v pohodě. Dostal i probouzecí inj. a přebírala jsem si ho vzbuzeného. Doporučili nám ho nepuštět, aby neskákal a nelezl vysoko. Moc se mi nelíbilo, že by musel být skrčený v přepravce,tak jsme doma kocourka vypustili pod obrovskou dřevěnou bedýnku, kde se mohl pohodlně postavit a otáčet. Moc se mu do pohybu stejně nechtělo, ještě byl po narkoze druhý den omámený. Do jídla a pití se pustil až snad druhý den večer . A skoro týden si ranku olizoval a velmi opatrně si sedal jakoby na bok na nožku. Po týdnu byl jako rybička, přítula,mazlivec, dokonale ochočený Wink . Teď běhá venku jako čamrda a je spokojený bílý kocourek.
Díky za podporu Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 16:02:32
Odpovědět s citátem

jesteze tohle forum existuje a mam se kde uklidnit ze vse probiha normalne Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adinah



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 20:42:33
Odpovědět s citátem

Já jsem byla s kocourem v úterý a musím říct, že jsem to prožívala hůř než on. Po příjezdu od vetky byl ještě trochu zblblej, ale asi po hodině se začal dožadovat potravy a pak si dokonce přišel i pro pomazlení. A druhý den už jako by se nic nedělo....jen občas líže ránu, jinak lítá, skáče, sluní se venku.
Kočka na tom byla hůř, ale jen díky té ponožce, kterou jsem jí nutila týden nosit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2009 15:01:03
Odpovědět s citátem

tak uz je to skoro dobre,
sice porad trochu min ji, a jeste nebeha ale jinak uz je v pohode.....
ani nejsou vubec videt stehy, proste nic, jakdyby ani nikde nebyl
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2009 19:20:27
Odpovědět s citátem

od kastrace je to vic jak tyden a kocour dal doma rve a dobyva se na balkon Confused ja ho tam moc nechci poustet, protoze mam strach ze utece.
jedine co se zmenilo, ze zacal normalne jist.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2009 20:26:22
Odpovědět s citátem

Týden je moc krátká doba na to, aby se kocouřovi vyplavily hormony z těla. Vyčkejte chvíli a bude to dobré. Pokud kocouř ještě vyřvává, tak bych ho ještě nepouštěla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 5. 2009 8:33:22
Odpovědět s citátem

xyz: stehy se snad u kastrace kocoura nepoužívají? Resp jen se to nařízne, vyjme a nechá otevřené (aspoň tak to bylo u nás). S tím řvaním - asi záleží na tom, jeslti je řvaní znak dospívání, nebo je prostě normálně víc ukecaný. Náš kocourek řval o dmalička a po kastraci se to nijak nezměnilo, ale pokud ten váš byl klidný a řvaní se dostavilo až s dospíváním, tak ho to snad brzy přejde Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (40x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (27x)
4
Kočka na Titaniku (23x)
5
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (23x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (22x)
7
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (21x)
8
Kočičí jména (19x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top