Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

chudinka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

dělala vám to taky kočka?
ano
7%
 7%  [ 1 ]
myslím že chvilinku, ale asi den
28%
 28%  [ 4 ]
ne nikdy
64%
 64%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 14

Autor Zpráva
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 11:18:02
Odpovědět s citátem

Chudák náš kocour už 4x zvracel už se mu to jednou stalo a měl to asi 4 měsíce jezdila jsem k veterináři, ale bouhžel byl bezradný dostával specíální jídlo a léky, ale ani to nezabralo nakonec mu musela máma píchat sama injekce, ale nebylo to nějak zválšť lepší..nevím co s ním je zvrací vodu poraďte
děkuji předem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 12:41:51
Odpovědět s citátem

kikule napsal:
Chudák náš kocour už 4x zvracel už se mu to jednou stalo a měl to asi 4 měsíce jezdila jsem k veterináři, ale bouhžel byl bezradný dostával specíální jídlo a léky, ale ani to nezabralo nakonec mu musela máma píchat sama injekce, ale nebylo to nějak zválšť lepší..nevím co s ním je zvrací vodu poraďte
děkuji předem




No chudák kocourek,pokud si tvůj veterinář nevěděl rady, tak jděte k jinému.Nevím,co by ti mohl kdo jiného poradit.Ať se vám podaří najít jiného veta,který dokáže kocourkovi pomoct.


Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 13:17:03
Odpovědět s citátem

Teď jsem si přečetla na povídání,kam jsi napsala,že kocourek už měl tuten problém,zvracel bezoáry.Zvracení bezoárů se opakuje,jsou to chlupy,která si kocourek spolyká,jak se myje,po nějaké době,vyzvrátí,takový váleček chlupů,vypadá to jako hovínko.Je tobré dávat kocourovi Malt-Soft pastu,podle návodu,který je uvedený,po pastě kočka nezvrací,chlupy odejdou stolicí.Tím odpadne zvracení,není potřeba dávat žádnou dietu.




Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 13:34:47
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Teď jsem si přečetla na povídání,kam jsi napsala,že kocourek už měl tuten problém,zvracel bezoáry.Zvracení bezoárů se opakuje,jsou to chlupy,která si kocourek spolyká,jak se myje,po nějaké době,vyzvrátí,takový váleček chlupů,vypadá to jako hovínko.Je tobré dávat kocourovi Malt-Soft pastu,podle návodu,který je uvedený,po pastě kočka nezvrací,chlupy odejdou stolicí.Tím odpadne zvracení,není potřeba dávat žádnou dietu.




Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj


Já vím, ale on zvrací vodu.Po pastě se mi už jednou pozvracel takže raději ne dnes měl mlíko.Při zvracení ho to musí bolet, protože vyluzuje hrozné zvuky připomínající malé dítě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 14:21:23
Odpovědět s citátem

Já vím, ale on zvrací vodu.Po pastě se mi už jednou pozvracel takže raději ne dnes měl mlíko.Při zvracení ho to musí bolet, protože vyluzuje hrozné zvuky připomínající malé dítě




Mléko v žádném případě bych nedávala,kup pastu proti bezoárům,jinou radu nemám.Pasta se dává denně trochu asi 1cm.Moje kočky po ní nikdy nezvrací a s bezoáry nemají žádný problém,ono to chvíli trvá,než to učinkuje.



Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 9:52:58
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Já vím, ale on zvrací vodu.Po pastě se mi už jednou pozvracel takže raději ne dnes měl mlíko.Při zvracení ho to musí bolet, protože vyluzuje hrozné zvuky připomínající malé dítě




Mléko v žádném případě bych nedávala,kup pastu proti bezoárům,jinou radu nemám.Pasta se dává denně trochu asi 1cm.Moje kočky po ní nikdy nezvrací a s bezoáry nemají žádný problém,ono to chvíli trvá,než to učinkuje.



Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Mě právě ne kocourkovi to nedělalo dobře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jennys76



Založen: 31.03.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:06:10
Odpovědět s citátem

kikule napsal:
Chudák náš kocour už 4x zvracel už se mu to jednou stalo a měl to asi 4 měsíce jezdila jsem k veterináři, ale bouhžel byl bezradný dostával specíální jídlo a léky, ale ani to nezabralo nakonec mu musela máma píchat sama injekce, ale nebylo to nějak zválšť lepší..nevím co s ním je zvrací vodu poraďte
děkuji předem


Na Vašem místě bych okamžitě změnila veterináře, já mám kocourka po závažné operaci invaginace - vsunutí střev a málem jsme o něj přišli. Neváhejte a jeďte jinam. Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 19:03:07
Odpovědět s citátem

jennys76 napsal:
kikule napsal:
Chudák náš kocour už 4x zvracel už se mu to jednou stalo a měl to asi 4 měsíce jezdila jsem k veterináři, ale bouhžel byl bezradný dostával specíální jídlo a léky, ale ani to nezabralo nakonec mu musela máma píchat sama injekce, ale nebylo to nějak zválšť lepší..nevím co s ním je zvrací vodu poraďte
děkuji předem


Na Vašem místě bych okamžitě změnila veterináře, já mám kocourka po závažné operaci invaginace - vsunutí střev a málem jsme o něj přišli. Neváhejte a jeďte jinam. Jana
No on asi umře Crying or Very sad Crying or Very sad snad ne..a co tráva ta by nepomohla?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jennys76



Založen: 31.03.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2009 19:13:48
Odpovědět s citátem

No on asi umře Crying or Very sad Crying or Very sad snad ne..a co tráva ta by nepomohla?[/quote]

Okamžitě jeďte k jinému vetovi... pokud je jeho stav tak špatný, zamyslete se nad tím jestli by nebylo lepší dát mu injekci aby se netrápil... já jsem pro to rozhodnutá, pokud se nám zase něco stane, nenechám ho už trápit, i když dnes mě doktor uklidňoval, ať se nebojím, ýe bude v pořádku. Držím Vám moc palce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2009 8:06:11
Odpovědět s citátem

jennys76 napsal:

Okamžitě jeďte k jinému vetovi... pokud je jeho stav tak špatný, zamyslete se nad tím jestli by nebylo lepší dát mu injekci aby se netrápil... já jsem pro to rozhodnutá, pokud se nám zase něco stane, nenechám ho už trápit, i když dnes mě doktor uklidňoval, ať se nebojím, ýe bude v pořádku. Držím Vám moc palce.

Já ti něco řeknu on měl ještě horší problémy minulý rok a vyhrabal se z toho snad se z toho vyhrabe i teď určitě zavítáme na veterinu.Jemu je vlastně dobře jenom ráno zvrací a pak normálně jí a nic nevyzvrací a zas dlaší ráno zvrací a pak jí, ale nic nevyzvrací a je mu dobře byl na tom i hůře snad se z toho vyhrabe on totiž jí stužky a seno a pak z toho zvrací potřebuje trávu na pročistění... Confused Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
jennys76



Založen: 31.03.2009
Příspěvky: 34
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2009 8:13:14
Odpovědět s citátem

Já ti něco řeknu on měl ještě horší problémy minulý rok a vyhrabal se z toho snad se z toho vyhrabe i teď určitě zavítáme na veterinu.Jemu je vlastně dobře jenom ráno zvrací a pak normálně jí a nic nevyzvrací a zas dlaší ráno zvrací a pak jí, ale nic nevyzvrací a je mu dobře byl na tom i hůře snad se z toho vyhrabe on totiž jí stužky a seno a pak z toho zvrací potřebuje trávu na pročistění... Confused Sad[/quote]


Na stužky pozor, můžou se mu na to nasoukat střeva a pak je nutná rychlá operace.. já bych to nepodceňovala, mě začal zvracet jeden den večer a druhý den už šel na operaci, kdybych čekala, už by tu nebyl... Kupte mu trávu pro kočky, šáchor, já to zatím nepoužívám, protože dokud se mu vše nezahojí, nechci aby se namáhal zvracením, ale už jí mám objednanou... Jsou to starosti, ale snad nás všechny čekají radostnější zítřky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: chudinka
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2009 10:49:52
Odpovědět s citátem

jennys76 napsal:
Já ti něco řeknu on měl ještě horší problémy minulý rok a vyhrabal se z toho snad se z toho vyhrabe i teď určitě zavítáme na veterinu.Jemu je vlastně dobře jenom ráno zvrací a pak normálně jí a nic nevyzvrací a zas dlaší ráno zvrací a pak jí, ale nic nevyzvrací a je mu dobře byl na tom i hůře snad se z toho vyhrabe on totiž jí stužky a seno a pak z toho zvrací potřebuje trávu na pročistění... Confused Sad



Na stužky pozor, můžou se mu na to nasoukat střeva a pak je nutná rychlá operace.. já bych to nepodceňovala, mě začal zvracet jeden den večer a druhý den už šel na operaci, kdybych čekala, už by tu nebyl... Kupte mu trávu pro kočky, šáchor, já to zatím nepoužívám, protože dokud se mu vše nezahojí, nechci aby se namáhal zvracením, ale už jí mám objednanou... Jsou to starosti, ale snad nás všechny čekají radostnější zítřky. [/quote]Musím říci že jsme mu natrhaly trávu, samozřejmě tam kde nejezdí tolik auta a nezvrací(prozatím) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2009 9:28:08
Odpovědět s citátem

Chtěla bych jen podotknout k té trávě, že je to docela alchymie, donést kočce tu správnou trávu, která ji chutná. Ono nelze natrhat všechno zelené, co jako tráva vypadá.
Naše kočka uždibovala šáchor jen přes zimu a schválně píšu "uždibovala" protože to bylo jen v krajní nouzi, když se potřebovala zbavit srsti. Pastu mi totiž nechce. Nechutná ji ani kočičí tráva (mimochodem, to je normální osení, nemořené).
Ale když donesu tu správnou trávu, pase se jako ovečka. Takže ti, co se pokoušeli kočce nabídnout trávu a neuspěli, podívejte se na trávník pozorně a zkoušejte...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 4. 2009 13:18:30
Odpovědět s citátem

Tráva,která chutná kočkám je normální pýr,moje kočky a i pes nic jiného neokusují.Takže pokud to trháš domů je lepší vyrýt malinký kousek drnu.





Běrka, Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2009 13:27:47
Odpovědět s citátem

Schválně jsem nepopisovala žádnou konkrétní trávu, protože myslím, že tak jako ve všem, tak i v případě trávy budou různí jedinci preferovat různé druhy trávy.
S pýrem bojuji na zahrádce velmi často, ale ten naše kočka nežere. Vyrývat drn v mém případě taky nemá velký význam - Mína konzumuje jen konec trávy asi 4 cm dlouhý...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kikule



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: Tráva
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2009 19:21:49
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Schválně jsem nepopisovala žádnou konkrétní trávu, protože myslím, že tak jako ve všem, tak i v případě trávy budou různí jedinci preferovat různé druhy trávy.
S pýrem bojuji na zahrádce velmi často, ale ten naše kočka nežere. Vyrývat drn v mém případě taky nemá velký význam - Mína konzumuje jen konec trávy asi 4 cm dlouhý...
Kocourkovi po té trávě je už dobře!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (48x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (29x)
4
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (24x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (24x)
6
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (24x)
7
Kočka na Titaniku (23x)
8
Kočičí jména (21x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top