Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Březost


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
majnak



Založen: 16.06.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Březost
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2009 0:42:43
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,
s přítelem jsme začínající chovatelé a toužebně očekáváme naše první koťátka. Naše Keira měla rok na podzim, ale to neříjela a my jsme ani tak brzy koťátka nechtěli. Teď na jaře začala mrouskat, ale protože se nám to zrovna "nehodilo", tak jsme ke kocourovi nejeli hned, ale asi až po šesti týdnech, kdy jsme už opravdu vzdali to, že by ji to snad mohlo přejít. Nechtěli jsme jí dávat žádnou antikoncepci, protože v to nemáme důvěru a nechceme jí nijak ublížit i třeba v dobrém úmyslu.Tak jsme jeli ke kocourovi, ale i přesto, že ji kryl, tak nezabřezla. Po šesti nebo sedmi týdnech od krytí zase začala mrouskat a sonografické vyšetření březost vyvrátilo, tak jsme jeli ke kocourovi hned třetí den říje, jak se doporučuje. Teď už začínáme třetí týden od nakrytí. Dá se už teď nějak poznat, jestli je březí? Přijde mi, že víc žere a má rekordní váhu. Takovou neměla ani přes zimu, kdy byla opravdu macíček. Sice se jedná zatím o nějakých 20dkg nad maximum, ale i tak.. Zatím je předčasné chodit na sono, protože by ještě nebylo asi nic vidět, tak tam asi půjdeme příští týden. Nemáte s tím někdo zkušenosti. Asi chci moc.. březost mi asi nikdo nepotvrdí. Smile Já se jen děsím toho, že to zase nevyjde a my už bysme tak moc chtěli koťátka.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2009 8:21:53
Odpovědět s citátem

V 3. týdnu od nakrytí kočce obvykle zrůžoví a trošinku se zvětší cecíky. Může být spavější a žravější, ovšem to jsou projevy, které pořád graviditu potvrzovat nemusí.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 6. 2009 20:17:42
Odpovědět s citátem

U nas mame podobnou situaci.. U Indusky se nemuzu ridit zruzovenim bradavek, nejak to u ni nepoznam.. V pondeli jdeme na sono, bude to 24 den od kryti, tak jsem zvedava. Dnes jsem Indusku vazila a ma rekorni vahu. Tolik nevazila ani ve sve nejlepsi zimni forme.. ma o pul kg vic nez je jeji maximum, tak uvidime.. treba ma jen nejakou zahadnou chut k jidlu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 6. 2009 20:56:51
Odpovědět s citátem

Já zase mám kočku, která má velké růžové bradavky vlastně pořád, takže u ní taky obvykle nepoznám že je březí dokud jí nenaroste břicho. Naopak už dvakrát jsem plašila že je neplánovaně nakrytá (poprvé měla teprve 9 měsíců). Naštěšstí nebyla. Sice jsem věděla že s kocourem pohromadě nebyla, ale když máte kocoura v bytě a bydlí tam víc lidí tak jistotu nemám nikdy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (35x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (20x)
4
Kočka na Titaniku (20x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (19x)
6
Koťata bez PP po rodičích s PP (18x)
7
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (17x)
8
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (16x)
9
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top