Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Granule Husse


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
renca83



Založen: 29.06.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: Granule Husse
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2011 13:34:35
Odpovědět s citátem

Dobrý den, objevila jsem na netu firmu Husse, nabízí vzorky k vyzkoušení s dovozem do domu vyškoleným pracovníkem zdarma. Chtěla jsem se zeptat jestli jste už někdo vyzkoušel, případně jak se Vám zdají kvalitní, jsou uváděna jako superprémiová. Mají pro koťata, dospělé i seniory. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emilka



Založen: 11.02.2011
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2011 20:25:25
Odpovědět s citátem

Tedy na mě bůhvíjaký dojem neudělaly. Vidím jen složení na netu, kde chybí jakékoliv procentní vyjádření obsahu masa, navíc je zde u verze outdor psáno "kuřecí maso" což znamená syrové. V tomto stavu je na prvním místě, ale po vysušení ho bude mnohem méně. Takže celkové množství v suchých granulích bude o mnoho menší a na první místo by se ani náhodou nedostalo. Tam by bezpochyby byla pšeničná mouka a kukuřice. Možná i ta rýže,kterou uvádějí na mstě čtvrtém.
Navíc jsem vůbec nenašla klasickou verzi adult. Mají outdor-pro venkovní kočky, pak verzi light, pro starší a málo aktivní ,pak urinary a pro koťata. Z toho co je na netu k vidění je cítit snaha napsat toho co nejméně.Asi se nemají moc čím chlubit. Cena je 7kg za 799,- Nezdá se mi to bůhvíjak výhodné na to, co nabízejí. A že je to uváděno jako superprémiové? Nikde není závazně určeno, co to znamená a co musí takové krmivo obsahovat. Už jsem také viděla krmivo ultraprémiové.
Záleží samozřejmě na vás, čím své kočky budete krmit, svým bych to nedala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Husse
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2011 23:52:40
Odpovědět s citátem

Tedy o této značce slyším poprvé, snažila jsem se dohledat na netu nějaké názory. Většinou lidé píší, že je to lepší krmivo jak ze supermarketu, ale že by ho zrovna vychvalovali do nebes to ne.

Podle složení, co jsem se dívala, bych mu moc nevěřila. Informací je pomálu. Pro srovnání uvádím:
Složení Husse - Kuřecí maso, pšeničná mouka, kukuřice, rýže, živočišný tuk, řepné řízky, sušená celá vejce, pivovarské kvasnice, dehydrované ryby, rybí olej, minerály, frukto-oligosacharidy ( min 1 %), lecitin (0,25 %), yuccový extrakt

Složení zmiňovaného ultraprémiového krmiva, to je např. Meowing Heads - Složení: Čerstvé kuřecí maso (min. 26%), sušené kuřecí maso (min.25%), bílá rýže, sušené maso z ryb, sušená vejce, mletý oves, kuřecí tuk, slunečnicový olej, lososový olej, minerály a vitamíny, rostlinná vláknina, přírodní mořská řasa, sušená rajčata, sušená mrkev, brusinky.

Také se mi zdá, že Husse má v sobě hodně kalorií, skoro 4500, super a ultraprémiové se pohybují o tisícovku méně.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
cookiska



Založen: 08.01.2018
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 1. 2018 18:27:19
Odpovědět s citátem

Zdravím, nechci zakládat novou diskuzi, když už tady jedna je, jedná se o granule husse, máme doma kočičáka (3roky) a dřív jsem mu dávala obyčejný proplan, bohužel je v poslední době nechce vůbec žrát. Kamarádka má 4 kočky a doporučila mi právě husse. Četla jsem si nějaké diskuze a lidi si ho chválili, máte s tímto krmivem dnes někdo zkušenosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
micina007



Založen: 10.01.2018
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2018 20:01:33
Odpovědět s citátem

Nemyslím si, že Husse bylo "lepší krmivo ze supermarketu", nemám s ním sice zkušensoti z roku, kdy byla tato diskuze založena, ale teď ho kupujeme poslední 3 roky. Mám doma 2 kočičky a bernského salašského psa a všichni žerou husse. velmi se zajímám o složení, nechci dávat zvířatům nějaké blepsy a pomleté pařátky ze supermarketu, co se tváří jako granule. Pokud je na prvním místě aspoň 40% čerstvého masa a na druhém místě sušené živočišné suroviny tak jste na správné stopě. Pejskovi kupujeme prima plus, v těchto granulích je 42% kuřecího masa. To rozhodně není málo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
skudlikova



Založen: 15.01.2018
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2018 21:25:05
Odpovědět s citátem

Já jsem také ještě třeba rok zpět neměla o této značce páru, teď nekupujeme žádnou jinou. Dávala whiskas, pak jsem se víc začala zajímát o složení a ze supermarketů už také nic nekupuju. Po kastraci koucoura jsem sháněla krmivo právě pro kastrované kočky a v nějaké diskuzi mě doporučili superprémiové granule od husse. U kocoura tak zabodovali a já jsem také spokojená.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BrabencovaD



Založen: 17.01.2018
Příspěvky: 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2018 18:39:03
Odpovědět s citátem

My jsme tyhle granule objednali právě včera, doporučovala nám je známá a hlavně mě přesvědčil jejich obsah, tak snad budou opravdu tak dobré, jak píšete, vkládám do značky velké naděje. Doteď jsem kupovala jen nějaké supermarketovky Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
skudlikova



Založen: 15.01.2018
Příspěvky: 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2018 18:30:19
Odpovědět s citátem

Ono spoustu granulí ze supermarketu i na internetu (co se tváří jako kvalitní superprémiové) jsou ve skutečnosti pěkný hnus. Tipnula bych si že v takových granulích je kolem 4% a to ne masa, ale masa a vedlejších produktů - ty vedlejší produkty jsou pomleté pařáty, vnitřnosti, kopyta... Jen pro představu: kupuju 15kg granulí za cca 1500Kč. Nejsou to granule, na které běhají v telce reklamy, ale takové, u kterých vím, že je v nich opravdu maso a ne jen voda a éčka. Pokud chcete vybrat nějaké kvalitnější, šla bych do Husse. Za mě jednička. Samozřejmě je spousta dalších kvalitních granulí, chce to holt vyzkoušet, co bude zvířátkům chutnat nejvíce. Držím palce
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
majlika3



Založen: 26.01.2018
Příspěvky: 2

Předmět: Krmím
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2018 11:27:15
Odpovědět s citátem

Já naše kočky Hussem už krmím nějakou dobu ( rok určitě) . Náš kocour je super náchylný na nekvalitní krmivo, takže max do 14 dnů poznám, že to není ono.
Ale husse si zatím stojí dobře- chutná jim, dobře kadí, nezvrací chlupy,

Dávala jsem kočkám Ontario- to jsem brzy zavrhla, hlavně po tom, co jsem měla plný pytel stonožek.
Hill´s - ten ušel, ale kočkám moc nešmakoval
Taste of wild- no taky se na něj netvářili nadšeně.

složení Pro kat :
maso 50 % pšenice, kukuřice, kuřecí maso , živočišný tuk ( škvarky), kukuřičný glutén, losos, řepné řízky, kvasnice,lososový olej, frukto-oligosacharidy
yucca
Digest nemá třeba pšenici a kukuřici, ale rýži a brambor tuším.

Prokat- 15 Kg za 1200 Kč
Opus Lynx 7Kg za 1 100Kč
Digest 7 Kg za 950 Kč
Kroketter 7 kg za 650 kč

Nejvíc chutnal Lynx a Kroketter, prokat nevím, ten jsme ještě neotvírali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
majlika3



Založen: 26.01.2018
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2018 14:00:12
Odpovědět s citátem

Doplněny údaje o maso
Opus Lynx 90% masa,
Digest 72%,
Kroketter ryba 60% masa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (24x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top