Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Bertrand


Bertrand

Bertrand

*říjen 2006 Asi...

Bertrand: Plemeno:
Ocelot skříňový

Adresa pelíšku:
Olomouc

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 - Willard

Nejoblíbenější místo:
Přes léto je nejlepší sedět v okně a kontrolovat, co se děje na ulici. Ale je to nebezpečné - jednou už jsem vypadnul z prvního patra! Samozřejmě jsem se tvářil, jakože jsem skočil schválně... ;-)

Nejoblíbenější místo na spaní:
Když spím na pelesti postele, můžu v noci zaútočit shora na páníčky, kdykoli se mi zlíbí! Nebo se přijít mazlit, trošičku.

Nejoblíbenější činnost:
Lovení drobných předmětů a jejich důkladná koupel v mističce s vodou. Vyprané a napůl rozmočené úlovky se potom dají báječně zastrkávat pod koberec...

Nejoblíbenější hra:
Ze všech jednoznačně vítězí pravidelné ranní praní s páníčkem.
Doplněno 15.8.:Páníček se teď zotavuje z našeho praní. Už mu budou sundavat obvaz. Pak to doufám zase začne!

Nejoblíbenější rošťárna:
Důmyslné ničení pozůstatků domácího rostlinstva. Okusování, shazování na zem, vyhrabávání z květníku a zakutalování květníku za stůl, roznášení prokousaných listů po bytě a jejich schovávání do peřin páníčků.
Doplněno 15.8.: Haha, a je po kytkách! Už žádné nemáme!

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Panička přijde domů, já jí jdu jakoby naproti, otírám se, vrkám jak holoubátko, a pak jí jen tak mimochodem opřu tlapy o nohy a dělám, že se jenom protahuju :-)

Nejoblíbenější jídlo:
Syrové kuřecí masíčko. Ale báječně chutná i např: máslo olízané z rohlíku, šunčička ulovená z kuchyňské linky, povidlová náplň z buchet a vlastně cokoli, co se dá ukrást páníčkům před očima a rychle spolykat během následující honičky po bytě.


Jako malé opuštěné kotě se Bertrand rozhodl, že bude bydlet v našem bytě. Jednoho podzimního odpoledne proto proklouzl vchodovými dveřmi do domu, došel před dveře našeho bytu (je to v pátám patře!) a mňoukáním se dožadoval vstupu. Do té doby jsme nikdy žádné zvíře nechovali a ani jsme neměli v úmyslu s tím začínat. Dohodli jsme se proto, že druhý den dáme kotě prohlédnout veterinářem a začneme mu shánět majitele.
Když jsme druhý den cestou od veterináře sháněli ve zverimexu kočičí papání a kočičí záchod a kočičí hračky a kočičí mističky a kočičí postroj a vodítko a kočičí pamlsky, bylo už všechno jinak...Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!