Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Elisha


Elisha

Elisha

*září 2007 Nalezenec

Elisha: Elisha - už dávno nejsem malá, tlustá ani škaredáPlemeno:
Kočka domácí

Adresa pelíšku:
Praha 5 Lužiny

Počet kočkovitých spolubydlících:
2 - Kryšpín a Yorik

Místo na spaní:
Spím nejradši na dečce vedle postele. Když mě ale vyhodí kvůli mému nočnímu štrachání z ložnice - tak neva - mám svoje místečko co nejvýš na kočičím šplhadle. Aspoň mám pěkný rozhled!

Nejoblíbenější místo:
Nejradši jsem se svými lidmi. No a když zrovna vydělávaj peníze na moje krmení (říkaj mi "malá, tlustá, škaredá") tak jsem nejradši tam, kde je můj kočičí kamarád. U paničky v pokoji.

Nejoblíbenější místo na spaní:
No, když jsou lidi doma a pracujou u stolu, tak spím nejradši na zemi za kompjůtrem. Trochu vrčí a dobře se mi u něj chrní.

Nejoblíbenější činnost:
Nejradši předvádím, jak všemožně bych byla schopná strašlivě škodit, pokud se mi někdo z lidí okamžitě(!!!) nebude věnovat. Drbání a mazlení a hlavně.....žraní, žraní, žraní!!!!

Nejoblíbenější hra:
Baví mě hraní si s motouzkem, honičky s Kryšpou přes celý byt. Kryšpín je odporně hodnej. Mám před sebou velký úkol ho trochu "zkazit". Ať to lidi s námi nemaj moc jednoduché. Nudu jim nedopřejem!

Nejoblíbenější rošťárna:
Kromě takových běžností jako vyhrabávání květináčů mě fakt hodně baví zlodějna. Jak já umím fikaně ukrást jídlo z talíře - a nikdo si toho ani nevšimne - to byste nevěřili!

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Škrábu opravdu ráda a všude. Koberce, potahy, kytky s kmenem..... Nikdo mi to nerozmluví.

Nejoblíbenější jídlo:
Cha.... miluju všechno jídlo! Hlavně hodně!!!


Začátek života jsem teda neměla nejlehčí.....ale od té doby, co jsem se dostala do útulku, kde se o mně postarala hodná slečna Františka, co mi pak taky sehnala ten velký byt na Lužinách a kamaráda Kryšpína.....už je to docela fajn.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2021 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!