Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...
Datum29. března 2011  |  KočičákWillard  |  AutorPavla5  |  Zobrazení celkem/dnes7 955x / 2x

Těžkej život móc pěknýho kocoura

Těžkej život móc pěknýho kocoura

Sem tak pěknej, až sem z toho celej paf. Moc se nesmějte, protože pěknýmu zvířeti mý důstojnosti takový paf někdy pěkně komplikuje život. Jdu si třeba takhle od mističky do postele, dvounohý zrovna něco řešej, choděj mi po teritoriu jak po promenádě, jeden by se nejrači zdejchnul, aby na něj nebyly ňáký řečičky, jenže najednou to příde. „Sem to ale pěknej kocour,“ řeknu si a pafnu sebou na zem, kde zrovna stojim. Rozvalim se tam v celý svý pěknosti a velikosti a nehnu sebou, ať se děje, co se děje. Nejčastějc mě to chytne mezi dveřma, a stoprocentně vždycky, když jima chce za mnou někdo projít. Dvounohý z toho bejvaj taky dost paf, mívaj k tomu i různý komentáře vo překážení šedýho tlusťocha, ale těžko s mou pěkností něco zmůžou, když i já sám sem z ní paf.

Jednou mě to zpaflo takle navečír, jak sem se chystal na svý pelechový místo, což je čistě náhodou jistej polštář, na kterej strká hlavu dvounohá. Tenkrát sem tam ale ani nedošel, páč mě to přepaflo cestou. Rozplác sem se na takovej černej plácek, přes kterej sem zrovna přecházel. Černej plácek se ale odplacatil, zvednul se pode mnou, plácnul mě do čenichu a že jako tady na zádech paničice je to Bertrandovo a já že mám jít spát na hlavu jako dycky. Nejsem včerejší, a tak mi hnedka došlo, na co černýho sem si to lehnul, a začal sem vysvětlovat svý stanovisko. Došlo přitom k ňákejm průtahum, páč Bertranďák si nechtěl nechat ukousnout nohu a já sem zas měl dojem, že bych svý levý ucho moh ještě potřebovat. Jak sme si to tak vyjasňovali, dvounohá začala zas trpět na lehký spaní, mlela sebou, až mi podjela tlapa, a abych se vyhnul Bertranďákovu argumentu Levej hák, uskočil sem rači stranou.

Pěknejm kocourum každej rád uhne. Tentokrát to byl hrnek, kterej byl ze mě tak paf, že sebou pafnul z nočního stolku na zem. Bertranďák je ale slabá povaha, nechal se tou ránou vyděsit a vyrazil dopředu, kde se zrovna zvedala z mrákot hlava od dvounohý. Nechtěl prásknout do pelesti postele, a tak to ubrzdil na tom zvedajícím se obličeji.

Jako bylo to pak celkem nepřehledný, ale skončilo to tak, že sme s Bertranďákem byli na jedný straně dveří a dvounohá a pelech na druhý. Bráchanec vyzkoušel svůj trik s votvíráním zavřenejch dveří, ale klika byla kulatá a nic s ní nezmoh. Začal potom brát boty do zubů, přenášet je a vztekle s nima mlátit do dveří, ale efekt to nemělo žádnej. Já sem zatim našel v záchodku něco, co sme tam s bráchancem odpoledne dobře zahrabali, vykutálel sem to ven a rozmazal po chodbě. Pak sem si skočil do kuchyně něco zařídit, no a pak sme začali řvát jak hladoví lvi. Dvounohá ho nevydržela, votevřela dveře, my vběhli dovnitř a než uklidila chodbu, zabydleli sme se v postelnim pelechu.

Dyž se vrátila, půl minuty se štosovala do postele tak, aby se vyhnula mýmu polštáři a středu peřiny, kde spal bráchanec. Jen co zalehla, zašeptala, že jí asi vomejou. A měla pravdu. Houbu na nádobí, kterou jí nosim na polštář skoro každou noc, sem dneska před předánim vymáchal v misce s vodou.Obsah se nahrává...


Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Odeslat pomocí Facebook Messengeru Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+26 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

 KOČKAMŇAU
Kocouřák KOČKAMŇAU  Datum16. dubna 2011 13:22

Au, auu, au, hááá, mně asi paflo, vy jste pěkná dvojka, jen tak dál :-))

 Minda
Kocouřák Minda  Datum15. dubna 2011 16:52

Bertík i Wilík jsou šikovní kocóři a hlavně vynalézaví :-))

 Luci + 4
Kocouřák Luci + 4  Datum14. dubna 2011 20:21

Jani, díky, ale myslím, že je tu plno jiných, mnohem zábavnějších nebo dojemnějších, procítěnějších a zajímavějších deníčků a naprosto úžasných kocouřů a kocouřic.

 Jana
Kocouřák Jana  Datum13. dubna 2011 21:11

Halooo směr JIHOČIČSKO, myslím že je třeba pohnout zemí z Jihu:-))) Olomoucký deficit postupně vyrovnán, ale Pan Profesor má velké prostoje. Prosím, chtělo by to taky drásnout zápisek. Aspoň Pavle se uleví, že nemá Kroměříž předplacenou sama:-))) a my tu hynem steskem, že jo? Prosím, prosím smutně koukám.

Kačaba
KocouřákKačaba  Datum13. dubna 2011 9:44

Kluci kočičí, od vašeho literárního návratu je život zase hezčí a hlavně veselejší. Jste úžasní!!! A panička vám určitě v noci svítí svatozáří. :o))

janina.z
Kocouřákjanina.z  Datum12. dubna 2011 20:39

:-)))))))))))) Móc pěkný kocoure, musím jen opakovat to, co napsala Betty :-)))) Jste s Bertrandem opravdu nezaměnitelná dvojka !! :-)))))

Betty
KocouřákBetty  Datum12. dubna 2011 20:22

Uááááááááááááááá, já mám doma tak strašně hodné kočičky :-))))))))))

 tatiana
Kocouřák tatiana  Datum12. dubna 2011 20:18

Pro slzy skoro nevidím, jak se tady svíjím-úplně mě to zpaflo:-)))))))))))

 britkaminda
Kocouřák britkaminda  Datum12. dubna 2011 19:42

to teda nemá chybu :):):):):)

 sarah
Kocouřák sarah  Datum12. dubna 2011 18:01

Jani, naprostý souhlas! koneckonců, ono to nanebevzetí taky není významově moc košer :-). Jedno je ale jisté: dvojka W+ ČP by dohnala k šílenství :-)) i kliďase! jejich dvounožce určitě nějaký ten tituleček určitě náleží.

 Jana
Kocouřák Jana  Datum12. dubna 2011 17:27

Sarah, já vím, že v normálních případech se svatořečí až po smrti, ale myslím, že toto není "normální" situace:-))). Takže proč neprosadit výjimku... Vše je jednou poprvé. Fanoušků má tato dvojka víc než dost, když se přidá velectěný pan profesor PP, tak to máme v kapse:-)))

 sarah
Kocouřák sarah  Datum12. dubna 2011 16:31

Jano, myslím, že svatořečen nemůže být nikdo, dokud je ještě naživu :-). Rozhodně ale dvounožka od Willard-Bertrandů něco jako svatozář zaslouží :-)).

 Hanako
Kocouřák Hanako  Datum12. dubna 2011 16:30

Přidávám se ke svatořečení Světice Pavli, no já myslím že bych už dávno byla na Krchově a nebo v Humpolci, či kde to bylo to slavné krematorium.
Pokojíček v Kroměříži by byl skoro odměnou. Kluci koukejte paničče líbat DENNĚ tlapku, pač u mě doma a to sem ještě měkota by ste měli pravidelnou sekačku na prdolku, trestný sankce a tvrdej režim zlatíčka.

 Jana
Kocouřák Jana  Datum12. dubna 2011 15:07

já nemůůůůůůůůůžu, poplivala jsem monitor, přežila zástavu srdce a dechu.....umírám smíchy, Klucí vy jste dáblové. Pavlo, jste SVĚTICE, SVĚTICE, SVĚTICE. Tímto zahajuji kampaň za vaše svatořečení... Kdo se přidá? Já bych byla v Kroměříži už dávno.

 sarah
Kocouřák sarah  Datum12. dubna 2011 13:02

Zpafnutej Willard + černej plácek = nanebevzetíhodná dvounožkyně :-))).

beta.1
Kocouřákbeta.1  Datum12. dubna 2011 12:26

Tohle snad nemá obdoby, kluci, já z vás skončím určitě v Kroměříži:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). Asi bych vám dávala každý večer nějaké uspávadlo:-))))))))))))))))))))

Milena
KocouřákMilena  Datum12. dubna 2011 12:22

Nemám slov. Jsem vám a vaší paničici vděčná za tohle super legrační počteníčko. Máte kliku. Asi vás má ta vaše holka fakt moc ráda. Protože jinak teda nevím.....:-))))))

 ilias od FBL
Kocouřák ilias od FBL  Datum12. dubna 2011 11:29

Šeďochu, jestli panička skončí v Kroměříži, doufám, že nás dají na dvoják, abychom si mohly v přestávkách mezi elektrošoky a skotskými střiky vyměňovat zkušenosti s těžkým životem v pavilonu černých a šedobílých šelem.

 Otík
Kocouřák Otík  Datum11. dubna 2011 20:57

Hoši, vy jste oba dva jak škodná v revíru. Souhlasím s Jarkou, že si vaše panička každý večer odkládá svatozář na noční stolek.

 Hanako
Kocouřák Hanako  Datum11. dubna 2011 17:01

Haha pomóóć já se snad uřehním smíchy...... No chlapci Vaše Dvounožka je SVĚTICE!!!!! Do kamene by se to dalo tesat, nervy jak špagáty, vztekle mlátit botama do dveří....rozmachaná houbička na nádobí na polštáři.........uáááááááááááá. Pokaždé, když čtu vaše dobrodružství zjištuji, a DĚKUJI Velkému Mnaunitou, že dvojnásobná tečkovana pohromada Alias Bibi&Colombo company je proti vám slaboučkej odvar a upřímně věřím,že to tak zůstane!

LuckyL
KocouřákLuckyL  Datum11. dubna 2011 8:53

Hihi, ešteže som teraz v kancli sama, inak by mi už kolegovia asi pre istotu volali rýchlu zdravotnú...skvelá práca, chlapci...obzvlášť sa mi páčilo brzdenie ocelota o paničkinu tvár (dúfam, že nie drápkami :)

Luci + 4
KocouřákLuci + 4  Datum30. března 2011 23:13

...a tak jsem sebou při čtení několikrát pafnula pod stůl (smíchy) a následně musela pečlivě vypucovat poprskaný monitor. Díky.

 Laďka Reichová
Kocouřák Laďka Reichová  Datum30. března 2011 19:25

A Willíku - všechno nejlepší k narozeninám, ty kluku jeden krásná ušatá :-))) Čumákofky ti posílá celá smiřická smečka :-))

 Laďka Reichová
Kocouřák Laďka Reichová  Datum30. března 2011 19:23

"Pěknejm kocourum každej rád uhne. Tentokrát to byl hrnek........." Opět úžasný zápisek:-))) Ovšem ještě víc než zápisek obdivuju paničku, že ještě není v Kroměříži...

 Matylda 2
Kocouřák Matylda 2  Datum30. března 2011 11:42

Wilíku, drahoušku, jsi fakt krásník... a NEJSI žádnej tlusťoch!!! Vypadáš jako správný kocourek.

 Jarka od Zrzků
Kocouřák Jarka od Zrzků  Datum29. března 2011 23:17

Wildo, panička má nejen můj obdiv, ale ona asi má i svatozář!

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (68x)
2
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2022 (50x)
3
Zajímavá škrabadla a pelíšky (26x)
4
Výběr článků o kočkách 12. srpna 2018 (25x)
5
Kočičí jména (25x)
6
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (24x)
7
Vyhlášení NEJ fotky září 2022 (23x)
8
Vaříme pro kočky: Recept na piškoty pro kočky (23x)
9
Tvoření kočičího lágru (22x)
Reklama

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2023

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top